O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

DAMY A PÁNOVÉ, ZADEJTE SE ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 leden 2023
Takhle nějak pobídne taneční mistr dvě proti sobě stojící řady - na jedné mládenci, na druhé dívky. Vzpomínám na to dnes s úsměvem, ale tenkrát jsem byla ztuhlá strachy, jak to dopadne, jestli se nebudu nějak trapně klátit (šlapala jsem zelí), jestli vůbec pro mne nějaký ten kluk přijde (někdy to byl děs-běs), jestli mi moc nepošlape nohy (vždycky pošlapal) a hlavně: co mi pak všechno cestou domů a doma vyčte máma, která spolu s ostatními maminkami seděla na židli kolem sálu.
 
MŮŽE BÝT VÁLKA HUMANITÁRNÍ? TO MYSLÍTE VÁŽNĚ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 prosinec 2022
Adjektivum „humanitární“ v souvislosti s bombovými nálety připisoval Václavu Havlovi text italského listu La Repubblica. Ten se proti tomu ostře vymezil: „Obskurní pojem ‚humanitární bombardování‘ jsem samozřejmě nejen nevymyslel, ale nikdy ani nepoužil a použít nemohl, neboť mám – troufám si tvrdit – vkus.“ Ale asi tohle spojení některým lidem uvízlo v hlavách, protože se občas objeví názory, že může existovat něco tak neuvěřitelného, jako je „humanitární vedení války“. V mezinárodní politice se jedná výhradně o extrémní nástroj prosazení cílů vojenskými prostředky a silou. NESKUTEČNĚ KRUTOU.
 
NEŠLO BY TO BEZ KRAVÁLU ASPOŇ LETOS? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 prosinec 2022
Tak tady zase máme Silvestra a Novej rok. Většinou bude méně chlebíčků, o to víc lacinějšího alkoholu a tím i o to víc vožralejch a bolavejch palicí. Skoro všude veselí na povel, spousta upřímnejch přání, teda od někoho upřímnejch upřímnejch, od jinejch neupřímnejch upřímnejch, jak už to tak je na světě zařízený. Co ale bude určitě, budou ohňostroje, rachejtle, dělbuchy. I to už je tak na světě zařízený.
 
MÍSTO KAPRA OLEJOVKY? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 prosinec 2022

Tak nám u LIDLu letos nesmí prodat kapra do síťovky, abychom si ho doma na den dali do vany (a to přitom máme vodu ze studny bez chlóru). LIDL totiž nebude dále trpět před svými prodejnami to zrůdné brachiální násilí a krvavou řežbu na nebohých tvorech z českých rybníků… Svět je zase o něco pěknější, sluníčkovější, a naše děti se nemusí přilepovat na přilehlou křižovatku, aby zablokovaly vjezd do nemocnice a upozornily tak na špatnosti dnešního světa.

 
UMÍTE LÉČIT BEZ LÉKŮ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 prosinec 2022
Sledovala jsem s docela staženým zadním otvorem a hlavně i srdcem, dnešní dost nepříjemné zprávy. NEJSOU LÉKY. Tedy, abych zas nepřeháněla - nejsou léky na současné chcípavky, nejsou léky jak pro dospělé, tak pro mrňata. A že to prý bude trvat jen krátce.. Jenže, když má někdo doma doruda rozpálené dítě, případně sotva dýchající mámu, tak si zcela jistě neříká - ok, to se vydr, to přejde... Ono to totiž může přejít i velice špatně. Nejhorší na věci je, že ty staré bábiny rady už jsou většinou zapomenuty...
 
VRAŽDA NA NILU. ŠKODA, ŽE BEZ POIROTA. PDF Tisk E-mail
Středa, 30 listopad 2022
Nebylo to přímo na Nilu a připadá mi to jak včera. Ale ono už to od úmrtí manželky a dcery Petra Kramného bude deset let. Otřáslo to tenkrát celou naší veřejností. Ze začátku to vypadalo na otravu jídlem, pak na vraždu jedem. Všechno důsledně mlžený egyptskejma vyšetřovatelema, včetně důsledný likvidace některých tělesných orgánů mrtvejch nešťastnic, takže z ostatků, který se pak dostaly do Česka, nedokázali lékaři otravu jedem ani prokázat ani vyloučit.
 
FOTBAL S HRDINSKOU DUHOVOU PÁSKOU PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 listopad 2022
Tak tady máme zase MS ve fotbalu, tentokrát v nemilovanym Kataru. Proč v nemilovanym? No přeci proto, že demokraticky smýšlejícím fotbalistům zakázal mít na rukávech duhový pásky - symbol "one love", tedy sympatií k LGBT+, též k ženám, dělníkům a lidským právům. Wiki praví: LGBT+ označuje lesby, gaye, bisexuály a transgender osoby + další identity.  
 
NADSTANDARDNÍ ZDRAVOTNÍ PÉČE? PDF Tisk E-mail
Středa, 23 listopad 2022

Zase nám vláda vyslala signál. Tentokrát pro změnu ne hlavním vysílačem signálů, ale vedlejším: "Je třeba zavést nadstandardy ve zdravotnictví. Bude dvojí kvalita péče." Tak přesně zní celej signál. Ono to částečně tak funguje odjakživa, to zase ne, že ne. Stačí si připomenout třeba "kulichy" ředitele Motolskýho špitálu. A další a další. Jenže to z větší části probíhá v šedý zóně. Ale taky jsou už dneska i regulérně pacientem placený lékařský výkony a léky. 

 

 
MINSKÉ DOHODY PDF Tisk E-mail
Středa, 23 listopad 2022
K separatistickým hnutím docházelo a dochází po celém světě, třeba v severním Irsku, v Baskicku a Katalánsku, nemluvě o dosti brutální občanské válce v bývalé Jugoslávii, o dosti děsivé situaci v Sýrii, o řadě afrických států ani nemluvě. I USA si v 19. století si prošlo svou občanskou válkou. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1097
[CNW:Counter]