O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

NE, OPRAVDU NEJSME RASISTI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 červen 2022
Je to děsný. Pár tisícovek v podstatě nevzdělaných lidí dokáže setsakra ublížit našim vztahům s třemi sty tisícovek lidí, kteří jsou v podstatě stejní jako my. Ano, víte, o čem píšu. O těch maďarsko-ukrajinských cikánech (nepíšu Romech, protože oni si tak neříkají), co nežijí ve válce, nikdy se u nich nebojovalo, ale kteří se rozhodli, že tady by bylo fajn, protože tady se "dává". Jo, v podstatě se jim vůbec nedivím. Když stačilo jen pobrat děti, co nejvíc dětí, a sednout do vlaku, který měli navíc zadarmo, tak proč nejet? Když na druhém konci čekala země, tolik slibující.
 
DYK JE TO NORMÁLKA ... VO CO GO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 červen 2022
Josef MánesCelá ta záležitost s orlojem je při své marginálnosti v něčem pro české prostředí dokonale příznačná. Veřejná zakázka, u níž jsou umělecké aspekty na vedlejší koleji, následná mizerná realizace neodpovídající profesním standardům a zadání, a závěrem – což je zcela neuvěřitelné - její bezproblémové převzetí. Nikoho nenapadlo se podívat, jestli výsledek odpovídá požadavkům a souhlasí s projektem?
 
JAK SE NÁM PAN RESTAURÁTOR VYCHECHTAL PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 červen 2022
Máme v Praze na Staromáku takovej národní poklad, orloj. Několikrát jsem ho viděl v chodu už od outýho dětství, vždycky, když v celou hodinu pochodovali svatí "jak na orloji". Nikdy mě ani nenapadlo nějak přemejšlet nad tím, jestli přitom koukám na originál kalendária nebo na nějakou kopii. Stejně jsem z tý dálky viděl totální prt. Ani jsem nevěděl, že původně to maloval Mánes.
 
A ZASE DEMONSTRACE … PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 červen 2022
Demonstrovat svou nespokojenost je vcelku stará záležitost. Vyjít do ulic a dávat tak najevo nesouhlas se společenskou situací, politikou, ekonomikou či chováním elit se nosilo již ve starověku, středověk nebyl jiným a dnešní doba jen pokračuje v tomto zvyku. Dav byl vždy jedním z nástrojů v boji o moc, a ten, kdo s ním uměl umně manipulovat, získával jistou výhodu. Kvůli dnešnímu protestnímu průvodu bude ve středu Prahy zase neprůchodno, takže pozor - navíc se musí počítat s omezením dopravy v okolí Václavského náměstí a blízkých ulicích.
 
MIMINKA NA PRODEJ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 červen 2022
Birth month meanings: how baby's birth month affects them | GoodtoKnowLidé mají právo mít dítě. Když to nejde tou přirozenou cestou, nastoupí náhradní matka. A ta má právo na odměnu. Jen by na to měl být zákon, který jasně stanoví pravidla. Situaci vyjasní a legalizuje. Ovšem nemá to být tak, jako už tři roky u nás! „Výroba a prodej“ novorozenců se tu děje nejméně od roku 2019. Praha se stala jednou ze základen tohoto byznysu. Ano, z Prahy se do světa rozvážejí děti porozené na zakázku.
 
VÁŠ NÁZOR: TRANS-SPORTOVCI? PDF Tisk E-mail
Středa, 01 červen 2022
V ruském hračkářství se objevila transgenderová panenka, pod šatičkami má  mužské genitálie | Zajímavosti | Lidovky.czV současném sportu je transgender velmi diskutované a citlivé téma. Vedou se debaty o tom, zda je férové, aby trans-sportovci soutěžili ve stejné kategorii s biologickými muži či ženami. Právě účast trans-sportovců v kategorii biologických žen je zdrojem nejostřejších diskuzí. I když muž podstoupí operaci a stane se úředně ženou, pořád mu zůstane mnoho fyzických znaků předchozího vývoje.
 
MY SE NEBOJÍME, MÁME VLASTNÍ MĚNU PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2022
Eva HauserováDoplňkové měny mohou fungovat lokálně a pomáhat tak vyrovnávat otřesy ekonomiky. Patří mezi ně i kryptoměny, ale směna produktů může mít i mnoho jiných podob. Už řadu let mě zajímaly sítě LETS (Local Exchange Trade Systems), kdy můžete směňovat své produkty a služby za produkty a služby jiných lidí a používáte k tomu místní měnu. Sama jsem zapojená do pražské sítě Pralets, kde se platí měnou zvanou pražce.
 
UŽ NIC NENÍ NEMOŽNÉ - FURRIOVÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 květen 2022

Monster Wiki Database > Dragons Den: Dragon Quest FansiteVýraz pochází z anglického slova fur neboli srst, osrstěný. A právě srst, alespoň ta plyšová, hraje v této komunitě dost důležitou roli. Její členové, se nesmírně rádi mění na zvířata, ale s lidskými vlastnostmi a charakteristikami, tedy zvířata, která dovedou mluvit, oblékají se do "zvířecího", snaží se chovat jako to "své" zvíře, ale chodí po dvou.

 
BUDE SE OČKOVAT PROTI NEŠTOVICÍM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 květen 2022
Před dvěma léty jsme sledovali, jak covid postupně klíčí jak rozhozené obilí po různých státech světa. Jak stačilo jet na fotbal, abyste si zpět – jako nepříjemný dárek – přivezli tu neznámou nemoc. Tak pak košatěla, rozpínala se, mutovala… A dnes, kdy máme za sebou tak ohavnou dvouletou zkušenost, je v našich nemocnicích slovy šest pacientů s tímto virem. No, a teď můžeme sledovat něco dalšího…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1029
[CNW:Counter]