O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JO, BYLI MOC FAJN, TIHLE "NEŘÁDI"... PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 leden 2022
Je to tak dlouho, tak nezřízeně dlouho... Já byla redaktorský nedochůdče, před těmi tehdejšími "celebritami" jsem přímo vibrovala studem a hrůzou, abych něco nevhodného neplácla. Ale vždycky to dopadlo fajn, naopak. Čím víc jsem rozhovorů jsem s nimi dělala, tím víc jsem o nich věděla (tedy, o nich, jako o lidech, nejen jako o hercích či zpěvácích), tím byl náš vztah kamarádštější. Měla jsem úžasnou kliku, že jsem mezi ně tak fajn zapadla.
 
LONDÝN KDYSI DÁVNO - A NEDÁVNO ... PDF Tisk E-mail
Středa, 19 leden 2022
Tak jako ve staré Anglii – zpívávali pánové Vodňanský a Skoumal. Drala se mi ta píseň na mysl, když jsem srovnával svou první návštěvu Londýna (v roce 1965, tedy před neuvěřitelnými 57 lety!) s dojmy současnými. Skoro nic není jako ve staré Anglii! Tenkrát se po ulicích spořádaně a vážným krokem pohybovali uhlazení pánové v černých oblecích, s buřinkami na hlavách a deštníky v rukou, pravé to obrazy anglické spolehlivosti a solidnosti.
 
DIVOKÝM KURDISTÁNEM ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 leden 2022
Vánoce jsou za námi a nový rok začal tak nějak normálně. Žádná hrůza se nekonala, žádné extra velké překvapení taky ne. Leden si tak lehce poklidně plyne, děti chodí do školy, a až na legrační objev posledního vánočního dárku se nic zvláštního nestalo. K tomu dárku se ale musím vrátit, protože je de facto strůjcem dalších událostí, a to zejména předčasného příchodu mé cestovní horečky.
 
JAK SBALIT SPRÁVNÝHO CHLAPA - 3 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 leden 2022

Men spend 43 minutes a day checking out womenNo, tak nácvik rozmnožování bychom měli za sebou. Následně přijde, milé dámy, jeho výsledek. Správně, muži a děti. Tak neuvěřitelná věc. A pohromadě! Je vlastně docela prostá. Muži milují děti. Milují svoje děti. Nejen žena dostala do vínku genetikou program na ochranu dětí. I muž tohle má, a pokud jde o vlastní děti, je neskutečně ješitný. Ty jeho jsou dokonalé, i když jsou úplně k ničemu. Jsou jeho. To stačí k jeho štěstí.

 
DOKTOR V KONCÍCH PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 leden 2022
Začalo to úplně nenápadně. Neutuchající bolest hlavy, která se mě držela zuby nehty celých šest týdnů. Růžové, žluté, zelené, modré ani žádné jiné tabletky nezabíraly a já nemusela hledat výmluvu, když jsem náhodou neměla chuť na sexuální hrátky, nebo když jsem chtěla vypoklonkovat nezvanou návštěvu. Po šesti týdnech už ta bolest byla otravná… později se přidalo škubání v levé straně obličeje, bolest očí, nemotornost, závratě a jednoho krásného večera jsem na chvíli oslepla na levé oko.
 
USMĚJ SE, JEN NA CHVILKU… PDF Tisk E-mail
Středa, 12 leden 2022
Tričko Ženich a nevěsta s balonkem | Vyrobsitričko.czJá vím, není to zrovna bezva čas, který kolem sebe máme. Jako kdyby nestačilo počasí, které se nám mění jak lusknutím prstů. Nedávno bylo skoro sedmnáct plus, pak za pár dnů – a co že za pár dnů, někdy za pár hodin! ukáže se na teploměru o pětadvacet míň. Řeklo by se „neuvěřitelné“, ale je to tak… Jo, já si už odmala zvykla každou osobní nepříjemnost na počasí svádět. Ono je to tak jednodušší.
 
NÁVŠTĚVA ZE ZAHRANIČÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 leden 2022
Jednou takhle v pátek měl manžel na starosti několik lidí ze zahraničí a po pracovní době s nimi musel vyrazit na prohlídku večerní a noční Prahy. Měli rezervovaná místa na večeři v Kampa Parku - krásně umístěné restauraci na břehu Vltavy s výhledem na řeku, Karlův most a noční projíždějící parníky s turisty. Večer se náramně vydařil a manžel dorazil v před čtvrtou ráno v podroušeném stavu domů.
 
VERONIČČINA SILVESTROVSKÁ ESKAPÁDA PDF Tisk E-mail
Středa, 05 leden 2022
Na začátku se to zdálo jako docela dobrý nápad. (Však z mého pološíleného nitra málokdy vzejde něco rozumného.) Již dlouho jsem plánovala noční výšlap na Rigi – Královnu hor a silvestr se nabídl jako docela dobrá příležitost, jak zažít něco neobvyklého a zároveň si splnit novoroční předsevzetí hned první den v novém roce. Jenže - byla to hurá akce a lidé v mém okolí zas příliš leniví, pohodlní nebo bojácní na to, aby něco takového se mnou podnikli. Proto jsem si dala inzerát na sociální sítě a první vlaštovky nenechaly na sebe dlouho čekat.
 
MILOVANÉ I PROKLÍNANÉ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 prosinec 2021
Jsem na sladké. Moc ... Je to vlastně životní pech, protože být štíhlá s touhle vrozenou vadou, je o život. Jo, v dětství jsem byla chmelová tyčka, dlouho mne maminka navlíkala do všeho možného, jen aby nebyly vidět moje koncentráčnické údy. Velmi rychle jsem (asi ve dvanácti) vyrostla, během prázdnin úplně ze všeho, a pak nabrat nějaké to kilo bylo nemožné. Jedla jsem sice jak dřevorubec, ale nic z toho na mně nezůstalo.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1461
[CNW:Counter]