O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

JAK JSEM SI PŘÍLIŠ NEOBLÍBILA TCHÝNI PDF Tisk E-mail
Středa, 04 listopad 2020
Související obrázekNevím, jestli sledujete situaci v Polsku. Ve zkratce: v Polsku to vře. Před 14 dny schválený protipotratový zákon zvedl do ulic desetitisíce lidí. Podle tohoto zákona by žena mohla jít na potrat pouze ve třech případech: znásilnění, incest, její přímé ohrožení života. Naopak nemůže jen tak bezdůvodně, ale ani v případě poškození plodu, ani když lékaři očekávají, že krátce po porodu dítě zemře.
 
ŠKATULE, ŠKATULE, HEJBEJTE SE! PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 říjen 2020
ANO de facto prohrává volby, preference Babiše silně klesají, jeho důvěryhodnost je nejnižší ze všech institucí, pandemie vrcholí. Přichází Prymula na místo ministra zdravotnictví a zavádí drastická opatření. Lidem se to nelíbí, přesto ho poslouchají, uznávají a jeho obliba stoupá. Stává se tím, kdo pandemii - na rozdíl od Babiše - zvládá. Na veřejnosti vystupuje hlavně on a Babiš vedle něj stojí jak chudý příbuzný.
 
A TEĎ VŠICHNI HODÍ SVŮJ KÁMEN ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 23 říjen 2020
Nikdy jsem nebyla s představiteli naší vlády nějak extra spokojená. Jenže - když si vzpomenu na všechny ty "možnosti", ze kterých se vláda nakonec vybírá, tak si jen tak lehce povzdechnu a jdu si po nějakém svém zájmu, rozhodně jiném. Ono je to těžké - kde sehnat lidi, andělsky čisté, inteligentní, schopné komunikace na veřejnosti, a hlavně - s perfektní potřebnou specializaci ... To je jako hledat jedinou perlu v moři...
 
"TECHTLE-MECHTLE" NA STAROMÁKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 říjen 2020
demonstrant - Aktuálně.cz
Prestižní Vysoká škola života v neděli uspořádala sraz svých absolventů. Na Staroměstské náměstí dorazilo více než 2500 absolventů, kteří společně prodiskutovali aktuální pandemii onemocnění Covid-19 a nakonec se hromadně shodli, že krizi je možné ukončit házením dlažebních kostek na policajty, ničením cizího majetku a zapalováním dýmovnic. Hned od začátku srazem zněly teorie o původu koronaviru a jeho případném řešení, jako např. „Prymula do plynu“.
 
ANO, NEBE JE ZELENÝ, TRÁVA MODRÁ ... PDF Tisk E-mail
Středa, 14 říjen 2020
Nikdy jsem nepochopila, že lidé vždy raději věří bludům, lžím, všem nesmyslům, které se jen trošku zabalí do "rádobypravdy". Proč by jedinec používal tu hmotu, co má za čelem, když "to všichni přeci říkají, tak to tedy určitě bude pravda!" Co jsem se v posledních dnech načetla těch nejrůznějších blábolů... Každý druhý mudrlant VÍ VŠECHNO LÍP. A hlavně umí odsoudit to, co je. Nikdo z nás není absolutně obeznámen s tím, co bude.  Ale každý ví, co se udělalo blbě. Oni by to určitě dělali líp..
 
SUPER DOBA, JAK SE LEVNĚ ZVIDITELNIT PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 říjen 2020
Představte si, že jste si „svého času“ užili slávu. Ale list se obrátil, zub času na vás zapracoval, přišli noví, mladí, lepší… tak co teď? Teď je však kupodivu doba, kdy se můžete zase „blejsknout“. A jak se říká – špatná reklama, taky reklama. A tak se vyrojilo neskutečné množství velmi moudrých a fundovaných radilů, kteří všechno vědí, znají, hlavně však NESOUHLASÍ. Protože nesouhlas je nejvíc slyšet.
 
TÝDEN SKLENĚNÉHO ZABIJÁKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 říjen 2020
Milion ptáků ročně přijde v Česku o život poté, co narazí do prosklené překážky. Proto se koná druhý říjnový týden akce Týden skleněné zabijáka, ve které budou odborníci i veřejnost pátrat po místech, kde se o skla zabíjejí ptáci. Nejčastěji jde o zrcadlící pláště obchodních center či moderních výškových domů, průhledné spojovací krčky budov, ale i prosklené stěny zastávek. Údaje takto získané poskytnou České společnosti ornitologické přesnější čísla a jasné argumenty pro jednání s majiteli nebezpečných objektů.
 
NOVÝ MINISTR, NOVÁ OPATŘENÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 září 2020
Profesor Roman Prymula: Pražské zdravotnictví – dotace pro seniory,  metropolitní nemocnice i doplňková alternativní péče. Projekt kliniky TCM  ve FN Hradec Králové končí – diagnozapraha.czMáme nového ministra zdravotnictví, plukovníka v záloze Romana Prymulu. Vakcinolog a náměstek ministra zdravotnictví se během jednoho měsíce stal jedním z nejznámějších Čechů. Výrazně tomu pomohla jeho otevřená mediální prohlášení, ve kterých, ještě před nařízením vlády, avizoval omezení spojená s epidemií. Uvidíme, jak a co bude dál.
 
UMĚLCI TO VĚDÍ NEJLÍP? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 září 2020
Do covidové situace přispělo svým názorem už mnoho umělců, a někdy mám pocit, že kam se na ně hrabou všichni epidemiologové světa… Například zpěvák Janek Ledecký požaduje dupnout na brzdu hysterické kampaně, na které dle něho vydělávají farmaceutické společnosti.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 920
[CNW:Counter]