O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

VERONIKA A VRAH! PDF Tisk E-mail
Neděle, 24 říjen 2021
Bylo jaro. Jak se planeta Země natáčí více Slunci, tak jsou noci kratší, teplejší a Mikyho noční výpravy jsou delší. Už se nechodí hlásit co hodinu, ale co tři hodiny. Dřepne si na zápraží, třikrát mňoukne a pro mě je to signál, že ho mám pustit dovnitř. Někdy mám tuhý spánek, mňoukání mě nevzbudí, a tak nocuje venku. Ale nikdy si na to nestěžoval. Tato noc nebyla jiná. Kolem půlnoci si mňouknul a já v polospánku vstala, abych ho pustila dovnitř. Bohužel, až příliš pozdě jsem zjistila, že Miky nese v tlamičce živou kořist, kterou v mé garsonce vypustil ven.
 
VŠETEČNICE - POVÍDÁNÍ O KAFÍČKU KE KAFÍČKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 říjen 2021
Sebekriticky přiznávám, že jsem hrozný prase. Teda co se pití kávy týče. (Nejspíš jsem prase i v jiných věcech, ale o tom bude nejspíš článek nambr dva). Opravdu doufám, že mě potěšíte, a v komentářích napíšete, že se k vaší kávě chováte ještě hůř než já, i když si myslím, že to asi není možný… Moc ráda piju kafe, a ještě radši ho čuchám. Někdo miluje specialitky, kafe s vaječným koňakem, s amarettem, se šlehačkou, s čokoládou – tak já tohle opravdu nemusím. Neříkám, že studená káva s karamelem a šlehačkou mi nic neříká, ale úplně obyčejný horký kafe s mlíkem, to je moje.
 
ŠVÝCARSKÉ ZAJÍMAVOSTI - 2. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 říjen 2021
Zdravím vás, jak se dnes máte? Koncem července jsem vám psala o švýcarských tradicích a o přístupu Švýcarů k oslavám. Tak dnes nabízím pokračování.. Jinak - můj život nabírá grády. Za pár dnů nastupuji na relativně lukrativní místo, které jsem si tvrdě vydřela, do toho škola, tak to asi bude ještě zajímavé. Mj. ráda bych se zeptala na váš názor: Kočka prý umí vyhledat postižené či nemocné místo, na které ulehne a tak začne uzdravovací proces. Znamená to tedy, že jsem nemocná na hlavu?
 
VŠETEČNICE - JÁ A ZUB ČASU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 říjen 2021
Stárnu. Strašně a rychle a vůbec nic s tím neudělám. Tělo se mi rozpadá a odmítá spolupracovat. Prostě hnusně stárnu. Ne že bych na to vypadala. To naštěstí ne. Zcela sebekriticky, čestně a bez jakéhokoli pokrytectví, můžu veřejně prohlásit, že vypadám minimálně o deset let mladší. Jen to moje tělo to pořád nechce pochopit a tvrdě mi dává najevo, že ono se ale cítí o deset let starší. Je to strašný. Určitě znáte větu: „Hlava by chtěla, tělo se brání“. To jsem celá já. Ne že bych po sobě požadovala nějaký super atletický výkony.
 
JAK DOBŘE TOHLE ZNÁM ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 říjen 2021
Sedím si v jedenáct na snídani a pozoruju cvrkot. Ke kavárně se přiblíží pár s kočárem. Paní si chce jít sednout, pán ne. Nakonec hádku vyhraje paní a usadí se u stolku naproti. Pán dělá děsný rypáky, paní dělá, že to nevidí. Paní si dává omeletu a pán kritizuje, že proč si dává omeletu před obědem. Sedět tam já, už tam nesedím. Paní mlčí. Vypadá unaveně, asi kvůli dítěti v noci moc nespala a do toho ještě naproti dřepí rypák, kterej od božího rána kritizuje a komentuje.
 
KRVÍ ZAPLACENÝ POUČENÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 06 říjen 2021
Kdyžuž jsem dneska ráno musel odevzdat krev kvůli podágře, požádal jsem i o test protilátek. Podágra je dobrá, ta je na pokladnu. Protilátky na corovid jsem, mimo krve, musel i krvavě zaplatit: 440,- Kčs, za který jsem se dozvěděl zcela přesnou, vyčerpávající, a netrpělivě očekávanou, informaci:  SARS-CoV-2 IgG S1 .......... 4244,7 AU/ml..... pozitivní.
 
PSYCHOTERAPIE KLADIVEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 říjen 2021

Nevím, jestli jste se někdy pokoušeli opravit nějaký domácí přístroj. Není to úplně snadné. Pokaždé, když nějaký rozeberete, vyhřezne na vás z jeho útrob blemcající chumel svinstva a vaším úkolem je roztřídit přístrojové vnitřnosti na ty, co je potřeba zahodit, a na ty, co je potřeba vrátit na původní místo. Krom toho vždycky vznikne ještě neplánovaná třetí hromádka součástek, které v přístroji byly a teď už se do něj nevejdou a přístroj funguje i bez nich. Já už z různých přístrojů nasbíral takových součástek několik náručí; myslím, že by z nich šlo postavit zbrusu nové zařízení. Těžko ale říct, co by dělalo – trochu se bojím, že by po zapnutí vybuchlo nebo začalo vybírat daně nebo tak něco.

 
KŘESÍLKA, STOLEK, PRKNO NA SUDU = LAVIČKY PDF Tisk E-mail
Středa, 29 září 2021
Svěrák, Havlová, Halík, Klus, Forman, Záhrobská: Ti a mnozí další volí Schwarzenberga!Od října 2013 se staví na nějakém předem vytypovaném místě  "Lavička Václava Havla". Už jich je po světě kolem čtyřicítky. Dáša Havlová byla nedávno u dalšího předávání tohoto uměleckého díla. Tentokráte letěla do peruánské Limy, kde je spolu s tamějším českým velvyslancem, Michalem Sedláčkem, slavnostně inaugurovala. Při té příležitosti natočila i pár krátkých videí a zamyslela se i nad střídáním ročních období na opačných polokoulích. Večer se pak oba zúčastnili premiéry Havlovy hry Audience.
 
JAK JSEM BYL DEPUTY SHERIFF PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 září 2021
Seděli jsme s kamarádem Igorem (víc vám nemůžu říct, on je tady pod Witness Protection Program) v jeho kanceláří v Punta Gorda, z jedné strany záliv moře - moře, to je ta strašlivě modrá věc - z druhé křižovatka bez světel a na jednom rohu corner-store. A tak spokojeně cucáme Margaritu - to není ženská, to je nápoj - pozorujeme cvrkot venku, jak tam dva policajti běhají po trávníku a snaží se nasadit pouta jednomu bamákovi. V tom horku, hrůza! Ale sledovat to za oknem, kde je klimatizace, je docela zábavné. Ale oni ti policajti jsou všechno kluci mladí, cvičí kulturistiku, tak co by se neproběhli, ne?
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1533
[CNW:Counter]