O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

MŮJ SVĚT, MÁ TVORBA PDF Tisk E-mail
Neděle, 06 prosinec 2020
Většinou jsem při vymýšlení a vyrábění měla strašně ráda ticho. Naprosté ticho rušené jen občasným hlukem projíždějícího auta, kterých naší ulicí jelo jen pár. Občas zašustily listy maranty, když se večer ukládala k modlitbě, a že uměla šustit docela zřetelně. Potřebovala jsem si utřídit myšlenky, nechat je plynout v řece ticha. Splývat s proudem nápadů, které se mi zjevovaly v hlavě bez ohledu na denní či noční dobu, zaměstnanost nebo prokrastinaci.
 
VERONIKA SE ROZHODLA BĚHAT ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 prosinec 2020
Už čtvrtý týden jsem doma, kdy pravidelně kontroluji zásoby v ledničce. Pro jistotu v hodinových intervalech, aby se nezkazily. Při náhodném pohledu do imitace mého barokního zrcadla, se mi zatajil dech. Musela jsem nelibě zkonstatovat, že nápadně připomínám Titanic v dobách své největší slávy. Spousta kytu a vstup do podpalubí je z bezpečnostních důvodů zakázán...
 
VERONIČČIN POHOVOR SE ZÁCHODOVOU TÉMATIKOU PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 prosinec 2020
Současná doba je těžká pro všechny, a bohužel i mě postihla ztráta zaměstnání. Jak jsem se zaradovala, když mě jedna farmaceutická firma pozvala na pracovní pohovor do administrativy. Jedná se o obdobnou pozici, kterou jsem vykonávala doteď, jen v jiném odvětví. Jako první mi samozřejmě proběhlo hlavou, co si vezmu na sebe.
 
VERONIKA NA MASÁŽI PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 listopad 2020
V této nepříznivé době, která je náročná pro všechny, je nutno pečovat nejen o tělesnou schránku, ale i o tu duševní. Jistě mi dáte za pravdu, že taková dobře zvolená masáž potěší jak tělo, tak i ducha. Já, vědoma si důležitosti rčení „ve zdravém těle zdravý duch,“ jsem nechtěla ponechat nic náhodě a rozhodla se, že si dopřeji lymfatickou manuální masáž. Našla jsem si salon, kde tyto a jiné masáže provádějí a zamluvila si nejbližší termín. Na lymfatické masáži jsem ještě nikdy nebyla, takže jsem ani neměla tušení, jak to probíhá.
 
VŠETEČNICE - NEŠTĚSTÍ NECHODÍ PO HORÁCH PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 listopad 2020
Image result…ale, bohužel, po lidech. A někdy si dokonce vybere lidi, kteří si to zaslouží co nejméně. Tento víkend byl jedním z těch bláznivých. Spousta práce kolem domu a ještě větší kolem zahrady. Loučení se s podzimem a příprava všeho na zimu chce svůj čas. Do toho všeho jsme si vypůjčili štípač na dřevo ke zpracování dvou borovic, které jsme v létě skolili, ale doposud nenašli čas na rozštípaní a uskladnění polínek.
 
NÁŠ NEJMLADŠÍ ŠACHOVÝ VELMISTR PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 listopad 2020
Co jste dělali v šestnácti? Thai Dai Van Nguyen se pár týdnů po svých šestnáctinách stal historicky nejmladším českým šachovým velmistrem. A překvapuje dál - za pár dnů mu bude teprve devatenáct, ale už má za sebou fůru šachových úspěchů. Studuje německou školu v Praze, umí německy, anglicky, vietnamsky a česky.
 
KRABICE OD BOT PDF Tisk E-mail
Středa, 25 listopad 2020

Jak vytvořit slavnostní stálezelený vánoční věnecLetos nám advent začíná už v listopadu a tak hodně brzy přichází období příprav na nejkrásnější svátky roku. Je dost lidí, kteří vám řeknou, že Vánoce neslaví, nebo dokonce, že je z nejrůznějších důvodů nesnáší. Ale mně tento čas nezkazí ani covidové náboženství. Začínám totálním úklidem a následuje výzdoba. Domů si nanosím spousty větví s jehličím a z horních polic vyndám krabice s ozdobami.

 
ZLATEJ JAMES BOND, SIR SEAN CONNERY! PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 listopad 2020
Není teď v Praze zrovna doba na courání. Sice bych mohl k courání využít třeba poloprázdnýho Karlova mostu a okolí, jenomže to se bych musel v tramvaji vydat na pospas potenciálním superpřenašečečům (jsem v superrizikový skupině starců). Taky už toho mám za život dost prochozenýho a znám to nazpaměť, taky mě to samotnýho nebaví, a taky bych si musel vzít pivo s sebou pod kabát, protože venku bych na něj vůbec nemusel narazit.
 
JAK JSME CHOVALI NEUŽITEČNÁ ZVÍŘATA PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 listopad 2020
Většina rodičů to zná... Rozzářené dětské oči, když se zeptáte, co by dítko chtělo od Ježíška a ono odpoví, že štěňátko, koťátko nebo jiné zvířátko. Já měla to štěstí, že moje máti měla Viktora, Honzova babi Filipa, křížence špice, takže Sim co rozum brala, měla psí kamarády, se kterými se mohla potěšit. Jako malá nikdy přímo psa tedy nežmuntrala.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1428
[CNW:Counter]