O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

VELKÁ ŽÍŽALÍ KATASTROFA PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 únor 2019

Mám dceru a ta ještě dříve, než se stala módou enviromentálná výchova, tíhla k přírodě a ekologickému chování. Projevovalo se to tak, že ještě jako dítě, každou chvíli přinesla domů nějaké nechtěné, vyhozené či zatoulané zvíře, zraněného holuba a jednou i hmyz. Vždycky to bylo stejné: Maminko, maminečko, viď, že si to necháme? Přece bys nebyla taková zlá mamizna a nevyhodila tu chuděru na ulici? Já se tentokrát o to doopravdy budu sama starat.“

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - "DIVNÉ" OBRÁZKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2019

Hádanky jsou jedním z prvních žánrů, které si děti školního věku zamilují. Možná si pamatujete na klasické nachytávky typu "Kolik má noha židlí? " nebo "Velký byl synem malého, ale malý nebyl otcem velkého." Hrají si se slovíčky a zažitými předpoklady, aby vás přiměly ke špatné odpovědi. V momentě, kdy se správnou odpověď dozvíte, je vám najednou zcela jasná.

 

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? CO BY TO MOHLO BÝT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 únor 2019
Jak jsem tak bloumala facebookem, narazila jsem na jednu záhadu: asi před třičtvrtě rokem jedna dívka vložila na FB zajímavý předmět s dotazem, oč se jedná, co to je, k čemu to je? Ale za celou tu dobu se nepovedlo nikomu záhadu vyluštit... Tak že by se osvědčily naše úžasné databázistky či moudří mužové? Následující fotky prošly všemi možnými zdejšími muzey, ale bohužel, nikdo to nepoznal.
 
ZA VŠECHNO MŮŽOU DVEŘE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 leden 2019
Related imageJe naprosto normální, že máme hosipa, někdo víc, někdo míň a některé jedince to postihne už v raném věku. Jo, vy nevíte, co je to hosip? Hosip to je zkratka pro HOubelec SI PAmatuji. Mám to asi jako každý, někdy si zaboha nedokáži vybavit potřebnou informaci. Nedávno jsem potkala po letech jednoho známého z mé někdejší práce. Klidně si mně tykal, znal mé křestní jméno, dokonce i moje hodně neobvyklé příjmení, které si většinou nikdo nepamatuje a pokud ano, tak určitě ne správně.
 
O BRŇÁCÍCH A JEDEN ČTENÁŘSKÝ PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 leden 2019

Image result for krokodýl pngBrňáci vždycky trpěli komplexem méněcennosti vůči Praze. Stejně jako Slavie, Brno bylo, je a bude věčně druhé. A když se o něm konečně natočí film, vznikne Nuda v Brně. Brňáci mají blíž do Vídně než do Prahy a místo lva uctívají draka, i když je to vlastně krokodýl. A jak tvrdí facebookové profily: Brňáci jsou zaprvé lepší než Pražáci a zadruhé jsou nejlepší na světě. Správný Brňák prostě jezdí šalinou a pije Starobrno.

 
KAMNA NA KOLEČKÁCH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 leden 2019

Minulé pondělí mne v jednu v noci vzbudilo cinkání lednice, jak si stěžovala, že je bez proudu. Bez proudu byla celá obec až do rána, dokud neodstranili z vedení spadlý strom. Celkem by mi to nevadilo. Jenomže přestal fungovat i kotel a do rána jsem doma měla celých 14°C. Máme sice pro tyto případy náhradní agregát, ale živě si dovedu představit, co by asi řekl správce, kdybych mu po půlnoci zavolala, aby přijel a agregát zprovoznil.


 
NEVÁŽNĚ O VÁŽNÉM PDF Tisk E-mail
Středa, 19 prosinec 2018
Prý je to dva tisíce a ještě osmnáct let, co se někde v nějakym chlívě narodilo miminko. Ta slečna Marie byla svobodná maminka, otec dítěte byl jaksi mimo, ale zas měla s sebou velmi hodného kamaráda Josefa. Nebo to byl její manžel? Každopádně děťátko toho Josefa nebylo. Asi i z toho důvodu se sebrali, ještě před jeho narozením, a jeli někam, kde je nebudou znát. Jenže, co se nestalo, miminko přišlo na svět. Prý snad byl nějaký divný tlak, nebo co, taky byla na nebi nějaká kometa...
 
VÁNOCE S PŘÍCHUTÍ ZLÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 12 prosinec 2018
Když tak poslouchám televizi, čtu noviny, bavím se s lidmi, tak si říkám, jak je to fajn, že jsem Češka a že žiju v Čechách, té malé zemičce ve středu Evropy. Že o nás se nikdo nepere, že nejsme na prvním místě jako cílová stanice pro lidi, kterí se rozhodli jít "někam jinam".

 

 
PŘEDVÁNOČNÍ ROZJÍMÁNÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 12 prosinec 2018
Související obrázekMilé děti. Už se vám to blíží. Teď je ten správný čas udělat pořádek v těch vašich malých kebulkách. Na trhu máme dva chlapy s pytlem, kteří roznáší dárky. Ježíška tentokrát vynecháme, protože stejně nikdo z vás neví, jak vlastně vypadá. (Mimomochodem, už někdo někdy viděl mimino roznášet dárky? Aha.) Takže: Kdo ví, jakej je rozdíl mezi Mikulášem a Santa Clausem? Nikdo? Tak jo. A popořádku.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 736
[CNW:Counter]