O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

ESIPA VÍTE, CO TO JE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 květen 2022
Narazila jsem na pár slůvek, která jsou asi už tak obstarožní, že snad si je budu pamatovat jen já. Ale - třeba je tu ještě nějaký ten obrozenec, který bude vědět, co by to mohlo být. Pokud ano, zkuste s oním slůvkem vytvořit nějakou smysluplnou větu, aby to, co to znamená, pochopili i ti ostatní...
 
DNES SI ROZCVIČTE POČTY PDF Tisk E-mail
Pátek, 27 květen 2022
Zase jeden týden za námi... Abyste měli co dělat, mé sličné čtenářky a páni kluci, posílám vám pár super hádanek. No, jen se ukažte... Ale na rozjezd přidávám jeden matematický vtípek: „Kolik je devět plus pět?” ptá se dětí učitelka. Čtrnáct,” odpoví Lojzík. „A pět plus pět?” pokračuje pedagožka. „Deset,” řekne Barunka. „Devět plus devět?” „Osmnáct,” přihlásí se Petr. Tak to jde dál, až přijde řada na Pepíčka. „Jedna plus jedna?” zeptá se toho zlobidla učitelka.
 
POTRAPTE SVÉ MOZKOVÉ ZÁVITKY... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 09 květen 2022
Hádáního tu bylo dost, což o to, ale stejně vám ještě nějaké přidám. Tentokrát však budete potřebovat místo klávesnice zapojit víc to, co máte schováno nad krkem. Nojo, myslím mozek, ne nos, pusu, ani oči… Jsem zvědavá, kdo a jak to vyluští… (Náročnost? Asi tak 13letí to zvládnou stopro.)
 
O VÍKENDU SE SMĚJTE ... PDF Tisk E-mail
Sobota, 07 květen 2022
Image result for loversZazobaný muž udržuje delší dobu poměr se svou mladičkou milenkou. Ta jednoho přijde a řekne mu, že je těhotná. Muž je ochotný udělat cokoli, aby se vyhnul skandálu a rozvodu, a tak jí navrhne, aby odjela třebas do Itálie, porodila a žila tam i s děckem a že on bude na dítě platit, jak se sluší, do 18 let. „A jak ti dám vědět, že už se dítě narodilo?“ ptá se ještě milenka. „Prostě mi pošli pohled a napiš na něj spaghetti.“
 
ZEPŘEDU NEBO ZEZADU - CO JE LEPŠÍ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 03 květen 2022
Kvůli tomu se občas přou mnozí lidé – vypadá to sice jako záležitost jednoduchá, dá se říci až bezpředmětná, ale zkuste někomu na jeho způsob „sáhnout“. Ale vězte, že tento detail je skutečně důležitý. Možná byste si řekli, že je to jedno, ale pozor, svět se i v tomto případě skutečně dělí na dva poměrně radikální tábory. 
 
JÁ MÁM NOHY, TY MÁŠ NOHY - ALE... PDF Tisk E-mail
Pátek, 29 duben 2022
Tak zas něco zajímavého - plus malý chyták - na víkend. Já vím, máte plno práce, je potřeba udělat tohle, tamto - a ještě mám od minule na seznamu neodškrtnuto plno dalších prací... Ale, až si uděláte malou chviličku, a hodíte své dolní končetiny na křeslo, na polštář, případně svému drahému na klín, podívejte se, jaké mají vaše prsty uspořádání. Ptákovinka...
 
TAK TOHLE NE! TO JSME SI NEDOMLUVILI!!! PDF Tisk E-mail
Středa, 06 duben 2022
Howardovi je pětadevadesát a žije v domově důchodců. Každý den po večeři si vyjde dozadu do zahrady, sedne si na opuštěnou lavičku a přemítá o svém životě. Jednoho večera tam potká Mildred, které je osmdesát sedm. Dlouho si povídají a pak ve chvíli ticha Howard řekne: "Víš, Mildred, co mi nejvíce schází?" "Copak?" ptá se Mildred. "Sex!" "Ale jdi, ty starý prďolo. Vždyť by se ti nepostavil, ani kdyby ti drželi pistoli u hlavy."
 
OBČAS TROCHU BLBNEM ... PDF Tisk E-mail
Středa, 23 únor 2022

Doba šílí vymknuta z kloubů a my šílíme s ní. V běžné řeči často slyšíme výrok, že se někdo z něčeho zblázní, že je to šílená situace a nejčastěji větu, že někdo prostě není normální. Chápeme správně, co to znamená? Víme, co je to být normální? Pochybuju. Tedy pochybuju, že "normální" je pro všechny stejné. To, co je normální pro jednoho, pro druhého je to absolutně mešuge. A co když si najednou nejsme jisti ani sami sebou???

 
ŽÁDNÁ ONA NEBO ON – SPRÁVNĚ JE „ONO“ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 únor 2022
Možná, že jste to také zaregistrovali: na Mezinárodním filmovém festivalu Berlinale, který právě proběhl, nové vedení vyhlásilo změnu herecké kategorie. Žádný nejlepší herec, žádná nejlepší herečka. Odteď si budou v rámci slavnostního zakončení chodit v Berlíně pro cenu jen „nejlepší výkony“.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 765
[CNW:Counter]