O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

POUŤOVÁ SLADKOST PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 17 leden 2019
Výsledek obrázku pro turecký medMnoho z vás si jistě pamatuje turecký med prodávaný na poutích. Byl vystaven ve velkých blocích a prodavač sekáčkem odsekával kousky. Dnešní poutě už jsou o něčem jiném, tradiční cukrovinky se tam neprodávají a pokud ano, chutnají úplně jinak. Dostal se mi do rukou recept na turecký med, který chutná přesně tak, jak si pamatuji z dětství. Zastánci zdravé výživy se z jeho složení asi zhroutí, ale jednou za čas, na připomenutí...
 
JSOU TO PODVODNICE!!! PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 prosinec 2018
Ano, jsou, a budete je milovat :-))). Protože jste právě našli recept na nejjednodušší, báječné, křehké, nadýchané cukroví, které je sladké jen díky poprašku moučkového cukru. Bonusem těsta, jež vám vykyne pod vodou, je naprosté minimum ingrediencí. A když vydržíte čtyři pět dní, bude se vám tohle sněhobílé cukroví přímo rozplývat na jazyku. (Já nemusím, já už ho vidím!!!)
 
PÓRKOVÁ POLÉVKA PŘÍMO SNOVÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 listopad 2018
http://obrazky.kudlanka.cz/floflo.jpgNa tomhle receptu na pórkovou polévku není nic extra. Dokonce se ani nemusíte extra vypravovat do obchodu pro suroviny, protože je nejspíš najdete doma. Pórková polévka je hřejivá, levná, snadná, líbivá českým chutím a stačí na ni znát tři důležité věci. Kuchařsky starší a pokročilí prominou, tohle bude povídání spíš pro novice a začátečníky.
 
ŠUNKA, O KTERÉ SE VÁM BUDE ZDÁT! PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 listopad 2018
Když si tak jeden přečte seznam éček na obalu šunky, kterou koupíme v obchodu, tak není divu, že se mnoho lidí rozhodne si v domácích podmínkách uvařit šunku vlastní. Recept, který dnes budete číst, je od autorky Pekárnománie, Ivy Trhoňové. Vlastně … „Nechci se chlubit cizím peřím, proto hned hlásím, že tuhle šunku (a všechny následující, stejně výborné i stejně lákavě vypadající) vyrobil manžel. Já obstarávám pečivo, on tu „přílohu“ k němu. Šunka je opravdu výborná, šťavnatá, vhodná i jako nářez.“
 
ZÁZVOROVÁ MEDICINA PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 listopad 2018
Také vás neustále trápí nějaké to nachlazení, chřipka či kašel? Při neustále měnícím se počasí se není čemu divit. Pojďme na nemoc společně vyzrát domácí zázvorovou medicínou. I pro podporu imunity je velmi účinná. Proti rýmě, kašli, ucpaným dutinám i teplotě vám pomůže téměř okamžitě. Krásně prohřeje celé tělo, posílí imunitu a zbaví vás všech otravných příznaků nachlazení.
 
JABLEČNÉ ŘEZY OD PANÍ MAGDY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2018
S manželkou jsme se jeli vlakem se podívat do Frankfurtu. Úžasné město s úžasným letištěm, ale o Frankfurtu vám dnes vyprávět nechci. Ale - v Drážďanech jsme přestupovali a měli tam celou hodinku času. Takže jsme si řekli, že nebudeme jen sedět na peroně, ale omrkneme okolí.
 
KDYŽ VÁS HONÍ MLSNÁ, JE TU MALAKOFF! PDF Tisk E-mail
Úterý, 02 říjen 2018
Minulý víkend jsme se vrátili z čtyřdenního relaxačního víkendu u našich východních sousedů. Byli jsme v lázních Piešťany. Konstatuji, že naše spokojenost byla úžasná a vysoká. Nenašli jsme žádnou chybu. Jen cesta domů byla náročná až zoufalá. Ale zas jsme si užívali procedur i lázeňského života až až, to ani není třeba zdůrazňovat. Ovšem podstatné je, že podle symbolu lázní, jsme i my zlomili hůl. Jenže - nad zdravým stravováním.
 
MASOVÉ KULIČKY JAK ZE ŠVÉDSKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 září 2018

Výsledek obrázku pro kottbullar pngZnáte masové kuličky z Ikey? Jsou slavné v celém světě. Ale nemusíte na ně do obchodu, můžete si je udělat jednoduše doma. Podle dnešního receptu se tyhle skvělé kuličky (co všichni milují) dají zvládnout, než byste párkrát řekli Stockholm... :-))) A suroviny jsou v podstatě lehko dosažitelné, takže všechno zvládnete cca za půl hodinky.

 
JE TO BURČÁK, NENÍ TO BURČÁK... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 září 2018
Výsledek obrázku pro burčákSlovo „burčák“ pochází pravděpodobně z moravského nářečí ze slovesa burkať neboli bouřit. Název tak poukazuje na možné následky v zažívacím traktu po jeho požití… Na přelomu léta a podzimu se začíná burčák prodávat na každém rohu a nechybí prakticky na žádném trhu, jarmarku či podobné akci. Prodávat se smí od počátku srpna do 30. listopadu. Ne vždy jde ale o pravý nefalšovaný burčák.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 511
[CNW:Counter]