O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

KTERAK VERONIKA DÍKY TEPLÁKŮM PŘIŠLA K BOHATSTVÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 březen 2021
Již je to dva měsíce, kdy jsem po pětadvaceti letech a po 20-50 cigaretách denně, přestala kouřit. Zároveň je to bezmála dva měsíce, kdy jsem zahájila účetnický kurz formou „Home office“. Ze šťastné kuřačky se tak rázem stala neurotická a zoufalá nekuřačka. Tyto dvě věci a ještě nějaké chemicko-fyziologické procesy řízené Vesmírem způsobily, že se mi záhadně zmenšily všechny věci ve skříni. Ačkoliv mým denním outfitem jsou už několik nekonečných týdnů tepláky, tak při slavnostních příležitostech, kdy vycházím z domu dál než za humna, je nutno obléknout i něco jiného.
 
TO MÁ TAK NĚKDO STAROSTI ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 březen 2021

Jo, kdyby se jednalo o dítě, to bych se asi nedivila. Mají-li rodiče dítko ve společné péči, mnohdy se handrkují téměř "na nože", kdo ho kdy bude mít. Jenže... následující situace se stala o minulém víkendu - s nevšední prosbou přišel na strážnici rozčílený a smutný postarší muž.

 
VERONIČČINY PRÁZDNINY U BABIČKY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 březen 2021
Při zpětném pročítání svých příběhů jsem si uvědomila, že možná nevíte, komu vděčím za svůj živočišný temperament. Možná vás překvapí, že jsem napůl Slovenka. Ano, je to tak. Můj tatínek byl „východniar“ a jeho maminka (moje babička) byla rusínského původu. Za mlada byla neobyčejně krásná. Husté tmavé vlasy si splétala do copu, pyšnila se kyprými tvary a buclatými tvářemi.
 
PÍCHÁNÍ, PÍCHÁNÍ, PÍCHÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 12 březen 2021
Otevřu televizi, tam ukazujou píchání. Přepnu na Primu, tam píchání. Přepnu na Novu, tam píchání. Tak si říkám, že redaktoři, reportéři, střihači, příliš invence nepobrali. Nevim, jak koho, mě už ty doprovodný záběry píchání ke komentářům odpuzujou, odvracím oko a jen poslouchám. Pak mluví nějakej doktor nebo politik. Úleva. Otevřu oko, ale během pěti sekund, zatímco doktor furt povídá, na obrazovce už není. Jeho mluvený slovo doprovází píchání. Už mi to je skutečně odporný. Nonic. Asi to tak musí bejt.
 
KTERAK JSEM PROSTITUTKÁM NECHTĚNĚ PŘEBÍRALA KŠEFTY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 březen 2021
V mých začátcích ve Švýcarsku jsem pracovala jako šéf obsluhy v nejstarší restauraci v Curychu. Restaurace se nacházela v blízkosti ulice Langstrasse (Dlouhá ulice), která je nechvalně známá tím, že může konkurovat Sodomě a pravděpodobně i Gomoře. Krom toho, že drogoví králové tam mají ideální klientelu, tak i vilní turisté si tam přijdou na své, neboť Langstrasse patří mezi špičku, co se erotických služeb týče. Člověk tam najde úplně všechno, po čem touží a to ani trošku nepřeháním.
 
KAMÍNKOVÁNÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 březen 2021
 Cestou z procházky mne na opuštěné lavičce zaujal kamínek. Malý, tak snad půl palce, ale zářil. Byl na něm obrázek… Takhle jsem se dostala k současné zábavě, čím dál oblíbenější, masovější v celém světě. Putovní pomalované kamínky jsou celosvětovým hitem. Lidé je pokládají na různých místech pro potěšení těch, kteří je najdou, i své, pokud pak sledujete jejich cestovní dobrodružství. Spojí se tak dvě zábavné činnosti – malování a procházení se. Navíc někomu neznámému uděláte radost.
 
KTERAK JSEM HRÁLA VE FILMU PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 březen 2021

Jak už jsem v předchozích několika příbězích předeslala, před mnoha lety jsem žila na Kanárských ostrovech, konkrétně na ostrově Fuerteventura. Ostrovní život není pro každého. Já osobně jsem se začala nudit už po týdnu, ale občas se tam přihodilo něco vzrušujícího, kupříkladu tehdy, když na ostrov zavítal německý filmový štáb v čele s jedním známým režisérem.

 
OPUŠTĚNÁ, OPUŠTĚNÁ, OPUŠTĚNÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 březen 2021
Potřebuju obejmout, pohladit, potřebuju se líbat v průchodu, v parku, na autobusový zastávce, v kuchyni. Potřebuju obejmout, venku, doma, pod stromem, potřebuju obyčejnou pusu na tvář, na čelo, na rameno, na palec u nohy. Potřebuju vidět lásku v očích, cítit ji v dotyku. Potřebuju slyšet, že jsem tvoje, tvoje, tvoje.. potřebuju slyšet: Má tě rád, mám tě rád, mám tě rád. Potřebuju blízkost, jako kytka vodu.
 
LÍBÁNÍ, LÍBÁNÍ, LÍBÁNÍ … PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 únor 2021
Myslela jsem na chlapy, a čím víc jsem jich měla plný zuby, tím víc jsem na ně musela myslet. Myslela jsem na ně v práci, doma, cestou do práce a z práce, myslela jsem na ně i ve vaně a to bylo docela nebezpečný, to jsem pak měla jasno, jak moc mi chybí. Ale ve skutečnosti jsem si naplnila celé dny vším možným tak, abych neměla ani mezeru na myšlenky na ty zatracený chlapy, jenže když už jsem při luštění křížovek musela myslet zas na ně, tak jsem si řekla, že bych s tím měla něco udělat.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 1384
[CNW:Counter]