O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

UKLÍZÍ SE ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 červen 2020
DeníčekNa litvínovském sídlišti Janov začala demolice prvního prázdného paneláku. Jedná se jeden z mnoha zdevastovaných domů, tento je panelák se šesti vchody v Gluckově ulici. Práci odvádějí dvěma stroji, první, obrovský stroj, dům v podstatě po kouscích „odstříhá“ až do druhého nadzemního podlaží. Ten druhý stroj pak zbourá zbytek.
 
KUPUJTE ČESKÉ VÝROBKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 červen 2020

Podpoříte tak české podnikatele a farmáře. Tyhle výzvy se teď často opakují, nejvíc z úst vládních a všechmožných úst "vlasteneckých". Návrhy jsou i na povinné kvóty českých výrobků v regálech obchodních řetězců. Zní to vznešeně a celkem logicky. Pryč s tržním hospodářstvím, teď to chce kvóty!

 
ZDROBNĚLINEČKY - TO JE MOJE PDF Tisk E-mail
Neděle, 31 květen 2020
Já nevim jak vy, ale zdrobněliny - to fakt nejni moje... A má prvorozená se dokonce pomamila - už jako mrňous se jí všechno zdrobnělé protivilo, takže k nám např. nechodil Ježíšek, ale Jéžich. Někdy to bylo docela fest legrační... Jenže dodnes nechápu relativně normální lidi, co dokážou na někoho (něco) šišlat,  mrzačit a kurvínkovat češtinu o 106. Jak jste na tom vy? Znáte taky nějakou tu košišku, co milujínkuje svýho miláška?
 
MODLETE SE A JEZTE PELYNĚK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2020
Prezident Tanzanie výsledkům testů na koronavirus nevěří | tadesco.orgAfrika eviduje výrazně méně případů nákazy koronavirem než zbytek světa. Efektivita testování je však sporná, protože africké státy provádějí v průměru jen 500 testů na milion obyvatel. Prezident Tanzanie John Magufuli tvrdí, že v zemi rostou případy nákazy koronavirem jen kvůli nefunkčním testům. Ty údajně pozitivně vyhodnotily i vzorek odebraný z kozy a papáji.
 
JAK PŘÍŠTĚ S PREZIDENTEM? PDF Tisk E-mail
Středa, 06 květen 2020
I když to ještě chvíli potrvá, blížej se nám nejen krajský a parlamentní volby, ale pak i volby prezidentský (pokud se teda dožijem). Tak mě zrovna napadlo, koho bych si tak za prezidenta představoval. Určitě ne někoho doteď neznámýho, zase na poslední chvíli vytaženýho, jak králíka z klobouku. Ale jak s těma známějšíma, o kterejch aspoň něco vím? Několik už se jich otevřeně přihlásilo, a vím určitě, že nikoho z nich bych za žádnou cenu nevolil.
 
ASI PROPADNU ORCHIDEJOVÁNÍ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 květen 2020
Těsně před koronáčem jsem dostala nádherný dárek. Fialovou orchideu, v krásném stejně fialovém ozdobném květináčku. Já se do ní přímo zamilovala... Mám kytky moc ráda, celý život, a už jsem pěstovala ledacos. Ale orchideje ještě ne... Něco málo jsem si o nich tedy zjistila - a jedno je absolutně jasné: až se odhodlám jít do nějakého toho hobymarketu nebo květinářství, a určitě si koupím další.
 
PROMOŘIT? ZAMOŘIT? VYMOŘIT? UMOŘIT? PDF Tisk E-mail
Pátek, 17 duben 2020
Nad původem slovního základu tápu. Buď od významu "moře" (tedy, jakoby totální zaplavení mořem), nebo od staletýho významu "mor". V dnešních známých souvislostech bych se spíš přiklonil k významu "mor", ale ono to je vlastně fuk. Spíš žasnu, co se nám vynořilo nezamořených odborníků, stoupenců zamoření a proti nim stoupenců nezamoření. Oba tábory mají svý argumenty, znějící velmi logicky. Možná jsou správný obojí, ale jak se v tom má orientovat blbej laik, když se nemůžou dohodnout ani ti machři?
 
NEZÁVISLOST??? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 duben 2020
Ursula von der Leyen vyjádřila velkou starost o to, aby podniky zanikající nebo finančně oslabené poklesem ekonomiky, se nedostaly do cizích, především čínských rukou. Je to realistické vyjádření. Ale asi hlavně pro Německo a západní země. My už v cizích rukách jsme. Jsme závislí hlavně na Německu. Stát, který je už závislý, je v jiném postavení než Německo, které může ztratit svoje podnikatele. My jsme jako ti proletáři: „Nemáme co ztratit, leda svoje okovy“.
 
V LONDÝNĚ DNEŠNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 25 březen 2020
Image result for londýnská mešitaNásledující video nechávám k vašemu posouzení. Není to nic hraného, je to holá skutečnost. Řeč je srozumitelná, takže je jen na vás, co si z toho vezmete. Zda věříte, že případná nová "kávová populace" bude báječná, pracovitá, učenlivá, nebo zda je to krok stranou. A jestli si myslíte, že tímto se evropská populace ozdraví, jak bylo nejspíš plánováno, či ne. Budu ráda, když se k tomu v komentářích vyjádříte...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 979
[CNW:Counter]