O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

VE ŠKOLÁCH FRČÍ KRAŤÁK PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 březen 2023
KRATOM je strom, který patří do čeledi kávovníků. V historii se kratom proslavil hlavně v Asii, kde se používal k lékařským účelům, díky jeho stimulačnímu účinku. Ze sušených listů se vyrábí jemný prášek. Ten se smíchá s vodou a sladkými sirupy a následně se pije jako čaj, případně se polyká lisovaný v tobolkách. Ve větších dávkách působí jako analgetikum, otupuje lidské smysly a mírní bolest. V menším množství má účinky podobné kávě – dodává energii. Hlavním účinkem je “nakopnutí”. Influenceři i sportovci jej doporučují, přitom může děti i zabít. Tenhle zelený „neškodný“ prášek.
 
VRAŽEDKYNĚ V NASHVILLE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 březen 2023
Sociálními sítěmi a informačními medii proletěla další otřesná zpráva: osmadvacetiletá žena, ozbrojená dvěma poloautomatickými puškami a pistolí, dnes zastřelila tři devítileté děti a tři dospělé; stalo se v presbyteriánské škole v americkém městě Nashville (stát Tennessee), načež ji zastřelili přivolaní strážníci, oznámila místní policie. Možný motiv útoku zatím není známý, podle vyšetřovatelů však podezřelá bývala žákyní dané školy. Útočnice podle policie vešla do soukromé školy Covenant School bočním vchodem.
 
JAK UTOPIT DOCENTA ŠEVČÍKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 březen 2023
Na rozdíl od Dr. Mráčka, zrovna teď jde o utopení kantora jeho studentama. Jak ale k tomu záměru ty děti mohly dojít? Choděj zásadně se sluchátkama na uších, nevěřim, že ve sluchátkách maj nastavený nějaký zprávy nebo politický rozbory, televize je absolutní fujtajxl pro dědka a bábu, o vysílání rádia už ani nevědí, že něco takovýho existuje. Takže internet, tam je všechno. Jenomže na internetu je toho strašně moc, a jak se v tom chudinka děcko má vyznat?
 
PODEPSAL PDF Tisk E-mail
Středa, 15 březen 2023
Jasně, že podepsal. Ale řekněte, vážení, že to byl nervák až do poslední chvilky. Zajímavý na tom je jen to, že zatímco ON váhal a do poslední chvilky vážil pro/proti na lékárnických váhách, deseti milionům občanů bylo uplně jasný, jak to dopadne. Takže jsme se v půl pátý odpoledne dozvěděli jen to, co jsme už skoro dva tejdny věděli. Tedy, že podepsal.
 
BLACKOUT CHALLENGE - NOVÁ "HRA" NA TIK TOKU PDF Tisk E-mail
Středa, 15 březen 2023
JE TO TAK – NEJPRVE MY, DOSPĚLÍ, dnes v tom jedou už i děti. A čím dál tím menší… Jedenáctiletý chlapec z Jičína zemřel při nebezpečné hře, šířící se na TikToku, když plnil výzvu s názvem Blackout challenge, při které se děti předhánějí v tom, jak dlouho se vydrží škrtit. Jde zřejmě o jednu z prvních obětí v Česku. V zahraničí už takových případů je podstatně více. Chlapec se u toho se i natáčel telefonem, aby tak a dokázal svou odvahu… Našla ho jeho starší sestra. Záchranáři bojovali, dělali, co mohli, ale neúspěšně.
 
KOČKY, MILFKY A DAŇ ZE SEXU - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 březen 2023
"MILF" je zkratka anglického "mother I would like to fuck", a když  někdo (většinou mladý muž) o určité dámě řekne, tak to značí, že tuto pěknou ženu, která by mu mohla dělat matku, by nejraději viděl ve své posteli - tedy aby mu dělala spíše něco zcela odlišného... Tento slangový výraz vznikl v roce 1999 s uvedením filmu American Pie. Milfka je prostě „kočka v létech“. Ano, když dáma vypadá ještě k světu, věk opravdu není na obtíž. Takže prostitutky i vyššího věku mohou být velmi úspěšné… Proto pirátský poslanec Jakub Michálek přišel s vážným návrhem sex-byznys zdanit. (Nebyl první, podobných návrhů už v historii bylo víc.)
 
BUĎ FIT! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 březen 2023
Tak jako každá liška chválí svůj ocas, tak i česká vláda ústy svých představitelů nevynechá jedinou příležitost k sebechvále. Nejinak je na tom i Marian Jurečka, současný místopředseda vlády ČR a ministr práce a sociálních věcí ve Fialově vládě. Jeho  příspěvek na Tweetru z 18.12.2022  u mne vyvolal neodbytný pocit, že George Orwell naléhavě volá ze záhrobí: "Válka je mír, svoboda je otroctví, nevědomost je síla!" (román 1984)
 
ZASEDÁ-LI PARLAMENT ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 březen 2023
Oliver Cromwell: "Zasedá-li parlament, nikdo si nemůže být jistý majetkem ani životem." Po prezidentský volbě padla poslední obávaná překážka pětikartelu a nastaly skutečný orgie vítězů. Po tomhle týdnu už nikdo nezůstal na pochybách. Jednání parlamentu o výrazný zkrácení valorizace důchodů prochází přesně podle očekávání. Vítěz arogantně drtí opozici, protože se svou jistou stoosmičkou až stodevítkou má všechna hlasování zajištěná předem.
 
KRÁSNÁ KONVIČKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 březen 2023
Už včera jsem se, při cestě kolem jednoho krámku, kde vystavovali všechno možné ze skla, keramiky i porcelánu, musela smát sama sobě. Viděla jsem za výlohou překrásnou konvici. Tak asi litr, možná jen o něco malinko víc. Nebyla nijak extra, střídmý tvar i zdobení. Jo! Tak taková by se mi přesně hodila na tu dávku čaje, kterou si ráno připravuju na celé dopoledne, a pokud bych do sebe během dne nalila dvě, mám denní penzum nutných tekutin splněno. Fakt - krásná...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1068
[CNW:Counter]