O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

KDOŽ JSI BEZ VINY, HOĎ KAMENEM! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 květen 2007

 Včerejší vysílání pořadu české televize „Pošta pro tebe“, bylo velmi emotivní. Konkrétně poslední část, ve které se matka chtěla po létech znovu setkat s dcerou. Pro ty, kdo jste neviděli: Malicherný spor vznikl před lety kvůli pouhé stokoruně. Zeť paní Bohumily, manžel dcery Aleny, pak v nastalé hádce po tchýni hodil psacím strojem.

 
JDE JEN O HOVÍNKO... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 květen 2007

 Tak jsem vám se dnes poránu neskutečně rozzuřila. Ovšem, obávám se, že jediný dopad to bude mít pouze na moji nervovou soustavu. O co jde? Šla jsem ráno k autu. Na chodníku strom, pod stromem pes jak tele, napucovaná panička, pejsek kaká. Jak tak nastupuju, sleduju, jak dáma čeká, až zvíře své dílo dokoná,  z kapsy jí vykukuje psí pytlík. Říkám si spokojeně - fajn - tak to má být. Ale:

 
DOBROU (ZAHRANIČNÍ) CHUŤ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 květen 2007

 Když jdete do supermarketu pro „něco k jídlu“, zajímáte se, odkud kupované zboží je? Jestli budete jíst řízky z českého nebo dejme tomu rakouského čuníka, případně kde se bejček, co z něj budete mít zítra ptáčky, za života vyskytoval? Jestli kuřata měla svou rodnou halu velkochovu v českých luzích a hájích či někde u sousedů?

 
POTÍM, POTÍŠ, POTÍME... PDF Tisk E-mail
Středa, 02 květen 2007

 Už jako malá jsem si říkala: „Proč člověk všechno, co přijme, nemůže beze zbytku spotřebovat? Proč musíme mít ty odporné „vylučovací“ otvory? A proč vůbec se takové ty odpornosti dějou?“ Jít na WC za běžnou potřebou, nedej bože vypouštět obsah žaludku jiným otvorem, než běžným, to všechno se mi eklovalo.

 
JAK NA TO? JAK SE PROBUDIT ŠTÍHLÁ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 duben 2007

 V útlém věku devatenácti let jsem měla nadváhu asi dvacet kilo. Jako absolvent hotelovky jsem se nedostala na vysokou ekonomickou, protože přijímačky z matiky byly nad moje chápání. Tak zatím do tzv. nuláku a vařit v menze. To ovšem už bylo pro mojí linii příliš.... Mám maturitní fotku, kde vypadám jako svoje vlastní matka (promiň mami, ale tenkrát jsi fakt vypadala líp než já).

 
Z LÁSKY NEBO Z ROZUMU? PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 duben 2007

 Tohle dilema, týkající se života v páru, ať formou manželství nebo „na psí knížku“, je tématem mnoha mediálních diskuzí i důvodem bezesných nocí (pokud se nějakého řešení snaží dobrat ti, kterých se to přímo týká). Roztomile to řeší jeden archaický vtip: „No“, odpovídá jedna dívka druhé, „asi jsem s ním šla z lásky, vždyť co si dnes za pětikilo koupíš…“

 
JARO, LÁSKA, ZVÍŘÁTKA... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 duben 2007

 Je tak nějak divně. Asi je to tou teplou zimou a krásným jarem. Loni jaro nebylo vůbec, zima byla do půlky května a pak hned přišlo léto.Letos je tomu jinak, zima byla teplá, sněžilo dva dny za celou zimu, což jako každý rok vyřadilo národní hospodářství z provozu...i při tom fofru, aby ten sníh vůbec stihli,

 
POTRAT... INTERRUPCE PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 duben 2007

 Už samotné slovo zní velice smutně. Navozuje pocit "ztráty". Nicméně není to ztráta ledajaká, ztrácíme něco možná nesmírně cenného, kus svého života s někým, koho nebudeme mít možnost nikdy poznat. Byla by to půvabná a milá dívenka? Nebo nepříjemná potížistka? Inteligentní student nebo obtížný příživník?

 
NAŠE NOVÁ GENERACE PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2007

 Včera jsem se vracela před polednem od zákazníka v poloprázdné tramvaji. všechna sedadla byla obsazena seniory, pár nás stálo. Jen na dvou sedadlech u prostředních dveří seděla mladá žena a před ní asi tak desetiletý klouček. Na Bělehradské přistoupila starší dáma a instiktivně si stoupla nad klučíka.

 
<< Začátek < Předchozí 71 72 73 74 75 76 77 78 79 Následující > Konec >>

Výsledky 1015 - 1024 z 1024
[CNW:Counter]