O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Fauna a flora

TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 3 PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 únor 2016
Plaváček – roky 1998 a 1999. V minulém díle mých vzpomínek na hřebce, kteří prošli naším chovem, jsem popsala své zážitky s perfektním parťákem, standardním shetlandským hřebečkem Goldan Cavalierem. V roce 1998, v posledním roce Goldanovo působení na stanici Málkovice, jsem s ním již nepřipustila žádnou svoji klisnu, ale připouštěla jsem s ním cizí klisny a svou klisnu hřebcem větším.
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 2 PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 únor 2016
Goldan Cavalier 1992-1998 - Jestliže jsem se svým prvním poníkem Robinem objevila užitečnost shetlandů, Goldan může za to, že jsem shetlandy neopustila, ani když děti vyrostly a už jsem překročila 25 let jejich chovu. Dopustila jsem se jen jedné chyby, když jsme se s dětmi domlouvali, jak novému hřebci říkat; zkrátili jsme mu jméno na Goldan, což byl ve skutečnosti prefix (prefix a sufix jsou názvy chovů, budete je znát z chovu psů, prefix jde před osobní jméno zvířete, sufix za jméno zvířete).
 
TŘINÁCT HŘEBCŮ A JÁ - 1 PDF Tisk E-mail
Neděle, 07 únor 2016
ROBIN  1988-1992 - Po ukončení VŠZ jsem takřka současně nastoupila do svého prvního zaměstnání a pořídila si jezdeckého koně – klisnu Sonetu (přesněji koupila jsem si koně 3 dny před nástupem do zaměstnání a jaksi nastoupila i s ním. V té době – r.1985 – nebyl chov soukromého koně jednoduchý, nebylo možné koupit oficiálně oves, nešlo si pronajmout louku - seno jsme sušili po příkopech…
 
DESET NEJSMRADLAVĚJŠÍCH PEJSKŮ PDF Tisk E-mail
Středa, 03 únor 2016
Chcete koupit psa a přemýšlíte nad plemenem, které by se k vám, vašemu životnímu stylu, domu, sedačce a dalším náležitostem nejlépe hodilo? Důležitý je vzhled, temperament, povaha, inteligence, velikost a další atributy. Ovšem pro ty s choulostivějším nosíkem by mohl být následující seznam také jistým vodítkem pro výběr toho pravého...
 
VÝSTAVA SHETLANDE PONY PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 leden 2016
Slíbila jsem vám napsat, jak se soutěží o poháry... Takže tímto tak činím :- ))). Nejprve je nutno se přihlásit. A tak, jako obvykle, i letos v zimě jsem nabrala krve všem koním, kterým dvouletá platnost vyšetření dobíhala (cca polovině stáda; zbylým beru krev v sudém roce), takže by byli bývali všichni měli jako v jiných letech platné „cestovní pasy“ a mohla jsem v době před uzávěrkou přihlášek vybrat k účasti kteréhokoliv z nich - podle aktuální kondice, či podle záměru, se kterým na výstavu pojedu.
 
ZBLÁZNILA JSEM SE DO ORCHIDEJÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 13 leden 2016
Když jsem byla dítě, měli jsme doma malá okna – tři obrácená na sever, dvě na východ v nevytápěných ložnicích a jen jediné na jih. Možná proto to s pěstováním kytiček – pokojovek nebylo slavné, nějaká voděnka - podénka, sansevieria (tenura, tchynin jazyk), koleus (okrasná kopřiva). Já vždycky byla spíš na zvířata, takže květiny mě oslovily až na vysoké škole.
 
ŠŤASTNÝ KONEC JEDNOHO NEŠTĚSTÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 prosinec 2015
Jsou sváteční dny, konec roku. Všude by měl být klid a mír a měli bychom zapomenout na vše zlé, obejmout se a užít si společně pohody. Bohužel, venku na řetězech, v kotcích či bednách, jsou psi, kteří trpí. Samotou, hlady, jsou smutní a nemocní. Stejně tak kočky a jiná zvířata. Vánoce nejsou jen dárky, opulentní hostiny, ale především láska a domov.
 
CO JE TO ZA KYTKU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 prosinec 2015
Jsou to snad tři roky, co jsem si přivezla z New Yorku dva malé zelené šmrcásky, které mi přišly v obálce od dcery z Boise. Propašovala jsem je zdárně až domů a protože už v NY zdatně zapustily kořínky, začala malá "záhada" na pražském balkóně růst. Ze šmrcásků se postupem času stala obrovská zelená záplava, pokrývající celou boční stěnu.
 
MÁME DOMA "PEPÍKY" PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 prosinec 2015
Máme pár veverek, které bydlí u nás na zahradě. Naše veverky se všechny jmenujou Pepa. Za zahradou žije plno dalších, ale ty naše jsou všechny jen Pepové. Pepa Jedna, Pepa Dvě, Pepa Tři.. Jednou jsme měli na zahradě dokonce Pepů pět!
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 446
[CNW:Counter]