O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

DRAG QUEENS - FILM O "KRÁSNÝCH HOLKÁCH" PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 duben 2023
Molly Nutley och Musikhjälpen åker med Plan International till Tanzania -  Plan International SverigeNa jeden velikonoční večer jsem si našla švédský film „Dancing Queens“, (2021), který měl být podle kratinkého popisku o „dívce z vesnice, která by ráda byla tanečnicí“. Teprve v průběhu děje jsem se dozvěděla, co že je to Drag Queens. Tedy že se jedná o travesti shows... Film se mi líbil. A chci vám opravdu ho doporučit.
 
TEORIE HOSPODY PRO ZAČÁTEČNÍKY PDF Tisk E-mail
Středa, 05 duben 2023
Některé věci je dobré zdokumentovat a popsat dřív, než dočista zmizí. Nemusí to být zrovna zástupci fauny a flory, kteří se v době tajících ledovců nejsou schopní adaptovat na lidskou blbost. Vlivem globalizace vymírají i starobylé národy, upadají odvěká řemesla, do zapomnění odcházejí pradávné zvyky, například sbírání céček nebo zakládání vlastních blogísků. A kam se třeba poděla tradice ústního vyprávění, cizelovaná stovkami generací? Bude si ještě někdo pamatovat, jak se povídalo při draní peří?
 
CHVÁLA SOCIÁLNÍCH SÍTÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 duben 2023
Vášnivý líbající se pár láska nálepka na zeď - TenStickersNěkdo je zatracuje (já někdy taky), jiný vychvaluje. Tenhle příběh by nebyl, kdyby nefungoval facebook. Zhruba před pětatřiceti lety byl v Karlových Varech na vojně chlapec, říkejme mu Mirek. Tam potkal dívku, do které se zakoukal, tu nazveme Dana. Jejich láska nezůstala dlouho bez následků a tak se schylovalo ke svatbě. Obě rodiny se dohodly, všechno bylo v pořádku, a jak se patří. Jenže těsně před svatbou si to milá Dana rozmyslela, vdávat se nebude, zůstane svobodnou matkou. Nikomu neřekla důvod a nikdo ji nepřesvědčil, ač se všichni zúčastnění snažili seč mohli.
 
JAK MOJI MILÁČCI PEKLI BUCHTU PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 duben 2023
Jablečný koláč s drobenkou | Recepty.cloudNedávno dostala dcera chuť na švestkovou buchtu z kynutého těsta. Slíbila jsem, že jí ji upeču, proto si s manželem pořídili všechny potřebné suroviny - hlavně kvasnice a mražené švestky. Po návratu z práce jsem byla unavená a ještě jsem musela udělat přiznání k DPH. Proto jsem řekla, že buchta se odkládá na další den. Dcera se však s manželem rozhodla, že si tu buchtu upečou sami a nebudou čekat do druhého dne, až ji upeču já.
 
MŮJ "PÁNÍČEK" POTŘEBOVAL JÍT VEN ... PDF Tisk E-mail
Středa, 29 březen 2023
Ne, nebudu to psát coby pes, jak by snad někoho napadlo, ale opravdu jen za sebe. U nás totiž už dávno je páníčkem můj čtvernožec. A kdo má psa či kočku, zvířecí kamarády, které miluje jen pro to, že s ním žijí a zpříjemňují mu i nejšedivější dny, ten mi zcela jistě porozumí. Nechci se holedbat tím, že už mu umím dávat pac, že jdu, kam jeho čumák zavelí, případně (což je fakt a nestydím se za to), že vařím hlavně jen to, co může i on. Ale ráda bych vám sdělila rozmarný zážitek mé uplynulé noci...
 
O KNIHOVNIČKÁCH, KNIHOVNÁCH I O NĚČEM JINÉM PDF Tisk E-mail
Středa, 29 březen 2023
Už jste viděli knihy levitovat na zdi? Odhalte tajemství neviditelné  knihovny - ObydlíčkoZavítáte-li do cizího městečka či města a chcete se o něm rychle něco dozvědět, rozhodně nehledejte informační středisko, ale zajděte si na místní hřbitov. Staré hrobky a jejich nápisy vám promptně prozradí bývalou úroveň města, kdo patřil k městskému patriciátu, čím město vynikalo - a další a novější náhrobky pak to, jakými proměnami město a jeho obyvatelé v toku času prošli. Zavítáte-li do cizího bytu a chcete se co nejrychleji něco dozvědět o jeho obyvatelích, nakoukněte na knížky v jejich domácnosti.
 
KTERAK JSEM POLÍBILA PREZIDENTA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 březen 2023
Na začátek tohoto příběhu bych chtěla předeslat, že tento příběh je především o člověku. O člověku, kterého si vážím pro jeho píli, znalosti, zkušenosti a v neposlední řadě pro jeho pokoru a do jisté míry i pro jeho skromnost. Sympatie k tomuto člověku nijak nevyjadřují můj politický postoj, mé politické zaměření, či souhlas s veškerým jeho počínáním. O tomto člověku se mnoho řeklo i napsalo, ale kde je pravda, ví jen on. Mně, ani nikomu nezaangažovanému nepřísluší ho soudit. To ponecháme povolanějším.
 
KDYŽ JE HOLKA DELŠÍ NEŽ OSTATNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 březen 2023
Skládací metr OBUT MTICPCo si myslíte o vysokých holkách?? Já mám od čtrnácti 175 cm a dost jsem si svoje mládí a hlavně pubertu protrpěla. Menší kamarádky byly vždycky víc v kurzu. Ony byly tak roztomilé, tak drobné, tak vzbuzující potřebnou ochranu… Jenže - když máte víc než pár centimetrů navíc, ale zhubnout je nemůžete, musíte se s tím prostě smířit. Být vysokou holkou nebyl žádný med. Jednoduše holka, co může šacovat eroplány, hrombidlo, žirafa, telegrafní tyč.
 
O STARÝCH PAMĚTIHODNOSTECH A LECČEMS JINÉM PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 březen 2023
Když jsem se procházel jarně rozkvetlým městečkem Weissenkirchen v rakouském Wachau a obdivoval se neskutečným výhledům na bujaře proudící Dunaj, svažité vinice zalité sluncem, strmé skály a temné lesy, starodávné viničné statky, tvrze a kostely, náhle mi na mysli vytanulo moudré naučení jednoho amerického developera. Ten mi totiž, když jsem mu před léty pomáhal po Praze vytipovávat místa na lukrativní obchody, kladl na srdce: „Existují tři zásadní podmínky, které musí splňovat vhodný prostor pro obchod. Zaprvé: location. Zadruhé: location. A za třetí: location.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1680
[CNW:Counter]