O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

TENTOKRÁT JDE O KAČENKU PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červenec 2017
O Ditě Pullmannové jsem vám už psala. Je to úžasná ženská, která mimo svou nesmírně zodpovědnou práci, zvládá být i dobrým andělem. Je to "holka s obrovsky dobrým srdcem", které je otevřené všem nešťastným zvířatům - pejskům a nyní už i číčám, všem, kterým nějaká ta lidská hyena ublížila. A že jich, bohužel, mezi námi je! Přečtěte si tu nejnovější příhodu z jejích DOČASEK: 
 
UMÍRAJÍ VE STOJE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 červenec 2017

Nevšimla jsem si toho... A přitom, všude kolem mne, vlastně kolem nás,  je jich tolik, tolik. Některé ještě žijí - některé jsou jen náznakově nemocné, některé už se nebrání. Stojí, a my jim neumíme pomoci. Tu smutnou věc má prý na svědomí především počasí v posledních letech. Velké teplotní výkyvy, odlišný průběh teplotních křivek v jednotlivých měsících v porovnání v dlouhodobými průměry, sucho a horko v jarních měsících, větrné počasí, bezmrazé zimy.

 
MÁTE DOMA KOCOURA? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 červenec 2017
Výsledek obrázku pro three dogs with kittyMy ne, my máme doma kočku. Když si ji mladí brali z útulku, měla jméno Freya. Prý je pojmenovaná po nějaké něžné víle, protože to je miloučká a hodňounká kočička. (Chlupáči, co u nás naleznou domov, bývají vždy z druhé ruky a tak jsou už pojmenovaní. Ale většinou si vyslouží nějaké jiné jméno.) U Frey se časem ukázalo, že to je víla zlovolná a tak se jí neřekne jinak než Pičulína.
 
DITA PULLMANNOVÁ, NADĚJE NEŠŤASTNÝCH PSŮ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 červen 2017
Chtěla bych vám dnes představit jednu moc bezvadnou ženskou, Ditu Pullmannovou, zakladatelku úžasné organizace, Dočasky De De, jinak parťáka projektu Se psem mě baví svět. Dočasky se zabývají umístěním pejsků v domácích depozitech, kde je jim poskytnut dočasný domov s veškerou péčí. Ale nejlépe bude, když vám o sobě a své lásce ke zvířatům a především pejskům, povypráví sama:
 
NEMOCNÉ KVĚTINY A JEDNA HÁDANKA PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 květen 2017
Související obrázekKdo nemá nějaký "pozemek" a má jen květináče, ten mne pochopí... Ale jsem přesvědčená, že i ty a ti, co mají latifundie, milují domácí kytičky taky. A to ani nemluvím o tom, pokud jsou to už květiny mnohaleté, případně dárky od někoho, kdo už nežije. Jeden takový problém právě mám. Voskovka, kterou mi před dávnými roky darovala maminka, tehdy vlastně jen takový aplégr, se mi během měsíce osypala jakýmsi prevítem!
 
ARCHIV - PES FAJNŠMEKR PDF Tisk E-mail
Úterý, 16 květen 2017
Dnes jsem neodolala a zase našla jeden moc krásný archivní článek, který vás určitě potěší :-))) Je od Pavly-Vodoměrky, která mi dnes poslala i velmi hezký cestopis, na který se už můžete dopředu těšit...A teď už má slovo Vodoměrka:
Tak mi to naše psisko zas vyvedlo husarský kousek, který jen potvrdil všechny mé teorie, že máme psa fajnšmekra, který  - kromě toho, že by občas sežral, na co přijde - pozná a umí ocenit lahůdky a náležitě si je vychutnat.
 
ARCHIV - NAŠE BONNA PDF Tisk E-mail
Středa, 26 duben 2017
Výsledek obrázku pro TOY POODLETvoreček, který je na svá léta neuvěřitelně nabitý energií. Chová se občas zcela neúměrně svému vzrůstu a běžným zvyklostem. Občas si myslím, že má v sobě zakódováno dokonce cosi z pavouka... Velice ráda totiž leze po výškách. Když byla malá, byla můj velký mazel. Nyní je to tvrdohlavá mrška, která ač malinká, ovládá celou naši rodinu.
 
PSÍ ZÁVISLÁCI PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 duben 2017
Výsledek obrázku pro dogs png imagesByla identifikována nová choroba, pravděpodobně způsobená virem, šířícím se mezi majiteli psů. Podle všeho již existuje delší dobu, ale teprve nedávno ji kdosi popsal a začal studovat. Nazývá se syndrom získané posedlosti psy. Nejprve se vědci domnívali, že je psychické povahy, ale poté, co se dva mladí výzkumníci našeho ústavu náhle rozhodli stát se chovateli a vystavovateli, uvědomili jsme si,že se jedná o infekčního činitele. Naši epidemiologové určili stádia této choroby a pro ně typické symptomy:
 
KOLIK STOJÍ ROČNĚ VAŠE POTĚŠENÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 05 duben 2017
Related imageTéměř tři čtvrtiny českých domácností chová doma nějaké zvíře jako domácího mazlíčka. Nejčastěji jde o psy (48 procent), kočky (31 pct.) a hlodavce (17 pct.). Domácí mazlíčky podle studie nadprůměrně často chovají domácnosti s dětmi, lidé s vyšším vzděláním, s průměrnými příjmy a z menších obcí do 5000 obyvatel. Průměrný věk chovaného psa je 6,5 roku, váží přibližně 17 kg, je nekastrovaný a nemá průkaz původu.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 460
[CNW:Counter]