O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JSEM DRAVÁ ŠELMA? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 červen 2021
Občas si koupím nějakou motivační knížku Nedávno jsem četla jednu, která radila, jak v sobě zaktivovat vnitřní sílu, elán, a chuť do života. Delší dobu už totiž bojuji se šílenou únavou, navíc teď jarní únava a nedostatek sluníčka… Jedna z rad, která mi připadala obzvláště potřebná, protože se mi poslední dobou vůbec nechce vstávat, zněla takto: Když ráno otevřete oči, představte si okamžitě, že jste šelma, která se chystá skočit na svou kořist, že jste dravec, přichystaný vyrazit do džungle na lov!
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - NO, DOCELA BY MNE TO ZAJÍMALO ... PDF Tisk E-mail
Středa, 02 červen 2021
Doma totiž nejsem. Po setsakra dlouhé době jsem se odhodlala a jak jen to bylo možné - a že to bylo dlouho nemožné! - jsem se vypravila se svou dcerou jedinou, vzdálenou, tam někde v té americké tramtárii. Neviděly jsme se pět let, a i když jsme si dennodenně telefonovaly (díky ti, svatý Internete), vidět se, obejmout se... A to ani nemluvím o vnoučatech. V jejich případě je pět let jak u dospělých jednou tolik.
 
JAK CVIČIT SEBEOVLÁDÁNÍ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 červen 2021
Hezký den! Dostáváte se někdy pod přílišný vliv silných emocí a nevíte, co s tím? Na jednu stranu je to tak trochu osud náš všech, protože mozek je – bohužel nebo naštěstí, jak se to vezme – designován způsobem, aby nás emoce válcovaly. Na druhou stranu jako u všeho i tady platí, že co je moc, to je moc, a proto máme i kousky mozkové hmoty určené k vyvažování a brždění emočních vln. A právě o tom, jak tyhle kousky zapojit, to dnes bude.
 
ZÁHADNÍ DIVOCÍ (FILMOVÍ) MUŽI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 květen 2021
Free Angry Man Transparent, Download Free Angry Man Transparent png images,  Free ClipArts on Clipart LibraryUrčitě jste je také už někdy viděli. Na rozdíl od jakékoli jiné situace v tomto případě vůbec nezáleží na jejich věku, postavení, jejich figuře – ale jen a jen na míře jejich vzteku. (Většinou jsou to muži žijící na západ od nás.) Jediné, co k následující akci potřebují, je stůl či jakákoliv prostornější plocha, na které „něco“ je. Něco, co se v nejbližším okamžiku stane jejich obětí.
 
NEDALI BYSTE SI SOUSEDKU NA PAPRICE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 květen 2021
The Ancient Korowai People of Papua New Guinea — SteemitJak jsem slíbila, tak vám dnes napíšu něco o lidožroutech. Víte, jak se dalo poznat kanibala? Důkazy o konzumaci lidského masa archeologové nacházejí především na kostech obětí kanibalismu. Nejčastěji se hledají stopy po pazourkových nožích, které zůstaly po oddělování masa od kosti. Definitivním důkazem jsou pak rozdrcené kosti, které dokazují, že z nich byl vysátý morek bohatý na bílkoviny.
 
LEGRACE NA PLACE – ANEB MY NA TO MÁME? PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 květen 2021
31-Year-Old Man Who Is Dating a 91-Year-Old Woman - GalleryZačnu nejprve laškovně - Jedna jedenadevadesátiletá žena (ze Sokolovska), se v noci probudila ve své posteli vedle cizího muže. Uprostřed noci vlezl do jejího domu – rozbil skleněnou výplň vchodových dveří, pak chvíli chodil po domě, což ho zřejmě vyčerpalo; jenže ho přemohla únava, a tak si oblečen vlezl k ní a tvrdě usnul.
 
JAK JSEM SAMA NA SOBĚ ZKOUŠELA PSYCHO-MOUDRA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 květen 2021
Už asi osm let trousím různá moudra, jak si usnadnit život, jak být vyrovnaný jak konzervy v Coopu a tak. V posledních dvou týdnech jsem měla nejednu výraznou příležitost vyzkoušet na vlastní duši, zda a jak některá taková moudra fungují, tak se s vámi o tuto zkušenost podělím. Byl konec dubna, 29. 4. Na tento den jsem měla termín na operaci lokte. Po roce otravné bolesti a omezení, krátkodobě účinných obstřiků a pár experimentů konečně krok, který slibuje definitivní řešení. Jelikož se toto řešení děje v celkové narkóze, zněl příkaz jasně – od předchozího dne nejíst, nepít.
 
KDYŽ MÁ JEDEN KRÁSNOU MANŽELKU ... PDF Tisk E-mail
Středa, 12 květen 2021
Život tropí hlouposti. Povím vám příběh z dob přítomnosti ruských vojsk, jak má žena bez jakéhokoliv plánu a nevědomky způsobila režimu a Ruské armádě značné škody. Hezká ženská, a ještě, když je to vaše manželka, to vyžaduje silné nervy. Chlapi ji na pokoji nenechají. Z obchodního hlediska ale měl její půvab svou hodnotu… Nastoupili jsme zaměstnání v restauraci třetí cenové skupiny. Pracoval jsem ve funkci  vedoucího restaurace, číšníka, skladníka a účetního. Má pěkná kuchařka dokázala do deseti hodin dopoledne uvařit šest druhů jídel, postarat se o dvouletého syna, a po dvanácti hodinách pracovní doby ještě zvládla hrátky v posteli.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - LENORA VÍTĚZÍ!!! PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 květen 2021
U nás doma je veselo a příjemno.  Ze stavu zoufalého se zvolna přešlo do stavu všechnojemifuk, který se lehce prosmyknul do příjemného nicnedělání, tedy elegantním názvem "prokrastinování". Jen mne štve současné teplo, protože už nejde mít na hlavě narvanou čepici, na nose brýle, pod nimi respirátor, končí cí tam, kde začíná límec dlouhé beztvaré bundy. Pak už jen  legíny, křusky a psa. Ano, přesně tak a nejinak převážná většina psích dam (včetně mne) ven nevycházela.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1428
[CNW:Counter]