O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

LEONARDO, MIMINKO Z KRABICE OD BOT PDF Tisk E-mail
Středa, 14 prosinec 2016
"Už jsem zapomněl, kde jsem žil první 4 týdny svého života, ale jednoho dne mě odnesli od mámy a už jsem ji nikdy nespatřil. Ruka, která smrděla odpadky a kouřem, mě přehodila do jiné ruky člověka, který mě další den plačícího a hladového, předal v krabici od bot do voňavých a trpělivých rukou mojí prozatimní tety Olinky. Vytrhli mě od mámy předčasně a nestihl jsem se tedy nic naučit, pomalu se musím seznamovat se vším, co patří do psího světa."
 
ŠŤASTNÉ POKRAČOVÁNÍ O TÝRANÉ FENCE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 prosinec 2016
Ráda bych vám předala báječnou a potěšující zprávu: fenečka, která žila v nemilosrdné rodině, kde byla nejspíš od narození týraná - a podle paní veterinářky (viz následující text) dlouhodobě a těžce, se přesto všechno uzdraví. Vzhledem k tomu, že sama je v podstatě odrostlá juniorka, tak má její tělíčko neuvěřitelnou sílu a životaschopnost. Už podstoupila první operaci, zatím se zotavuje a jak to vypadá, bude z ní jednou nesmírně šťastnej pejsek... A to i díky vám...
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 13 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 08 prosinec 2016
Parlington Rupert 2015-2016 ... V září 2014, v době, kdy jsem nemohla tušit, že tak pečlivě rozmyšlený nákup hřebce Quiri bude nakonec chovatelsky k ničemu, přišla nabídka na koupi hřebce z Británie. První myšlenka - není to divné, když mi koupi hřebce nabízí sama majitelka a chovatelka v jedné osobě?
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 12 PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 prosinec 2016

Rozšiřování chovu shetlandů vlastním odchovem znamená nutnost buď hřebce měnit po 3-5 letech, nebo držet hřebce alespoň dva. Původně měl být tím „druhým“ Llanshiver Baggins - druhý píši v uvozovkách proto, že pokud hřebec B připouští dcery hřebce A, nic to nevypovídá o vzájemných kvalitách těchto hřebců. To, že v jisté době připouští hřebec B dcery hřebce A, je dáno pouze tím, že hřebec B ještě nemá dcery, které by mohl připouštět hřebec A.

 
JE MI Z TOHO DĚSNĚ SMUTNO... PDF Tisk E-mail
Úterý, 06 prosinec 2016
DNES DOPLNĚNO O NOVÉ INFORMACE - V KOMENTÁŘÍCH - Protože mám pesa, svého drahého a nesmírně milovaného chlupáčka, jsem i víc než kdy dříve citlivá k sebemenšímu týrání zvířat. A občas si čtu stránky Dity Pullmannové, která se o všechny ty zbloudilce, opuštěňátka a především týrané pejsky vůbec, úžasně stará. A tam jsem objevila následující!!!!
 
UMÍ SE PSI SMÁT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 prosinec 2016
Žádný z mých psů to určitě neuměl. Váš chlupatec vycítí okamžitě vaši náladu, a když máte splín, položí vám hlavu na kolena, odevzdaně k vám obrátí oči a jeho oči říkají: “Nebuď smutná, já tě miluju, a jsem tu jenom pro tebe!“ Každý pejskař to zná…
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 11 PDF Tisk E-mail
Středa, 30 listopad 2016
Ještě vám dnes dopovím vše o Picovi - stále říkám, že dobrý kůň musí mít svých pět „P“: původ, postavu, povahu, pracovní použitelnost a plodnost. A jak je na tom můj hřebeček Pico? Výborně, to mi věřte!
 
TVRĎÁK POD PANTOFLEM PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 listopad 2016
Všeobecně si moje okolí myslí, že jsem ženská tvrdá a protože jsem schopná zatlouct hřebík do zdi, aniž bych musela následně volat odborníka na postavení nové, že snad ani neexistuje problém, který bych nezvládla. Tedy o tom je přesvědčena hlavně ženská část osazenstva naší malé vesničky. (Následující překrásné povídání je od Heleny - CESKYMO. Je to už devět let, co to psala... Kde je jí asi, holce, konec? V které zemi USA?)
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 10 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 listopad 2016
Je to pár týdnů dozadu, co jsem tu psala o svých milovaných konících. Pak jsem na jakékoliv psaní neměla čas ani pomyšlení, ale teď bych ráda pokračovala a seznámila vás ještě s dalšími mými překrásnými koníčky. Dnes vám tedy představím hřebce PICO, koně, který  má opravdu pět "P".
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 66 - 78 z 446
[CNW:Counter]