O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

DRUHÁ MÍZA PDF Tisk E-mail
Středa, 04 březen 2020
Image result for Zdeňka OrtováJe horší u muže nebo u ženy? Pod pojmem druhá míza si většinou představujeme směšně roztouženého muže, který nevhodně toká pod příliš mladým stromkem. Tak co je tedy horší? Já si myslím, že horší není ani jedno, oboje je skvělé. Vidím ji spíše jako tenisové druhé podání. Už sice nemá takovou razanci jako to první, taky si povšimněte, že soupeř přestane číhat za základní čarou a vstoupí blíž do kurtu, protože už nečeká tak silný úder. Jenže nepodceňujme druhá podání. Všimli jste si, že i z nich lze dát parádní eso?
 
DETEKTIV SEDLINA - 5. PDF Tisk E-mail
Středa, 04 březen 2020
Markéta Brožanová v sobě již několik dní dusila nesmírný smutek kombinovaný s nevýslovným vztekem. Někdo totiž přímo bestiálně vykuchal jejího oblíbeného kocoura. Jmenoval se Max, bylo mu teprve pět let – a řadil se k plemeni britských krátkosrstých koček. Když spatřila mrtvolu svého miláčka, bylo jí do breku – a úplně se jí udělalo špatně. Kdo může být takhle zvrácený?
 
DETEKTIV SEDLINA - 4. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 únor 2020
Antonín Sedlina již má černé na bílém, že krev na vlasech nalezených na těle Denisy Buřínské patří Julii Krnávkové. Rány v těle Buřínské potom odpovídají zbrani, jež usmrtila Krnávkovou. Takže stejný pachatel. Přesto se ještě patologa zeptal, zda mu v případě Buřínské nepřišlo něco jiné. „Když se ptáš, něco přece. V prvém případě to bylo brutálnější. Víc než třicet ran nožem – tady tak maximálně dvanáct – a nebyly tak hluboké.
 
DETEKTIV SEDLINA - 3. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 únor 2020
To, že jsou pětadvacetiletý Ctibor Havránek a dvacetiletá Adéla Beretová sourozenci, by nikdo nehádal nejenom proto, že mají různá příjmení. Ona je přibližně sto pětasedmdesát centimetrů vysoká blondýna s výraznými vnadami (však také za plastické operace utratila pořádnou sumu peněz) a pronikavýma tmavě modrýma očima, on měří jen asi sto šedesát centimetrů, je hnědovlasý a hnědooký.
 
NA NÁVŠTĚVĚ U PANA PROFESORA PDF Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2020
Image result for starý hrnek na kafe„Na tento krátký a prostý příběh jsem narazila nedávno, a zaujal mě svou hlubokou pravdou, na kterou tak často zapomínáme," napsala mi jedna z našich čtenářek, Kristina. Dost možná, že jste ho také četli, a pro ty ostatní je zde - tak čtěte, zamyslete se ... Opravdu - má to hodně do sebe, že, co vy na to?
 
DETEKTIV SEDLINA - 2. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 17 únor 2020
Hana Koňaříková byla rozrušená. Právě se z televize dozvěděla o vraždě mladé dívky. Vypnula televizi a vzala do ruky fotografii své dcery, kterou lemovala černá stužka. „Srdíčko moje“, zašeptala – a na tváři se jí objevily slzy. Už tomu bylo několik let, co Lenka nebyla na tomto světě, ale Hana se odmítala s jejím odchodem smířit. Vždyť jí ještě nebylo ani dvacet, sakra! Se ztrátou se vyrovnávala po svém.
 
ŽIVOT NENÍ PEŘÍČKO, ALE PROČ HO NEMÍT FAJN? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 únor 2020
Image result for usměvaví lidéTak, kámošky a kámoši, mám pro vás novinku, vlastně dvě. Ta první - bude tu na pokračování vycházet detektivka.A ta druhá? Šlápneme bosou nohou do vosího hnízda... Konkrétně budete postaveni před určitou situaci určité naší velmi dobré kamarádky. A uvidíme, jaký bude váš projev, váš názor.
 
DETEKTIV SEDLINA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 únor 2020
Filip Klecírek hleděl nepřítomným pohledem před sebe do zdi. Sedí v kalhotách na posteli, pod sebou zmuchlané prostěradlo. Teprve relativně nedávno mu bylo dvacet let – a už je více méně odsouzen k nebytí. Dostal šestnáct let – a to mu ještě při odvolání ubrali. Zatím si odseděl pár měsíců. Všechno má tedy teprve před sebou. Kdyby měl nějaký smysl pro humor, nejspíš by se usmál. Ale kde by ho měl vzít?
 
TENKRÁT O VÁNOCÍCH ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 prosinec 2019
Sešel se rok s rokem a máme před sebou nejvýznamnější křesťanské svátky – Vánoce. Jsou spojeny s oslavou narození, s oslavou nového života. Vánoc jsem zažila už mnoho, ale jedny byly přece jen výjimečné, vryly se do paměti, neboť i pro mne byly spojeny s narozením, s darem, který nelze absolutně srovnávat s dary jinými.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 27 - 39 z 591
[CNW:Counter]