O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KTERAK JSEM SE OBNAŽOVALA PŘED POŠŤÁKEM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 únor 2021
Je to již pár let, co jsem se za velmi dramatických okolností nedobrovolně stěhovala hlouběji do náručí alpských vrcholků a ledovcových jezer (rozuměj – změnila jsem kanton). Během deseti minut se ze mě stal bezdomovec (ne mou vinou) a musela jsem tuto situaci okamžitě řešit. Skončila jsem skoro doslova na ulici pouze s dekou, polštářem, osobními věcmi a se stovkou knih. Sama, v cizí zemi, bez rodiny a bez vyhlídek na zítřek.
 
ZAMYŠLENÍ PŘED USNUTÍM ... : -))) PDF Tisk E-mail
Pondělí, 08 únor 2021
Tak jsem se zrovna vrátila z půlnoční procházky se svým drahým pesanem. Návrat je téměř stejně složitý, jako příprava "na ven". Jak já nemám ráda to oblíkání... Asi jsem v nějakém tom předchozím životě byla divoška v Amazonii, oblečená jen do korálků. Nojo, ale čas nestojí, z divošky je babizna, která se musí setsakra zahalovat i v letních vedrech. I když podstatně méně, než teď, když je venku pětadvacet sněžných centimetrů.
 
UŽ MĚ TO NEBAVÍ! PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 únor 2021
Já nejsem zrovna optimista, jsem flegmatik, který klidně věci, které jsou špatně, dokáže hodit za hlavu. Pokud ale stupně nahvězdičkovanosti jsou od jedné do deseti, tak v současnosti jsem někde mezi osmičkou a devítkou, protože „špatně a špatně“ se začíná nějak moc kumulovat, a to jsem psychicky hodně odolná. Jenže pokud člověk začíná chátrat psychicky, tak následují zdravotní problémy.
 
NEDĚLNÍ OBĚD U POTENCIÁLNÍ TCHÝNĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 01 únor 2021
Kdysi dávno jsem chodila s mládencem, který to se mnou myslel vážně (protože mě ještě dobře neznal) a pozval mě na nedělní oběd k mamince, aby mě představil. Jak jistě víte, návštěva u potenciální tchýně je v podstatě vymezování území mezi snachou a vyvdanou maminkou. Ujasňují se pozice, odhalují se slabosti či silné stránky soupeře, a také se mnohé dozvíte o svém vyvoleném, neboť prostředí, ve kterém vyrůstal, bude chtít nasimulovat i v domácnosti se svou ženou.
 
DOMÁCÍ A HOSTÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 leden 2021
Image result
Host do domu, bůh do domu. Host do domu, hůl do ruky. Nebo ještě Ryba a host třetí den smrdí? Co si o tom myslíte vy? Velice by mne zajímal váš názor a nápady na jednání s hosty. Proč se ptám? Já vím, že teď to není tak akutní, ale ... Ještě před covidem jsme měli u nás dvě návštěvy. Kamarádka a dcera, a pak jiná kamarádka, dcera a navíc jejich pes. Vždy se jednalo o týdenní pobyt. Máme naštěstí volný pokoj, takže ohledně prostoru bylo vše v pohodě.
 
NOČNÍ DRAMA V HOTELU NA JAMAJCE PDF Tisk E-mail
Středa, 27 leden 2021
Než vám povím další dramatický příběh z mého cestování po Jamajce, podělím se o několik zajímavostí. Možná víte, možná nevíte, že Jamajka se stala nezávislou v roce 1962, ale přesto je nadále konstituční monarchií, byť nezávislou na Velké Británii. Takže se toho v podstatě moc nezměnilo. Pořád jim šéfuje královna Alžběta II. Původními obyvateli byli indiáni Aravakové, ale díky anglickým kolonistům a otroctví byli skoro vyhubeni, proto si UK na pomoc přivezla africké otroky, jejichž potomci jsou současní obyvatelé Jamajky.
 
ZÁBAVA JE KDYŽ - MÁTE DCERU ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 leden 2021
Jednou takhle odpoledne se má dcera drahá prvorozená ocitla v rozpoložení, že by bylo vhodné se osamostatnit a být definitivně plně svéprávná (tzn. uklízet, jíst, přicházet – všechno tak, jak a kdy jen ona chce. Prostě nemuset respektovat žádná trapná rodinná pravidla). Vybrala si tedy v annonci několik zajímavě znějících nabídek: kde inzerovali byt na pronájem, respektive hledali někoho, kdo by jim za možnost bydlení v jejich nadpočetném bytečku vylepšil životní úroveň. Ceny a možnosti různé až hrůzné.
 
DOPIS Z RAKVE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2021
Ghost-buster says he mixes science and spirituality - The Economic TimesMá drahá! Znáš mě. Nikdy jsem nenechával nic náhodě. Myslel jsem vždy na zadní kolečka. Na naše blaho. V rozhodování jsem býval vždy o krok dopředu a často jsem i předvídal. Nesnášel jsem drby, živelnost, nedochvilnost, neověřené pravdy, spěch na poslední chvíli a tzv. žití ze dne na den. To Ty ale víš. Prožili jsme spolu velkou úsečku ze dvou století. Spoustu krásných chvil, ale - to naše usmiřování po sporadické Itálii, opětné dobývání, bylo pro mne vždy nejkrásnější...
 
PODRUHÝ A NAPOSLEDY! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 leden 2021
KDO NEUVIDÍ, NEUVĚŘÍ ...   Náš drahej "Neuvěřitelnej čtenář"  se nechal znovu zlákat vidinou nádherného voňavého daru božího, jinak řečeno chleba. Ani se mu nedivím, protože jak dobře vím - nejvíc chlebových kutilů se nalézá právě mezi muži. To oni vymýšlejí všechny možné kvásky, směsi, postupy...  A tak tedy i Pepa NČ se s vervou sobě vlastní pustil do boje s moukou a dalšími přídavnými surovinami, aby si "udělal dobře":
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1384
[CNW:Counter]