O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - "KUMŠTOVNÍ" DVOJKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 září 2019
V dnešní hádance vám předkládám foto dívenky a chlapce, ze kterých později vyrostli báječní hudebníci. Nedávám schválně nějakou tu fotku známou, protože to by žádná hádanka nebyla. Nápověd také mnoho nebude, neboť hádanka je velice lehká. Chlapec, kterého můžete vidět na tomto snímku, se narodil 21. 2. 1944. Po střední škole vystudoval letecké inženýrství v Brně. Jenže tato profese ho nelákala, tíhl ke kumštu…
 
NĚCO POLICEJNÍHO, NĚCO PEKELNÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 04 září 2019
Mladá žena plánovala zúčastnit se se svou roztomilou fenkou soutěže krásy v kategorii krátkosrstých plemen. Pro vylepšení navštívila drogerii, aby zakoupila nějaký prostředek pro odstraňování chlupů. Drogista jí prodal požadovaný prostředek s doporučením: „A pamatujte si – po použití držte ruce pět minut vzpažené.“
 
DĚTI VOLÁ ZASE ŠKOLA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 srpen 2019
Výsledek obrázku pro students at school pngMurphyho zákon o škole, který určitě dodržuje většina našich politiků: Opisuješ-li jednu práci, je to plagiát. Opisuješ-li dvě práce, je to kompilát. Opisuješ-li tři a více prací, je to vědecká studie. A navíc ještě Murphyho zákon o životě: Usměj se, protože zítřek bude horší.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? CO BY TO MOHLO BÝT? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 srpen 2019
Výsledek obrázku pro ČESKÝ JAZYK PNGTak zase něco pro zbystření a zostření naší mysli. Našla jsem pár zajímavostí - a mj., jestli i vy nějaké máte, tak sem s nimi! První takové zajímavé slovíčko, které má nejspíš i jiný, než původní význam, je slovo CAPOUCH. "Spadla moucha do capoucha, zlámala si koleno, tři neděle naříkala, tuze ji to bolelo." Sama znám významy dva, jeden odlišný od druhého. Znáte je?
 
JE NUTNO SE UČIT CIZÍM JAZYKŮM ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 13 srpen 2019
Kolik jazyků znáš, tolikrát jsi člověkem. Takže: jazyk vepřový na česneku, staročeský hovězí jazyk, telecí jazyk naložený s omáčkou gribiche, jelení jazyk Windsor, mořský jazyk s krevetami ...
 
PÁR VÝROČÍ - ASI TAK OSMAOSMDESÁT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 červenec 2019
Lidé nejsou neomylní, ale že bychom nutně museli slavit lidské omyly, to snad ani radši ne. Jistě má každý z nás i takové, na které by rád zapomněl.  A právě omyly v kalendáři mají 30. února svůj den. Ale nojo… Tak holt se slaví o den později, prvního března. Slaví se už setsakra dlouho - koukněte jen na osmaosmdesát výročí - od 1910. Připomeňte si těch pár zajímavých dnů. Skoro se divím, že tento den nevzešel z dílny Járy Cimrmana.
 
STARÉ, DOBRÉ... A MOUDRÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 červenec 2019
Image result for charlie chaplin clipart pngŽidovské anekdoty možno považovati za lidovou poezii. Tak jako neznáme autora ruských bylin nebo srbských zpěvů bohatýrských, arabských pohádek a středověkých legend, tak neznáme původce židovských anekdot. Pokoušíte-li se udat nějakou novou židovskou anekdotu osvědčenému znalci, nedožijete se zpravidla úspěchu. Znalec vyslechne vaše vypravování se zachmuřenou tváří, neodmění vás smíchem, jak by se slušelo, ale mávne opovržlivě rukou a řekne: „To je staré."
 
ŽÁDOST DO BRUSELE PDF Tisk E-mail
Středa, 03 červenec 2019
Related imageJak zajisté všichni dobře víte, dopisovatelka Kudlanky, milá DEERES, má velký přehled. A kontakty. Všude možně. Jedině proto se jí podařilo kontaktovat ty správné lidi, aby z nich posléze vymámila následující záznam z jednání obce Horní Bříza, české obce, která se odhodlala požádat o dotaci na vybavení místního Domova seniorů.
 
STARÉ, ALE DOBRÉ PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 červen 2019
Nemocnice. Nemusí být ani na kraji města. Pokoj, v pokoji postel. Přítomni: pacient a sestřička. V posteli ... No, asi takhle: "Sestřičko, prosím, polibte mne..." "Ale ne, pane Novák, nemůžu!!!" "Sestřičko, moc vás prosím, udělejte to..."
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 727
[CNW:Counter]