O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

K ČEMU JSOU VOLEBNÍ PROGRAMY? A ZÁVISLOST NEZÁVISLÝCH. PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 červenec 2021
Skvělej řečnickej obrat předvedl kdysi, v souvislosti s volebním programem, socan Sobotka: "Naše předvolební sliby nebyly zasazeny do reálného rámce." Nádhera! Takhle mistrně lze voličům oznámit: "Lhali jsme vám." Další socan, Lubomír Zaorálek, se nedávno blýskl výrokem, za kterej by se nemusel stydět ani soudruh Jakeš blahé paměti: "A já jim to říkám stokrát. Čtěte nám ty programy, čtěte je. My vám je sepíšeme, letní, zimní, podzimní, ale oni nám je, přátelé, opravdu nečtou."
 
POLICEJNÍ BRUTALITA??? PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 červen 2021
John McNulty (@CoachJ_Mc) | Twitter„Pokud někdo pod vlivem návykových látek porušuje zákon, musí počítat s tím, že policie zasáhne. Hlavně díky práci policistů a policistek jsme v první desítce nejbezpečnějších zemí světa," napsal ministr vnitra, Jan Hamáček. Ovšem - ředitel organizace Khamoro Emil Voráč, vyzval k protestu proti policejnímu násilí. Neboť nedávnou smrt zfetovaného agresivního muže přirovnává ke smrti známého George Floyda. Na protest "proti policejní brutalitě", se v sobotu proto konala v Teplicích demonstrace. Je zajímavé, co o současné situaci v Americe uvedl jeden z nejznámějších fotbalových trenérů, John McNulty:
 
NEBINÁRNÍ IDENTITA - ZNÁTE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 červen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomNarodilo se „to“ jako holka, vypadá „to“ jako holka, ale necítí se „to“ jako holka. Jenže – ani ne jako kluk… Prostě něco „tak mezi, nebo spíš ještě trochu jiného“. Necítí se být mužem ani ženou, nachází se někde na škále mezi těmito dvěma póly a přizpůsobuje tomu svůj jazyk. Než „to“ přišlo na to, že jeho genderová identita je nebinární, necítilo se být samo sebou. I když – i tohle píšu špatně, protože o sobě nemluví ani ve středním rodu – ale jednou jako o ženě, pak zase jako muž… Střídá to v rozhovoru na přeskáčku…
 
CO NÁS ČEKÁ A CO NÁS (DOUFEJME) MINE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 květen 2021
Box Kartón Balíček - Vektorová grafika zdarma na PixabayOde dneška, tedy od úterý 4. května, se náš život zase o něco přiblíží normálu. Začal totiž platit druhý z celkem šesti „vládních balíčků“. Ty totiž nahradily již nefungující protiepidemický systém (PES tedy skutečně chcípnul). Holt každý nový šéf si vše udělá po svém. Jenže - zase je v nich plno nelogičností... Co je nebezpečnější: fotbaloví fandové či študáci?
 
PROČ "KVETE" PROSTITUCE? - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 duben 2021
No prostitution clipart. Free download transparent .PNG | CreazillaMuži preferují domluvené setkání za finanční odměnu z několika důvodů. Jedním z nich je fakt, že mají rádi společnost výrazně mladších žen, ale nechtějí měnit cokoli na svém současném životě. Mimomanželský poměr představuje docela velké a potenciálně drahé riziko. Rozvod je složitá záležitost, dělí se majetek, plno nepříjemností... Ale co vlastně těm nevěrníkům chybí?
 
DĚJOU SE VĚCI PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 duben 2021
Pokud jste někdo venčil po půlnoci pejska, a měl výhled na Pražský hrad, mohl jste zahlédnout něco neuvěřitelného: obrovský svítící nápis: „VELEZRADA“. Za akcí stojí nová organizace Zastavme velezradu. Nápis na sídle českého prezidenta se objevil poté, co vyšlo najevo, že výbuchy v muničním skladu ve Vrběticích v roce 2014 byly dílem mezinárodního terorismu ze strany Ruské federace. 
 
TEN DĚLÁ TO - A TEN ZAS TOHLE ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 duben 2021
Pin on PNGZnáte to: otevřete si nějaké noviny, a všude možně na vás vybafnou reklamy. Mj. tentokrát nemyslím noviny papírové, anóbrž noviny internetové. I stalo se, že jsem si dnes jedny otevřela a tam na mne vykoukla vložená reklama z annonce. Hledající pracovníky. A nabízející plat. Plat, podle všeho odpovědný vykonávané práci. Jen jsem se tak trochu pozastavila nad tím, jak různě jsou některá ta povolání ohodnocována:

 

 
VŠICHNI JSOU V POHODĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 14 duben 2021
Tedy, já sama osobně nejsem zrovna v pohodě, ale kdo je, žejo. Dnes jsem se objednávala na oční, kde jsem nebyla dva a půl roku. Paní doktorka řekla nejbližší termín: začátek června. Takže půjdu do optiky, kde mi očka přeměřej a pokusím se je umluvit, aby nová skla dali do některých z mých starších obrouček. Třeba to vyjde. Takže vlastně taky budu v poho.... (Jen si budu muset všechno zaplatit.) Ale spíš bych vám chci napsat o filmu, který se jmenuje přesně tak, jako je název tohoto článku.
 
ROUŠKY A RESPIRÁTORY - NA CO JSOU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 01 duben 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomZnali jsme to z nemocnic, a to ještě jen jako ozdobičku doktora při nějaké té operaci. Asi nikdo z nás nepočítal s tím, že se je naučíme nosit, že budeme za ně vydávat tak velké částky, že budeme postupem času mít i "rouškovou vyrážku". Sama mám taky s tímhle potíže. (Je na to dobrá například měsíčková mast - pokud si ji někdo děláte, případně je možno si ji koupit v lékárně.) Ale, pokud budete nosit roušky jinak, například jako Nela Boudová, tak se vám to nestane...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 979
[CNW:Counter]