O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

TÝDEN PLNÝ RADOSTI A LÁSKY PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2022
Prague Pride už neodmyslitelně patří do letních radovánek v Praze. Festival, zaměřený na homosexuály, bisexuály, lesbičky i transgender, je akcí nejen pro LGBTQIA+, ale i pro širokou veřejnost. Pochod se koná každoročně v srpnu již od roku 2011. V současné době patří festival mezi největší kulturní akce v České republice. Festival Prague Pride se koná každoročně v srpnu již od roku 2011. Festival trvá týden a pravidelně představuje přes stovku kulturních i společenských, veřejných diskusí a debat, sportovních událostí i duchovních setkání.
 
NEKOUKEJ JÍ POD SUKNI! PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2022
Bylo žhavé letní odpoledne, v nacpané tramvaji číslo devět bylo k zalknutí. Kousek od tyče, která mi poskytovala oporu v zatáčkách, seděla na dvousedačce mladá pohledná maminka se synkem předškolního věku. Maminka na své ratolesti vyzvídala, co se odehrálo ve školce, kluk vyprávěl cosi o stavebnicích a o tom, jak malá Hanička nechtěla maso k obědu. Pak najednou zničehonic prohlásil: „Mami, Kája dostal od úči pohlavek, protože se koukal Věrušce pod sukni.“
 
OLIVIA NEWTON JOHN PDF Tisk E-mail
Středa, 10 srpen 2022
Poprvé jsem ji zaregistroval v Pomádě. Hned první písnička „Sandy“ mě uzemnila (Hopelessly Devoted To You). Nádherná Sandy, náhernej hlas, melodie, nečekaný harmonický obraty. Fakt povedený. Jinak mi ovšem už film přišel celkem nanicovatej. Pak se mi do ruky dostalo její elpíčko s countryovkama, a to už jsem si ji zapamatoval a navždycky se zamiloval do jejího hlasu a fotky.
 
SUPER DĚDA RINGO PDF Tisk E-mail
Středa, 03 srpen 2022
Poslouchala jsem starší záznam rozhovoru jednoho našeho známého, velmi známého pána, úžasného muzikanta, spisovatele a kumštýře. A v současné době velmi uznávaný malíře.  Nesmírně ráda jsem si ho zase poslechla, tohoto obstarožního sympaťáka, autora jedné z nejsledovanějších her, která má přes dva tisíce repriz. Ale nejspíš asi už víte, kdo by to měl být ... No, četla jsem si ve wikipedii jeho curicullum vitae, a přestože sám o sobě říká, že je starý nevrlý stařec, tak stále hraje - a velmi rád - ve svém milovaném divadle.
 
JAK SE VERONIKA SNAŽILA ZAMĚSTNAT PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 červenec 2022
Na rozehřátí jsem si pro vás připravila seznam nejvtipnějších zamítavých odpovědí při hledání práce ve Švýcarsku. Abych vás uvedla do obrazu: Při posílání životopisu je běžné, že firma vás písemně zpraví o tom, že váš životopis obdržela, popřípadě vás rovnou písemně odmítne. Pro vypisování volných pracovních míst existují psaná i nepsaná pravidla. Krom toho po ukončení zaměstnání dostanete ze zákona tzv. pracovní vysvědčení, které popisuje odkdy - dokdy jsem tam a tam pracovali, co jste vykonávali, jaké byly vaše úkoly, kompetence a hlavně JAK jste to zaměstnání vykonávali.
 
BĚHÁNÍ PRO ZAČÁTEČNÍKY - VÍTE, JAK NA TO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 červenec 2022
Léto je zde a mnoho z vás chce začít běhat. Jak ale na to, abyste z běhání měli radost a ne starosti? Mám pro vás základní tipy, které vám pomohou u běhu zůstat a mít příjemné zážitky. Nejprve si povězme o nezbytných položkách. Jediné, co opravdu potřebujete, jsou dobré běžecké tenisky – něco pohodlného na běhání – a pro ženy dobrá sportovní podprsenka. To je vše. Všechno ostatní je omáčka.
 
ZPOVĚĎ OBYČEJNÉ ŽENY PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2022
Když se Lenka rozhodla pořídit si dítě bez vztahu a starat se o něj v roli samoživitelky, brala jsem to jako vlastní selhání. Kladla jsem si za vinu, že jsem pro ni nedokázala zajistit úplnou rodinu tak dlouho, jak bylo potřeba. Což o to, v Lenčině dětství to bylo dobré, s Martinem jsme se o ni starali, jak nejlépe jsme dovedli a snažili se jí vytvořit ideální rodinné zázemí.
 
VZPOMÍNKA - NA MILANA CHLADILA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červen 2022
Moje dávná kamarádka a zdatná světoběžnice Jana, se kdysi dávno zabydlela v tehdejším Experimentálu. Bylo to takové zvláštní nájemné bydlení. Byt byl kompletně zařízen, chodily tam uklízet uklízečky a v přízemí byla rozsáhlá restaurace. Jana i se svým malým synkem bydlela v malém 1 plus 1, a za sousedy měla dva vskutku zajímavé chlápky. Oba to byli tehdejší pěvecké celebrity – Walda Matuška a Milan Chladil.
 
HODINOVÝ MANŽEL PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 červen 2022
„Tak si zavolej hodinovýho manžela, Miluš,“ řekla mi moje kamarádka Květa poté, když jsem si jí postěžovala a vyjmenovala, co všechno mi doma nefunguje a co bych potřebovala opravit. „Ale já nepotřebuju, aby mě někdo vojel a ještě si za to nechal zaplatit,“ vytřeštila jsem na ni oči. „Víš přece, že co mi před léty umřel Pepík a ti další za nic nestáli, už žádnýho chlapa nechci. Já jenom potřebuju, aby mi to doma někdo porychtoval, vždyť Pepa byl poslední, kdo na tom dokázal pořádně máknout.“
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 1533
[CNW:Counter]