O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 5. PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 duben 2020
Mrazivé Toronto s ulicemi plnými sněhu, vítr, boty vybělené solí. Začali jsme docházet na večerní kurzy angličtiny.. “To je židle, to je stůl, to je lžíce, to je sůl”. Když jsme měli za sebou šest hodin studia angličtiny, do učebny vešla jiná učitelka, představila se, a začala hodinu rázně: „Přátelé, dnes si probereme, co je slovo prokrastinace”. Bylo nás studentů asi patnáct, na stejné úrovni v jazyce anglickém a nikdo neměl námitku.
 
VOLNÉ POSTELE ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 28 duben 2020
Můj otec je vizionář. Kdybyste si snad nebyli jistí osudem svým, nebo vývojem globální situace, zeptejte se mýho táty. Jeho věštby se plní. Když mi bylo asi čtrnáct, řekl mi, že mě nikdo nebude chtít, protože mám nohy a ruce jako žába. Mokrý a studený. No a měl vlastně pravdu. Nikdo nechce holku s žabíma končetinama.
 
PEJSEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 duben 2020
Tento příběh se skutečně udál. Byl jsem jeho přímým účastníkem. Psal se rok 1973. V té době byl vydán zákon, že majitelé psů budou platit až 1000 Kč ročně za svého miláčka. U mnohých občanů při rozhodování jak dál, nakonec zvítězily peníze.  -  V sobotu začínalo mezinárodní mistrovství ve skocích na lyžích. Na stadionu ve Svatém Petru ale týden před závody nebylo po sněhu téměř ani památky. 
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - NÁKUP PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 duben 2020
Cesta kolem bloku našich domů je velmi příjemná. Z jedné strany velké stromy, z druhé strany louka, roubená černými bezinkami. Ráda tamtudy vycházím na ranní procházku sepesem, chodí tam  málo lidí, takže mohu mít náhubek jen na jednoušní závěs. Cesta je to příjemná, ale i dost nebezpečná.
 
FUJTAJBL NEDĚLE PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 duben 2020
Na znechucení nedělního oběda mám spolehlivej recept. Pusťte si z ČT Ocásky Václava Hlodavce. Já už si je, v zájmu svýho zdraví, nepouštím. Dneska ovšem byly i Ocásky, aspoň myslím, překonaný. Ale nevím, protože na ocásky jsem už neměl sílu koukat. Pustil jsem si totiž ještě před polednem TV PRIMA, Partii s krásnou Terezou Tománkovou (Kašparovskou), což jsem dodneška považoval za skvělej inteligentní protipól proti dementní ČT.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 duben 2020
Po návratu z ambasády a kruté informaci, že si na děti počkáme 5 let, jsem začal pátrat po někom, kdo má či měl podobný problém. Při hledání jakékoliv práce jsem dostal doporučení na pana Hutku. Pozval mě do svého velkého domu a pozorně vyslechl můj příběh, ve kterém jsem se zmínil, co vlastně umím. Když jsem se řekl, že jsem se vyučil jezdcem z povolání na dostihovém závodišti ve Velké Chuchli, zeptal se, zda bych chtěl tuto práci dělat.
 
VERONIKA - MIKI A MUŽ MÝCH SNŮ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 duben 2020
Před několika lety jsem poznala muže snů a nastěhovala jsem se s ním do jeho moderního domu s velkou zahradou. Jak moc jsem se v něm spletla, to se ukázalo až později. Ovšem toto bude jiné povídání. Tehdy to bylo z moji iniciativy, když jsem navrhla, abychom si pořídili kočku. A tak k nám přišel Miky. Miky byl zachráněný z množírny a k nám do Švýcarska přiletěl letadlem. Do poslední chvíle jsem neměla ani tušení, jak vypadá, ale už tehdy jsem věděla, že ho zahrnu veškerou péči a láskou.
 
ŠLAJFKY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 duben 2020
Rád bych vám předložil jednu hezkou vzpomínku, kterou na setkání študentů po více jak padesáti letech vyprávěla má kamarádka, spolužačka Jitka. Jedná se o její mládí – a nejen její, ale i její maminky. Třeba to i vám něco milého připomene. Vyprávěla, jak maminka, když měla dobrou náladu, takovou tu moldánkovou, jim říkala příběh z doby, kdy ona byla mladá, krátce vdaná a těsně po skonu své maminky, tedy její babičky.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 3. PDF Tisk E-mail
Středa, 22 duben 2020
Po příjezdu do Toronta se o nás švagrová Jana starala jako o vlastní. Povídali jsme si dlouho do noci. Jana opustila rodné Čechy krátce po příchodu “osvoboditelů” v roce 1968. Ve Vídni si vystála frontu u kanadské ambasády a za dva měsíce odletěla do Toronta. Bylo jí 18 let. Pracovala v jakémsi nóbl salonu, kde dámám malovala obočí, nehtíčky, plácala na obličej všelijaké masky. Třetí den našeho pobytu pod jejími křídly přinesla z práce 150 dolarů, že nám to jedna zákaznice posílá. Nebyl jsem u toho, ale mám dojem, že náš příběh oné dámě vylíčila velice tragicky.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1278
[CNW:Counter]