O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

JUPÍÍÍ, KONÍČCI JSOU ZPÁTKY! PDF Tisk E-mail
Úterý, 14 červen 2022
Pro ty, kteří dřívější MILENINY texty, tak suprově popisující život s shetlandskými poníky, pamatují: vrací se zpět s nejnovějšími zážitky. Že život věnovaný péči chovu koní není procházka májovou zahrádkou, asi chápete, ale představovat si jen jízdu na koni, kovbojské zážitky - jsou romantické představy. Mít jako „koníček“ koně, vyžaduje poměrně časově a fyzicky náročnou každodenní péči. Ale teď už má slovo Milena:
 
ZNÁTE TONYHO A EBERHARDA? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 květen 2022
Jestlipak víte, že kouzelná Pražská zoologická zahrada je v žebříčku nejoblíbenějších zoologických zahrad světa na 5. místě? Pochybuju, že někdo dovede vyjmenovat všech těch 670 druhů zvířat, která tam žijí. Já jsem se zakoukala do želváků. Konkrétně dvou následujících želvích pánů. Dosud jsem se osobně poznala jen s těmi malými, které se placatí po trávníku mojí dcery, ale ono opravdu - není želva jako želva – a dokonce ani tehdy ne, když jsou obě stejného druhu.
 
PÁN GAUČE A POLŠTÁŘŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 13 duben 2022

Manželka se pokoušela dceři vysvětlit, proč v tmavém oblečení je na slunci větší horko než v oblečení světlém. Bohužel, nachází-li se v šuplíku nadepsaném "Znalosti z fyziky" prázdno, těžko se z něj bere. "Na mě se nekoukej," řekl jsem jí, když pohledem hledala záchranu. Já šuplík s nápisem "Znalosti z fyziky" ani nemám. To však dítěti nevysvětlíte. Ba co víc, nesmíte mu to ani přiznat. Rychle by se vám to vrátilo při výtkách za špatnou známku ve škole.

 
VEMTE SI TO ZADARMO, SNAD I PŘIPLATÍM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 říjen 2021
Pothos - Scindapsus aureum - Piante da interno - Scindapso, Potos,  epipremnum - Scindapsus aureum - AppartamentoDostala jsem před rokem ocásek. Takový malý, zelený, na vršku lísteček, po stranách ještě dva. Šoupla jsem ho do skleničky, pustil kořínky - a tím to všechno začalo. Přesně jako v té staré známé Erbenově pohádce o hrnečku, který uměl vařit nekonečnou kaši.  Během velmi velmi krátké doby se tahle úžasná, nekvetoucí, ale překrásná rostlinka u mne uvelebila, uhnízdila a všechno všude zazelenila. Je překrásná, ale už je jí moc....
 
COPAK JE TO ZA "KVÍTÍ", KDO TO POZNÁ? PDF Tisk E-mail
Středa, 04 srpen 2021
Jak jsem slíbila, tak dnes činím - nabízím vám pár "zelených hádanek". Vím, že je mezi vámi plno úžasných botaniček a botaniků, tak jsem docela přesvědčená, že to pro vás nebude moc těžké. Fotky jsou od mé dcery Lenky, které "to" roste na její floridské zahrádce. Čímž jsem vás situovala do míst, kde "to" roste. Jo, ještě vám prý mám říci, že to fakt není okurka ...
 
HAJ OVEČKY, HAJ, PŘES ZELENÝ HÁJ... PDF Tisk E-mail
Pátek, 23 červenec 2021
Lamb - Animals Photo (30710602) - FanpopVe vybraných pražských lokalitách se i letos objevila stádečka ovcí, koz a skotu. Jejich úkolem je spásání porostů ve zvláště chráněných oblastech. Vedení města si projekt pochvaluje s tím, že jde o tradiční a zároveň k přírodě šetrný a efektivní způsob obhospodařování pozemků a to hlavně v těžko přístupném terénu. Půda také dostává zpět potřebné živiny, což se o motorových sekačkách říct nedá…
 
ZNÁTE TUTO ROSTLINU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 10 červen 2021

A další hádanka - tentokráte "jedlá". To, co vám ukážu, je z nějakého vzdáááleného konce světa. Rozhodně hodně teplého světa. Přiznávám, že ani nevím, jestli tohle vůbec někdy v Čechách bylo ke koupi ... Tady na Floridě, se dá obstarat celkem běžně. Takže tu růst bude; když jsme snědly jedlou část,  to "uvnitř" zkusíme probudit k životu :- ))).


 
ORCHIDEJE, FENG SHUI A "VĚŘ SI KDO CHCEŠ, ČEMU CHCEŠ" PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 květen 2021
Siirto, erityinen kokoelma specialni květináč na orchidej - mirca-art.comPokojové rostliny si pořizujeme proto, aby lahodily našemu oku, vnitřně nás zklidňovaly a čistily vzduch. S orchidejemi - ač jsou opravdu nádherné - může být v tomto směru velká potíž. Pro spoustu lidí jsou velkou láskou. Ale četla jsem, že podle zásad feng shui  orchideje z lidí vysávají životní energii. Že tyto rostliny se zkrátka chovají jako energetičtí upíři. Dle feng shui odebírají z lidí veškerou energii a pokračují v tom stále a stále, dokud mají co sát.
 
MY DVA, NAŠE RÁNO PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 únor 2021
Image result for black catAno, každé ráno probíhá podle stejného rituálu... Otvírám oči a mám pocit, že mám mezi nohama balvan. Hřejivý, chlupatý. Ten můj rošťák si zase vybral nejhřejivější místo na mém těle a vyhřívá se, pacholek, v mé nejspodnější energetické čakře. Opatrně se pokouším pohnout nohama. Pak je zkouším ještě víc rozevřít, abych se vymanil... To už jde o něco hůř. Tříselné svaly jsou za noc znehybnělou pozicí ztuhlé — zatímco hřejivá koule mezi nimi reaguje jen mírným zavrtěním.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 14 - 26 z 460
[CNW:Counter]