O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

AMY KROUSE ROSENTHAL PDF Tisk E-mail
Úterý, 21 březen 2017
IMG-20170314-WA002Rakovina vaječníků. Hrozba, černá můra děsící ženy nejrůznějšího věku. Někdy se léčba povede, jindy je už pozdě. To se také bylo údělem velmi oblíbené americké spisovatelky, autorky cca 30 knih pro děti, několika monografií i učebnic, Amy Krouse Rosenthalové. Dva roky se snažila se zákeřnou nemocí bojovat, ale před pár dny, 13. března tr., to její organismus vzdal.
 
BUDOU VELIKONOCE. BUDOU VESELÉ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 březen 2017
Image result for velikonoceTrochu s předstihem - pár zajímavostí o největších svátcích jara. Velikonoce či pascha jsou nejvýznamnějším křesťanským svátkem, který je oslavou zmrtvýchvstání Ježíše Krista, k němuž podle křesťanské víry došlo třetího dne po jeho ukřižování, k němuž došlo kolem roku 30 či 33 v blízkosti významného židovského svátku pesach, který je památkou vysvobození Izraelitů Hospodinem z egyptského otroctví.
 
PYRRHOVO VÍTĚZSTVÍ - DANAJSKÝ DAR PDF Tisk E-mail
Neděle, 12 březen 2017
profilová fotka uživatele Karel FajtaNebojte, nebudu vás obtěžovat filozofickým pojednáním. Pouze mne fascinují antické příběhy. Antika, antické báje, antická historie - to je můj šálek čaje. Nemám ponětí, proč právě nyní mne napadlo mluvit o antice. Asi proto, že si často listuji touto literaturou i poezií...
 
ČTENÁŘSKÝ DENÍK PDF Tisk E-mail
Pondělí, 06 březen 2017
profilová fotka uživatele Karel FajtaMezi pěti až devíti léty mi nuda byla cizím slovem. Vím, že jsem byl jsem neposeda. Tužka, pastelky a vodovky, to byli parťáci při mém okouzlení květinami a ilustrovanými obrázky z pohádkových knížek. Hrát pro děti z ulice loutkové divadélko jsem přímo vyhledával a byly to mé šťastné chvíle. Divadélko mně nechal na památku kamarád-spolužák, který se někdy v našich sedmi letech se vystěhoval s rodiči do Německa.
 
JAK SE STÁT ŠŤASTNÝM SNADNO A RYCHLE PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 23 únor 2017
Co si budeme nalhávat, většina lidí je nešťastných. I vy jste nešťastní. Klidně si říkejte, že zrovna vy jste šťastní, a já nemám důvod vám nevěřit, ovšem – aniž bych chtěl jakkoli snižovat vaše štěstí – je to jen tím, že se jako neužitečné hnidy bezcílně rochníte v teplounkých výkalech vlastních ubohých životů, hluší a slepí vůči všem těm otřesným věcem kolem nás, jako jsou epidemie, války, ekologické probémy, hladomory a Zeman.
 
TROCHA POEZIE NIKOHO NEZABIJE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 16 leden 2017
Kdyby chtěl někdo tvrdit, že v dnešní uspěchané a sobecké době nemá poezie místo, že poezie patří minulosti, hluboce by se mýlil! I dnešní doba plodí skvosty, před kterými by závistí pukli i největší básníci našich dějin. Jen čtěte:
 
INTELIGENCE VYBUCHUJÍCÍCH POČÍTAČŮ PDF Tisk E-mail
Neděle, 15 leden 2017
Určitě se vám to stalo taky. Nutně jste po někom potřebovali, aby vám emailem poslal obrázek, text nebo něco podobného, ovšem odpovědi jste se dočkali až po několika týdnech s vysvětlením „Promiň, ale mně vybuchnul počítač.“ To je důkaz, že jsou počítače inteligentní, neboť reagují stejně jako člověk, když po něm něco chcete. Ještě v roce 1950 ovšem matematik Alan Turing razil teorii umělé inteligence, v níž se o vybuchujících počítačích nic netvrdilo.
 
VZPOMÍNKA NA MICHALA TUČNÉHO PDF Tisk E-mail
Středa, 11 leden 2017
Image result for michal tučnýDnes bych ráda na Kudlance vzpomněla na jednoho z mých oblíbených zpěváků, který bohužel už téměř 22 let není mezi námi. Věřím, že si většina z vás na něho rádi vzpomene společně se mnou. Michal Tučný byl jedna z legend české country music (často byl označován za jejího krále).
 
CO MUSÍTE VĚDĚT, NEŽ UMŘU PDF Tisk E-mail
Středa, 28 prosinec 2016
Občas se v noci vzbudím zpocený hrůzou, dívám se před sebe do tmy a přemýšlím: „Ach Bože, vždyť já stárnu! Mládí je v nenávratnu, co mě teď asi čeká? Jaké to bude, až mi bude čtyřicet?“ Pak si uvědomím, že už mi čtyřicet bylo. Zase si lehnu a doufám, že se mi zase nebudou zdát ty strašlivé sny o tom, jak maturuju a jsem přitom nahý.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 591
[CNW:Counter]