O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

JE NUTNO SE UČIT CIZÍM JAZYKŮM ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 srpen 2019
Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Takže: jazyk vepřový na česneku, staročeský hovězí jazyk, telecí jazyk naložený s omáčkou gribiche, jelení jazyk Windsor, mořský jazyk s krevetami ...
 
PÁR VÝROČÍ - ASI TAK OSMAOSMDESÁT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 červenec 2019
Lidé nejsou neomylní, ale že bychom nutně museli slavit lidské omyly, to snad ani radši ne. Jistě má každý z nás i takové, na které by rád zapomněl.  A právě omyly v kalendáři mají 30. února svůj den. Ale nojo… Tak holt se slaví o den později, prvního března. Slaví se už setsakra dlouho - koukněte jen na osmaosmdesát výročí - od 1910. Připomeňte si těch pár zajímavých dnů. Skoro se divím, že tento den nevzešel z dílny Járy Cimrmana.
 
STARÉ, DOBRÉ... A MOUDRÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 červenec 2019
Image result for charlie chaplin clipart pngŽidovské anekdoty možno považovati za lidovou poezii. Tak jako neznáme autora ruských bylin nebo srbských zpěvů bohatýrských, arabských pohádek a středověkých legend, tak neznáme původce židovských anekdot. Pokoušíte-li se udat nějakou novou židovskou anekdotu osvědčenému znalci, nedožijete se zpravidla úspěchu. Znalec vyslechne vaše vypravování se zachmuřenou tváří, neodmění vás smíchem, jak by se slušelo, ale mávne opovržlivě rukou a řekne: „To je staré."
 
ŽÁDOST DO BRUSELE PDF Tisk E-mail
Středa, 03 červenec 2019
Related imageJak zajisté všichni dobře víte, dopisovatelka Kudlanky, milá DEERES, má velký přehled. A kontakty. Všude možně. Jedině proto se jí podařilo kontaktovat ty správné lidi, aby z nich posléze vymámila následující záznam z jednání obce Horní Bříza, české obce, která se odhodlala požádat o dotaci na vybavení místního Domova seniorů.
 
STARÉ, ALE DOBRÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červen 2019
Nemocnice. Nemusí být ani na kraji města. Pokoj, v pokoji postel. Přítomni: pacient a sestřička. V posteli ... No, asi takhle: "Sestřičko, prosím, polibte mne..." "Ale ne, pane Novák, nemůžu!!!" "Sestřičko, moc vás prosím, udělejte to..."
 
VZALI MĚ, VZALI!!! PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 červen 2019
Image result for přijímací zkouškaNevím, asi je to jen milý spam, ale současně je to velmi vtipné. Jeden mládenec se chtěl stát zaměstnancem společnosti Google. Mimo jiné mu byly předloženy otázky k zodpovězení. Jeho velmi vtipné odpovědi mu sice nepřinesly žádné body ze zkoušky, ale i přesto byl do firmy Google přijat. Ano, někdy stačí mít "za kloboukem"...
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - ČESKÁ PŘÍSLOVÍ – 4. PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 duben 2019
Poznání ověřené všedním životem se koncentrovalo do přísloví - do několika slov, která jsou stručná, jasná, ale mají velký přesah. Pro snadnější zapamatování má často podobu rýmovaného dvojverší, jsou součástí naší lidové slovesnosti. Zkusíme si proto dnes zas trochu nabudit své mozkové buňky, co říkáte? Už třikrát jsem vás příslovími potrápila, pokaždé jste to úspěšně zvládli - takže si dáme zase repete a trochu si je občerstvíme ... 
 
 
DRUHY LÁSKY ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 duben 2019
Výsledek obrázku pro lovingJe jich strašně moc, ani je tu vypisovat nebudu, určitě byste sami hned z fleku aspoň deset "lásek" vyjmenovali. Ale ta, kterou vám dnes představím, je jedna z nejběžnějších, vlastně - bude řeč o dvou... Takže: rozdíl mezi sexuálními potřebami muže a přáním ženy mě vždycky ohromoval. Dnes v noci, v posteli se svou ženou, mi teplota rychle stoupala. Když jsem se pokusil tento stav zužitkovat, žena mně zastavila a řekla: „Ne, lásko, já se dnes zrovna necítím dobře ...“ Pak dodala:
 
TAJEMSTVÍ NĚKOLIKA RČENÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 duben 2019
Výsledek obrázku pro ČESKÝ JAZYK PNGČeština je úžasný jazyk. Je pro cizince velmi těžká, ale my, co ji máme jako řeč rodnou, ji můžeme jen a jen obdivovat. Například ta naše kouzelná přísloví, co je v nich životní moudrosti… Dnes si přečtěte zajímavost o některých rčeních. Mj. víte, co přesně znamená slovo “rčení”? Je útvar lidové slovesnosti, krátká průpovídka vyjadřující určitou životní zkušenost, např. „Nechá si pro krejcar koleno vrtat“ či „má obě ruce levé“.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 736
[CNW:Counter]