O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

POSTARU SE ŽÍT NEDÁ. ANI O VÁNOCÍCH. PDF Tisk E-mail
Neděle, 16 prosinec 2018
Nejdřív si neodpustím malou opravu velkýho historickýho fejku: Výrok "Postaru se žít nedá" se neprávem připisuje Klémovi. Pravda je zcela jiná, vzniká zkomolením. Tohle vzniklo, když se Kléma jednou vrátil ze schůze domů, a zase vožralej. Marta zrovna válela nudle do polívky a válečkem ho vzala po palici. Kléma, naštvanej na ni, vyběhl na balkon a řval "SE STAROU SE ŽÍT NEDÁ!". Tak to jen pro přesnost. Ale to už je historie.
 
AHOJ, TADY EMIL! PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 prosinec 2018
V roce 1982 jsem nelegálně emigroval do Kanady. Nelegálně znamená, že jsem v Montreálu opustil s manželkou letadlo ČS aerolinií při mezipřistání, a to - již bez nás - pokračovalo na Kubu. Byli jsme jediní. Kanada nám dala povolení k dočasnému pobytu, a informaci, starej se sám o sebe. Pracovní povolení jsme dostali až za měsíc. Peněz jsme měli tak na týden pobytu a nikoho jsme v Kanadě neznali.
 
VIRÓZA JAK VYŠITÁ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 prosinec 2018

Výsledek obrázku pro illness

V sobotu jsem si už od rána myslela, že takhle mizerně je člověku těsně před smrtí. Ale to jsem ještě nevěděla, co mě čeká v neděli... Kejchání, krkobol, hlavybol, oči, uši, všecičko bolavý, a co teprve kloubečky, kostičky... Všechny se mrchy rozbolely. Ovšem v tomhle stavu stejně musím ráno i večer vstát, aby se mohl můj chlupatej kámoš vyčůrat.  A v neděli? To jsem si myslela, že jsem přímo v pekle, je konec, šmytec.

 
MIKULÁŠ, ZTRATIL PLÁŠŤ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 listopad 2018

Výsledek obrázku pro mikuláš PNGUž je to tady! Já chci jít do blázince! Slyším teď každou chvíli hlášku v rádiu. Čeká nás Advent, čas rozjímání, klidu a očekávání nejradostnějšího svátku, kdy se lidé obdarovávají a užívají si štěstí lidské pospolitosti. Tak by to mělo být a tak si to ještě pamatuji.  Nějak se nám to ale zvrhlo; vzpomínám, jak ještě někdy v padesátých letech jsem stála frontu ve Vinohradské tržnici na dvě kila jonatánů, které byly jenom na Vánoce.

 
A FURT SE SEZNAMUJU... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2018
MALÝ PIVO ZA 160,- KČ .... UŽ NIKDY!!! - Teda, abych byl přesnej, v tý ceně 160,- Kč byl i náprstek kafe s náprstkem vody z kohoutku, co si poručila babka. Bylo to zase první rande s další bábou ze seznamky, po asi třech vzájemnejch emajlech. Psala v inzerátu, že nechce trávit Vánoce i další měsíce, roky, sama, což mi přišlo sympatický, a fotka, sice z dálky, ale též snad ušla.
 
LETENSKÝ KOLOTOČ - PRACHY SE TOČÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 listopad 2018
Související obrázekLetenský kolotoč v Letenských sadech naproti Národnímu technickému muzeu, je nejstarší dochovaný podlahový kolotoč v Evropě. V roce 2004 kolotoč v kritickém stavu získalo Národní technické muzeum (NTM), které provedlo nejnutnější záchranné práce k zakonzervování této jedinečné památky.
 
... A VŽDYCKY SI VZPOMENEŠ! PDF Tisk E-mail
Středa, 28 listopad 2018
Jo, bylo to v minulém století. Zrovna jsme se čerstvě nastěhovali na čerstvé sídliště jihoměstské, do jednoho z těch dostavujících se paneláků, těch v širém binci na rozkopaných pláních stojícím, když jsem zjistila, že potřebuju zámek ke dveřím ve sklepě. Byla jsem na návštěvě u manželovy mámy. Ona šla do komory, vyndala jakousi škatuli, chvilku v ní hrabala a pak jeden zámeček, ke kterému byl mašličkou připevněn klíček, mi podala.
 
STARÝ, ALE DOBRÝ… PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 listopad 2018
Výsledek obrázku pro SNĚHULÁCI PNGČesko se ponořilo v neděli ráno do husté mlhy, která místy velmi komplikovala dopravu. Kromě mlhy trápila ráno řidiče také ledovka. Situace na silnicích byla dnes - tj. v pondělí a bude zítra - tj. v úterý pravděpodobně ještě horší, meteorologové varují před novou sněhovou pokrývkou. TAK CO S TÍM SNĚHEM UDĚLÁME?
 
TAJEMNÁ ANIČKA DEGENOVÁ PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 listopad 2018

Výsledek obrázku pro strašidlo staré prahyPraha je historické město a jako takové se k ní váže mnoho pověstí. Odedávna byla spojována s přívlastky, jako Praha magická, tajemná, kouzelná a někdy i strašidelně nebezpečná. Tajemnou atmosféru Prahy jste ještě před několika desítkami let mohli běžně najít na Starém Městě, kde staletá historie zanechala své stopy. Dnes za bílého dne se genius loci vytratilo, staré domy jsou necitelně opraveny a pomalovány a uličkami se valí masy řvoucích turistů.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1021
[CNW:Counter]