O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VERONIKA - MIGRÉNY JSOU SVIŇA PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 únor 2022
Začalo to úplně nenápadně. Neutuchající bolest hlavy, která se mě držela zuby nehty celých šest týdnů. Růžové, žluté, zelené, modré ani žádné jiné tabletky nezabíraly a já nemusela hledat výmluvu, když jsem náhodou neměla chuť na sexuální hrátky, nebo když jsem chtěla vypoklonkovat nezvanou návštěvu. Po šesti týdnech už ta bolest byla otravná… později se přidalo škubání v levé straně obličeje, bolest očí, nemotornost, závratě a jednoho krásného večera jsem na chvíli oslepla na levé oko.
 
VERONIKA A FITNESS PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 únor 2022
Už čtvrtý týden, kdy jsem doma, pravidelně kontroluji zásoby v ledničce. Pro jistotu v hodinových intervalech, aby se nezkazily. Při náhodném pohledu do imitace mého barokního zrcadla, se mi zatajil dech. Musela jsem nelibě zkonstatovat, že nápadně připomínám Titanic v dobách své největší slávy. Spousta kytu a vstup do podpalubí je z bezpečnostních důvodů zakázán.
 
ZÁKOUTÍ, KAM SE RÁDA VRACÍM - III. PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 leden 2022
Moje máma se narodila ve Stachách a jako dcera řídícího a učitelky cestovala s rodiči po školách v západních Čechách. Stěhovali se podle toho, kam dostali rodiče umístění, až se nakonec usídlili ve vesničce poblíž Klatov. No a táta pocházel z Pardubicka. Spolu se setkali při studiích na vysoké škole v Praze, a jelikož se pak společně odstěhovali na Pardubicko, pro nás děti znamenalo jezdit na letní prázdniny ke klatovské babičce.
 
JAK MUŽI VIDÍ ŽENY? PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 leden 2022
Portrait of a beautiful young laughing woman 868891646To jsem opravdu nemohla odolat... Ti naši dva drazí pánové, se vskutku velmi zajímavě vyjádřili o svém vztahu a názoru na opačné pohlaví, tak bezva, že si to opravdu nezaslouží zapadnout mezi ostatní komentáře. Pochopitelně, že oba to byli za mlada - a duší nejspíš stále - velcí větroplaši, tedy spíše "ženoplaši", a jejich životní zkušenosti jistě nejsou přehlédnutelné. Pevně doufám, že se k nim přidají - a také svůj názor na "křehké pohlaví" také napíšou. Čte se to moc hezky....
 
DÁREK, CO MNE TAK MOC POTĚŠIL - I. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 leden 2022
Zobrazit zdrojový obrázekZnáte ty bonboniéry, které putují od oslavence k oslavenci tak dlouho, až je jednoho dne jeden oslavený nebožák otevře a zjistí, že čokoláda je jaksi jetá plísní? Nebudu tady mluvit o tomto klasickém putovním dárku, ale o dárečku jiném, opravdovém. Ne, že by krabice čokolády nebyla dobrým dárkem, jistě je – pro toho, kdo miluje čokoládu. Nicméně bonboniéry moc ráda nemám, za prvé proto, že vím, že 50% těch, které dostanu, jsou „putovní“ a druhých 50% jsou takové, které nejím (nugát či oříškové). A přiznám se bez mučení, že konkrétně i nějakou bonboniérku předám dál, pokud podle data výroby a stavu obalu zjistím, že je čerstvá a u mě doma se neohřeje déle, než pár dnů…
 
ZÁKOUTÍ, KAM SE RÁDA VRACÍM - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 26 leden 2022
Znáte ten pocit, kdy někam odjedete na pár dnů, a když se vracíte zpět domů, koukáte na povědomé cesty, značky u silnice, domy. Támhle dali do okna nový květináč, tuhle zasadili nový strom, naproti starý pokáceli. Bližíte se k místu, kterému říkáte domov. Čím blíž přijíždíte, tím máte silnější lechtání v žaludku a vyhlížíte povědomé detaily. Třeba paní Novákovou v okně, aby jí člověk mohl mávnout, ať vidí, že jste to vy a jste zase doma.
 
ZÁKOUTÍ, KAM SE RÁDA VRACÍM - I PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 leden 2022

Je nekonečně krásné, přátelské, všeobjímající přírodou, lesní zvěří, to naše zákoutí. Jsou to Krušné hory na hranicích se Saskem, kde žijeme i se sousedy z okolních vesnic. Krajina kolem má bohatou historii, která dýchá na nás ze všech stran. V těchto místech neřádila Hitlerjugend, zde se žilo skromně, mírumilovně – i když, nezapírám, pašovalo se tu, jsme přeci na hranicích... Kořalka, cigarety. Naši muži navštěvovali ženy v blízké obci Fürstenwalde, a ty zase jezdily za nimi.

 
JO, BYLI MOC FAJN, TIHLE "NEŘÁDI"... PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 leden 2022
Je to tak dlouho, tak nezřízeně dlouho... Já byla redaktorský nedochůdče, před těmi tehdejšími "celebritami" jsem přímo vibrovala studem a hrůzou, abych něco nevhodného neplácla. Ale vždycky to dopadlo fajn, naopak. Čím víc jsem rozhovorů jsem s nimi dělala, tím víc jsem o nich věděla (tedy, o nich, jako o lidech, nejen jako o hercích či zpěvácích), tím byl náš vztah kamarádštější. Měla jsem úžasnou kliku, že jsem mezi ně tak fajn zapadla.
 
LONDÝN KDYSI DÁVNO - A NEDÁVNO ... PDF Tisk E-mail
Středa, 19 leden 2022
Tak jako ve staré Anglii – zpívávali pánové Vodňanský a Skoumal. Drala se mi ta píseň na mysl, když jsem srovnával svou první návštěvu Londýna (v roce 1965, tedy před neuvěřitelnými 57 lety!) s dojmy současnými. Skoro nic není jako ve staré Anglii! Tenkrát se po ulicích spořádaně a vážným krokem pohybovali uhlazení pánové v černých oblecích, s buřinkami na hlavách a deštníky v rukou, pravé to obrazy anglické spolehlivosti a solidnosti.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 1533
[CNW:Counter]