O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Diskuze

VÁLKA GENERACÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 28 červenec 2021
Vlastimil Vondruška | Moba KnihyČasto nevěřím, když čtu nebo poslouchám „myšlenky“ některých politiků, komentátorů, novinářů, umělců či studentů, kteří agresívním způsobem kritizují ty, kteří nestojí s nimi v jednom šiku a nechtějí převrátit svět naruby. Nebudu tu vypisovat, o jaké postoje vlastně jde, protože každý dneska ví, že jsme tu „my“, mlčící většina, která chce žít v přehledném světě tradičních hodnot a chce se věnovat čistým radostem obyčejného života, a proti nám „oni“, tedy řvoucí menšina, která chce za každou cenu prosadit své nereálné vize o přeměně lidského světa v mraveniště rovnoprávných, bezpohlavních, nemajetných a nemyslících bytostí. Kdybych chtěl volit tvrdá slova, řekl bych, že i za cenu, že půjdou přes mrtvoly.
 
(DIVNÁ) OLYMPIÁDA 2021 ZAČÍNÁ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 červenec 2021
S ročním zpožděním začínají olympijské hry v Tokiu. Bez diváků, bez podpory japonské veřejnosti, a navíc i bez některých nominovaných sportovců včetně těch českých. Oficiální zahájení her proběhne dnes, v pátek 23. 7., ve 13 hodin českého času. Pořadatelé program zahájení do poslední chvíle tajili, přesto se prý pokusí na olympijském stadionu ohromit svět prostřednictvím televizních kamer.
 
ČESKÁ OŽRALÁ REPUBLIKA PDF Tisk E-mail
Středa, 14 červenec 2021
Drunked | Meme GeneratorKamkoli přijdete do společnosti nebo na návštěvu, pivo, víno, whisky či slivovice jsou naprostou samozřejmostí. Nejen to, za samozřejmost se bere i to, že každý musí pít. Když alkohol odmítnete, nastane divení a mrzení ("co se děje", "jsi nemocný", "bereš antibiotika", "jsi tu autem"), dále přemlouvání ("jen si s námi ťukneš", "jedno pivo před jízdou nevadí", "nekaž zábavu", "mě by to mrzelo"). Zároveň se okamžitě řadíte do kategorie "on je ňákej divnej" či "něco s ním fakt není v pořádku".
 
K ČEMU JSOU VOLEBNÍ PROGRAMY? A ZÁVISLOST NEZÁVISLÝCH. PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 červenec 2021
Skvělej řečnickej obrat předvedl kdysi, v souvislosti s volebním programem, socan Sobotka: "Naše předvolební sliby nebyly zasazeny do reálného rámce." Nádhera! Takhle mistrně lze voličům oznámit: "Lhali jsme vám." Další socan, Lubomír Zaorálek, se nedávno blýskl výrokem, za kterej by se nemusel stydět ani soudruh Jakeš blahé paměti: "A já jim to říkám stokrát. Čtěte nám ty programy, čtěte je. My vám je sepíšeme, letní, zimní, podzimní, ale oni nám je, přátelé, opravdu nečtou."
 
POLICEJNÍ BRUTALITA??? PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 červen 2021
John McNulty (@CoachJ_Mc) | Twitter„Pokud někdo pod vlivem návykových látek porušuje zákon, musí počítat s tím, že policie zasáhne. Hlavně díky práci policistů a policistek jsme v první desítce nejbezpečnějších zemí světa," napsal ministr vnitra, Jan Hamáček. Ovšem - ředitel organizace Khamoro Emil Voráč, vyzval k protestu proti policejnímu násilí. Neboť nedávnou smrt zfetovaného agresivního muže přirovnává ke smrti známého George Floyda. Na protest "proti policejní brutalitě", se v sobotu proto konala v Teplicích demonstrace. Je zajímavé, co o současné situaci v Americe uvedl jeden z nejznámějších fotbalových trenérů, John McNulty:
 
NEBINÁRNÍ IDENTITA - ZNÁTE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 červen 2021
Výsledek obrázku pro Děložní myomNarodilo se „to“ jako holka, vypadá „to“ jako holka, ale necítí se „to“ jako holka. Jenže – ani ne jako kluk… Prostě něco „tak mezi, nebo spíš ještě trochu jiného“. Necítí se být mužem ani ženou, nachází se někde na škále mezi těmito dvěma póly a přizpůsobuje tomu svůj jazyk. Než „to“ přišlo na to, že jeho genderová identita je nebinární, necítilo se být samo sebou. I když – i tohle píšu špatně, protože o sobě nemluví ani ve středním rodu – ale jednou jako o ženě, pak zase jako muž… Střídá to v rozhovoru na přeskáčku…
 
CO NÁS ČEKÁ A CO NÁS (DOUFEJME) MINE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 květen 2021
Box Kartón Balíček - Vektorová grafika zdarma na PixabayOde dneška, tedy od úterý 4. května, se náš život zase o něco přiblíží normálu. Začal totiž platit druhý z celkem šesti „vládních balíčků“. Ty totiž nahradily již nefungující protiepidemický systém (PES tedy skutečně chcípnul). Holt každý nový šéf si vše udělá po svém. Jenže - zase je v nich plno nelogičností... Co je nebezpečnější: fotbaloví fandové či študáci?
 
PROČ "KVETE" PROSTITUCE? - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 duben 2021
No prostitution clipart. Free download transparent .PNG | CreazillaMuži preferují domluvené setkání za finanční odměnu z několika důvodů. Jedním z nich je fakt, že mají rádi společnost výrazně mladších žen, ale nechtějí měnit cokoli na svém současném životě. Mimomanželský poměr představuje docela velké a potenciálně drahé riziko. Rozvod je složitá záležitost, dělí se majetek, plno nepříjemností... Ale co vlastně těm nevěrníkům chybí?
 
DĚJOU SE VĚCI PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 duben 2021
Pokud jste někdo venčil po půlnoci pejska, a měl výhled na Pražský hrad, mohl jste zahlédnout něco neuvěřitelného: obrovský svítící nápis: „VELEZRADA“. Za akcí stojí nová organizace Zastavme velezradu. Nápis na sídle českého prezidenta se objevil poté, co vyšlo najevo, že výbuchy v muničním skladu ve Vrběticích v roce 2014 byly dílem mezinárodního terorismu ze strany Ruské federace. 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 930
[CNW:Counter]