O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

NO, NENÍ TO ZAS AŽ TAK NESLUŠNÝ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 leden 2020
Katolický kněz byl poctěn večeří na počest 25 let působení na farnosti. Přední politik a člen církevního shromáždění byl pověřen, aby pronesl malý projev. Opozdil se, a tak se kněz rozhodl, že také řekne pár slov: "Názor o této farnosti jsem si udělal na základě první zpovědi, kterou jsem zde slyšel. Myslel jsem, že mě poslali na tohle strašné místo snad za trest ...
 
Z LETADLA, VLAKU I DOMOVA PDF Tisk E-mail
Středa, 22 leden 2020

Start letadla - kapitán jako obyčejně - promlouvá vstřícným hlasem k pasažérům: "Vážené dámy a pánové, pěkně vás vítám na palubě našeho letadla. Náš let probíhá nad Atlantickým oceánem, ve výšce 10.000 metrů, rychlost je 900 km/h, teplota vzduchu.... sakra! Do řiti!!! Mě šlehne!!! Ježišmarja!!!!!"  Kapitán se odmlčí, mrtvolné ticho, pasažéři jsou bledí, letadlem se šíří panika, křik. Po delší chvíli kapitán ohlásí: "Dámy a pánové, prosím, omluvte mě! Letuška mě polila polévkou a kafem najednou. Kdybyste jen viděli, jak vypadají moje kalhoty zepředu!"

 
EPOCHA VODNÁŘE PDF Tisk E-mail
Sobota, 18 leden 2020

Výsledek obrázku pro aquarius symbolÚdajně se se nacházíme na prahu nesmírně krásné epochy, kterou je období Vodnáře, ve kterém by mělo být lidstvo velmi šťastné. Vůbec to tak ale nevypadá. Zatím vývoj lidstva spíše naznačuje, že spěje k biblickému podobenství o Babylonské věži. Také není úplně jasné, kdy ta éra měla začít, jestli jí opravdu v současnosti prožíváme a kdy by měla skončit a nastat nová éra Ryb.


 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE - DĚTŠTÍ HERCI A PANÍ REŽISÉRKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 13 leden 2020
Poster undefined 								Káťa a krokodýl																		Máme za sebou období vánočních svátků, rovněž jsme „přežili“ Silvestra a Nový rok, tedy dobu, která je mj. na televizních obrazovkách spjata i s větší nabídkou pohádek a dětských filmů. Proto jsem do dnešních hádanek vybrala tři herce, kteří začínali svoji hereckou dráhu právě v dětských filmech. A co víc, všichni tito tři debutovali ve filmu Káťa a krokodýl z r. 1965. Viděli jste ho?
 
MĚSÍC JEN PRO KOZOROHY - JACÍ JSOU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 leden 2020
Následující tři týdny jsou vyhrazeny Kozorohům - ovšem ve starém horoskopičinci Inků patří tato doba divukrásnému a tajemnému ptáku, bílé - či sněžné - sově. A co podle Inků patří do charakteru „sovích lidí“? Sova v nich prý zrcadlí moudrost, životní zkušenost a opatrnost v jednání. Diskrétní a málomluvná, budí dojem nepřístupné osoby. Není náchylná do unáhleného uzavírání známosti, či bližších vztahů. Ve výběru životního partnera je mimořádně opatrná, detailně zvažuje pro i proti. Nesnáší lidi, kteří jsou hloupí, nebo vypočítaví. Když už řekne své "Ano" je věrná, pozorná a loajální.
 
PEVNĚ DOUFÁM, ŽE JSTE TO VE ZDRAVÍ PŘEŽILI PDF Tisk E-mail
Středa, 01 leden 2020
To by jeden neřekl, co zvládne davová psychóza. Vůbec nic jsem nepila - pominu-li kapky proti kašli - a přesto jsem před půlnocí měla báječnou náladu a "nejlepší nápady". Díky superskvostným sociálním sítím jsem se dala dohromady ještě s několika dámami - a ač nás dělilo setsakra moc kilometrů, nařehotaly jsme se vynikajícně. No - a hlavně - vymyslely jsme nové SVĚTOVÉ HNUTÍ, které jsme se v danou chvíli i rozhodly založit...
 
VÍM, ŽE TOHO MOC NEVÍM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 prosinec 2019
Nálada spojená s Štědrým večerem přináší jisté citové zatížení. Někdo je více sentimentální, jinému se stýská po těch, kteří z jeho života odešli, další se těší na ty, co do něj právě vstoupili. Jedinou skutečnou obětí Vánoc se tak stává kapr. Přestože existuje několik iniciativ aktivistů chránících život nebohé ryby, je třeba si uvědomit, že člověk je pracovitý všežravec. Kdybychom měli slitování se vším, co nám chutná, nejedli bychom nic, vždyť i rostliny jsou „živé“.

 

 
POZOR, STŘELCI!!! PDF Tisk E-mail
Pátek, 29 listopad 2019
Střelci jsou zvláštní... Střelec k vám přijde, dá vám přátelskou herdu do zad a roztáhne ústa v úsměvu. Potom na pozdrav pronese poznámku typu: "Jak to, že ve svém pokročilém věku vypadáš tak mladě?" Nebo: " Ten rolák ti sluší. Měla bys ho nosit pořád. Aspoň ti zakryje tu dvojitou bradu." Po tak veselém přivítání se stále bude zářivě usmívat, zatímco vám možná úsměv poněkud vyprchá ze rtů. Ale - zachovejte klid. Bude to ještě horší...

 

 
STÁŘÍ, VZPOMÍNÁNÍ A TROCHU LÁSKY... PDF Tisk E-mail
Středa, 27 listopad 2019
Dědo, vyprávěj mi své zážitky z války!"  "Chlapče, to byla opravdu strašná hrůza. Nechce se mi skoro o tom mluvit. Ráno jsme tam byli já a moje četa, které jsem velel a asi stovka partyzánů. Celý den se střílelo a střílelo, a večer jsme byli naživu jen já a moje četa. Druhý den přišli noví partyzáni, zase se celý den střílelo a střílelo, a zase jsme večer byli naživu jen já a moje četa. A tak to bylo celou válku." "Dědečku, vy jste ale byli hrdinové! A co to bylo za četu, které jsi velel?"
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 733
[CNW:Counter]