O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

PODRUHÝ A NAPOSLEDY! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2021
KDO NEUVIDÍ, NEUVĚŘÍ ...   Náš drahej "Neuvěřitelnej čtenář"  se nechal znovu zlákat vidinou nádherného voňavého daru božího, jinak řečeno chleba. Ani se mu nedivím, protože jak dobře vím - nejvíc chlebových kutilů se nalézá právě mezi muži. To oni vymýšlejí všechny možné kvásky, směsi, postupy...  A tak tedy i Pepa NČ se s vervou sobě vlastní pustil do boje s moukou a dalšími přídavnými surovinami, aby si "udělal dobře":
 
VERONIČČINA MEXICKÁ TELENOVELA - 3. PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 leden 2021
Tak tedy, máte to mít. Zde je závěrečné pokračování mé mexické telenovely. Ponížení, stud, zloba, neštěstí, zoufalství, bezmoc, roztříštěnost a spousta jiných negativních emocí se mnou cloumaly, když jsem se vracela do svého přechodného bydliště. Rozhodnuta, že odjedu okamžitě a opustím to neorganizované a špinavé město, horečnatě jsem začala balit kufry a všechny serepetičky, které jsem za rok v Mexiku nastřádala.
 
VERONIČČINA MEXICKÁ TELENOVELA - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 leden 2021
Ano, byla to láska!! Od té doby, co jsem poznala Sergia, trávili jsme spolu veškerý volný čas. Ukázal mi nejtajnější zákoutí toho milionového města a tak jsem se dostala i na místa, kam se běžný turista nedostane. Krom Garibaldi, kde se setkávají „mariachis“ ze všech koutů Mexika, mě obeznámil i s bohatou kulturou Mexičanů. Navštívila jsem vesničku Lidice, kterou tak pojmenovali na počest vypálení Lidic, navštívila jsem českou kolonii, kde žila řada významných lidí, kteří do Mexika emigrovali za druhé světové války.
 
VERONIČČINA MEXICKÁ TELENOVELA - 1. PDF Tisk E-mail
Středa, 20 leden 2021
Bylo mi sedm let, u moci byli rudoarmějci a chybělo pár měsíců do revoluce. Má milovaná babička mi k narozeninám zakoupila za ušetřené bony v Tuzexu ilustrovanou knížku o Mexiku, která byla napsána v němčině. Ačkoliv jsem čerstvě navštěvovala kurzy němčiny u paní učitelky Irmy, kterou u nás Němci zapomněli po válce, moje slovní zásoba nebyla dostatečně rozvinutá na to, abych porozuměla tomu, co se tam píše. I přesto jsem už tehdy věděla, že se jednou do Mexika podívám.
 
PUBERTÁLNÍ STRASTI OŠKLIVÉHO KÁČÁTKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2021
Každý z nás měl na základní škole obor, ve kterém vynikal. Někdo exceloval ve sportu, někdo v matematice, někteří se našli v přírodních vědách a já se našla v jazyku českém, jakožto v recitaci. Navštěvovala jsem sice gymnastiku a hudební školu, coby zájmové kroužky, ale v těchto oborech jsem nijak nevynikala. Jen jsem udržovala svoje mnohostranné zaměření. Díky naší třídní učitelce, která byla zároveň češtinářkou, jsem se zamilovala do literatury, do tajů gramatiky a přednesu.
 
PÍSNĚ KOSMICKÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2021
Bezplatný obrázek: Galaxie, astronomie, zima, měsíční svit, příroda,  souhvězdí, obloha, tmavýMůj švagr koncem loňského listopadu oslavil osmdesátku, tak jsem mu volala, abych blahopřála k tak pěknému věku. Jenže on spustil takové ty pohřební řeči, že už stříhá poslední centimetry na pomyslném metru a jestli ho chci ještě někdy živého vidět, tak ať za ním a jeho družkou přijedu na chalupu. Že Květa, vdova se kterou žije po smrti mé sestry, je ještě o nějaký ten pátek starší a i ona se prý na mne těší..
 
OPILÉ ÚLETY MÉHO BATOLETE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 leden 2021
Alcohol: A Dangerous Poison for ChildrenZa tu první hrůzu vlastně mohl můj muž. To on měl ve zvyku si dávat malého panáčka, občas, někdy ani ne plného, během dne. Dokonce si pořídil krásnou sadu speciálních skleniček, které se pak povalovaly různě po bytě. Nebo jsem za to mohla já, když jsem nalévala čaj své sladké holčičce do malých skleniček? Ne, do těch panákových ne, ale měli jsme doma malé malované skleničky, jen o něco větší.
 
(NE)OHROŽENÉ NOCOVÁNÍ V JAMAJSKÉ DŽUNGLI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 14 leden 2021
Bylo to jednoho silvestrovského večera, kdy značně ovíněná jsem studovala mapu světa a přemýšlela, kde jsem ještě nebyla. Opilá single ženská a kreditka s vysokým limitem se pak stává docela nebezpečnou kombinací. S 1,5 promilemi v krvi jsem studovala nabídku německých a švýcarských cestovek a můj mozek, stejně jako horkokrevné srdce, toužily po teplé destinaci se spoustou slunce, kde si člověk po náročném pracovním roku opravdu odpočine. Ačkoliv jsem některé nabídky vinou alkoholového opojení viděla dvakrát, pořád ve mně vyhrávala šetřivá nátura, a tak jsem se rozhodla pro last minute na Jamajku za 700 EUR s polopenzí na 10 dní.
 
TĚŠENÍ TROCHU JINAK PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 leden 2021
Bylo to tři roky, kdy jsem se v tuto roční dobu „těšila“. Coby zkušená matka jsem tak akorát s mírným předstihem prala, žehlila, čančala a kochala se. Prostě chystala jsem výbavičku pro naši poslední princezničku. Ano, po třech letech po naší Gabčulce jsem si vše zopakovala. Umyla a vyprala kočárek, nažehlila nebesa a peřinky do postýlky, načapala košík na miminko, každou chvilku jsem se probírala maličkými oblečky a vzdychala nad tou nádherou.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1428
[CNW:Counter]