O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

O POČASÍ A JMENINÁCH 49. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 prosinec 2007

Lucinky, přineste více světla, rozesvětlete naše depresní nálady... Počasí těchto dnů přímo nutí být někde v "ulitě", ulitý kdesi v teplíčku, případně s nějakou tou Lucinkou, není-liž pravda? A ještě tu je Lydie, Albínka a něžná Esterka - tento týden přeje ženám... Když je povětří "venkovním láskám" nepřející, oslavujte v útulném přístřeší.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XVI. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 prosinec 2007

Přinesl mi emajlový holoubek jeden opravdu vousatý vtip, který vám musím také předat. Ale - když jsme u těch hádanek - jestlipak poznáte, podle čeho je starý? Nojo, no, vy to určitě poznáte... Tak k obrázku - k té předvánoční době jsem vybrala něco vskutku nebeského, milého...  Tak - a jako vždy - hledejte rozdíly.

 
ZAMYŠLENÍ NAD ZUBEM A VĚČNÝM RUSKEM PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 prosinec 2007

 Nějak mě už delší chvilku pobolívá jeden z mých nečetných zoubků, hejbe se a vůbec. Zkoušel jsem i vyplachování své obstarožní tlamy speciálním, pro mě uvařeným, vícestupňovým Březňákem a to přímo v pivovaře, ovšem nějak to moc nepomáhá. Respektive, dokonale to pomáhá, ale jenom na tu chvíli, když v pivovaře jsem; pak je to ještě horší.

 
NĚKDY JE LEPŠÍ SE NEPTAT... PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 prosinec 2007

 Ahoj kudlanky a kudlánci, následující text jsem našla při revizi uložených dokumentů. Nevím, jestli se to někdy dávno už třeba na Kudle neobjevilo, ale je to tak krásný (a výstižný), že vám to musím poslat. Připomíná mi to šachy, kdy hráč musí myslet na několik tahů dopředu. V tomhle případě se to nějak nezdařilo :)))

 
MIKULÁŠ ZTRATIL PLÁŠŤ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 prosinec 2007

Jeden rok se můj soused z protějšího  domu rozhodl, že svým třem malým dětem tuto atrakci též poskytne. I domluvil se s jiným sousedem, který měl tenkrát malé děti dvě a ten si sehnal kožich a masku a šel dělat čerta. Anděla dělala dcera mé kamarádky, která měla - a dosud má - nádherné douhé vlasy.  

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 48. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Středa, 05 prosinec 2007

Mrazík: „Už je ti teplo, děvče?" Nastěnka: „Teplo, dědečku Mrazíčku." Mrazík: „Dobrá." Nastěnka: „Teplo." Mrazík oběhne strom zezadu: „Teď už je ti teplo, milé děvče?" Nastěnka: „Teplo, Mrazíčku. Teplo, dědečku." "Zimáá, náda zatapiť...", však skuhrá (na rozdíl od rampouchovité Nastěnky) v současné alkoholické reklamě jakýsi ruský mužik.

 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - XV. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2007

Vánoce pozvolna vstupují do našeho života, a ten pravý „předvánoční čas", advent,  začne již tento víkend. Tím pro mou babičku vždycky začínala zima. A když začínala zima, tak se musí člověk začít těšit na vánoce a tím těšením myslela babička hlavně na nás, na děti. Kromě sněhu, který za mých mladých let býval vždy od prosince do února, to znamenalo také připravovat různé vánoční ozdoby, svícny a věnečky...

 
JO, TO JSOU VĚCI... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2007

 Sedí manžel dvě hodiny na chodbě před operačním sálem. Po strašně dlouhý době se otevřou dveře a na chodbu vstupuje unavenej a smutnej chirurg.. Pomalu si přisedne k zhroucenému manželovi a tichým hlasem říká: "Dělali jsme co jsme mohli, ale vaší paní upadla do komatu... Manžel na něj zoufale vytřeští voči a ptá se: "Co já teď budu dělat??"

 
O POČASÍ A JMENINÁCH 47. TÝDNE PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 listopad 2007

Bílo je kolem, bílo... Jak je u vás? Zdalipak se probouzíte do tmy a sněhové krásy? Nebo je "tam u vás" jinak? Napište... Rozhodně ke dnům druhé půle jedenáctého měsíce chladné dny i noci patří spíš, než ty, které asi obklopují naše kamarádky například v krajinách "dalekého amerického Západu". Stejně neuvěřitelné jsou pro Středoevropany i Vánoce novozélandské...

 
<< Začátek < Předchozí 51 52 53 54 55 56 57 Následující > Konec >>

Výsledky 651 - 663 z 732
[CNW:Counter]