O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

PŘEHRŠEL TEXTŮ KRYSAŘÍKOVÝCH PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 říjen 2016
Výsledek obrázku pro KRYSAŘÍK PNGMěli jsme postel. Byla krásná, široká, pohodlná, s hřejícími dekami (pokud bylo povlečeno do flanelu; saténové povlečení má jediný význam - hezky vypadá v televizi, jinak ale studí a zatrhávají se v něm nehty). Uléhali jsme v něm s manželkou a měli pocit, že nemůže být nic příjemnějšího. Skončilo to okamžikem, kdy nám krysařík rozhodl, že vlastně spíme v jeho pelíšku.
 
ÚŽASNÁ DITA!!! PDF Tisk E-mail
Úterý, 20 září 2016

Celý můj život mě baví svět se psem. U nás doma se vždy lepily psí chlupy na ponožky, poletovalo peří z papoušků nebo se zapichovaly do koberce piliny z křečků. Každá čtyřnohá bytost z ulice cupitala po našem starém lině v kuchyni a my jsme doma všechny ty tvorečky milovali. Často jsem postávala u sámošek a hlídala, jestli ten uvázaný pes nečeká náhodou moc dlouho a neodešla, dokud si ho přišel pán odvázat.
 
MÁ MNE KOČKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 září 2016
Image result for CRAZY CATPokud jste, stejně jako já, šťastným majitelem tohoto tvora, víte, jaká mnohá úskalí toto skýtá. Když si poprvé přivezete domů to malé roztomilé klubíčko, nevíte co byste pro něj udělali a obskakujete ho, jako by to byl prezident Spojených států. Koťátko se chvíli nesměle rozkoukává po svém novém operačním prostoru a velice záhy zmapuje situaci. Během několika dní se z klubíčka stává nová hlava rodiny.
 
PAPOUŠI MOJI MILOVANÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 11 září 2016
http://www.zeitung.cz/wp-content/uploads/2014/08/papouchy.jpgAť se mám, jak se mám, papouši se u mne mají skvěle. Už je to rok a půl, co jsem začala s poletuchama. Tenkrát jsem si koupila andulku - tyrkysově modrýho samečka. No a za měsíc si na mě zvyknul tak, že nedával to, že jsem občas celý den pryč. Jeho srdceryvný řvaní jsem vydržela přesně týden, pak jsem šla do zverimexu a koupila mu kámošku. Tím to všechno začalo... 
 
NEZAPOMENUTELNÉ KRYSAŘÍKOVO PDF Tisk E-mail
Středa, 07 září 2016
Rok se s rokem sešel, přichází něco na způsob podzimu a nastalo období legálního týrání krysaříka. Sedli jsme do auta, krysařík se postavil na kapitánský můstek (zadní packy na paniččině klíně, přední na palubce) a vyrazili jsme. Dost dlouhou dobu byl krysařík veselý, neboť se stále ještě dalo věřit tomu, že jedeme na nákup do Penny.
 
ZAMINDRÁKOVANÝ A HLOUPÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 23 srpen 2016
Ahoj, Kudlanko, mám v hlavě jednu věc. Tak jsem se rozhodla, že sem napíšu. I když možná to uvidíte z jiný perspektivy, nebo mi dáte za pravdu... Bydlí u nás v okolí jeden chlápek, znám ho asi 12 let. Vypadá jako - no chcípáček. Líp to asi nenapíšu. Nemá ani 170 čísel, váha něco přes 50 kilo, shnilý zuby, permanentně chodí ušmudlanej, z těch jeho špinavejch rukou se člověku zvedá kufr.
 
CO TO ASI JE? ALE VY TO POZNÁTE... PDF Tisk E-mail
Středa, 03 srpen 2016
Tak mám zase pár obrázků "něčeho", o čem nevím, co by to tak asi mohlo být. Jo, rozhodně se jedná o stromy, ale jaké? Jeden je s lucerničkami, druhý zase má opravdu nádherný tvar listů. Objevila jsem tady toho víc, však se tu zdejší - dřívější - zahradníci snažili... Horší je to občas s těmi současnými.
 
ČTYŘLETÁ ELIŠKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 červenec 2016
Občas se stane, že se nějaké ditě "vrací" do krajiny, kde má odteď nařízeno žít. Čtyřletá Eliška se narodila v naší republice, ale nyní bylo rozhodnuto, že se musí přesídlit do Tanzánie. Dokonce měla i zajištěnou extra cestu - vypravili pro ni speciální letadlo a na cestě  ji hlídal policejní konvoj.
 
SWEE PEE RAMBO - MISS WORLD 2016 PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 červen 2016
V Kalifornii, v bláznivém městě Los Angeles, se už téměř třicet let koná neuvěřitelná soutěž – O nejošklivějšího psa světa. Myslím, že jste o tom asi také už slyšeli… Každopádně, letos to vyhrála neskutečná zrůdička, čivavička SweePee Rambo, která je poměrně obstarožní psí dáma.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 446
[CNW:Counter]