O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

LEGRACE NA PLACE - ANEB NĚKDO TO HOLT UMÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 květen 2020
JO, ONO SE STÁLE NĚCO DĚJE... To vám bylo jedno nešťastné prase, a to bylo zavražděno v Osvětimanech na Uherskohradišťsku spojenými silami cca šesti lidí. Důvodem k jeho smrti byl prý fakt, že se mu udělalo hůře než volno. Policie sice tento mord vyhodnotila jako podezření z přestupku spočívajícího v porušení zákazu shromažďování povoleného počtu lidí ve stavu nouze, ale majitel kolabujícího pašíka uvedl, že dodržel všechny předpisy platné v této době.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 11. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 květen 2020
Před odjezdem z Toronta do Vancouveru, jsem nechal provést u auta výměnu oleje a celkovou prohlídku. Čekala nás 4380 kilometrová trasa a asi 45 hodin jízdy. Přiznám se, že jsem byl trochu vyděšen, protože v Čechách jsme s naším starým vysloužilcem nikdy bez nějakého problému nedojeli z Krkonoš do Prahy, a to je pouhých 200 km. No, po prohlídce farmy a rozloučení s panem Hutkou jsme v poledne vyjeli.
 
NENÍ NAD PLYŠÁKA!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 květen 2020
Me to You 26 cm | Ve modrém svetříkuPokud je pobyt doma nucený a dlouhodobý, přibývá množství faktorů, které zvyšují náš stres a u mnohých lidí mohou zvýšit úzkost, agresivitu, beznaděj, naštvání nebo depresi. Lidé v některých zemích sev těchto dnech začali bavit novou zábavou - vystavují ve svých oknech plyšové medvídky. Chtějí tak potěšit děti, které tráví většinu času doma, a jen na chvíli se dostanou s rodiči ven – pak je mohou hledat a počítat… Hledání medvídků je prý inspirováno knížkou Jdeme na lov medvědů od britského autora Michaela Rosena.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 10. PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 květen 2020
Prvního května 1985 jsme vyjeli pozdě odpoledne s plně naloženým plymouthem station-wagon k Sunridge, rozloučit se s panem Hutkou, jemuž jsme byli vděčni za mnohé. Z Toronta je to pár hodin jízdy. Bylo před devátou, když jsem dal motoru auta odpočinout. Vystoupili jsme před nízkou budovou ve tvaru L.
 
POSLANCI A PIŽMONI PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 květen 2020
Taky jste si říkali, co mají společného? No, grónské pižmoně naši poslanci ani poslankyně asi moc nezajímají, a jsem na fest přesvědčená, že stejné je to ve skutečnosti i naopak. Přesto čtyřem statečným tuhle zajímavou cestu posvětil sněmovní organizační výbor.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 9. PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 květen 2020
Vysoké letní teploty i o půlnoci, stoprocentní vlhkost vzduchu v Torontu, svlékli obyvatele do nejnutnějšího oblečení. Letní móda žen je pro muže v tomto městě velice přitažlivá. Přesto si svobodní muži z Evropy stěžovali, že mnohé ženy chtějí jít k oltáři jako panny. Kdo může, chladí se v ontárijském jezeru. Nebyli jsme výjimky a každou volnou chvilku jsme dělali to samé. 
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 8. PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 květen 2020
Torontské počasí je extrémní. Když nemrzne, je vlhké vedro. Přechod zimy na letní počasí je rychlý. Během pár dní rozkvetou sakury, stejně rychle odkvetou a chodníky jsou posypané květy jak doma na Boží hod. V restauraci kde jsem večer pracoval, byla dobrá parta. Kuchař Milan byl třicetiletý pořízek a pocházel z Bratislavy. Ve svém řemesle byl skutečný mistr.
 
VERONIKA - KDYŽ MUSÍŠ, TAK MUSÍŠ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 květen 2020
Před několika dny jsem se nechala přemluvit mou sousedkou - i přes nepřízeň počasí - k procházce kolem jezera. Staré anglické přísloví říká, že „Není špatného počasí, pouze špatné oblečení.“ Touto radou jsem se tedy řídila a oblékla jsem se přiměřeně. Tak jsme cupitaly kolem jezera, a i přes prudký déšť jsme nežehraly nad rozhodnutím procházet se bezmála dvanáct kilometrů v takovém nečase.
 
DĚDA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 květen 2020
Při úklidu na půdě jsem našla magnetofonovou kazetu. Bylo na ní tužkou napsané moje jméno. Oživila jsem tedy prehistorického walkmana a nestačila se divit. Celá kazeta je věnovaná mně. Skládá se z drobných střípků, které natáčel můj děda, když se mnou zůstal doma, aby maminka mohla pracovat. Nahrával běžné situace všedního dne…
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1278
[CNW:Counter]