O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JAK JSEM SE PODÍLELA NA ZLOČINU PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 únor 2020
Zhruba před půl rokem nám v ložnici bouchla televize. Byl to takový malý, celkem nevinný „puf“ zvuk, a umřela. Měla toho docela dost za sebou, však taky ještě patřila do rodiny CRT. Mě to naplnilo nezměrným optimismem, že konečně se o víkendech nebudu budit do kreslených pohádek. Ono totiž jejich sledování Honzu - od dětských let našich dětí - ještě nepřešlo a komu by se chtělo vstávat a chodit dolů do obýváku, že.
 
TAKY VIRÓZUJETE? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 leden 2020
Ne, nic extra se neděje, jen jsem se kamarádsky připojila k davu těch, co kašlou, kejchají, teče jim z nosu a vůbec jsou právě teď totálně k ničemu.  Mj. už je to o něco lepší, už jsem schopná i házet Kajoukovi doma balónek a za jeho okamžité doručení je odměňovat kousíčkem suchého masa. A konečně přemýšlím i o nějakém tom jídle pro sebe. Celé dva dny jsem se tu zatím jen povalovala jak opuštěný kus něčeho někde v trávě :- )))
 
NÁÁÁŠ BLEKFRAJDEJ.... PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 leden 2020

Jsou to mnohdy dlouhé minuty otřesných, vlezlých, uřvaných a často dementních reklam. Také vám některé lezou na nervy? Tož vítejte v klubu. Ano, reklama je prodejní metoda, má smysl, pokud je efektivnější (účelnější a hospodárnější) nežli jiné. Má plnit účel: zvýšit prodej, učinit značku známou, zvýšit prestiž atd., prostě pomáhat dobře prodat.

 
JE TO LEPŠÍ, NEBO HORŠÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 leden 2020
Když začnu doma skuhrat, co všechno ošklivého se kolem nás děje, tak mne synáček pěkně seřve, že to je úplně běžné, vůbec nic zvláštního, a že kdyby nebyla média a sociální sítě, tak si budu žít v „blažené nevědomosti“ a úplně pohodově. A že dřív, dřív bylo všechno podstatně horší.
 
KLAVÍRNÍ ZÁŽITEK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 leden 2020
Výsledek obrázku pro šlechtična u klavíruJako malá jsem byla strašně aktivní dítě. V pondělí výtvarka, v úterý klavír, ve středu taneční a výtvarka, ve čtvrtek sbor a v pátek dramaťák. Bylo mi deset a chtěla jsem dělat nelépe všechno. Domů jsem chodila kolem čtvrté odpoledne. Učení mi šlo, takže nebylo nutné ubírat mých zájmů. I když až tak moje zájmy to nebyly. Do většiny kroužků jsem chodila proto, že tam chodily moje kamarádky.
 
TO BY JEDEN NEVĚŘIL!!! PDF Tisk E-mail
Středa, 22 leden 2020
Sháním, pídím se a nalézám staré fotky, co se váží k naší rodině. Mám snahu dokončit album s co nejvíce fotografiemi předků, rodičů i fotkami současnými. Ke kompletní sbírce mi ale dlouho chyběly fotografie strýce a tety (bratra maminky). Je tomu již řádka let co nás tato má zlatíčka opustila. A já žádné jejich snímky nemohl nikde sehnat.
 
JAK SI MĚ UŽILI V AUTOSERVISU PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 leden 2020

Výsledek obrázku pro autoservisDneska ráno jsme byly s kolegyní v servisu, protože jí praskla v autě žárovka.  Mimo jiné, nevím, jestli jsem byla vždycky taková, nebo jestli jsem se tak časem vypracovala, ale ať ráno vstávám v kolik chci, probouzím se (stejně jako kdysi pan Horníček)  v deset. Takže v podstatě do deseti hodin mám IQ 7, stejně jako žížaly, které reagujou jen na světlo.

 
PANNOU I PO SVATBĚ PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 leden 2020
Výsledek obrázku pro marie antoinettaPůvabná princeznička Marie Antoinetta byla rakouská arcivévodkyně a dcera rakouské císařovny Marie Terezie. Ta s ní měla velké dynastické plány, protože jejím sňatkem s francouzským následníkem trůnu chtěla utužit v té době velmi křehké rakousko-francouzské vztahy. Marie Antoinetta byla přirozeně veselé a rozpustilé stvoření, avšak víceméně povrchní povahy, dívka, která si z ničeho nedělala těžkou hlavu.
 
NO A CO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 leden 2020
Docela  mne to vzalo. Tedy, měla bych spíš výskat, jásat, blaženě se smát a radovat, ale já z toho byla naopak celý den totální mimoň... Oč se jedná: děsně dlouho mám nějaké záhadné potíže - po nějakém jídle se proměním ve vzducholoď a téměř (bohužel ne opravdu) bych se mohla vznášet. Každopádně vypadám tak, jako kdybych měla příští den přivést na svět minimálně mládě hrocha. O trápení s tím spojeném ani nemluvě.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1278
[CNW:Counter]