O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

HACKEŘI ANONYMOUS PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 únor 2022
Mezinárodní skupina Anonymous prezidentu Putinovi vyhlásila „válku“. Pár vypnutých vládních serverů je podle nich teprve začátek. Anonymous jsou hackeři z celého světa, kteří se spojují za společným cílem a napadají weby. Pro Rusko takto organizované útoky mohou znamenat dosud nepoznaný problém. Typickým útokem Anonymous jsou DOS útoky (Denial of service), při kterých přehltí servery, takže se na ně lidé nemohou dostat. Oba tyto principy využili právě při napadení Ruska. Následně došlo k napadení státní ruské televize RT - hackeři nechali na kanálech televize běžet skutečné záběry z bojů na Ukrajině. Kromě televize napadli i stránky několika úřadů.
 
MÁME PÍKY A BODÁKY, ZAHRAJEM SI NA VOJÁKY PDF Tisk E-mail
Středa, 23 únor 2022
Potíž je ale v tom, že dnes už více než sedmdesát let jsou k dispozici zbraně jaderné. A je otázka, jestli kdyby se rozpoutala skutečná válka Ruska se zeměmi NATO, by je byly zúčastněné země schopny použít. Rusko v sobotu uskutečnilo vojenské cvičení zaměřené na strategické jaderné zbraně. Dohlížel na něj přímo prezident Vladimir Putin. Celou akci spolu s ním sledoval také běloruský prezident Alexandr Lukašenko.
 
NENÍ NAD MMS - DOPORUČUJE NEJCHYTŘEJŠÍ Z CHYTRÝCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 únor 2022
Bývalý šéf ČSSD Prahy 16, Jan Kořínek, prodává přes e-shop své firmy Narita Dox v koronavirové pandemii žíravé bělidlo. Zákazníci ho dostávají v balíčcích s knihami, navádějícími, aby chemikálii použili jako lék proti covidu. Jen v roce 2020 vydělal milion korun, jeho spolupracovník dokonce 50 milionů. V USA hrozí propagátorům této látky doživotí, český lékový úřad tvrdí, že zakročit nemůže. Jen varovat...
 
JAK RISKANTNÍ JE ŘÍKAT PRAVDU PDF Tisk E-mail
Středa, 16 únor 2022
"Všechny problémy plynou z toho, že lidé, kteří nepracují, se nudí; protože nemají výplatu, tak kradou, ničí vše, na co přijdou, ničeho si neváží. Problém by se vyřešil hned potom, co by se u nás přestalo platit lidem za to, že nechtějí dělat. Jestli se někdo nastěhuje do nějaké lokality, a vzápětí ji svým chováním přetvoří ve vyloučenou, tak čí je to vina, kdo ty domy zbořil, kdo je počmáral, kdo zdevastoval tamější dveře? Každý obyvatel a každý starosta vám řekne, kdo to udělal. Ti obyvatelé, kteří tam bydlí!
 
LEGRACE NA PLACE - KRÁLOVSKÝ DVŮR A PODDANÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 únor 2022

Vláda skládá se z předsedy vlády, místopředsedů vlády a ministrů – tj. 18 lidí. Zákonodárná moc náleží Parlamentu - ten je tvořen dvěma komorami, a to Poslaneckou sněmovnou a Senátem. Poslanecká sněmovna má 200 poslanců, Senát 81 senátorů, kteří jsou voleni na dobu šesti let. Plus jeden prezident. Celkem je to 300 lidí, kteří rozhodují o našich životech.  Nyní se rozhodli, že je výhradně na každém z nás (necelých jedenácti miliónech lidí), jak se vůči covidu budeme chovat.

 
... MILÍ PŘÁTELÉ! PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 únor 2022
„Budu se pravidelně věnovat tomu, co vás zajímá nejvíce,“ řekl premiér Fiala v prvním videu poté, co na začátku uvedl, že mu chodí od lidí spoustu dotazů. Jako první dotaz zodpovídal na pandemii koronaviru a v čem se současná vláda liší od té předchozí. Řekl, že nástup varianty omikron dobře zvládli, protože nový kabinet poslouchal rady expertů. „Lidé nás vyslyšeli a společně jsme to zvládli,“ prohlásil. Dodal, že nyní si vláda může dovolit postupně zmírňovat opatření.
 
JAK NAROSTL ZOBÁK VÁM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 únor 2022
Je tolik nejrůznějších věcí, na které si nejrůznější lidé osobují právo. Vykřikují cosi o svobodě. Ne, přátelé, nebude to článek o vakcinách, ale o způsobu vyjadřování. Svoboda není mluvit jako dlaždič, svoboda není nosit pohorky všude, svoboda není chovat se jako největší primitiv. Slušnost a morálka se staly téměř opovrhovanými ctnostmi. Lidi hrubnou. Méně se čte klasika, méně se kouká na konverzační (nejen české) filmy, místo hudby se poslouchá rap.
 
AHOJ HOLKY, AHOJ KLUCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 leden 2022
Před chvílí jsem poslouchala paní Jílkovou, kterak docela válčila a těžko zvládala jednoho z pozvaných hostů. Jednalo se o omikron, co jiného, žejo. No, a byl tam za "prostý lid" jakýsi pán věku důchodcovského, který přišel i s velkým notesem, zajisté plným všech možných textů na téma kovidové. Prostě a jednoduše - pán, který si sepsal a dal dohromady, a vskutku nabifloval všechno možné, co je na různých internetových plátcích dosažitelné. Typická oběť dezinformací ze sociálních sítí...  Obdivovala jsem ostatní přítomné, kteří byli terčem jeho přesvědčivého hlásání.
 
LEGRACE NA PLACE - TO MYSLÍ VÁŽNĚ! PDF Tisk E-mail
Pátek, 21 leden 2022
Zajímalo by vás, kolik berou naši „nadřízení“? Jaké platy mají nejvýše postavení úředníci českých institucí? V tom případě si otevřete tento odkaz – platy úředníků. Rozhodně je to zajímavé... Hlavní argument pro zveřejňování platů úředníků je jednoduchýjsou placeni z peněz daňových poplatníků, a ti proto mají právo vědět, jaký plat státní úředník pobírá.  Státy, kde platí transparentnost, platy úředníků zveřejňují samy na svých webových stránkách a informace jsou přístupné všem, kdo o ně mají zájem.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 979
[CNW:Counter]