O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

O ŽENÁCH, JEŽÍŠI A POLITICE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 březen 2019
Sděluje paní Lenka své zažitky kamarádce Janě: "Ty, Jano, u nás na sídlišti otevřeli nový masážní salón - a je tam jeden prima mladý masér. Ten mě vždycky chytne jednou rukou za zápěstí, druhou pod ňadrem a masíruje, masíruje; pak se vždycky cítím jako znovuzrozená." Jana se diví: "To je nějaké divné, ukažeš mi jak?" Lenka předvádí a říká: "Máš pravdu, když mě chytne jednou rukou za zápěstí a druhou pod ňadrem, čím mě pak vlastně masíruje?"
 
RADOSTI S POTOMSTVEM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 březen 2019
Související obrázekMít vlastního potomka řada z nás považuje za zázrak. Mnoho lidí po dítěti naopak netouží a stane se jim „nehoda“. Řadě dalších lidí se nepoštěstí počít dítě přirozenou cestou, přestože po něm úpěnlivě touží. Svět je zkrátka plný paradoxů a nespravedlností. Na dítě musí být vždy dva. (Nesmí ovšem jeden druhého do miminka nutit, přemlouvat nemá smysl a rozhodně to není k užitku.) Ale – když už se to povede…
 
VTAČIE MLIEKO PDF Tisk E-mail
Středa, 20 únor 2019
Výsledek obrázku pro slovenštinaJak moc ještě rozumíte slovensky? Už dávno jsou pryč doby, kdy v TV byly pouhé dvě stanice a každé pondělí na jedničce šla slovenská inscenace. Všichni jsme na to nadávali, ale slovensky jsme rozuměli perfektně. Pokud jste si chtěli koupit slušnou detektivku, tak ty se vydávaly v Košicích a to byl dokonce jiný level slovenštiny, tam se nemluví tak úplně slovensky.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? CO BY TO MOHLO BÝT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 únor 2019
Dnes vám přináším hádanku hudební - pokuste se uhodnout jméno a příslušnost tohoto nástroje. První zmínky o něm přinesli řečtí kronikáři již v 6. stol. n. l., kdy do svých zápisů popsali válečníky jisté země, kteří hráli na nástroj podobný loutně. Tito válečníci (hudebníci) byli později nazývání právě podle onoho nástroje. Ten nejstarší - původní - neměl tolik strun jako má dnešní a celkově byl mnohem menší.
 
VELKÁ ŽÍŽALÍ KATASTROFA PDF Tisk E-mail
Neděle, 10 únor 2019

Mám dceru a ta ještě dříve, než se stala módou enviromentálná výchova, tíhla k přírodě a ekologickému chování. Projevovalo se to tak, že ještě jako dítě, každou chvíli přinesla domů nějaké nechtěné, vyhozené či zatoulané zvíře, zraněného holuba a jednou i hmyz. Vždycky to bylo stejné: Maminko, maminečko, viď, že si to necháme? Přece bys nebyla taková zlá mamizna a nevyhodila tu chuděru na ulici? Já se tentokrát o to doopravdy budu sama starat.“

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - "DIVNÉ" OBRÁZKY PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2019

Hádanky jsou jedním z prvních žánrů, které si děti školního věku zamilují. Možná si pamatujete na klasické nachytávky typu "Kolik má noha židlí? " nebo "Velký byl synem malého, ale malý nebyl otcem velkého." Hrají si se slovíčky a zažitými předpoklady, aby vás přiměly ke špatné odpovědi. V momentě, kdy se správnou odpověď dozvíte, je vám najednou zcela jasná.

 

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? CO BY TO MOHLO BÝT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 únor 2019
Jak jsem tak bloumala facebookem, narazila jsem na jednu záhadu: asi před třičtvrtě rokem jedna dívka vložila na FB zajímavý předmět s dotazem, oč se jedná, co to je, k čemu to je? Ale za celou tu dobu se nepovedlo nikomu záhadu vyluštit... Tak že by se osvědčily naše úžasné databázistky či moudří mužové? Následující fotky prošly všemi možnými zdejšími muzey, ale bohužel, nikdo to nepoznal.
 
ZA VŠECHNO MŮŽOU DVEŘE! PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 leden 2019
Related imageJe naprosto normální, že máme hosipa, někdo víc, někdo míň a některé jedince to postihne už v raném věku. Jo, vy nevíte, co je to hosip? Hosip to je zkratka pro HOubelec SI PAmatuji. Mám to asi jako každý, někdy si zaboha nedokáži vybavit potřebnou informaci. Nedávno jsem potkala po letech jednoho známého z mé někdejší práce. Klidně si mně tykal, znal mé křestní jméno, dokonce i moje hodně neobvyklé příjmení, které si většinou nikdo nepamatuje a pokud ano, tak určitě ne správně.
 
O BRŇÁCÍCH A JEDEN ČTENÁŘSKÝ PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 leden 2019

Image result for krokodýl pngBrňáci vždycky trpěli komplexem méněcennosti vůči Praze. Stejně jako Slavie, Brno bylo, je a bude věčně druhé. A když se o něm konečně natočí film, vznikne Nuda v Brně. Brňáci mají blíž do Vídně než do Prahy a místo lva uctívají draka, i když je to vlastně krokodýl. A jak tvrdí facebookové profily: Brňáci jsou zaprvé lepší než Pražáci a zadruhé jsou nejlepší na světě. Správný Brňák prostě jezdí šalinou a pije Starobrno.

 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 727
[CNW:Counter]