O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

SOUD SKONČIL - ZAPOMEŇTE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 září 2020
 Soud na Slovensku uznal vinným jen jednoho z trojice zbylých obžalovaných v případu předloňské vraždy novináře Jána Kuciaka, při které byla zastřelena i jeho partnerka Martina Kušnírová. Odsouzeným je Tomáš Szabó. Soud naopak zprostil obžaloby podnikatele Mariana Kočnera a také Alenu Zsuzsovou. Kočner si podle obžaloby objednal Kuciakovu vraždu za to, že novinář poukazoval na jeho rozsáhlou ekonomickou trestnou činnost, což mohlo Kočnerovi překazit vstup do politiky.
 
JAK JSEM "ZRUŠILA" PÍCHAČKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 srpen 2020
S píchačkami jsem přišla do styku třikrát. Poprvé po střední, když jsem byla brigádničit v obrovské fabrice na stihačky, kam jsem jezdila na sedmou. Bylo to přes celou Prahu tramvají až na konečnou, a pak ještě půl hodiny autobusem. Strašný... z té doby vzpomínám, jak jednou jsem takhle cestou tam pospávala v prázdné tramvaji, pak v prázdném autobusu, a když jsem si ve vrátnici chtěla odpíchnout, tak se na mne vrátný vyděšeně podíval:
 
PÍCHALI JSTE NĚKDY, ČI PÍCHÁTE JEŠTĚ NYNÍ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 srpen 2020

Určitě si ještě pamatujete na tu technickou "vymoženost", která dlouhá léta zaměstnavatelům umožňovala přehledně a snadno evidovat docházku. Ještě nedávno většina zaměstnanců začínala svou pracovní směnu "odpíchnutím" příchodu. Obvykle natiskly čas příchodu či odchodu na příslušné místo kontrolního lístku.

 
CO MÍVÁTE NA HLAVĚ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 srpen 2020
TAK DNES PÁR OTÁZEK NA TĚLO – nebo spíš „na hlavu“. Budeme si psát o kloboucích… Tahle pokrývka hlavy je pro většinu z nás něčím, co je tak trochu hudbou minulosti. Nošení klobouků se však prolíná staletími. Klobouky byly vždy pokládány za kulturní a sociální symboly, slouží a sloužily jako způsoby komunikace, reprezentují osobitý vkus a názor jejich nositelů.
 
SVĚT SE OBRACÍ NARUBY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 srpen 2020
Chicago Black Lives Matter Organizer Calls Lootings "Reparation ...Všechno spustil policejní zásah v černošské čtvrti Englewood. Mladistvý podezřelý při konfrontací s policií vytáhl zbraň a začal střílet. Policisté palbu opětovali a podezřelého postřelili. Po sociálních médiích se brzy nato začaly šířit dezinformace: začalo to lživým videem, zveřejněným na facebooku, ve kterém se tvrdilo, že policisté zastřelili patnáctiletého chlapce.
 
ŠKOLA VOLÁ: "VEM SI NÁHUBEK!" PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 srpen 2020
Čerstvé zprávy z městyse Pozořice o udatném boji s pandemií – č. 5Od úterý 1. září bude v Česku ve vnitřních prostorách, jako jsou obchody, obchodní centra a pošty, v MHD či ve školách mimo třídy povinné nošení roušek, uvedl v pondělí po zasedání rady vlády pro zdravotní rizika ministr zdravotnictví Adam Vojtěch. Opatření má podle něj bránit šíření koronaviru po začátku školního roku.
 
DOBROU CHUŤ, POKUD ZROVNA NAKUPUJETE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 srpen 2020
Oteklý obličej? Možná máte nemocnou šťítnou žlázu či ledviny ...Státní zemědělská a potravinářská inspekce uzavřela po ukončení nouzového stavu 14 prodejen potravin kvůli nepřípustným hygienickým podmínkám. Inspektoři se v době hromadných koronavirových opatření soustředili hlavně na dodržování hygienických požadavků a bezpečnost v souvislosti s pandemií, ale jejich kontroly byly pro provozovatele méně časově či administrativně náročné, aby nebylo narušeno plynulé zásobování populace.
 
OCHRANA PROTI POŠKOZENÝM? PDF Tisk E-mail
Středa, 12 srpen 2020
Tato zpráva by vás měla přimět k přemýšlení a alarmovat. Vysoký představitel druhé největší britské farmaceutické společnosti AstraZeneca řekl tiskové agentuře Reuters, že ochrana před soudem byla právě poskytnuta, pokud bude mít koronavirové očkování škodlivé vedlejší účinky. Což je obzvláště znepokojivé vzhledem k tomu, že v klinických testech jsou vynechány důležité klinické studie, aby se vakcína mohla dostat na trh rychleji, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.
 
KDO BY CHTĚL VLÁDU POPULISTY? PDF Tisk E-mail
Středa, 12 srpen 2020

Tak mi  ráno rádio řeklo, že Lukašenko drtivě vyhrál volby jenom tím, že je sprostej populista. Že populisticky trvale zajišťuje zvyšování životní úrovně obyvatel, zvyšování platů, zaměstnanost, důchody, zdravotní péči, atd.  Voliči v Bělorusku jsou ovšem vesměs hloupí a zmanipulovaní, protože vůbec neberou v potaz, že on vůbec nedbá rad a názorů nejmoudřejších mozků, politiků EU.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 920
[CNW:Counter]