O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JAK SE VERONIKA STALA VEGETARIÁNKOU PDF Tisk E-mail
Středa, 28 duben 2021
Na začátku tohoto příběhu bych chtěla apelovat na to, že to není propaganda, ani agitační trik, jak přinutit své okolí, aby se také stali vegetariány. Je to každého svobodné rozhodnutí, ke kterému člověk sám dojde díky morálním, zdravotním, či jiným pohnutkám. Důvod, proč jsem se rozhodla já, byl především morální. Nejen, že musím denně přihlížet, jak si řezník odváží ještě kojená telata z nedaleké Bio farmy, aby z nich udělal medailonky, či parmazán, ale i ta nešťastná událost s uvězněnými telaty na moři, jakožto uhynulých 200 tisíc ovcí na moři, to vše mě nenechalo chladnou a sekla jsem s masem definitivně.
 
NAPŠED KAFE, PAK POSTEL? PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 duben 2021
"Dobí den," přistoupí ke mně snědý muž, který před pár vteřinami vyskočil z obrovského landroveru v ulici, kde venčím. "Máte cigarrreta?" Žádostivě pokukuje po mé bensonce, kterou žhavím v puse. "Jasně," přitakávám, vyklepnu z krabičky cigáro, připálím mu a chci odejít. Muž (odhadem tak o 20 let mladší a o 20 cm menší) si odkašle a zapíchne se mi do očí: "Já muvim trrrochu česki....a mně se líbí cholky....ty mladý cholky ne..."
 
PRAŠTĚNÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 duben 2021
Tohle se opravdu může stát každému. Někomu i vícekrát. Mě naposledy ve čtvrtek odpoledne… A to jsem se tenkrát, minulý rok, když jsem si šla pro balíček na poštu a vrátila se s rukou na věšáku, zapřisáhla, že už nikdy, nikdy se mi to nestane, neb si budu dávat pozor, kudy jdu, kam šlapu a co je přede mnou. Jo, tenkrát bylo taky nádherně, nade mnou prozpěvoval nějaký pták a já ho „musela“ vidět. Tak jsem viděla ptáčka-zpěváčka a neviděla schod…
 
TAKOVÝ VĚCI SE MUSÍ STÁT PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 duben 2021
František koukne na hodinky. Čas vyrazit. Típne cigáro, nastoupí do trolejbusu, pošteluje si sedačku řidiče a pomalu vyrejduje z točny. Dal by si kafe, tady to nejde, tak snad za půl hodinky na konečné. Zatahuje se. Obloha jak ocelový poklop, pod který někdo posvítil baterkou. Škvírka nízkého ostrého slunce. František nemá tohle světlo rád. Silnice se leskne. Vjíždí do nástupní zastávky. Nikdo tu nečeká. Zapíná rádio, kabinu okamžitě zaplní rozjásaný taneční pop. Mladší kolega, co jel před ním, tohle poslouchá, on teda ne, přepíná stanici. Hezké české rádio, Maruška Rottrová, tu má rád.
 
SMRTONOSNÁ JAZYKOVÁ PAST PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 duben 2021

Jeden známý citát hlásá, že: „Kolik řečí umíš, tolikrát jsi člověkem.“ Něco na tom bude. A věřím, že spousta z vás, kteří vyrazili dál, než za humna, se o této staré pravdě nejednou přesvědčili. Stejného mínění byli i naši profesoři střední školy, jež nás (jakožto mnohojazyčnou třídu) vyvezli ještě dál, než za humna, abychom se zdokonalili v jazykových dovednostech. Cílem našeho výletu bylo holandské městečko Meppel v Nizozemsku, kde jsme měli navázat přátelské vztahy s výměnnými studenty.

 
MOJE PRVNÍ PUSA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 duben 2021
Jistě mi dá každý za pravdu, že období dospívání je nejintenzivnější a nejdůležitější etapa našeho života. Každý do jednoho si tím prošel, ať chtě, či nechtě. Mladíkům začíná rašit knírek, děvčatům se vzdouvá hrudník a zaoblují boky. Záplava pupínků patří neodmyslitelně k vizáži puberťáka a hormonální změny, které působí na šedou kůru mozkovou, nás drží ve střehu a mládence v pozoru (některé doslova).
 
DEFINICE LÁSKY ... LÁSKA JE, KDYŽ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 duben 2021
Kolik váží? Kolik měří? Co je jednotkou lásky? Tak s tímto, zdánlivě oddechovým a samozřejmě nevyřešeným tématem, při kterém jsme se i dost nasmáli, jsme se jednoho loňského letního pozdního večera rozešli od ohně. Měli jsme návštěvu a místo večerní procházky jsme si zvolili posezení u plápolajících plamenů.
 
JE TO TAKOVÝ ZELENÝ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 duben 2021
Narozdíl např. od „deeres“, jsem totální botanický antitalent. Což jsem ostatně v mnoha směrech. Například se hrdě vytahuju tím, že rozeznávám auta osobní, nákladní a červená. Proto, když bych si chtěla užít blaha medvědího česneku, tak bych se jistojistě nakrmila konvalinkou. Ani by mi to nevadilo, pokud by nebyla jedovatá, ach jo….
 
ZNÁMKY DOSPĚLOSTI ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 duben 2021
Někde jsem slyšel, že dospělost má občas dost zvláštní příznaky – třeba to, že člověk má na sporáku svůj oblíbený hořák. Říkal jsem to ženě, ale ta se jen ušklíbla, že je to nesmysl a že ona například žádný oblíbený hořák nemá. Tedy – nejsympatičtější je jí ten vpravo dole, takový malý hezký, jenže na skutečnou oblibu je až moc malý. Kdyby si to prohodil s tím středně velkým hořákem vpravo nahoře, co není tak roztomilý, ale je praktičtější, pak by se snad dalo mluvit o nějaké oblibě. Ale takhle?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1428
[CNW:Counter]