O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NEJHLOUPĚJŠÍ VYHRÁVÁ? PDF Tisk E-mail
Sobota, 11 duben 2020
Asi ano... A je mi z toho setsakra smutno. Mám opravdu někdy pocit, že plno lidí v naší malé zemi uprostřed Evropy má IQ nula nula škyt. Protože - jinak by se nedělo to, co se děje neustále... Ptáte se, proč se tak rozčiluju? No, představte si: Někde by bylo plných lahviček s nějakým pitím, a nad nimi cedule: O 80 % levnější! A pod tím menším písmem: pozor, velmi jedovaté... Věřím tomu, že by to plno lidí koupilo a pak i vypilo...
 
VERONIKA – NORD WALKING PDF Tisk E-mail
Středa, 08 duben 2020
Když člověk bydlí na horách, notabene v Alpách, je skoro nutností občas pokořit nějaký ten kopec. Pokud se nechystáte vylézt na pětitisícovku, je sport nord walking velmi dobrou volbou. Člověk u toho sice vypadá, jako roztržitý lyžař, kterému na zatravněném kopci ujely lyže, ale vězte, že vaše kyčle a kolena vám budou neskonale vděčné. Oprášila jsem tedy svoje stařičké hůlky, které ještě pamatují objev penicilínu, a začala jsem se drápat na nejbližší kopec.
 
VERONIKA - BĚHEM PRO KRÁSU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 duben 2020
Zas uběhl týden. Už čtvrtý, co jsem doma, a jen pravidelně kontroluji zásoby v ledničce. Pro jistotu v hodinových intervalech, aby se nezkazily. Při náhodném pohledu do imitace mého barokního zrcadla, se mi zatajil dech. Musela jsem nelibě zkonstatovat, že nápadně připomínám Titanic v dobách své největší slávy. Spousta kytu a vstup do podpalubí je z bezpečnostních důvodů zakázán.
 
CHUDINKA ZOUFALÁ - 5 PDF Tisk E-mail
Neděle, 05 duben 2020
Související obrázekProbudila jsem se v půl dvanácté s vlkodavem v posteli a v hlavě mi řádila ostrá bolest. Žaludek na vodě, boty a šaty po celém bytě. V hlavě mi kromě bolesti vrtal intenzivní pocit, že toho člověka musím nutně alespoň jednou vidět a zároveň stejně intenzivní přesvědčení, že se mi bude vyhýbat.
 
VERONIKA - TEN PRAVÝ SPORT PRO MNE PDF Tisk E-mail
Středa, 01 duben 2020
Protože už třetí týden dřepím doma, rozhodla jsem se udělat něco prospěšného pro sebe a přihlásila jsem se na online kurzy Zoomby. Znáte to, jak ty sexy kočky perfektně vypadají a hážou vlasy a kroutí zadky… Program trvá 20 minut.
 
PRVNÍ OPRAVDOVÝ BYT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 březen 2020
Chtěla bych vás trochu rozptýlit, psát o něčem jiném, než o tom všudypřítomném strachu. Dnes ráno, když jsem z procházky sepesem mířila domů na kafe, jsem se zastavila na dvoumetrovej pokec. Kousek před domem, s jednou sousedkou. Na trávníku hned před okny je na pařezu po košaté jeřabině postaven zatím prázdný velký květináč. A vzpomněla jsem si, proč ten nádhernej strom uhynul.
 
KDYŽ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 březen 2020
Následující text mi přišel mejlem jako spousta další "internetové poezie". Většinou takové věci mažu a dál nerozesílám, ale tuhletu lahůdku jsem si nemohla nechat pro sebe. Vzpomněla jsem si na svou babičku, která mě vyškolila stejným způsobem, jako je uvedeno v článku. A, milé dámy, jistě se něco podobného stalo každé z vás, a dokonce bych si dovolila říct, že ne jen jednou...
 
ZAČÍNÁM BÝT FAKT VADNÁ ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 březen 2020
Protože česká televize - myslím tím všechny programy v češtině - se už moc sledovat nedají, protože mi z koronaviru už solidně hrabe, nahrávám si všechny možný detektivky, dokumenty, vaření, atd., a to si pak "dle libosti" pouštím. Hraju s sebou takovou hru: teď dám mejt nádobí a vytřu podlahu v kuchyni, a pak si pustím další půlhodinku... Zatím to docela obstojně fungovalo, jsem na tohle zvyklá už docela dlouhou dobu, protože jinak nad sebou žádnou knůtu nemám. A já jsem, prosím, velmistr prokrastinace!
 
JAK JSEM UTEKLA HROBNÍKOVI Z LOPATY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 březen 2020
Ne, nebojte, žádný virus na mě aktuálně nezaútočil. Tahle historka je z doby, kdy mi bylo necelých třiatřicet a je důkazem toho, že neštěstí nechodí po horách, ale i občas po lidech a většinou jde víc událostí ruku v ruce, aby to ten človíček neměl až tak jednoduché. Roku 2012, pamatujete si, jak tenkrát byla tak trochu krize, tak trochu podniky propouštěly, tak trochu hodně lidí panikařilo? Pracovala jsem tenkrát jinde než dnes, a už jsem se tu zmínila, že jsme tehdy převychovali našeho šéfa.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1278
[CNW:Counter]