O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NÁVŠTĚVA ZE ZAHRANIČÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 leden 2022
Jednou takhle v pátek měl manžel na starosti několik lidí ze zahraničí a po pracovní době s nimi musel vyrazit na prohlídku večerní a noční Prahy. Měli rezervovaná místa na večeři v Kampa Parku - krásně umístěné restauraci na břehu Vltavy s výhledem na řeku, Karlův most a noční projíždějící parníky s turisty. Večer se náramně vydařil a manžel dorazil v před čtvrtou ráno v podroušeném stavu domů.
 
VERONIČČINA SILVESTROVSKÁ ESKAPÁDA PDF Tisk E-mail
Středa, 05 leden 2022
Na začátku se to zdálo jako docela dobrý nápad. (Však z mého pološíleného nitra málokdy vzejde něco rozumného.) Již dlouho jsem plánovala noční výšlap na Rigi – Královnu hor a silvestr se nabídl jako docela dobrá příležitost, jak zažít něco neobvyklého a zároveň si splnit novoroční předsevzetí hned první den v novém roce. Jenže - byla to hurá akce a lidé v mém okolí zas příliš leniví, pohodlní nebo bojácní na to, aby něco takového se mnou podnikli. Proto jsem si dala inzerát na sociální sítě a první vlaštovky nenechaly na sebe dlouho čekat.
 
MILOVANÉ I PROKLÍNANÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 prosinec 2021
Jsem na sladké. Moc ... Je to vlastně životní pech, protože být štíhlá s touhle vrozenou vadou, je o život. Jo, v dětství jsem byla chmelová tyčka, dlouho mne maminka navlíkala do všeho možného, jen aby nebyly vidět moje koncentráčnické údy. Velmi rychle jsem (asi ve dvanácti) vyrostla, během prázdnin úplně ze všeho, a pak nabrat nějaké to kilo bylo nemožné. Jedla jsem sice jak dřevorubec, ale nic z toho na mně nezůstalo.
 
VŠETEČNICE OBDIVUJÍCÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 prosinec 2021
Dnes vám povím jednu překrásnou legendu, indiánský příběh o lásce a obětování. Děj se odehrává v lesích kolem Portlandu, města ve státu Oregon, USA. Víte, sledovala jsem včera v televizi film, který tuto legendu mj. zmiňoval, a hlavně ukazoval překrásný vodopád Multnomah. Napadlo mne, že by vás to mohlo zaujmout také. Tak ještě chvíli v klidu seďte, a vypravte se se mnou na daleký Divoký západ, do Skalistých hor... Já vám ji povím:
 
NEVYVEDENÉ DÁRKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 prosinec 2021

Tak jsem si právě četla postesknutí Dáši - která si vzpomněla na zážitky z minulých Vánoc. Na dárky, které se zrovna "netrefily". Jo, to se tak někdy stane. Někdy je to z neznalosti věci, někdy - a to je podstatně horší - z nezájmu, či dokonce schválnosti. Jednoduše je nutno něco dát a tak člověk koupí a zabalí "něco". Ale - abyste byli všichni v obraze - zkopíruju vám sem jak to posmutnění, tak i odpověď, kterou na můj popud napsala Paula. Ostatně, jak možná víte, taky si prošla svým  peklíčkem...

 
A JAK JE DNESKA VÁM? PDF Tisk E-mail
Středa, 15 prosinec 2021
(Dostala jsem písmo ze Zajícova. Psal mi Pepa, NČ, Pepík a navrch Zajíc. A je to tak pěkný, že to sem dám, ať se pak zas klidně rozčiluje, že dávám jeho intimnosti na veřejnost.) Já si teď docela medim, takže je mi medno. Až si budu hovět, bude mi ....o. Ale nojo, já vim, že tohle znáte… Cukroví mám hotový, to je 15 balíčků polomáčenejch sušenek v hořký čokoládě po 9.90 Kč v akci Albert. Sou vynikající ke kafi, čaji, vínu, kořavce, a vůbec nechápu, proč se s tim báby hodiny a dny pečou doma, a ještě za těžký prachy.
 
KTERAK JSEM „JI“ UKAZOVALA PŘÍLIŠ MNOHA LIDEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 prosinec 2021
Drazí a milí, asi si pamatujete, že v období jara a léta jsem na tom nebyla zdravotně moc dobře. No, teď je na čase, abychnapsala proč. Mohla za to moje vagína. Ale začnu od začátku. Většina žen zná to známé pálení v podbříšku, které signalizuje zánět močového měchýře. My ženy jsme k tomu od přírody náchylnější, neboť naše močová trubice je kratší, než ta mužská, proto se do ni dostanou bakterie mnohem snadněji.
 
MÉ VELMI PODLÉ MYŠLENKY - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 prosinec 2021
Zajímavé je, že nekalé choutky, které vám tu teď sebekriticky na sebe prásknu, se všechny vztahují k Vánocům, k mé neřestné touze po všem sladkém a konečně k ne moc (jen tak trochu) opodstatněnému sebelitování. Když si to tak zpětně promítnu - a to vám tu popíšu jen malé tři kousky (zas moc toho prozradit nemůžu, ach jooo, neměli byste mě už vůbec rádi), tak si říkám, co já sem to za ženskou? Ale popravdě - určitě mne mnohé chápete...
 
ZAJOŠI A KHÓDLÍCI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 prosinec 2021
Když jsem se (během jednoho střeleného nápadu a týdne) rozhodla přestěhovat z relativně komfortního jihoměstského paneláku do nedostavěné vilky kousek za Prahou, kamarádky a kamarádi nad tím kroutili hlavami, div jim neupadly. Jednou jsem totiž podala na Václaváku v redakci Českého slova inzerát "na chlapa". Odpovědělo jich kupodivu dost, doma jsem pak síťovku s obálkami vysypala na podlahu, otevřela si nějaké to čůčo, a začala je přebírat... Jo, z té doby mám dodnes plno fajn kamarádů. Ale k těm ušatcům...
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1533
[CNW:Counter]