O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
:-)))

KOČKY, MILFKY A DNES NAVÍC GILFKY - 2. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 březen 2023
Kdo by odolal sexy maminkám? O MILFkách jste si četli minulý týden - takže víte, že jsou zkušené, vědí, co muži chtějí a navíc už nemají puberťácké manýry mladých holek. Správného chlapadokážou ocenit, protože ví, jak je těžké na něj narazit. Ale vážené a vážení – je tu ještě jedna možnost… GILF je lepší než MILF.  Nabízím dnes pánům pět skvělých důvodů, proč chodit s atraktivní dámou ve věku babičky. MILFku umí sbalit každý druhý, ale s GILFkou už to bývá trošku problém.
 
HRÁTKY S ČEŠTINOU - 1. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 09 březen 2023
První knížka od Pavla Eisnera, kterou jsem četla, byl CHRÁM I TVRZ.  A bylo to někdy v mých osmi létech. No, říkat „knížka“ o bichli, která má snad 10 cm na šířku, je dost nedoceněné, ale od té první doby ji občas prolistuji. Každý rok. A vždy tam něco úžasného najdu. Pokud někdo nevíte, kdo to byl: Eisner byl - mj. - jeden z nejvýznamnějších českých překladatelů, ovládal neuvěřitelné kvantum jazyků – angličtinu, francouzštinu, islandštinu, italštinu, maďarštinu, němčinu, norštinu, perštinu, ruštinu, srbochorvatštinu, španělštinu a s jazykovou pomocí odborníků překládal i z tibetštiny.
 
MOŽNÁ JE ZNÁTE, MOŽNÁ ŽE NE... PDF Tisk E-mail
Pátek, 03 březen 2023
Tady by mělo být znovu důrazné poučení: „Nechoďte samy, dámy!“ – Inu, ale stalo se … Pozdě večer přechází přes tmavý park osamělá žena, když se ze tmy náhle ozve: "Stát!" Žena se udiveně zastaví. "Lehni!" Žena si lehne. "Plazit se!" Žena je tak ustrašená, že se hned začne plazit. Po chvíli se nad ní někdo skloní a s účastí v hlase se zeptá: "Paní, je vám špatně? Já tu sice cvičím svého psa, ale mohl bych vám zavolat doktora!"
 
ZOPAKUJTE SI RUŠTINU: "300 JEWS" PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2023

Bylo mu necelých sedmnáct, když se poprvé účastnil televizní humoristické soutěže KVN, populární v zemích bývalého Sovětského svazu. V roce 1997 v soutěži KVN zvítězil. Ve stejném roce založil ještě se dvěma kamarády skupinu Kvartal 95, se kterou v letech 1998 až 2003 pokračoval v nejvyšších kolech KVN. Mj. jeho skupina během tohoto období vystupovala v dalších postsovětských zemích, přičemž měla základnu v Moskvě. V roce 2003 začal produkovat televizní pořady pro ukrajinskou televizi 1+1, později pro televizi Inter. Ano, uhodli jste – jedná se o současného prezidenta Ukrajiny, V. Zelenského.

 
ŽIVÉ PIKAČU PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 únor 2023
Nejspíš znáte Limonádového Joa a hlášku z filmu"Ty smrdutý opossume!", která zlidověla. Přestalo mne bavit nikdy nekončící zalévání zahrady a z dlouhé chvíle jsem brouzdala po internetu. Narazila jsem na obrázek čehosi, co jsem nedokázala identifikovat. Našla jsem, že je to vačice opossum, ale tahle byla tak nějak jiná. Tahle vačice byla žlutá!
 
HEČ, JÁ TO HÁDAT NEMUSÍM, JÁ SI TO PŘEČETLA ... PDF Tisk E-mail
Středa, 08 únor 2023

Trochu něčeho jiného, kámošky a kámoši. Zkuste hádat hádanky a řešit obrázkové zádrhele. To ostatní nechte těm hlavám vyvoleným, pomazaným a převelice dobře placeným. Přestaňte se už navzájem pošťuchovat, je vám to potřebný jak mrtvýmu zimník. Vždycky máte dvě možnosti - jedna je, být  stále naštvaná/ý a myslet na to, že to všechno mohlo být jinak, a nebo se zas věnovat něčemu zajímavějšímu, a hlavně něčemu, co vám nebude k ničemu  - OK - tak snad se vám to nějak povede vyluštit. Do komentářů pište jen "ponížené žádosti o radu a návod"  :- )))

 
POLITIKA PRO ZASMÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 02 únor 2023

Dva opilí muži jdou noční ulicí a vyzpěvují. Zastaví je policista a říká: "Pánové, za rušení nočního klidu zaplatíte každý pětistovku pokuty!" Jeden z opilců se policajta zeptá: "A vy můžete dávat pokuty i poslancům?" Policajt znejistí, něco zabručí a opilce s omluvou propustí. Ti kousek popojdou a ten druhý povídá: "Ty, poslouchej, jací my jsme poslanci?" "My žádní," říká druhý, "ale za zeptání nic nedáme, ne?"

 
RECENZE PÁNA Z PRSTENŮ Z ROKU 1977/RUDÉ PRÁVO PDF Tisk E-mail
Sobota, 21 leden 2023
Forte Odeur de soufre à Babylone : les démons répandent leur odeur dans ...Dostala jsem od jedné z vás zajímavý text pro Kudlanku. Opravdu zajímavý… Tedy, jedná se o recenzi, která měla být publikována před cca pětačtyřiceti lety v Rudém právu. Týkala se díla Johna Ronalda Reuela Tolkiena, nejznámějšího autora fantasy příběhů. Mj. jedná se o třetí nejprodávanější román vůbec – prodalo se přes 150 milionů výtisků. Pro ty, kteří ho nečetli - autor popisuje světový konflikt dobra se zlem. Úkolem dobra v tomto příběhu je zničit Jeden prsten, který ve spojení se svým pánem Sauronem představuje děsivou ničivou sílu ohrožující celou Středozem. Jenže - ta recenze mi přišla trošku divná ...
 
KDYŽ SE HÁDÁTE, TAK HÁDEJTE :- ))) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 leden 2023
Minule jsem vám psala o "zapomenutých" klíčích, které jsem vlastně nezapomněla, ale nechala zvenku v zámku. Nojo, když musím myslet na tolik zbytečností, jako například co a jak napsat, aby se tu moje drahé publikum navzájem nesežralo, aby je Kudlanka i nadále bavila - a hlavně, abych nedostávala od některých z vás maily a osobní komentáře typu:  "Z Kudlanky se ti a tvojí skvadře povedlo udělat totální hnůj". Jo, mrzí mne to, ale co nadělám... Dobře, tak když tohle nemám šanci vyřešit, tak zkusím vaše hádanice trochu přesměrovat:
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 785
[CNW:Counter]