O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

O POČASÍ A JMENINÁCH 41. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 říjen 2007

Když se sejdou lidi „na kus řeči", povídá se i o počasí. Ale kdyby nás stroj času převezl do dávné minulosti, s našimi předky Praslovany bychom si moc nepoklábosili. Nerozuměli bychom jim. I když, třebas takové vedro: tohle slovo má zrovna praslovanský praslovanský základ. A to je důvodem, proč si (co se horka týče) mohou rozumět lidé v řadě zemí, aniž by znali řeč.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 40. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 říjen 2007

Mea culpa, mea maxima culpa (Má vina, má velká vina), bych měla spolu s Pidřichem říkat, bušit se provinile v prsa a lkát... Nu, poněkud se nám ten kalendář opozdil, takže nestíháme jména "trefit" na ten správný slavný den. Ale nebudu vydávat svou hruď všanc, o Pidřichově už ani nemluvě. Počasí nám zatím přeje, záplavy, vánice, vedra, uragány, nic takového se v našich krajích zatím nekoná a doufejme, že v nejbližší době ani konati nehodlá.

 
NĚKTERÉ VĚCI NEVYSVĚTLÍŠ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 05 říjen 2007

 Chlapik sedi na baru, kouka do sklenicky a kazdou chvili zamumla: Nektery veci nevysvetlis! Pak do sebe kopne zbytek sklenicky, objedna dalsi a tak stale dokola. Vrchni za barem to uz nevydrzi a pta se: Co si to tam porad mumlate, co nejde vysvetlit?? Chlapik zvedne hlavu a povida: No podivejte, jdu dojit do stodoly kozu.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 39. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Středa, 03 říjen 2007

Je všeobecně známo, že zkracující se délka slunečního svitu působí špatně nejen na náladu člověka, ale také na jeho sexuální apetit. Podzim a zima provázené krátícím se dnem a chmurným počasím tyto pocity dále prohlubují. I z tohoto důvodu se mluví o sexuálně méně aktivnějších a chladnějších seveřanech oproti vášnivým a horkokrevným jižanům.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - X. PDF Tisk E-mail
Středa, 03 říjen 2007

"Ono je při zkoušce vždy lepší, když student myslí a neodříkává jen odstavce skript a ještě někdy i s tiskovými chybami", řekl jeden profesor. A tak si na ně vymyslel takovou vychytávku: "Jdete do sauny, kde je sto stupňů Celsiových. Jste tam dvacet minut, vyjdete zdráv, ale vezmete-li s sebou syrové vajíčko, je pak uvařené. Proč vy to vydržíte a vajíčko ne?"

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 38. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 září 2007

Kdo si jednou koupí červené víno z jižní Moravy s ročníkem výroby 2007, nebude litovat. Krátce před tím, než začne hlavní sběr, totiž pěstitelé předpovídají, že červená vína budou letos excelovat. Bílá vína by sice mohla být také povedená, ale podle vinohradníků budou "hrubší". Může za to letošní suché a teplé počasí...
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - IX. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 září 2007

Předevčírem jsem se čirou náhodou dívla na pořad na ČT 1 "Hodina pravdy". Zaujal mne tam jeden klip, ukázka drezury pejska (nebo snad to byla drezura dívenky pejskem?). Rozhodně jsme viděli na hudbu půvabně povlávajícího psího šlechtice,  jehož jméno - o jméně oné dívky ani nemluvě - činilo moderátorovi programu setsakra potíže... 

 
MYSLIVECKÁ LATINA A POVĚRY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 září 2007

 Myslivcům byla odedávna připisována čarovná moc. Jejich takřka neustálý pobyt v lesním šeru a tichu vzbuzoval v lidech představy o jejich kouzelné moci a spojení s tajemnými silami. Říkalo se, že prý myslivci v lese trhají čarovné byliny, že kule do zbraní lijí zvláštním způsobem a zvěř je prý poslouchá na slovo.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - VIII. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 září 2007

Obezita je jedním z největších zdravotních problémů populace," říká mluvčí ministerstva zdravotnictví. Jen za "bandáž žaludku" obézních lidí zaplatila Všeobecná zdravotní pojišťovna před dvěma léty jedenáct milionů korun a náklady každoročně stoupají. Jeden z našich předních politiků říká:

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 Následující > Konec >>

Výsledky 677 - 689 z 732
[CNW:Counter]