O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 3. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červen 2020
V pátek jsem šla znovu na emigrák; ředitel emigráku, doktor Ibrahim, byl starší pán a nějak moc radost ze mne neprojevoval. Řekl mi, že jsem první emigrantka, co tu je z Československa, že tu jednou byli dva Rusi - ovšem to už je dávno... Teď jsou tu prý většinou uprchlíci z Angoly. Dal mi telefon na sebe do nemocnice. Jinak se zdá, že nic víc pro mne momentálně udělat nemůže. Musím prostě čekat... Moji Alžířani se mezitím chystali k odjezdu.
 
MASOŽRAVÁ ZÁCLONA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 červen 2020
Když jsem šla onehdy dát dětem dobrou noc, Jíra prohlásil: "Maminko, já se bojim!" Jsem zvyklá na "maminko, já se bojim". Malý člověk má pořád z něčeho strach. Z vody, z očkování, z vysavače, ze tmy. Vím, že dětské strachy není radno podceňovat, protože mohou mít celoživotní následky. Když mi tedy synek oznámil "maminko, já se bojím", zeptala jsem se: "Miláčku a čehopak?"
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červen 2020
Nechala jsem si věci ještě v hotelu, stejně jsem zatím nevěděla, kam půjdu. V hotelu zůstat by bylo příliš drahé. Zeptala jsem se jednoho recepčního (muže pochopitelně, je to neuvěřitelné, jak málo žen tu pracuje), jak bych se mohla dostat na švýcarskou ambasádu. Musela jsem tam jít přes celé město, protože hotel, ve kterém jsem byla, byl až na jeho konci. Jen o kousek dál už byl vláček na Karthago.
 
NO A CO ... TAK TO TRVÁ DLOUHO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 červen 2020
přesně tohle i říkám, když se mi ráno nechce otevřít oči a podívat se kolem. Semo tamo se povalují kopičky, které čekají na nějaké to umístění  "někam". Kam, to zatím nevím.  Protože jsem začala likvidovat nejen skříně, ale i skřínky. A jak se to tu povaluje, tak časem zjišťuji, že to či ono není už tady tak nutné a tedy to půjde zas "dál do světa".  Včera jsem předala jednu škatuli plnou vzpomínek - vyšívání.
 
NOČNICE A JEJÍ KOUPELNA PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 červen 2020
Dneska vám budu vyprávět pohádku o líný princezně. Líná princezna byla tak líná, že si byla líná i napustit vanu a tak se většinu života sprchovala. No, ale vanu měla krásnou. To jako zas jo. Rohovou. Prostornou a se střešním okýnkem nad ní, takže hvězdy, romantika. Jednou v zimě přišla celá zmrzlá z vyjížďky na koni a tak se rozhodla, že výjimečně nebude líná a napustí si tu vanu. A že když už, tak už...
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 1. PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 červen 2020
Tak se nám naštěstí trochu otepluje, už máme ve dne jen - 30 stupňů C, ale pořád jsme nejchladnější místo v territory. Snad už i nastartujeme auto, včera se to nepodařilo, i když Kennedy zkoušel možné i nemožné. Nakonec nás odvezl Yean, celý nadšený z narození své druhé dcery. Yean je kněz, zdejší Christian Gospel. Jejich kněží se mohou ženit, mít děti, a jsou to opravdu velice hodní lidé. Když jsem přijela minule z nemocnice, vyčerpána a zničena po pětidenní cestě z Vancouveru do Dawsonu, vařili pro nás jídlo, posekali trávu, přerostlou jak pole žita... a to ani nepatříme k jejich kostelu.
 
JAK JSEM NEZAČALA PĚSTOVAT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 červen 2020
Když mi bylo 11, můj báječný praděda umřel. V září 89, škoda. Moc bych bývala chtěla vědět, co by říkal na Samet. Zůstaly po něm staré housle, krásný starý poctivý nábytek a užívací právo k zahradě. Nábytek si zrenovovala moje sestra a dodnes ho doma má, ona je na tohle moc šikovná. Housle putovaly na skříň a časem k jednomu chlapci. Zahradu si moje máti rozhodla ponechat.
 
VERONIKA VE ŽHAVÉM VÍRU PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 červen 2020
Před nedávnem proběhla u nás na Zürichsee poslední „Salsa-plavba po jezeře“. Představte si loď plnou tanečníků, tanečnic, dobrého jídla, pití, a v rytmu salsy se pohupujete na vlnách jezera… To se musí zažít. Já salsu miluju! Sice to neumím, ale strašně mě to baví. Ne tak má společnice, se kterou jsme tam vyrazily. Ta salsu osm let tančila a těšila se, jak to všem natře.
 
NA ZÁPAD JE CESTA DLOUHÁ - 14. PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 červen 2020
Ten dopis, co mi ženuška podávala, zněl: „Sdělujeme vám, že na základě vašeho dopisu ze dne 22.1.1985 ke generálnímu tajemníkovi ÚV KSČ a prezidentu ČSSR, byla záležitost znovu posouzen a bylo rozhodnuto ministrem vnitra vystěhování dětí do Kanady výjimečně povolit. Podají-li rodiče u čsl. zastupitelského úřadu v Kanadě novou žádost.“
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1278
[CNW:Counter]