O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Nejen duše

KUSKUS KROK ZA KROKEM PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 listopad 2014
Jak to vaří Florentýna: Receptů na kuskus je poměrně dost, ale stejně se všechny dobré kuskusové recepty upínají k jedné a té samé základní přípravě. S čím potom uvařený kuskus smícháte, je samozřejmě věc docela jiná. Okolnosti dobrého základního postupu vypadají asi takhle:
 
POHÁDKA PRO VELKOU HOLKU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 říjen 2014
Velcí kluci si hrajou s mašinkama - respektive občas dovolej synkovi, aby se díval, když to táta dává dohromady. Pro nás, velký holky, je toho ke hraní málo. Vzpomínám, jak - když ještě byla dcera malá - jsme vždy před Vánoci "uklízely" panenky.
 
ČAROVÁNÍ S BRAMBOROU A CIBULÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 22 říjen 2014
Když je člověk líný vyjít ven, tak musí nastartovat fantazii na plné obrátky. To byste nevěřili, co všechno se dá dobrého uvařit, když doma "skoro nic" není... Rozhodla jsem se pro jednoduchý lehký bramborový salát. Pár brambor jsem tu měla ještě z minulého většího nákupu, cibuli, zbytek majolky, konzervičku sladké kukuřice... Tak co víc? Hodila jsem brambory vařit a vzpomněla si na dva super triky - se kterými se musím podělit...
 
TRESKA FOFREM A LAHODNĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 září 2014

Jak to vaří Florentýna: Řekla bych, že je vám velmi dobře známo, jak je důležité pravidelně na jídelníček zařazovat ryby. Jenomže co když nemáte možnost kupovat čerstvé ryby? Co když je pro vás jediné řešení používat ryby mražené? Abyste si pochutnali i na nich, stačí se naučit dvě věci:

 
LÍVANCE TROCHU JINAK PDF Tisk E-mail
Středa, 24 září 2014
Že lívanečky z brambor a s bryndzovým krémem ještě neznáte? Připravila jsem pro vás podrobný fotopostup, tak se seznamte :-))) (mj. s tímto receptem Daniela Svobodová soutěžila ve "Velké sýrové soutěži", kterou spolu s iReceptářem vyhlásilo litoměřické výstaviště. A báječně zabodovala - je třetí z několika stovek účastníků!
 
BOLOŇSKÁ OMÁČKA PODLE FLORENTÝNY PDF Tisk E-mail
Neděle, 14 září 2014
Hezké pondělí, Kudlanky, musím se vám svěřit se svým čerstvým zážitkem. Byla jsem členkou poroty na festivalu Foodparade. V soutěži se devět amatérských kuchařů pokoušelo uvařit to nejlepší houbové jídlo. Soutěžící byli originální, šikovní, plní fantazie, jejich jídla byla promyšlená a dobře připravená. Já i zbytek poroty jsme z nich měli opravdu radost. Abychom určili toho jediného, kdo vyhraje, museli jsme na jejich výtvorech hledat chyby.
 
ŘECKO-ITALSKÝ RING PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 září 2014
Malý náhled na stránky Daniely Svobodové, která Ráda vaří a píše, jak svůj blog i pojmenovala. Protože oba dva své zájmy spojila dohromady, a rozhodla se, že své dobroty si nebude nechávat pro sebe,  připravila si pro vás jeden velmi dobrý a lahodný koláč - no, neberte to, suroviny jsou nyní všude dostupné a nemusí se přeci mlsat jen sladkosti, že?
 
ZÁZVOROVÝ LIKÉR PDF Tisk E-mail
Úterý, 19 srpen 2014
Dost možná, že jste tenhle likérek dělali - ale každopádně, mám pro vás malý zlepšovák. Už ani nevím, do čeho jsem potřebovala nastrouhaný zázvor. Dalo mi to dost práce, takže po chvilce mne napadlo zkusit to stejně, jako s česnekem - prostě si nakrájejte zázvor na kousky, které se vejdou do mačkadla na česnek a je to... Jde to velice rychle a je to ještě lepší, než nastrouhané!
 
KDYŽ GULÁŠ - TAK TENHLE: PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 srpen 2014
Můj vztah ke guláši se vyvíjel stejně tak, jako přibejvaly jeho nejrůznější mutace. Jsem jeho nadšenou konzumentkou i kuchařkou, přestože jsem začla gulášem klasickým (hovězí kližka + cibule + paprika mletá sladká a další koření, to celé udušeno do bezvědomí a zahuštěno vodou, ve který rozkloktala máma mouku hladkou), a se svraštělym čelem a povytaženym hornim pyskem, tedy s výrazem odporu, jsem odkládala na kraj talíře všechno, co nebylo čistý maso, ale omáčka mi docela chutnala.
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 235 - 247 z 514
[CNW:Counter]