O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

PODIVÍNI - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 červenec 2023
Divím se neustále, čemu všemu jsou lidé schopni věřit. Staletí se věří na nejrůznější čáry a kouzla, energetičtí mágové posílali svou kladnou sílu přes obrazovky televizí, do Lourd chodily a chodí dlouhá procesí, lektvary ze všech možných neuvěřitelných ingrediencí se prodávaly a prodávají, voda se ozařuje, zaříkává, pomocí kamenů harmonizuje… Jen si vzpomeňte na zrůdnosti o vykadění rakoviny po užívání speciálních kapiček… Čím nesmyslnější ptákovina, tím dražší, a bohužel mnoha nešťastníky akceptovaná.
 
NAROZENINOVÝ RAMEN PDF Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2023
Co jsou narozeniny, to všichni víme - ale znáte všichni slovo "ramen"? A co přesně znamená? Je to polévka - japonské národní jídlo, které si každý připravuje podle svých chutí. Na rozdíl od českých je tato exotická asijská polévka servírována jako hlavní jídlo, podává se jí totiž pořádná mísa a je plná výživných surovin.  Jde o silný vývar s nudlemi, doplněný různými dalšími surovinami, například vajíčkem, masem, zelenou cibulkou, řasou nori, houbami či bambusovými výhonky a případně další ingredience podle vaší chuti a preferencí. Důležité je, aby výsledek byl horký, silně ochucený a vydatný... A TEĎ POZOR - tohle jídlo, které se vaří cca 3 hodiny, připravila moje vnučka Nikol pro svou maminku k narozeninám.
 
HORSKÉ ZÁŽITKY - TRAPAS PDF Tisk E-mail
Středa, 26 červenec 2023
Můj kamarád Milan, když pán Bůh rozdával mužný vzhled, tak šel určitě dvakrát. Je to pěkný chlap. Popisovat jeho vzhled nebudu, nechám to na ženské fantazii. A navíc při rozdávání sexuálního apetitu ve frontě předbíhal a zařadil se do ní znovu, a poté ještě... Obě tyto vlastnosti, pokud jsou koncentrované v těle jednoho muže, jsou neslučitelné se spořádaným manželstvím, to jistě chápete, a když k tomu přidáme ještě velkou touhu po sklenici oroseného piva, tak teprve ne.
 
CO VŠECHNO ODNES ČAS? PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červenec 2023
Zdejší blízká samoobsluha má do devíti. Tedy do večerních devíti. Takže tam chodím povětšinou nakupovat po osmé. Je tam minimum nakupujících a občas natrefím na zajímavé ceny. Jako dnes večer - ráno stály banány 36,- Kč - teď už jen 16,90...  Naštěstí mám jen malý batůžek, kam se toho moc nevejde, takže jsem ani moc neutratila. Osm banánů, jednu veku, kousek zázvoru, tři avokáda (ta byla levná už od včerejška), pět jablek a dva citróny. Jo, ještě jednu tuňákovou konzervu, za rovněž důchodcovskou cenu 22,- káčé. No, neberte to...
 
PODIVÍNI - 1. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 červenec 2023

Tony Adams je podivín. Jezdí na svém podivném kole už od roku 2000. Ke kolu, které se později proměnilo na ještě podivnější tříkolku, časem přibyl i podivný domeček. Všechno to si postupem času zhotovil – a neustále upravuje - tenhle cestující všeumělec sám. Podivný poutník, který spokojeně žije sám. Nikdy neměl ženu, děti, auto a nemá ani řidičský průkaz. Je to jen chlapík s kolem a přívěsem, který si užívá každý den, nechává svou mysl žasnout a rád sleduje vše, co během svých cest vidí.

 
DRBNA JEDNA DRBAVÁ ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 červenec 2023
Známej Pepa,  tedy Pepa NČ, kterýho znáte už taky drahně let, i když ne osobně, jako já, mi poslal v poslední době několik zajímavých obrázků, které - řekla bych - celkem dokonale vykreslují jeho současnou psychickou situaci. To holt se stane, když mužskej, který leta letoucí byl na výsluní zájmu všech krásných půvabek - nejlépe tak do 160 cm, blond, s jemně vyrýsovanou postavou, štíhlou, ale zas ne úplně všude, a - maximálně tak do čtyřicítky. A dalším problémem jsou pak drobné zdravotní úkazy, které se vážou k stále se zvyšujícímu věku. Nojo, nejde být stále švarný a všeho schopný padesátník... I když mám pocit, že Pepkovi to vydrželo ještě hodně, hodně moc poté...
 
... DOMA JE NEJLÍP! PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 červenec 2023
Se zatajeným dechem poslouchám zprávy z řeckého Rhodosu. Respektive dvě stránky jedné události: jednak to, jak tuhle otřesnou událost líčí lidé, kteří se na Rodosu ocitli v očekávání nádherné dovolené a nyní prožívají nesmírně těžké a náročné hodiny - druhak to, jak se k tomu vyjadřují zástupci některých cestovních kanceláří, kteří jim pobyt prodali a nyní by se o ně měli co nejlépe postarat. Jistě jste to mnozí také slyšeli - "Čtyřiadvacítka" tomu večer věnovala půl druhé hodiny.
 
 
VSTÁVEJ JAKO KRÁVA! PDF Tisk E-mail
Středa, 19 červenec 2023
Jako malá jsem byla sběratelkou vážných chorob. Fakt vážných. Tak jednu za rok jednu a po ní vzápětí další, ještě horší. Ale jinak jsem byla skálopevně zdravá. Ne, vážně: asi v pěti jsem měla ošklivý zápal plic. Tehdy se to léčilo studenými zábaly. Po čtrnácti dnech k nám přišla na návštěvu mámina kamarádka s dvojčaty. Ale neřekla, že jsou těsně po neštovicích... Takže během pár dnů jsem byla komplet osypaná. Dodnes mám při větším opálení vidět na těle drobné bílé puntíky. Pak jsem zas byla až do osmi holka železného zdraví. Následovala dětská obrna. Po půlroce na Bulovce jsem šla domů. V téměř devíti jsem vážila jako prvňáček, a hubeňourství mne nepustilo až do důchodu. Mám pocit, že teprve s důchodem přišly ty ohavné špeky.
 
PŘÍBĚHY VODNÍ, VELMI NEBEZPEČNÉ 3. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 červenec 2023
Tak tohle nebylo zrovna ve vodě, ale bylo to také velmi nebezpečné ...  Probírám se z bezesného spánku a vidím, jak se nade mnou sklání hezoučké děvče v modré košilce, s bílým čepcem na černých vlasech. Jediný pohled na postele s marody okolo, mi napovídá, že jsem na plukovní ošetřovně. Mozek mě poté, jako v sestřihaném filmu, informuje o bouřlivé večerní oslavě, odchodu do civilu na vojenské cimře. Šest nás bylo už ve slušivých civilních šatech a šest ve vojenských mundůrech.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 1675
[CNW:Counter]