O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VÍTE, CO JE SWAPOVÁNÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 03 září 2020
Asi málokomu se doma průběžně nehromadí věci, které už nepotřebuje, ale někomu by ještě posloužit mohly. Může jít třeba o oblečení, knihy, sportovní nebo domácí potřeby a podobně. Takové věci pak můžete buď vyhodit, někomu darovat, či prodat. Čtvrtou a pro mnohé zajímavou možností je nepotřebné předměty vyměnit za jiné neboli „swapnout“.
 
KAŽDEJ MÁ NĚJAKEJ HANDICAP PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 srpen 2020
Přátelé, kamarádi. Dneska mám zase takovej nejistej večer. Hlavu mám plnou ... no jak to říct slušně. Tamtoho na spláchnutí. Chodím doma od jedný vymalovaný zdi ke druhý a trpím stihomamem. Schíza. Rovnováha v prdeli. Ale já ji zas získám zpátky, jen co najdu nějaký vhodný bidlo. Když jsem dneska s tátou sama přestěhovala klavír, došlo mi, v jak hlubokým průseru jsem. Ženská, která má sílu jako chlap, nepatří do slušný společnosti a vůbec se nedivím, že mě nikdo nechce. Muži chtějí mít doma cukřenku. Ne Fibingerovou.
 
KDYŽ SE YOUTUBER OŽENÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 31 srpen 2020
Jirka Král hraje v Alza.cz | Alza.czTo jsem se pokoukala a početla si, jak náš nejslavnější youtuber spolu se svou nastávající a houfem přátelů se loučil ve wellness na Slovensku se svobodou, což zakončili výletem na horu Chopok v Nízkých Tatrách. Poté youtuber "veleslavně pojal choť", a veselka byla laděná do něžných pastelových barev.  Oběma to prý velice slušelo a jeden z posledních srpnových dní že byl jejich dnem ze všech nejkrásnějších. I koronavirus se zabarvil do pastelova...
 
 
PÁR PRAŽSKÝCH "NEJ" - 1. PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 srpen 2020
Bezejmenná pražská ulička, vedoucí z ulice U Lužického semináře na zahrádku restaurace Čertovka, leží v samém srdci Prahy na Malé straně, poblíž Karlova mostu. Je tak úzká, že jí zprvu vůbec nevidíte. Je to vlastně jen uzounký průchod mezi domy čp. 22 a čp. 24. Na to, že se blížíte k pražské turistické atrakci, vás upozorní až skupinka turistů na chodníku.
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 18. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Muslimové se modlí pětkrát denně. Ráno, večer a třikrát během dne. Já bych určitě pořád zapomínala, jak se znám. Pravidelnost je mi bohužel neznámým pojmem... Kde je mešita, tam je k modlitbě vyzývá muezzin, ale tady v poušti jsem se divila, když oba beduíni dělali na modlení pravidelné zastávky. Jejich víra musela být opravdu pevná Když si to uvědomíte – kolik to je modliteb do roka...
 
VERONIČČIN CHUDINKA CHLUPATEJ PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 srpen 2020
Ahojte kočky, tak si vám musím postěžovat, co ta moje panička na mě ušila. Včera dopoledne nachystala přepravku, a protože nejsem nějaký hloupý kocour, věděl jsem, že se jede na veterinu. Na mě si ale nepřijde! Pro jistotu jsem celou noc nešel domů. Ráno jsem přišel, jakoby nic, čekala na mě výborná rybí konzerva, a protože jsem byl tedy po noční, tak jsem usnul jako kotě. Mamka mě ve spánku drapla a zavřela do té přepravky! Prostě - zase mě podvedla.
 
NEBEZPEČNÝ SPORTOVEC PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 srpen 2020
Občas se povede vyblejsknout snímek, většinou zcela náhodou, který je neuvěřitelně virální - jako například ten, který vám tu přikládám. Ale i tak je možné, že jste ho ještě neviděli... Vede k zamyšlení, jak může být sport neuvěřitelně nebezpečný - nebo spíš "sportovec", který se právě šíleně naštval... Neuvážený čin, který změní život jiným lidem... 
 
ZA ROMANTIKOU NA YUKON - 17. PDF Tisk E-mail
Středa, 19 srpen 2020
Mustafa nás opravdu probudil brzy ráno a přinesl nám tradiční oblečení do pouště: pruhovaný chlamys a bílý přehoz přes hlavu. Podívala jsem se na Alaina a nemohla jsem zadržet smich... vypadal jako by ho právě pustili z kriminálu, ale já jsem asi taky nevypadala jinak. V kuchyni nám potom Zohra vytvořila z toho bílého šálu turban na hlavu a k snídani nám připravila "brik tunisiene" s tuňákem a harrisou.
 
HŘIB NECHUTNÝ, ZVANÝ HOŘČÁK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 srpen 2020
Přimíchá se vám mezi ostatní houby a smaženice nebo polévka je rázem zkažená. Víte, jak hřib žlučník, kterému se lidově říká hořčák, odlišit od jedlého hřibu? Hořčák má lehce narůžovělé póry rourek. Tuto barvu ale získává až v dospělosti. Mladé houby mají rourky bílé.  Má světle hnědý klobouk a stejnou barvu má i noha, kterou pokrývá výrazná hnědá síťka. Pokud do něj říznete, je bílý a barvu nemění. Nejvíc roste v jehličnatých lesích pod smrky a borovicemi. Vzácně ho můžete najít také pod buky. A věděli jste, že i hořčák může být užitečný a pomoci, až vám bude špatně?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1384
[CNW:Counter]