O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

VESELÉ POHLAZENÍ NA ULOMENÝ JAZYK PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 září 2020
Man laughing while holding his chest, El Risitas Laughter , laugh  transparent background PNG clipart | HiClipartOpravář televizí si nemohl nevšimnout, jak je jedna jeho zákaznice půvabná. Pokaždé, když vešla do obýváku, mohl si oči vykroutit, jak si ji prohlížel. Když dokončil opravu a dostal zaplaceno, žena mu říká: „Víte, měla bych na vás takovou, ehm, nezvyklou prosbu. Ale musíte mi slíbit, že si to necháte pro sebe.” „Ovšem, paní, samozřejmě.” „No, víte, těžko se mi o tom mluví, víte, můj manžel je hodný a milý muž, ale ech, on má jistou fyzickou vadu, víte, jistý nedostatek, no, víte, já jsem žena, ehm, vy jste mladý, zdravý a silný muž...”
 
MOZKO - A JAZYKO - LAMY - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 září 2020
Dneska začnu hádankou přímo od chytrého pana Alberta Einsteina. Představte si: je 5 domů v 5 rozdílných barvách. V každém domě žije osoba rozdílné národnosti. Těchto 5 obyvatel pije svůj nápoj, kouří svoje cigarety a chová zvířata. Nikdo nepije to co ostatní, nekouří co ostatní a nechová to co ostatní. (Mj. tu minulou hádanku jste nakonec perfektně zvládli, kabrňáci!)
 
MOZKO - A JAZYKO - LAMY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 září 2020
Sejdou se tři muži v hospodě a u piva si povídají. Najednou se jeden z nich zarazí a říká: „To je zvláštní, každý z nás se jmenuje jinak a zároveň každé z našich jmen je povoláním jednoho z nás! Na to mu druhý kamarád odpovídá: „A ještě zajímavější je, že ani jeden z nás nemá stejné jméno jako povolání!“ Na to se ozve ten, který je řezníkem v nedalekém řeznictví: „No vidíte, to máte pravdu, pane Zámečníku.“ Jaké povolání vykonává pan Truhlář? Tak drahouškové, kdopa na to přinde?
 
TAK ZAS NĚJAKÉ TO HÁDÁNÍČKO... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 27 srpen 2020
Hele, nemlaťte mne za tu zdrobnělinu, protože ty hádanky jsou fakt pro mrňata, to bych uhodla i já... Ale abyste neřekli, tak to proložim i nějakejma ftípkama. OK. I když já osobně mám do ftipkování daleko. Ne že by mi něco bylo, to né, vegetím si docela slušně, už mám uklizenej sklep i komoru, zítra budu řezat kus lamina na poličky a potřebuju pověsit. Kytku. Ze stropu. Velkou... A vůbec nevím, jak na to. 
 
TENHLE NUDISTA SE NENUDIL... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 srpen 2020
Více než 8000 lidí už podepsalo petici, která chce zabránit odstřelu divokého prasete u berlínského jezera Teufelssee. Bachyně se nedávno proslavila, když „ukradla“ na tamějším koupališti jednomu nudistovi tašku s laptopem. Snímky, na kterých nahý muž prase pronásleduje, zveřejnila řada světových médií. No, divoké prase... to je relativní: na dalších záběrech, které se vám rozhodně budou líbit, je jasně vidět, že ta prasečí maminka ani její robátka už dávno divocí nejsou...
 
KONEČNĚ VYSVĚTLENÍ, CO JE TO COVID!!! PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 srpen 2020
Česká poštaPůvodcem a vynálezcem koronaviru COVID-19 je Jára Cimrman. V letech 1915 - 1919 se věnoval výzkumu virů, bakterií a epidemií, protože chtěl s jejich pomocí zastavit První světovou válku. Počítal, že po nakažení všech bojujících stran všichni vyhlásí kapitulaci a po podepsání míru dostanou od Járy vakcínu na uzdravení. První vytvořený virus poslal Jára v roce 1917 do Španělska na testy. Ovšem v laboratoři jim utekly myši. Ty pak roznesly virus mezi lidi (na tzv. Španělskou chřipku zemřelo asi 50 milionů lidí).
 
HÁDANKY PRO PŘIPEČENÉ MOZKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 09 srpen 2020

Představte si, že zemřete a vaše duše putuje přímo do nebe. Najdete tam tisíce jiných lidí, všichni vypadají, že právě dovršili 21 let (věk ale v hádance není podstatný). Porozhlédnete se, avšak nikoho nepoznáte. Najednou vám však do oka udeří jistý pár. Okamžitě zjistíte, že se jedná o biblického Adama a Evu. Jak jste na to přišli? (ale jo, lehký, já vim...)

 

 
NĚCO PRO POTĚCHU OKA I DUCHA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 červenec 2020
Někdo to bere všechno na lehkou váhu, někdo naopak se klepe strachy. No, taky se prý ta současná situace nazývá "rychlá důchodová reforma", ale většina těch správných poseroutků nezná nikoho, kdo to vskutku "nevydýchal". Jenže - ta příšerná čísla bohužel opravdu nelžou... Taky jsem slyšela, že po karanténě bude polovina žen těhotná. No a ta druhá polovina tak bude aspoň vypadat. Já už mám pocit, že budu mít malého hrošíka...
 
ÚŽASNÉ HÁDANKY PRO ÚŽASNÉ HOLKY A KLUKY PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 červenec 2020
Dusno, déšť... a navíc neustálé koronavirové strašáky, které máme všude kolem. Takže z toho pomalu blbnem... No, tak to potřebuje nějako vzpruhu, co? Dobře, tak vám tu nabízím pár hádanic, jednu lepší než druhou. Jednu nejspíš neuhodnete - pokud si ji ovšem nevygooglíte - ale ty zbývající dvě zas jsou o to lehčejší. Tak přestaňte myslet na vážné věci a věnujte se chvilku ptákovinkám:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 733
[CNW:Counter]