O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

MŮRINEK - ANEB ODPOLEDNE S REKLAMOU PDF Tisk E-mail
Neděle, 22 červenec 2007

 "...Jste opravdu spokojeni se svým prostředkem na mytí nádobí?", linulo se vábivě ze smyslných rtíků televizní krásky. "Ano, prozatím jo, naše máma meje docela dobře a mé ruce proto zůstávají stále hebké a jemné..." odpovídá jí hebce a jemně z gauče  mé starší dítě.

 
MŮRINEK - ANEB TROJÍ KŇUČÁNKY PDF Tisk E-mail
Středa, 27 červen 2007

 Můra, jinak  „Pan Mooray Goldwein“, náš pidičokl, má "osobního" pana doktora. Dostává od něj psaníčka, adresovaná jemu konkrétně, na obálce má vždy nějaký líbivý obrázek - nu, je jednoznačné, že pan veterinář umí. Můrova nevlastní maminka (a má vlastní dcera Lenka) nyje, div že i nevrká - a platí a platí.

 
POVĚZ, CO TĚ RMOUTÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 01 červen 2007

 Když mi bylo náct a možná i lehce přes cet, smála jsem se  mámě, jaké se jí líbí písničky. Podle mě "z roku raz dva". Byla jsem přesvědčená, že já určitě budu pořád držet krok s dobou a po písničkách, které jsem poslouchala tenkrát, za pár let ani nevzdychnu.

 
AGNUS DEI PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 květen 2007

 "Pojď se mnou na dýzu," vyzvala mě ségra. "Ses zbláznila? Nejsem zvědavej na odrhovačky od ABBY," odbyl jsem ji. "Pojď, někoho ti ukážu, nebudeš litovat," lákala mě. "Na ty tvoje splašený kámošky jsem zvědavej ještě míň než na ABBU," odpověděl jsem. "Brácha pojď, tohle jsi ještě neviděl!" A tak jsem šel. Poblázněné kámošky švitořily a hity od skupiny ABBA mi rvaly uši.

 
BRÁNA DO PEKLA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 květen 2007

 Martin zvolna procitl, snad ho probudily nějaké hlasy. Šíleně ho bolela hlava a cítil nepříjemné mravenčení po celém těle. pokusil se otevřít oči, ale viděl jen rozmazané siluety v bílém pokoji. Všechno bylo přikryto šedým závojem mlhy. Kde to jsem? Dva hlasy k sobě velmi naléhavě mluvily. 

 
ROZMARNÉ ÚSMĚVY OD YDIOTA PDF Tisk E-mail
Úterý, 22 květen 2007

 MÁLEM... Málem jsem se zamiloval. Ta holka byla nádherná. Představte si dívku svých snů – přesně tak vypadala. Měla na sobě jen bikiny a tak jsem z blízkosti své deky a zpoza soukromí tmavých slunečních brýlí mohl její úžasné tělo vychutnat v celé jeho dokonalosti. Jenže potom promluvila. Mluvila se svými kamarádkami o nějakém Martinovi, a taky o Filipovi, o Martinovi ale víc.

 
KAREL HLAVÁČEK PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 květen 2007
 

 Za svého života se příliš neprosadil a celý život bojoval s finančními problémy. Přední český dekadent a představitel českého symbolismu.  Jeho dílo je jedním z nejpřínosnějších básnických počinů devadesátých let 19. století - často je označováno za nejčistší projev české dekadence.

 
KAM SE NA NĚ HRABE VAŠEK A EVA... PDF Tisk E-mail
Pátek, 11 květen 2007
Život tropí hlouposti a když je k mání internet, není jednoduché se ubránit jistým pokušením... No, a pokud se následující příhoda fakt stala (a není to jen smyšlenost, která koluje internetem), přeju vám všem hezké počtení (nečtěte ve chvíli, kdy je v místnosti někdo, komu by mohl vadit váš řehot!) a věřím, že i vy byste byli zvědavi na Jiřinku...
 
RECENZE - KDYŽ V RÁJI PRŠELO PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 květen 2007

 Konečně zapršelo... Nemohla  jsem na zahradu, abych nerozšlapala cestičky a dosetý trávník. Místo toho jsem sáhla po knížce, kterou jsem kdysi dostala od mámy k vánocům a ještě týž večer jsem ji přečetla. Její děj se odehrává v sedmdesátých letech, ale  klidně by se mohl odvíjet dnes. To by ovšem příběh by byl asi drsnější, krvelačnější a bylo by v něm plno sexu.

 
<< Začátek < Předchozí 41 42 43 44 45 46 47 Následující > Konec >>

Výsledky 586 - 598 z 602
[CNW:Counter]