O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

DALŠÍ NOUZOVÝ STAV - A CO PAK? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 únor 2021
Image result for umírající na covidVláda včera vyhlásila na 14 dní v celé České republice nouzový stav kvůli epidemii covidu-19. Nový stav nouze potrvá do 28. února. „Pro podnikatele se nic nemění, jedou ve stejném režimu jako doposud, stejně tak vládní opatření týkající se aktivit pro volný čas či kultury dál platí“, uvedl po mimořádném jednání vlády vicepremiér a ministr průmyslu Karel Havlíček.
 
PROČ??? TOLIK NEZODPOVĚZENÝCH "PROČ?" PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 únor 2021
Image result for netopýr wuhanK sepsání těchto několika PROČ, otázek, na které jsem dosud nenašel nikde a od nikoho odpověď, mne přivedlo množství článků, které jsem o svinstvu jménom kovid, přečetl. První informací bylo zjištění, že to pochází z Číny, od netopýrů. Budiž. Jedná se tedy o přírodní vir, který se dostal mezi lid neutěšenou hygienickou situací na wu–chuanské tržnici, kde se nelegálně prodávala zvířata včetně plodů moře.
 
POPRVÉ V ŽIVOTĚ LETOS NEPŮJDU K VOLBÁM PDF Tisk E-mail
Středa, 03 únor 2021
Už mě ty bombastický zprávy skutečně derou: "Babiš při očkování předběhl stařenku!" Nebo: "Vláda nezajistila dostatek očkovacích center a proto se nemůže očkování rozjet!" Je toho z řad opozice denně k slyšení a ke čtení na desítky. Připomíná mi to situaci z povídky Š plus G o jízdě tramvají, kde nějaká nastoupivší bába řve: "To je mládež, starýho člověka sednout nepustí a nepustí." Na námitku mladíka, že k sezení je kolem volnýho místa dost, oponuje: "Ale kdyby místa dost nebylo, stejně nepustí a nepustí."
 
BYLA JSEM ŠIKANOVANÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 únor 2021
Následující rozhovor se týká mnoha "bolavých" stran života - devatenáctiletá studentka střední školy Georgia Hejduk, jedna z TOP25 finalistů soutěže Středoškolák roku, se rozpovídala o svém projektu Zastavme šikanu, o vlastních zkušenostech s šikanou, o tom, jaké to je být transgender člověk, a o dalších činnostech, kterým se věnuje.
 
TAK JO, ACH JO, JÁ SE VÁM PŘIZNÁM ... PDF Tisk E-mail
Středa, 20 leden 2021
No, asi jen málokdo z častějších návštěvnic a návštěvníků nepostřehl, že občas pauzíruju, respektive na kudle nic nového není. Psala jsem už v minulém skuhrání, že jsem poslední dobou dost mimo, a tak bych vás chtěla poprosit o nějaký ten návod, jak se z té depky dostat. Tedy, já relativně normálně funguju, jen občas se mi do cesty přimotá nějaká ta "žába", a já nejsem dost dlouho schopna ji sblajznout... V mém současném případě se jedná spíš o plno ropuch.
 
DEMONSTRACE ZAS A ZNOVA ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 leden 2021
ANEB - O PRACHY JDE AŽ V PRVNÍ ŘADĚ ...  Takové situaci se někdy říká "cochcárna" - prostě si děláme "co chcem". Jenže, už ani bych se nedivila, kdyby například na nějakém covidovém oddělení sestřičkám a doktorům hráblo, svlékli ty příšerné mundury, zalezli do nějaké volné cimry a tam se zhulákali... Určitě by jim všichni ti demonstranti blaženě tleskali... Přeci není nad pořádnou párty... Co na tom, že o kus dál se někdo zrovna dusí, že za chvíli už to bude "mít za sebou"?
 
VZHŮRU DO VŠEDNÍCH DNŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 leden 2021
Čekají nás všední dny i dny svátečnější; jen tak fofrem si připomínám Valentýna, 1. Máj, Velikonoce, svátky, narozeniny… Jsem zvědavá, jaké budou – ty dny, co nás čekají - a hlavně, jak my sami budem letos vypadat. Tak si totiž myslím, že by nám patřilo trochu zhubnout. Zalezlí před covidem mnozí obtloustli, což není moc pro zdraví přínosné, slušela by nám fazóna, jaká byla např. v době poválečné.
 
BUDEME NA "PŮVODNÍ" JÍDLO VZPOMÍNAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 prosinec 2020
Nemléko nemléčná zmrzlina - PURO shopKaždý desátý obyvatel Česka ve věku od 18 do 34 let nejí maso. A je to znát i v­ obchodech. Nejrozvinutější kategorií je mléko z­ rostlinných bílkovin, jehož se loni prodalo za 300 milionů korun. Zároveň téměř třetina lidí uvádí, že plánuje v­ příštím roce jíst více ryb a luštěnin, naopak méně červeného masa a masných výrobků. Rostlinné náhražky tak kromě startupů a malých firem objevily velké mezinárodní firmy, jako je Coca-Cola, Nestlé či Danone. Jogurty z mléka nemléka, hamburgery z masa nemasa a nyní smažená vejce nevejce.
 
LEGRACE NA PLACE – ANEB „JAK PŘEVÉZT SVÉ NADŘÍZENÉ“ PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 prosinec 2020
6 Proven Ways to Stand Strong in the Face of Spiritual WarfareDvě kalifornské církve se rozhodly vyzrát na lockdown, který znemožňuje kostelům mít otevřeno. Kupodivu ale v Kalifornii v této nepříjemné době mohou vesele fungovat striptýzové kluby. Takže dva pastoři kalifornských církví se rozhodli této výjimky využít, jak uvedl zpravodajský server DSIRN, takže Awaken Church v San Diegu a Godspeak Calvary Chapel se prohlásily za striptýzové kluby...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1029
[CNW:Counter]