O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

KOUPÍM MANŽELKU ZN. JAKOUKOLIV PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 duben 2019
Související obrázekJo, koupit se dá cokoliv, prodat taky. V současné době se rozmohl prodej našich (no, našich, jak se to vezme…) svobodných, rozvedených, prostě jakkoliv volných dívek a žen. Stačí zaplatit, a holky hned nastartujou… Je to nový, lukrativní byznys. Účelové sňatky českých žen s muži, které chtějí úřady vyhostit z Německa.
 
HOLT KAŽDÝ DĚLÁ CO UMÍ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 duben 2019
Výsledek obrázku pro disgust png
Když jsem se dočetla o tom "incidentu" ohledně nutného kojení dítěte, tak jsem ještě nevěděla, co bude následovat. Kojící guerilla... Proboha, teď už je fakt možné všechno. V Japonsku si táta připne umělá prsa a taky kojí. Jenže s tím neleze do banky, no. Ale chápu je, tyhle "supermaminky". Prostě být zajímavá za každou cenu; dítě je v tom zcela nevinně. (Taky jsem kojila dvě děti, docela úspěšně, ale nikdy jsem nepotřebovala současně exhibovat...
 
HELE, VÍTE O TOM??? PDF Tisk E-mail
Středa, 10 duben 2019
Výsledek obrázku pro two old woman with laptopDostala jsem e-mail, který velmi sugestivně popisuje, že Česká republika vlastně není samostatná republika, protože “Rozdělení ČSFR v roce 1992 je neplatné!“ Zpráva s tímto titulkem vyšla na internetu 4. března před třemi léty a rychle si získala pozornost. V Česku se prostě daří fake news - tedy falešným, úmyslně zavádějícím nebo přímo lživým zprávám.
 
NEPŘIZPŮSOBIVÍ JSME MY! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 duben 2019
Výsledek obrázku pro pokladní v supermarketuJéje, když tak čtu každou chvíli o novém a novém způsobu, jak relativně jednoduše a bez sebemenší námahy přijít k penězům, a mnohdy dokonce na pěkně dlouhou dobu, tak si říkám, že bych chtěla poznat toho "kráčmeru", který vymyslel terminus technicus "nepřízpůsobiví". Doháje, to my se neumíme přizpůsobit, to my furt jen remcáme a remcáme... A i když se to mnohdy lidem přímo zajídá, tak každý ráno vstanou, odejdou či odjedou tam, kde budou minimálně osm hodin pracovat za určitý jim přidělený peníz. Jen málokdo může říct, že svou práci má velice rád, že ho opravdu baví, a že odměna za ni je fakt super, protože si za ni zmákne pořídit docela bezva život.
 
ŠKATULE, ŠKATULE, HEJBEJTE SE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 duben 2019
Jsem už přes dva měsíce zase na druhém konci světa. A i když tu vlastně po dlouhých létech jsem taky doma, stále jsem si tu úplně nezvykla. Když se tak zamyslím, uvědomuju si, že skoro celý život trávím buď stěhováním, nebo alespoň přestěhováváním nábytku tam, kde zrovna bydlím. Narodila jsem se U Apolinářů, převezli mne pak do Holešovic, kde jsme bydleli do mých tří let. Pak bylo mé první stěhování - do krásného bytu na Letné. Tahle pražská čtvrť mi učarovala, a zůstala mi v srdci. Tam jsem chodila do školy, vedla partu rozjívenců, pak partu holčičí, nakterou dodnes vzpomínám.
 
KDO TO VÍ, ODPOVÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 duben 2019
Výsledek obrázku pro cikánský bytV ostravské romské čtvrti Muglinov bydlí mj. i rodina letos pětačtyřicetileté Simony, matky t.č. dvanácti dětí. Nejmenší dceři je teprve sedmnáct měsíců. Dva nejstarší synové jsou ve vězení, tři z jejích dcer během roku také už porodily vlastní děti. Majitel bytu 2 plus 1, ve kterém všichni bydlí, se domáhá vyklizení bytu, protože byt byl pronajmut podle smlouvy jen na dobu určitou, což Simona nepochopila a proto se nechtěla vystěhovat… Časopis Týden se touto rodinkou zabývá už sedmý rok.
 
NEZVLÁDNUTÉ PSYCHICKÉ PROBLÉMY PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 duben 2019
Italia,Torino: 27letý Said Machaouat, původem Maročan, zcela bezdůvodně na ulici podřízl 23. 2. 2019 Itala jménem Stefano Leo (34let), a nyní se sám přihlásil na questuře. Po 37 dnech od vraždy. Vypověděl, že jediným důvodem jeho činu bylo, že jeho oběť vypadala příliš šťastně… Jen proto Stefana zavraždil. A že kdyby prý zůstal ještě déle na svobodě, tak by určitě zabil někoho znovu. Proto se sám vydal.
 
TO JAKO VÁŽNĚ?!? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 duben 2019
Výsledek obrázku pro aprIl PNGI když není v Evropě oficiálně uznán, patří 1. duben mezi svátky lidem obecným slavené. Původ 1. dubna jako aprílového dne, kdy si ze sebe lidé dělají šprťouchlata, je vlastně neznámý. První zmínka o aprílu pochází z roku 536 před naším letopočtem, kdy původcem bláznivého svátku, nazývaného Sizdah Bedar, je iránský král Jamšíd. Dodnes se v Iránu slaví jako den přátelství,ale ani na žertíky se nezapomíná.
 
PŘÍSNĚ TAJNÉ? (PRO OBČANY) PDF Tisk E-mail
Středa, 20 březen 2019
Výsledek obrázku pro peníze png,Víte, co je “VLASTA”? Nemyslím časopis, ani žádnou ženu – jedná se o politický slepenec – konkrétně z KDU-ČSL, STAN, Desítky pro domácí a Nezávislých. Takže tato VLASTA spolu s Odéesáky a Piráty, vládne na radnici Prahy 10. A teď se podržte: lokální politici, kteří neuspěli, respektive které nikdo nikam nevybral, získali lukrativní místa přímo na radnici. Hezky v teple, v nejrůznějších komisích… Komise zřizuje Rada Městské části jako své iniciativní a poradní orgány, členové komisí pak svá stanoviska a náměty předkládají radě.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 775
[CNW:Counter]