O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Próza a poezie

ŠTĚSTÍ, CO JE ŠTĚSTÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 01 listopad 2017
Začátek listopadu, sem stále ještě na chalupě. Musím říci, že už nic moc. Venku mrholí, je sychravo a docela zima. V té psotě nikdo z domorodců ani lufťáků nechodí ke Kulatý bábě. Co tady? I kočky přestaly jezdit na kole po horní cestě. Nikdo neprosí o kapku vody nebo čaje. V tomto čase bych přidal i rum, ale zůstává stále zavřený..
 
JESTLI JÁ TĚM MUSLIMŮM NEKŘIVDÍM ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 říjen 2017
Výsledek obrázku pro viera langerováMístní knihovna měla přes prázdniny zavřeno a já měla čtenářský absťák. Beletrii si už dávno pro sebe nekupuji, protože nemám nafukovací byt, tu si pouze půjčuji. A tak jsem začátkem září vletěla do knihovny, abych zjistila, co tam mají nového. Ukořistila jsem několik detektivek z výpůjčního fondu z Kladna, jeden historický román a cestopis. Cestopisy většinou nečtu, ale tady ten měl zajímavý nadpis „Pět let v Pakistánu“.
 
CIBULE NENÍ, ČÍM SE ZDÁ BÝT PDF Tisk E-mail
Úterý, 24 říjen 2017
Muži nakupují podle seznamu, kdežto ženy podle hlasu svého srdce. Jen tak lze vysvětlit, že se muži vracejí ze samoobsluhy s tím, co bylo napsané na papírku, kdežto ženy s novým párem bot. Jedna moje kamarádka dávala ve společnosti k lepšímu historku, jak její muž dostal za úkol koupit cibuli – a představte si, přinesl domů – no, hádejte – jednu cibuli!
 
SEVERSKÉ DETEKTIVKY - 1. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 říjen 2017

Mám ráda severské detektivky. Mám ráda i německé, francouzské, americké, kdysi tu byly k mání i australské. O anglických ani nemluvě. Všechny jsou báječné, svým způsobem, všechny zobrazují život a myšlení tamějších lidí.
 
SAMOMLUVA MIROSLAVA MACKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 září 2017
Použít pro titul svojí knihy slovo „SAMOMLUVA“ je hodné právě a jen Miroslava Macka. Stomatologa, překladatele sonetů Shakespeara, zakladatele ODS, bývalého politika, etc. etc. Páč slovo „SAMOMLUVA“ e u nás neodvolatelně spojeno do sousloví "samomluva je příznakem měknutí mozku". Po přečtení knihy vzpomínek M. M. bych chtěl upozornit čtenáře, že autor měknutím mozku rozhodně netrpí. Domnívám se, že by značná část našich spoluobčanů vydělala, kdyby měla tak kvalitní mozek jako on.
 
ROZEZNÁTE - POZNÁTE - NAJDETE? - BÁSNÍKA - PIJÁKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 srpen 2017
Autor byl velkým učencem své doby, slavný hvězdář, matematik a filosof, odporučoval všem studium politiky a řeckých spisovatelů. Ve svých básních prý hlásal základy naturalismu a neortodoxní názory, pro něž byl později i nenáviděn. Zato Evropa a Amerika našla a ctí v něm velkého básníka…  Nejprve jeho básně přeložil Edward Fitzgerald a založil tím na sklonku 19. století jeho velkou, celosvětovou slávu.
 
SVATOJÁNKOVÉ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 červen 2017
Související obrázekNA SVATÉHO JÁNA OTVÍRÁ SE LÉTU BRÁNA ...A máme léto a vedro. Dva dny nám netekla voda, ale nikdo neoznámil, že vodárny kopou novou přeložku. Do toho já zavařovala 20 kg jahod . V bytě 35°C,  všechno zapatlané od marmelády, a nikde ani kapka vody.
 
STŘÍPKY ŠTĚSTÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 24 květen 2017
ŠTĚSTÍ ... CO TO VLASTNĚ JE? Každý z nás po něm touží, každý ho hledá. Celý život vlastně hledáme to pravé, obrovské a úžasné štěstí. Chceme být šťastni, chceme mít velké štěstí a někdy ani netušíme, že už ho máme. Ale jak to vlastně všechno začalo?
 
KTERAK SE ŠTUDÝROVALO ZA DÁVNÝCH ČASŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 květen 2017
Tedy v době, když ještě nebylo freevideo.cz (z vyprávění starce). Pokaždé, když s nástupem nového akademického roku zaplaví ulice naší jihočeské metropole mladí, krásní, dosud nevzdělaní lidé, upadnu do jakéhosi kómatu vzpomínek na vlastní studentská léta. Ty obrazy jsou zahaleny růžovým oparem; ne snad proto, že bych si chtěl něco přikrášlovat, to ne, ale studoval jsem v Ústí nad Labem a čert ví, co tam ty chemičky vypouštěly do vzduchu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 591
[CNW:Counter]