O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

POŘIĎTE SI SVÝHO ČLOVĚKA! (ŘÍKÁ KAŽDEJ PES) PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 listopad 2022
Pes je zdravý pro vaše srdce. Když totiž hladíte psa, snižuje se vám cholesterol a redukujete tak riziko vzniku kardiovaskulárních onemocnění. U dětí, které vyrůstají se psem, se výrazně snižuje riziko vzniku ekzému a také alergií na různá zvířata. Díky psovi budete mít také nižší krevní tlak a lepší imunitní systém. A když už onemocníte, se psem se uzdravujete rychleji. Nejspíš proto, že vám nic jiného ani nezbývá – pes přece potřebuje vyvenčit…A kromě toho, že vás pes donutí k pohybu, vám občas něco sežere. Takže už to nesežerete vy!
 
PIŠTE, PIŠTE, PIŠTE! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 listopad 2022
HOLKY A KLUCI. Tak jak to vidím, ať je článek o čemkoliv, o kytičkách, zvířátkách a jiných sladkostech, stejně se nakonec pod ním vyskytnou komentáře naštvané. Čím to? Leckdo tu napsal, že Kudlanka už dávno není taková jako dřív. No, když se kouknu dozadu, pár let dozadu, tak si říkám, že dát znovu nějaký ten starý článek, že by bylo docela zajímavé, jak odlišné by asi pod ním byly ty nové komentáře…
 
SANTA CLAUS NEBO JEŽÍŠEK? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 říjen 2022
Vánoční obrázky - nové - MajencinynoveMěla jsem báječnou babičku. Co ta se mi navyprávěla všech moudrostí a zajímavostí. Chodící encyklopedie. Všechno mi dokázala vysvětlit, případně poradila, co kde o všem  mohu najít. Nikdy mi  nic nevymlouvala, nechala mne, abych si svůj názor udělala sama. A tak se stalo, že i když jsem až do čtvrté třídy chodila na náboženství, s babičkou do kostela, i když jsem absolvovala u sv. Antoníčka krásné první svaté přijímání, tak se ze mne stal člověk, sice uznávající všechna náboženství, ale ne příkaz "V jednoho Boha věřiti budeš".
 
ÚSPORY ENERGIE, ANEB, JAK POTŘÍT PŘÍRODNÍ ZÁKONY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 říjen 2022

Objevuje se teď spousta chytrých nápadů a návodů, jak provádět činnosti úsporněji, tím logicky i laciněji a ve výsledku i šetrněji k životnímu prostředí. Třeba používat elektrické spotřebiče s nižším příkonem, např. pračky, varné konvice, olejové radiátory. Je jich hafo a ani je nevyjmenuju, aniž bych něco nezapomněl. Skvělej nápad jsem četl nedávno: Vyměnit varnou konvici s příkonem 2 kW za konvici s příkonem 1 kW. A hned máme uspořenou polovinu energie. Ejhle. Jak je možný, že na to doteď nikdo nepřišel?

 
AŤ ŽIJOU DŮCHODCI!!! (ALE ZA SVÝ) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 říjen 2022

Tak zas parlament "projednával" důchodovou reformu. To už je takovej folklór posledních pětadvaceti let. Furt stejný kydy furt dokola. "Musíme se připravit na odchody do důchodu Husákovejch dětí". On ten mazanej Husák tušil, že špatně skončí, a tak se nám dopředu pomstil. Vymyslel kukaččí vejce, teda přímo časovanou bombu. Vychytrale a populisticky zařídil příhodný prostředí, aby mladí měli byty a tak se měli kde množit...

 

 
VNITŘNÍ NEPŘÍTEL? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 říjen 2022
Ahoj lidi, dnes jsem narazil na seznamu na tento článek: "Rakušanův tým varuje: Radikalizovat se mohou i zaměstnanci státu". Jedná se o dokument, vypracovaný novým týmem KRIT ( (Krizový informační tým Ministerstva vnitra ČR), který pracuje pod ministrem vnitra Vítem Rakušanem. Zaujal mne zejména bod č. 1. Tak jsem se do něj začetl, a pak, jakožto starší, dříve narozený, přikládám pro mladší ročníky překlad některých termínů:
 
SUMMIT, DEMONSTRACE A DALŠÍ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 říjen 2022
V Praze je největší akce českého předsednictví v Radě EU. Na Pražský hrad přijelo po poledni přes čtyřicet státníků z celé Evropy, kteří tu budou jednat o bezpečnosti, energetice a konfliktu na Ukrajině. V místě konání summitu proto panují zpřísněná bezpečnostní opatření, takže pohyb po areálu Hradu za Jelením příkopem je možný pouze s doprovodem organizátorů. Na samotné příjezdy dohlížela ochranka na prvním nádvoří, zásahová jednotka ze střechy Arcibiskupského paláce a z výšky také policejní dron.
 
CO DÁVÁTE - DOSTÁVÁTE - K NAROZENINÁM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 říjen 2022
Svátky, narozeniny, Mikuláš, Vánoce, Svátek matek... a další nejrůznější příležitosti, kdy se očekává, že oslavenec něco dostane. Je to někdy pro darující velký problém - co dát, aby ten dotyčný byl vskutku potěšen? Aby to nebylo jen "něco, co se sluší udělat". Stejný problém je to mnohdy i pro obdarovaného. "Kam toho jelena v říji postavím, aby se tchýně nezlobila, že dárek od ní nevystavuju? Případně - Kam budu "tohle" nosit, abych si neudělal ostudu?"
 
POUŽÍVÁTE TIK_TOK? PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 září 2022
The furor over TikTok is about something much bigger.TikTok, sociální síť pro vytváření a sdílení krátkých videí, každý měsíc používá na 800 milionů lidí a jeho uživatelská základna roste rychleji než Instagram i všechny jiné sociální sítě. V době nástupu na globální trh nadchnul především svou jednoduchostí a přístupností. Přestože se řada gigantů snažila konkurovat podobnými aplikacemi, nepodařilo se jim TikTok porazit a ten je nyní jednou z nejstahovanějších aplikací vůbec.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1137
[CNW:Counter]