O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

TAK, A MÁME VŠICHNI HAUSAREST PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 12 březen 2020
Když jsem jako malá zlobila, tak jsem neklečela v koutě, ani jsem nedostala pohrůžku řemenem, ani jiný příšerný trest (kterým mi občas hrozila moje německá babička), ale byl mi přislíben tvrdý hausarest. A to bylo to nejhorší, co se mi mohlo přihodit. Protože volnost a svoboda pohybu, bylo pro mne to nejcennější. Škola mi nějaké extra potíže nečinila, nějak jsem to všechno zvládala jen poslechem a pobytem ve třídě.
 
SPÁT VE VĚČNÉ ATLANTIDĚ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 březen 2020
Neptune Memorial Reef ™ je největší umělý útes, jaký kdy byl vytvořen. Nachází se přibližně 3 km od pobřeží Key Biscayne, nedaleko Miami, Florida. Ale není to jen nějaký útes, jedná se o 16 akrový hřbitov, který byl v r. 2007 postaven jako umělecké ztvárnění bájné Atlantidy. Je místem odpočinku pro ty, kteří si zvolili kremaci a chtějí být zvěčněni v jedinečném podmořském prostředí.
 
CHLÁĎA A WALDA PDF Tisk E-mail
Pátek, 06 březen 2020
Je to hodně dávno. Má spoužačka a kamarádka Jana Nemčoková bydlela (po provdání a odchodu z rodinného hnízda) ve známém karlínském "Experimentálu". Ráda jsem tam za ní chodila, vždyť bydlela ve stejném domě, jako mnohé tehdejší české celebrity... resp. známí herci, zpěváci, někteří diplomaté a "bohatší vrstvy". Byli téměř všichni soustředěni pod jednu střechu. Zvláštností Experimentálu bylo, že se tam pronajímaly kompletně zařízené byty, které byly udržovány hotelovou formou.
 
"ZVĚROLÉKAŘ" JE NADE VŠE! PDF Tisk E-mail
Středa, 04 březen 2020
Odjakživa jsem ráda četla. Četla jsem cokoliv, co bylo po ruce, co jsem našla v babiččině knihovně, v matčině kufru s detektivkama, v obecní knihovně a hlavně i to, co jsem si půjčila od kamarádek výměnou za jiné moje knihy, co jsem půjčila jim. Některé se mi dodnes nevrátily.  I to se stává. Vzpomínám si na dobu, kdy jsme ve čtvrtek stávali frontu před knihkupectvím, ve snaze uloupit nějakou novinku, i na zklamání, když byla ta pravá a vyhlídnutá kniha vyprodána těsně předtím, než jsem došla na řadu.
 
JAKPAK JE DNES U NÁS DOMA? - OTAPETOVÁNO... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 02 březen 2020
Jak jsem se zbavila dvou velkých skříní, tak se objevil za nimi velký kus zdi, která byla fakt fuj. Totiž, před těmi dávnými léty, tenkrát, když jsem se sem nastěhovala, tak panel byl jednoduše olepen nějakou hnusnou tapetou a šmytec. Žádná omítka, kdepak... Takže jsem tenkrát na tu původní nalepila jinou, myslím, že se jí říká pestrukta. Což je tapeta, která se dá i vymalovat. Což se později také stalo...
 
EXTRA ZÁŽITKY S MÝM EX PDF Tisk E-mail
Středa, 26 únor 2020
Já vám děsně nerada jezdím nakupovat - tedy do obchoďáků, natož do ciziny - a pokud už někam do jiné země vyrazím, tak se kochám přírodou, cizí kulturou, architekturou, jejich jídlem a pitím. Ovšem „cest za hranice“ jsem si užila habaděj, jen v trochu jiném duchu... Můj exmanžel je totiž milovníkem techniky (asi jako každej chlap), motorek a hlavně aut - už od dob, co jsem ho poznala - a to mu bylo tehdy 17 let.
 
ČÍM VŠÍM SE DÁ ZHUBNOUT PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 únor 2020
Image result for milenciRychlé diety mohou být nebezpečné a ve většině případů se nevyhnou jojo efektu. Proto je tak důležité nic neuspěchat a kromě změny jídelníčku je zapotřebí do dietního lánu zařadit i správný pohyb. Jedním ze způsobů, jak lze zhubnout, je činnost erotická... Nu, a pro získání nejlepšího efektu je nutno se tomuto druhu pohybu věnovat 30 až 60 minut třikrát týdně.
 
METEOSLOUPEK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 únor 2020
Soubor:Plzen small CoA.pngPlzeň se mi nikdy moc nelíbila. Hodně doplatila na bombardování v 45. roce a nové stavby v prolukách se nedokázaly začlenit nenápadně do vzhledu starého města. Plzeň proto nepůsobí jako celistvý urbanistický celek, i když se tam pořád najde hodně skvělých historických staveb. Byla jsem tam o vánočních svátcích a teď znovu. Během prosince, o adventu a na svátky, měla Plzeň na náměstí Republiky pěknou výzdobu.
 
KOMUNIKACE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 únor 2020
Image result for radiotelegrafistV mládí jsem vážně snil o tom, že ač suchozemec, budu radiotelegrafistou na některé naší námořní lodi. K nevoli rodičů jsem chtěl žít bohémským způsobem, poznávat cizí kraje a mít v každém přístavu milenku. Tehdy to byl sen. Později jsem svůj záměr přehodnotil, ale po rozchodu s mojí první opravdovou láskou, jsem se ve svém záměru ještě více utvrdil.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1278
[CNW:Counter]