O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

NOJO, NO - ZAVAŘIL SE MI MOZEK... PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 srpen 2023
Asi si všímáte, že Kudlanka občas pauzíruje. Blbost - ona ne, ona má nasulcováno plno bezva článků, to jen já nezvládám se přimět k tomu, abych je vložila. Jsem ráda, když mne vezme můj drahej chlupatej s sebou ven; to se pak za ním vrávorám těmi malými stínovými plácky, abych se vyhnula úpalu. Cestou potkáváme stejně postižené. :-))) Jo, jen ráno, kolem nás chvátají ti, kteří ještě nedosáhli na důchodový věk, případně mají jinou překážku v zaměstnání. To si pak - na chvilku - uvědomuju, jak jsem oproti nim v plusu. Já za chvíli zalezu, ale oni si na jídlo musí vydělat ...  A - když jsme u toho jídla:
 
ŠETŘIT SE PŘECE MUSÍ ... PDF Tisk E-mail
Středa, 16 srpen 2023
Vláda ve středu 16. 8. tr. rozhodla o navýšení počtu úředníků v nově vzniklém útvaru poradce pro národní bezpečnost Tomáše Pojara, poradce pro národní bezpečnost. Poradce pro národní bezpečnost působí při úřadu vlády a odpovídá se předsedovi vlády. Jeho jmenování i odvolání náleží vládě. Podle programového prohlášení jde o nadresortního koordinátora pro záležitosti hybridních hrozeb a dezinformací. Nově přijatí úředníci budou zařazeni ve 13. platové třídě.
 
I POLITICI JSOU LIDI PDF Tisk E-mail
Středa, 02 srpen 2023
 Poslední dobou se stále častěji dozvídáme o prohřešcích našich politických představitelů a představitelek. Většinou se to týká jejich soukromého života, který není zrovna nevinný a cudný. Ostatně, to ani představitelé církve, u kterých by se to už ze samotné podstaty požadovalo, mají do velebitelnosti jejich jednání daleko. Faktem je, že homosexualita už dávno není trestným činem, takže pokud se pan farář domluví s některým farníkem (už dospělým, pochopitelně), tak není co řešit. A dost možná, že i pedofilie bude vbrzku uznána za nemoc. Horší ale je, když se prohřešky politiků týkají jejich pracovního nasazení.
 
ODPUSŤ NÁM NAŠE HŘÍCHY PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 červenec 2023
Chlapeček se modlí, děti se modlí, izolované pozadíDoteď jsem měl za to, že pro modlení, tedy jistě záslužnou bohulibou činnost, leč přesto jen činnost mimopracovní, zájmovou, jsou vyhrazeny kostely a chodí se do nich výhradně v mimopracovní době. Jsou i výjimky pro lidi, kteří se z nějakých objektivních důvodů do kostela nedostanou (špitály, kriminály, starobince). Ale je to nedávno, co jsem byl vyvedenej ze svýho omylu. Kdybych to nezahlíd přímo v televizi, nikdy by mě něco takovýho ani náhodou nenapadlo.
 
CO NÁS ČEKÁ, TO NÁS NEMINE PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 červen 2023
Co se týče pomoci Ukrajině, ministři zemí sedmadvacítky finálně potvrdili navýšení finančního stropu Evropského mírového nástroje (EPF). Ten stojí mimo víceletý finanční rámec EU a členským státům proplácí zbraně a vojenské materiály dodávané Ukrajině. Jeho původní rozpočet ve výši 5 miliard eur se již navýšil o další 2 miliardy v březnu letošního roku. V pondělí (26. června tr.) se k této částce přičetly další 3,5 miliardy eur.
 
KRÁTKÁ ZPRÁVA O DLOUHÉ CESTĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červen 2023
První místopředseda vlády a ministr vnitra Vít Rakušan odletěl 27. dubna se svým doprovodem do třech afrických států. Během devíti dnů navštívili Senegal, Ghanu a Rwandu. Z resortu ministra Rakušana s ním cestovalo dalších jedenáct lidí a dva osobní ochránci. Úředníků bylo hodně, třeba jen šéfů odborů a oddělení letělo pět. Cesta stála ministerstvo vnitra téměř milion.
 
KDYŽ POTŘEBUJETE LÉKY, TAK ... - 2. PDF Tisk E-mail
Středa, 07 červen 2023
Léky. Věc nesmírně potřebná, takže oblast, kde se dá za velmi krátkou dobu vydělat velmi velké peníze. Letos koncem ledna se objevila v našich médiích zpráva, že Státní ústav pro kontrolu léčiv vyměřil 22 lékárnám kvůli nelegálnímu vývozu léků pokuty ve výši 34 milionů korun. A že kontroly samozřejmě pokračují.
 
KDYŽ POTŘEBUJETE LÉKY, TAK ... - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 červen 2023
Že je to s léky docela průšvih, to už víme přes dva roky, minimálně. Teď má vláda projednávat návrh novely zákona o léčivech, který by měl platit od října. Ministerstvo zdravotnictví mimo jiné také zvažuje, že mezi novinky zařadí i změnu, která umožní vydávat léky po tabletách. Nevím, jestli tedy při podzimních chcípavkách budeme stát v lékárně s vyplazeným jazykem, na který dostaneme pilulku a zapijeme přinesenou vodou...
 
"SÝROVÁ JÍDLA" - KTERÁ MÁME RÁDI PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 červen 2023
Myslím, že většina z nás má ráda "něco se sýrem", tím drahým dávným smažákem počínaje. Velmi ráda vzpomínám na studentská léta, kdy byl smažený sýr s bramborem a majonézou, třebas  tatarkou, taková levná dobrá večeře během randete. Cena kolem pěti korun, plus dvojka bílého, plus lístek do kina "lízat plátno", to vyšlo pro dva za dvacku.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1097
[CNW:Counter]