O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

LEGRACE NA PLACE - TO MYSLÍ VÁŽNĚ! PDF Tisk E-mail
Pátek, 21 leden 2022
Zajímalo by vás, kolik berou naši „nadřízení“? Jaké platy mají nejvýše postavení úředníci českých institucí? V tom případě si otevřete tento odkaz – platy úředníků. Rozhodně je to zajímavé... Hlavní argument pro zveřejňování platů úředníků je jednoduchýjsou placeni z peněz daňových poplatníků, a ti proto mají právo vědět, jaký plat státní úředník pobírá.  Státy, kde platí transparentnost, platy úředníků zveřejňují samy na svých webových stránkách a informace jsou přístupné všem, kdo o ně mají zájem.
 
JAK JE DŮLEŽITÉ MÍTI PTÁKA! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 leden 2022

Ještě jsem neměl náladu, pustit se do studia Programového prohlášení vlády, a tak jsem se jen z mediálních vejcuců dozvěděl velmi znepokojivou zprávu. Totiž, že hluboce zaostáváme za evropskými zeměmi. Považte: "Česká republika a Slovensko jsou jedny z mála evropských zemí, které nemají svého národního ptáka". Naštěstí, tenhle -  tak trestuhodný -  dluh předchozích vlád, bude teď konečně splacen.

 
HLAVOU PROTI ZDI? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 leden 2022

The Test of Time: Episode 225: The Witches (1990)Nebyl to zrovna nejlepší nápad, ale rozhodně to zabralo - když byla restaurace prázdná, vymyslel její majitel způsob, jak ji zas naplnit... A tak vznikly demonstrace proti covidu...Docela by mne zajímalo, kolik z těch hostů, kteří tam od té doby bez roušek či respirátorů blaženě popíjejí a vykřikují správňácká hesla, už není mezi námi. To, že se do boje zapojili lidé neinformovaní, frustrovaní z dezinformací všeho druhu, bych ještě chápala, ale že se toho účastní i lékaři, zdravotníci, kteří v čele demonstrací přednášejí fejky a manipulují davy...

 
PROSLOVY NOVÉ VLÁDY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 leden 2022
Nástupem nové garnitury zmizelo napětí na politické scéně, pozorovatelné v minulém období. Tomu odpovídají i projevy, které dříve ze stejných úst byly propagandistické a štvavé. Dnes převládá oznamovací tón. Oba projevy představitelů nové garnitury byly celkem zbytečné, neobsahovaly nic převratného ani povzbuzujícího. Třeba prezident Havel by vyplnil čas alespoň kritikou obecných jevů společnosti a nějakou morální výzvou, prezident Klaus vyzvou k sebevědomému postoji a prezident Zeman, jak víme, alespoň nějakým bonmotem.
 
JDE VŠECHNO SPRÁVNÝM SMĚREM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 prosinec 2021
Česká vlajka stock fotografie, royalty free Česká vlajka obrázky |  Depositphotos ®Dívala jsem se v neděli na nějaké to "popovídání u pana Moravce". Byl u něj jeden z nových ministrů - úhledně oblečený, úhledně ostříhaný, s úhledným respirátorem. A dozvěděla jsem se, že vlastně všechno bude tak, jak to být musí - že tedy je nutno vyměnit špatné lidi za nové, kteří nesympatizují s tím předchozím ministrem, ale budou nesmlouvavě věrni novému vedení. Takže vlastně nejspíš to, co asi se děje už věky věkův..
 
NAUČTE SE CHÁPAT PRINCIPY EU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 prosinec 2021
Jak vysvětlit dítěti princip Evropské unie? Není pochyb, že se o to Evropská unie na školách snaží. Ale velice jednoduchý návod s velice jednoduchými příměry poskytuje nevládní hnutí Pulse of Europe. Není jasné, pro jak malé děti jsou vysvětlení určena. „EU je jako kamarádi,“ mají se děti naučit, zřejmě jako definici. První výhoda EU má být: „Když je ve třídě velký kluk, co všechny mlátí a bere jim svačiny, kamarádi se spojí a přeperou ho společně.“ Na kterou zemi se tímto prohlášením naráží, v textu uvedeno není.
 
HOVORY Z BEDNY Z LÁN PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 prosinec 2021
Hned na začátku musím říct, že jsem duchna, čili důchodce; ovaroid, čili volič M. Zemana; koblihář, čili volič A. Babiše; a vopíchanec, čili nositel tří dávek mRNA. Když jsem to tady teď takhle shrnul, skoro se vošklivim sám sobě. Takže, ač jsem ovaroidem, to, co se děje teď v Lánech a v souvislosti s tím i v médiích, to mi už skutečně leze na nerv.
 
VŠETEČNICE – RECEPT NA VĚČNÉ MLÁDÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 listopad 2021
Všichni - zcela jistě - chceme vypadat dobře. Nemyslím tím, že bychom toužili se neustále čančat a šlechtit, ale pochybuju o tom, že být špinavý, smradlavý a zapocený je pro někoho životní plán. Chci vypadat dobře. Nechci vypadat na mých blížících se padesát. Vyloženě však pohrdám lidmi, co musí mít ve všem jen značkové výrobky, shání všemožné a předrahé přípravky, co zaručeně zastaví věk - ale snažím se vypadat dobře, tedy v mezích zdraví – a hlavně - mých - možností.
 
KOALICE ZPOCHYBŇUJÍ DEMOKRACII PDF Tisk E-mail
Neděle, 21 listopad 2021
Byli jsme svědky způsobu voleb, který od listopadu 1989 poprvé nereprezentuje vůli voličů, ale zpochybňuje demokratický status sněmovny. Jak? Jednak je tu přes milion voličů, kteří ztratili svoje hlasy volbou stran, které nepřesáhly 5%. Dále je tu volba koalic, která uvedla skalní příznivce některých stran do rozpaků a donutila je volit koalici, byť s některými koaličními partnery nemuseli souhlasit.Vytváření koalic je samo od sebe nedemokratický prvek, to jsme poznali v tzv. Národní frontě v poválečné Československé republice, kterou využili komunisté k uchopení moci. Divím se, že taková možnost ještě dnes existuje!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 958
[CNW:Counter]