O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

VÍM, ŽE TOHO MOC NEVÍM? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 prosinec 2019
Nálada spojená s Štědrým večerem přináší jisté citové zatížení. Někdo je více sentimentální, jinému se stýská po těch, kteří z jeho života odešli, další se těší na ty, co do něj právě vstoupili. Jedinou skutečnou obětí Vánoc se tak stává kapr. Přestože existuje několik iniciativ aktivistů chránících život nebohé ryby, je třeba si uvědomit, že člověk je pracovitý všežravec. Kdybychom měli slitování se vším, co nám chutná, nejedli bychom nic, vždyť i rostliny jsou „živé“.

 

 
POZOR, STŘELCI!!! PDF Tisk E-mail
Pátek, 29 listopad 2019
Střelci jsou zvláštní... Střelec k vám přijde, dá vám přátelskou herdu do zad a roztáhne ústa v úsměvu. Potom na pozdrav pronese poznámku typu: "Jak to, že ve svém pokročilém věku vypadáš tak mladě?" Nebo: " Ten rolák ti sluší. Měla bys ho nosit pořád. Aspoň ti zakryje tu dvojitou bradu." Po tak veselém přivítání se stále bude zářivě usmívat, zatímco vám možná úsměv poněkud vyprchá ze rtů. Ale - zachovejte klid. Bude to ještě horší...

 

 
STÁŘÍ, VZPOMÍNÁNÍ A TROCHU LÁSKY... PDF Tisk E-mail
Středa, 27 listopad 2019
Dědo, vyprávěj mi své zážitky z války!"  "Chlapče, to byla opravdu strašná hrůza. Nechce se mi skoro o tom mluvit. Ráno jsme tam byli já a moje četa, které jsem velel a asi stovka partyzánů. Celý den se střílelo a střílelo, a večer jsme byli naživu jen já a moje četa. Druhý den přišli noví partyzáni, zase se celý den střílelo a střílelo, a zase jsme večer byli naživu jen já a moje četa. A tak to bylo celou válku." "Dědečku, vy jste ale byli hrdinové! A co to bylo za četu, které jsi velel?"
 
MINUTOVÝ VALČÍK TROCHU JINAK PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 listopad 2019
Fryderyk Chopin patří k nejznámějším skladatelům historie. K jeho skladbě Minutový valčík se váže zajímavý příběh, v němž sehrál zásadní roli jistý chlupáč - a francouzská spisovatelka, kterou známe spíš z jejího pseudonymu George Sandová. Chopin strávil se Sandovou několik let. Slavnou a ve své době nesmírně kontroverzní literátku i osobnost potkal poprvé v roce 1836 v Paříži. Moc se mu však nelíbila. Sandová získala z mladého umělce jiný pocit a nakonec, o něco později, se přece jen dali dohromady.
 
ČEŠTINA PŘEŽIJE VŠECHNO PDF Tisk E-mail
Neděle, 17 listopad 2019
Výsledek obrázku pro czech clipartDo našeho jazyka proniká tolik nových slov, že pokud bychom se díky nějakému stroji času mohli potkat se svým dřívějším já, nedokázali bychom se sami se sebou domluvit a nestačili bychom se divit. Zcela rutinně googlujeme, skypujeme, mailujeme, surfujeme po netu, uploadujeme a stahujeme aplikace, remastrujeme, esemeskujeme, chatujeme a blogujeme. Nemít písíčko nebo mobil může jen naprostý debil, bez tabletu a facebooku jste outsider, kdo neví co je instagram nebo twitter, jako by ani nebyl, stejně jako ten, kdo neumí stáhnout fotky z rajčete.
 
CO VŠECHNO BYCH CHTĚL PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 listopad 2019
Básně o lásce ztělesňují v představách mnoha lidí samotnou poezii. A jak by ne. Milostná poezie má dlouhou tradici, od starověkých hymnů přes básně středověkých trubadúrů, až po výsostně subjektivní milostnou lyriku romantismu. Snad tou dnešní básničkou od Jeníka Flašky udělám radost nejen všem milovníkům milostné poezie, ale i těm, co mají rádi poezii mírně rozmarnou … Krásný víkend všem zamilovaným - i těm, kteří zamilovat se teprve mají v plánu :-)))
 
JSME ŠTÍŘI - A KDO JE VÍC? PDF Tisk E-mail
Sobota, 09 listopad 2019
Za tolik dlouhých let, co Kudlanka na internetu je, tu bylo skoro všechno. Například horoskopy… Osobně přiznávám, že jim nevěřím. Ale proč si o sobě něco nepřečíst? Co kdyby se mi to líbilo? No, to moje znamení je docela „mrchózní“, Štír je vodní znamení a patří k nejvášnivějším ve zvěrokruhu. Ti, co se v době jeho působnosti narodili, mají neřestí a chyb až až - do všeho se vrhají celou svou bytostí, někdy aniž by si promysleli správnou cestu, takže se pak spálí. (Tak přesně tohle mohu o sobě odsouhlasit. Teď už ne, ale dřív o mně maminka říkávala: „Holka, ty nepřemýšlíš a rovnou střílíš od boku, to tě jednou setsakra vytrestá."
 
TROCHU VESELÍ DO ŽIVOTA PDF Tisk E-mail
Pátek, 25 říjen 2019
Víte, jak se žije s reklamou? Tak pokud ne, čtěte: Budí mě ten nový mobil od Vodafonu za 7Kč. Je to tedy v mých rukou, jestli vstanu, nebo ne. Rozhoduji se pro tu první možnost, takže po vykonání potřeby na tak čistém záchodě, že by se z něj dalo jíst, protože je umytý Domestosem, díky němuž miliony bakterií zemřely, se ocitám v koupelně. Tam nemám strach o své zuby, neboť používám Colgate - kartáček zubařů. Snídám samozřejmě sušenky BeBe, aby mi nechyběla energie, k tomu popíjím Granko, neboť ráno dělá den a nakonec si nezapomenu vzít svůj Actimel, jinak budu mít oslabenou obranyschopnost.
 
NEPOVEDENÁ REKLAMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 říjen 2019
Smile Dog GIF - Smile Dog Cute GIFsDocela by mne zajímalo, co na to obě firmy, kterých se to týká... Reklama, kterou se "povedlo" zveřejnit (jisté firmě, co má vkládání reklam do webů na starosti), bude nejspíš velmi úspěšná. Vždyť se jedná o jeden z  populárních způsobů, jak vydělávat peníze pomocí webových stránek - tedy, že pokaždé, když na uvedenou reklamu na webu někdo klikne, dostane za to její majitel finanční odměnu – jak velká bude, záleží na odvětví, v němž se firma pohybuje. Ovšem velice pochybuji, že by firma, která prodává oblečení, inzerovala podobný "materiál"... 
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 53 - 65 z 727
[CNW:Counter]