O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XIII. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2007

Občas je to tu překočkováno... Dostala jsem od několika z vás dokonce kočičí hádanku. Chachá... děkuju všem, kteří si o mě myslí, že zvládnu i počítat. :-))).  Tuhle akci jsem se šikovností mě vrozenou dovedla během studií (na všech absolvovaných školách) zdárně eliminovat a kupodivu i přes tento nedostatek odpromovat.

 
SOCIÁLNĚ PRÁVNÍ SYSTÉM V ČR PDF Tisk E-mail
Středa, 14 listopad 2007

 Ač se jedná o záležitost spíš smutnou, vzhledem k tomu, že je to taková internetová poezie, textík "letem světem" nabízím vám ho v dnešním pošmourném dni víceméně k pobavení. Vzpomínám si na jeden starý italský černobílý film, ve kterém se - při pohledu na padající sněhové vločky -

 
STRÝČEK V BAZÉNU PDF Tisk E-mail
Pátek, 09 listopad 2007

 To se tak někdy stanou věci... Následující příhoda mi připomněla další píseň - snad ji někdo znáte: "Zmýlená neplatí - láska se chápe opratí - Za plotem z bílých latí - životem za lásku platí - ten, co se nikdy nevrátí... - Zní píseň labutí - jak zout toulavý obutí - rovnici lásky vykrátí - na kameni nápis "má dáti" - Co bude dál... "

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 45. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Pátek, 09 listopad 2007

Každý jistě zažil situaci, kdy po rychlejší procházce či sportování v chladu a zimě, posléze doma zjistil, na kolika místech má doslova ledovou a mrazem zarudlou pokožku a přitom to ani během pohybu neregistroval. Jedním z nejčastějších prohřešků, který má za následek prochladnutí, bývá setrvání v propoceném oblečení.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XII. PDF Tisk E-mail
Středa, 07 listopad 2007

V Jokohamě, v přístavu, kde noc vládne tmou, loučí se tam námořník se svou dívenkou. Japonečce malé slzičky stékají, když jeho rety rudé slova lásky šeptají: „Má Japonečko malá, dřív než zvadne sakur květ, moje láska neskonalá, donese mně k tobě zpět. Ta chvíle rozloučení rozplyne se jako dým, a potom, děvče milé, budu navždy jenom tvým."

 
CHYTRÁ ŽENSKÁ... PDF Tisk E-mail
Středa, 31 říjen 2007

 Následující text jste dost možná už někteří četli - ale stejně, je to roztomilé, že? I když nápad má hodně "much", i když by se to asi takhle provést nejspíš nedalo, už jen ten vtip stojí za to Wink. My tu většinou řešíme samé smutné záležitosti, tak proč si nepředstavit, že by to šlo vymyslet a provést s humorem? Tak, jak to po svém rozvodu vyřešila tato duchaplná dáma...

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 43. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2007

V sedmdesátých letech minulého byly žárovky považovány za energetické žrouty (to byl impuls k zavádění letního času). Jenže v dnešní době jsou hlavními žrouty klimatizační jednotky. Dnes už neexistuje přímý vztah mezi délkou světelného dne a spotřebou elektrické energie. V létě sice méně svítíme, ale zato pustíme klimatizaci a "nula od nuly pojde". Letní čas tedy prakticky žádné úspory nepřináší.

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 42. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2007

Počasí nějak blázní... Když jsem šla nakoupit, nevěřila jsem očím, před sámoškou byl keř osypaný bílými květy. Přísloví říká: "Kvetou-li stromy na podzim podruhé, bude zima až do konce května". Uvidíme... V New Yorku je dusno a kolem 30° C, takže místo bund se chodí v tričku.

 
ELEKTRIKÁŘI, PENÍZE A ŠNECI PDF Tisk E-mail
Středa, 24 říjen 2007

 Manžel, co se virtuálně mrouská, partner, co virtuálně obírá virtuální milenky, místo aby obíral doma tu svou, dívky, ženy, dámy všeho věku, které se neptají a raději nezajímaji, kdo je a co je ten, co si s ním právě hrají na maminku a tatínka, když chtějí miminko. Je toho tady plno, co? Tak vám všem - na odlehčení - posílám pár fórků. Třeba je znáte, třeba ale ne...

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 Následující > Konec >>

Výsledky 664 - 676 z 732
[CNW:Counter]