O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Zážitky

JAK JSEM BYL DEPUTY SHERIFF PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 září 2021
Seděli jsme s kamarádem Igorem (víc vám nemůžu říct, on je tady pod Witness Protection Program) v jeho kanceláří v Punta Gorda, z jedné strany záliv moře - moře, to je ta strašlivě modrá věc - z druhé křižovatka bez světel a na jednom rohu corner-store. A tak spokojeně cucáme Margaritu - to není ženská, to je nápoj - pozorujeme cvrkot venku, jak tam dva policajti běhají po trávníku a snaží se nasadit pouta jednomu bamákovi. V tom horku, hrůza! Ale sledovat to za oknem, kde je klimatizace, je docela zábavné. Ale oni ti policajti jsou všechno kluci mladí, cvičí kulturistiku, tak co by se neproběhli, ne?
 
TAK JSEM ZAS BYLA U PANÍ DOKTORKY PDF Tisk E-mail
Středa, 22 září 2021
Že já tam lezla... Jak já si cestou domů zase nadávala, panejo...  No, takže stručně: žiju furt v jednom obrovském nerváku, který snad skončí, což si přeju, ale zase si říkám, že "každej máme něco". A tak jsem se po totálně probdělé noci vydala na ranní psí prochajdu a po návratu zpátky jsem se ještě odhodlala, že po setsakra dlouhé době navštívím svou obvoďačku. Skoro týden jsem jí několikrát denně bezvýsledně volala, nikdo to nebral. Asi dovolená. Tak jsem se to tedy vydala zjistit.
 
A VŠICHNI DO SPOĎÁRŮ! PDF Tisk E-mail
Středa, 22 září 2021

Lauren Molina a Nick Cearley. Ona lyrická sopranistka, on tenor, který dokáže přesvědčivě rozjet hip-hop i Elvise. Oba zpěváci/herci/hudebníci, později přibrali ještě další dva - skvělá cross-žánrová kapela. Zahrají i zazpívají všechno, vyprodávají svá představení po celé Americe. A víte, čím jsou „jiní“? Hrají ve spodním prádle – a zvou si hosty, herce a herečky, tanečnice i tanečníky, zpěváky, zajímavé lidi – každý si připraví „svou verzi“ písničky, kterou předvedou, nějak pozmění text, a hlavně – na podiu se musí svléknout do spoďárů…
 
NECHCEŠ ROZMLÁTIT AUTO? PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 září 2021
Angry Person Png Photos - Angry Woman - 1601x1199 PNG Download - PNGkitNestalo se vám, že jste byli tak zuřivě naštvaní, že byste strašně rádi do něčeho pořádně praštili? Jednoduše se pořádně odreagovali? Existuje aktivita, která se nazývá destruktoterapie. Není to zas až tak neobvyklé, vzpomínám, že už dávno tomu, co jsem četla, že některé japonské firmy mají salonek, kde jsou umělohmotné postavy s obličejem šéfů - a zaměstnanci je mohou bez obav "přizabít"...
 
CABOODLE RANCH PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 září 2021
Bude to znít jako pohádka.... Byl jednou jeden pár, který měl tři děti. Kluka, dívenku a malého chlapečka. Žili celkem spokojeně, až do určité doby, kdy se rodina rozešla - dvě starší děti do svých životů, otec za prací a maminka také jinam. Tak to ale běžně bývá. Otec ještě nějakou dobu u sebe měl toho nejmenšího.
 
TÝDEN MEZI ÚTERKEM A STŘEDOU PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 září 2021
"Když všechny kapky v moři budou dělat odliv, já budu příliv." Tohle bláznivé pravidlo jsem si vymyslela už v dětství. Stejně jako jiná, stejně střelená. Ale - když já vždycky chtěla být jiná, odlišná. Ne takové zrnko hrášku z kilového pytlíku, absolutně stejné, jako ta všechna ostatní. Nakonec jsem byla stejná, ale ne sama pro sebe. I když, občas se mi povedlo "vypadnout" z té velké jednodruhové skrumáže, kde každý-každá jen dělali dav.
 
TAK MOC UVĚŘITELNÁ FRAJERKA! PDF Tisk E-mail
Úterý, 07 září 2021
JAK JSEM SLÍBIL, TAK ČINÍM:  Určitě se najde málo lidí, kteří by tu 81letou úžasnou dámu poslali do kriminálu za to, že pomstila kruté znásilnění své osmnáctileté vnučky. Babička, podle všeho americkým životem dokonale zocelená, nemohla přenést přes srdce, že veškeré pátrání po pachatelích tak ohavného činu, se koná vylepením papírových letáčků s nakreslenými přibližnými portréty oněch dvou prasáků. A udělala to, co pokládala za nutné. Našla je, a oběma ustřelila jejich zákeřné rozmnožovací ústrojí...
 
NEUVĚŘITELNÁ FRAJERKA! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 září 2021

Že věk je jenom číslo, to potvrzuje čin, který se stal v australském Melbourne, a o kterém nám právě napsal náš dopisovatel Pepa Kouba z Kanady. Paní Avě Estelle už bylo jedenaosmdesát let!Ale ani tento vysoký věk jí vůbec nebránil vzít spravedlnost do vlastních rukou a pomstít se (nesmírně tvrdě) dvěma gangsterům, kteří ublížili její 18leté vnučce Debbie.


 
KTERAK JSEM OBALAMUTILA PRODAVAČE PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 září 2021

Něco byste měli o mně vědět. Já nesnáším Vánoce! Tyto svátky k oslavám narození Ježíše Krista, které mají být časem pokory, souznění a přátelství, většina bezvěrců povýšila na svátky obžerství a bezúčelových bankovních úvěrů. Jakožto věřící bez víry špatně snáším ten komerční chaos, kdy se lidé předhánějí, kdo měl „bohatšího Ježíška“, ač ve skutečnosti o dárky vůbec nejde.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1423
[CNW:Counter]