O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

DOBROU CHUŤ, POKUD ZROVNA NAKUPUJETE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 srpen 2020
Oteklý obličej? Možná máte nemocnou šťítnou žlázu či ledviny ...Státní zemědělská a potravinářská inspekce uzavřela po ukončení nouzového stavu 14 prodejen potravin kvůli nepřípustným hygienickým podmínkám. Inspektoři se v době hromadných koronavirových opatření soustředili hlavně na dodržování hygienických požadavků a bezpečnost v souvislosti s pandemií, ale jejich kontroly byly pro provozovatele méně časově či administrativně náročné, aby nebylo narušeno plynulé zásobování populace.
 
OCHRANA PROTI POŠKOZENÝM? PDF Tisk E-mail
Středa, 12 srpen 2020
Tato zpráva by vás měla přimět k přemýšlení a alarmovat. Vysoký představitel druhé největší britské farmaceutické společnosti AstraZeneca řekl tiskové agentuře Reuters, že ochrana před soudem byla právě poskytnuta, pokud bude mít koronavirové očkování škodlivé vedlejší účinky. Což je obzvláště znepokojivé vzhledem k tomu, že v klinických testech jsou vynechány důležité klinické studie, aby se vakcína mohla dostat na trh rychleji, píše von Freeman na blogu Schall und Rauch.
 
KDO BY CHTĚL VLÁDU POPULISTY? PDF Tisk E-mail
Středa, 12 srpen 2020

Tak mi  ráno rádio řeklo, že Lukašenko drtivě vyhrál volby jenom tím, že je sprostej populista. Že populisticky trvale zajišťuje zvyšování životní úrovně obyvatel, zvyšování platů, zaměstnanost, důchody, zdravotní péči, atd.  Voliči v Bělorusku jsou ovšem vesměs hloupí a zmanipulovaní, protože vůbec neberou v potaz, že on vůbec nedbá rad a názorů nejmoudřejších mozků, politiků EU.

 
TOLERANCE - ANEB CO VŠECHNO SNESU? PDF Tisk E-mail
Středa, 12 srpen 2020
Dva. Mají se rádi, milují se, vše je nádherné. Nezáleží ani tak na tom, jsou-li manželé, milenci, či „přítel a přítelkyně“ jak se dnes říká manželství „na psí knížku“. Jak pověstný blesk z čirého nebe pak mezi ně vrazí kdosi třetí… Jistě jste četli už mnoho osudů na toto téma. Od okamžiku, kdy ten (či ta) zrazený zjistí co se stalo, do doby, než je schopen nějak rozumně zareagovat – uplyne určitá doba. I když – rozumné jednání – to je asi to nejtěžší, co v dané situaci připadá v úvahu…
 
KDYŽ NĚKDO KÝCHNE PDF Tisk E-mail
Středa, 05 srpen 2020
Why Do Bright Lights Make Me Sneeze? | Live ScienceZAMYSLEME SE, PROSÍM!  Když někdo kýchne, rouška může zachytit část chrchlů. Klidně i všechny. To je ale zcela nepodstatné. Virus o velikosti 120 nanometrů (0,12 mikrometru), tedy 120 miliardtin metru projde při výdechu otvory v hadře na hubě jako komár oky kari-sítě. Omlouvám se, nic chytřejšího mě nenapadlo, právě jsem byl ve stavebninách.
 
TREFA DO ČERNÉHO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 srpen 2020
Pozvánka na turnaj O bleskového krále Vlčnova. - ŠACHY - Veselí ...Nad tímhle článkem "sedím" už tři dny. Nevím, jak to napsat, abych neutržila nějakou bouli. Stále mi nějak nedochází, že se jedná o vážnou věc, že to není všechno nějaká bláznivá legrace, že si to všechno nevymysleli nějací rozverní junioři pro pobavení... Řekla jsem o tom svému úhlavnímu kamarádovi. Jéje, ten mi dal plno dalších námětů, ani jsem je všechny nepobrala. A určitě byste sami přišli na plno dalších!
 
JEDNOU PLATÍ TO, PAK ZAS ONO PDF Tisk E-mail
Sobota, 25 červenec 2020
Na louku v obci Hlaváčkova Lhota se od pátku sjížděli technaři. Organizátor akci pořádal na soukromém pozemku se souhlasem vlastníka, nedala se proto považovat za nelegální. Středočeští policisté místo monitorovali a po dobu konání akce dohlíželi na veřejný pořádek. Zúčastnily se přibližně dva tisíce účastníků a několik stovek vozidel. Policie rovněž evidovala podněty občanů, kteří podali stížnost na rušení nočního klidu. Jenže - to není žádný trestný čin...
 
NEVYHÝBEJTE SE ZDRAVOTNÍM PROHLÍDKÁM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 červenec 2020
Už naše babičky se bály doktorů a často říkaly, že když se jim člověk dostane do rukou, budou ho „mučit“ a z jejich „spárů“ se už nikdy nedostane. Něco na tom možná stále bude. Současná vyspělá zdravotní péče má své výhody i nevýhody. Na jedné straně vzdělaní a profesionální lékaři se sofistikovanými vyšetřovacími metodami, které dokážou odhalit různé choroby v jejich zárodku. Na straně druhé tyto metody udělají z každého člověka pacienta, protože u každého se něco najde.
 
PROČ NE "VŠICHNI LIVES MATTER"? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 červen 2020
„Vzor“ antibelošskej, antinárodnej a antikonzervatívnej nenávisti z rasovo živeného ohňa “Black Lives Matter” dorazil už aj na Slovensko. Zatiaľ neznámy vandal (možno skupinka) poškodila pamätník Andreja Hlinku v bratislavskom Ružinove… A tak už nemôžeme mlčať ani na Slovensku a tváriť sa, že šírenie anarchizmu a sochoborectva sa nás netýka.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 979
[CNW:Counter]