O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

SKUTEČNOST JE HORŠÍ NEŽ FOTKY A TELEVIZE PDF Tisk E-mail
Středa, 16 březen 2022
Válka na Ukrajině trvá již od 23. února a celý svět děsí ruská agrese. Dobrou zprávou je ale obrovská vlna solidarity, která vůči Ukrajině panuje a nejenom lidé, ale i menší i velké firmy se snaží pomáhat, jak mohou. S originálním způsobem pomoci přišla i společnost Citizen Brick, která vyrábí figurky stavebnice LEGO.
 
JAK MĚL DĚDA PSA - 2. PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 březen 2022
Již před mnoha tisíci let se jednoho krásného dne vlk rozhodnul, že toho přiblblého běhání o hladu po lese už bylo dost. Vyhlédl si lovce mamutů, který při lovu utrpěl pracovní úraz a místo toho, aby jej dojedl, olízal mu šrámy a dovlekl jej za kožešinu před jeskyni. Paní lovcomamutová spráskla ruce a běžela si pro živitele rodiny. Vlk si mezi tím lehl na hromadu mamutích kostí před jeskyní a v klidu hodoval.
 
JAK MĚL DĚDA PSA - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 březen 2022
"Pes do domu, čakan do ruky", prohlásil dědeček František v hospodě u Lorenců. O pár dní později si děda přečetl knihu „Tři muži ve člunu" a pořídil si foxteriéra. Montmorency mu jako jméno psa na Slovácku připadalo poněkud nevhodné a tak malého, milého, strakatého, hrubosrstého psíka pojmenoval Aran. Ten pes tu knihu asi četl taky a měl vnitřní potřebu literární vzor ve všech směrech překonat. Pro výměnu svých mléčných zubů za nové použil dědečkovu vycházkovou hůl. Hůl, která s dědou přežila dvě světové války, porazil Aran během tří minut.
 
TUZEX A JAPONSKÉ PLENY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 březen 2022
Mým prvním, přímo osobním kontaktem s Tuzexem, byl nádherný, kanárkově žlutý svetřík s krátkými rukávy, který jsem dostala od táty k devatenáctým narozeninám. Moje drahá a nesmírně šikovná maminka mi k němu ušila bílou sukni, o které tehdy táta prohlásil, že není pod zadel, ale pod břicho. Jo, byla fakt hodně krátká…
 
POHÁDKA O TRPASLÍKOVI A SEDMI SNĚHURKÁCH PDF Tisk E-mail
Pátek, 11 březen 2022
No, sotva mne tohle zadání napadlo, tak jsem se v duchu začala bavit, když jsem si ty hezké a pro nejmenší děti vhodné části této pohádky převáděla do pohádky, kterou se rozhodla trošku zprasit jedna baba... Například, jak Sněhurka zkouší ty postýlky... Asi to Trpaslík bude mít zajímavější - a nemluvě o tom, že ta dnešní pohádka se bude odehrávat přesně DNES A TADY, takže si všichni zúčastnění zažijí své :-)))  Ještě vám napíšu návrh, jak by asi hlavní postavy na tom měly být - ale: je to všechno na vás... :-D...
 
"LU A LU" - KUCHYŇ, MÁ LÁSKA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 březen 2022
Kam se hrabou předporodní nerváky a porodní bolesti na "pořizování nový kuchyně". Fakt, kdybych si měla vybrat, tak raději to třetí dítě. Jednak už v tom mám přeci jen trochu cvik, druhak vím, že to většinou dopadne dobře. No, ale ani jsem se nemusela poptávat, prostě to nejde. Nemám ty vhodné dispozice a hlavně: můj pes by to nepřenesl přes srdce. On už takhle propadá těžkému smutku, když přijde na návštěvu syn se svými dvěma čubičkami. Takže holt nemám zbytí a budu se oddávat "kuchyňování".
 
DNES JSEM PŘEKONALA SAMA SEBE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 březen 2022
To se tedy fakt nesmírně vytahuju, ale jinak to nejde. Ráno ke mně přišli dva pánové, jeden vysoký, štíhlý, mladý, druhý vysoký. Dali jsme kafe a pohovořili o mé nové kuchyni. Mj. už dlouho jsem se necítila tak mimo, ale vůbec si to neberu, protože když mi něco vysvětluje lékař, tak taky nechápu a všichni kolem chápou, proč já nechápu. Takže tak. Budou mi ji cca za týden montovat... Zatím ještě odpočívá ve stavu panenském, nerozbaleném, opřená u zdi v obejváku. V šestačtyřiceti dílech.
 
NEBEZPEČNÉ VAŘENÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 březen 2022
Fénixovy kapky | Zelená ZeměDNES NĚCO JINÉHO - ŽÁDNÁ PANDEMIE ANI VÁLKA. Jestlipak víte, co jsou takzvané „Fénixovy slzy“? Jde o vysoce koncentrovaný extrakt z květů samičích rostlin konopí. Mažou se na tělo, kouří přes speciální dýmky, nebo i pijí. Umějí být však velmi zrádné. Mezi feťáky je tento velmi silný extrakt z marihuany prezentován jako léčivo, ale kriminalisté tvrdí, že při vyšších dávkách může způsobit i smrt. I přesto se s touto drogou policisté setkávají stále častěji…
 
LYŽAŘSKÝ VÝCVIK PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 březen 2022
Domnívám se, že mnozí z nás mají ještě v živé paměti hodiny tělocviku ze základní školy. Ti dříve narození si zajisté pamatují cvičební úbor, který se skládal pouze z modrých kalhotek zařezaných až … až tam, bílé nátělníky a „jarmilky“. Také si dozajisté pamatujete, jak jsme se pomoci rukou a silné vůle snažili vydrápat na kovovou tyč, která neskutečně dřela a „soužka učitelka“ nám měřila čas. Ti zdatnější šplhali na laně a v tom lepším případě sešplhali i dolů.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1533
[CNW:Counter]