O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VELE-LET ZTŘEŠTĚNÉ VERONIKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 duben 2022

 

Se mi zdá, že jsem Štěstěnu nějak naštvala, ale Smolena se mě drží zuby nehty. Poslední dny, týdny, ba i měsíce se mi všechno sype na hlavu, ale já stále vytrvale všemu odolávám. Dnes jsem se na sebe usmála do zrcadla, oblékla šedou "tutu" sukýnku, růžovoučké tenisky a vyrazila do práce. Kvůli výluce je nahrazen vlak z Küssnacht do Luzernu autobusy, které mají málokdy zpoždění. Ovšem - dnes to zpoždění měli.

 
DVA VE VLAKU PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 duben 2022
Já se vlastně nedivím, že chlapi s ženskejma nemůžou bejt. Sednu do vlaku, přisedne pani s pánem, řekla bych tak po zlatý svatbě. A pani celou cestu jede. A pořád něco... „Kolik je hodin? Ježiš. Kdyby ses tak necoural. Seš pomalej. Ty nemáš kapesník? Jak to, že nemáš kapesník? Já se ti nemůžu vo všechno starat. Řídit ti celej život. To nejde.”
 
VIDĚT SERJE NEBO UMŘÍT! PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 duben 2022
Možná vás překvapí, že ta něžná a křehká květinka XXXL, která nosí perly nebo velmi decentní a střízlivé oděvy, byla dříve rockerka. Těžko se tomu věří, viďte? Ani já tomu už moc nevěřím. Už je tomu mnoho let, kdy jsem brázdila kluby ostravské undergroundové scény, které dnes už ani neexistují. Později se k tomu přidaly „fesťáky,“ kdy jsem se brodila po kolena ve směsi bahna, zvratků a čůránků.
 
KDYŽ JE MUŽSKÝ NEMOCNÝ PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 duben 2022
Pokud jediná možnost, jak zdravotní stav našeho táty upravit, zlepšit, je změna životního stylu a důsledná dieta, tak – podle něj - v případě nemožnosti tohoto nastupuje ještě volba další, a to je amputace. Jo, tohle píšu s plným vědomím, protože náš táta je absolutně nemožný kňučák, který žádné rady neposlechne. On byl celý život ten "king", který všechno zařizoval, on všem pomáhal - a najednou se cítí absolutně na nic. Jen mu zůstala ta "královská nemoc".
 
KONEČNĚ - MÁM HOTOVOU KUCHYŇ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 duben 2022

JUPÍÍÍÍÍ - Tak jsem se zařadila mezi lid jásající, potěšený novou kuchyní. V mém případě tedy novou kuchyňkou, neb ta moje v součtu vršku i spodku čítá šest subtilních skřínek. Dřív jsem měla vedle sebe nahoře skřínky zasklené, takže byly vidět všechny tam uložené jídelní potřeby. Tedy hrnky, hrnečky, skleničky, talíře, talířky, misky, mističky a i pár mís se tam vešlo. Teď mám vrchní skřínky vyšší a spodní hlubší. Snad jakousi nevýhodou je, že abych přehledně viděla, co tam v nich „nahoře“ mám, musím poodejít tak čtyři metry, a pak vidím.


 
HONZÍK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 březen 2022

Kdysi dávno, velice dávno jsem pracoval na horském hotelu. Řev motorů se začal v horách rozléhat až o pár let později. Zavazadla hostů a proviant jsem dovážel párem tažných koní. Občas mi pomáhal domovník Honzík. Drobný chlapík, neurčitého věku, asi padesátiletý, pracovitý, ale výplatu stačil lehce propít a trochu byl i ťáplý. Na hlavě nosil stále klobouk vytvarovaný dle vzoru amerických pastevců krav.

 
KDYŽ JSEM BYL MLÁD ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 březen 2022
Nic jsem neslíbil, ale pokusím se o sepsání příběhu, který se odehrál tak v šedesátých letech, tedy spíš na přelomu těch “vydařených” šedesátek. Byl jsem tehdy mladý, nezkušený a taky trošku vykulený učeň, a tehdy mi jeden “zapomnětlivý” referent učňů zasáhl do dalšího života tím, že mi - a hlavně mým rodičům, neoznámil skutečnost, že mnou podaná přihláška k učení se na radiomechanika, nemůže být akceptována. 
 
VRAŽEDNÝ ZÁŽITEK PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 březen 2022
Začalo to už za tmy. „PRIJED, RYCHLE – DULEZITE!“ byla jediná zpráva v telegramu, který mi podal pošťák. - Pamatujete ještě vůbec na telegramy? - Inu, byl od mého bratra z Kladna. Sáhnu po telefonu, ale nebral to! Nyní ani později. Sbalím batožinu a pádím na vlak .S přestupem v Neratovicích jsem za dvě hodinky před cílem. O dvě vilky níže bylo nějaké hemžení lidí, ale víc jsem nerozeznal. Nebyl čas něco zkoumat, běžím k bratrovu domu…
 
NESTRKEJTE RUKU DO HADÍHO HNÍZDA - 2. PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 březen 2022
Tak, a máme tu další pokračování vyprávění naší Veroniky. Nesmírně se mi líbí, s jakým humorem a smyslem pro ironii a sarkasmus, dovede popisovat ty nejběžnější zážitky. Příznávám, že obdivuji i její smysl pro sebekritiku, kterou však většinou přežene tak bratru o dvě stě procent. Připomíná mi některé fajn herečky, které se nikdy nebály, když měly ve své roli vypadat nehezké, neupravené atd. Protože věděly, že stačí se jen umýt, učesat atd., tu "roli sejmout", a jsou to zas ony, super bezva holky. A to přesně zvládá i VERONIKA!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1533
[CNW:Counter]