O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

VYROVNÁNÍ BSM BEZ VYROVNÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Dobrý den, mám na Vás prosbičku o radu - po rozvodu manželství před 20 lety nedošlo mezi mnou a mým manželem k vyrovnání majetku (rodinného domku) ze strany nezájmu mého bývalého manžela (nechtěl přistoupit na žádný návrh vyrovnání, takže po 3 letech bylo BSM ukončeno tím, že si každý nechává polovinu domku. Exmanžel tu svou nijak nezveleboval, takže je víceméně zchátralá.).
 
EXMANŽEL ZADLUŽUJE BYT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 říjen 2018
 Dobrý den mám velké problémy, s ex-manželem jsme měsíc rozvedeni, před rokem jsem podávala žádost o rozvod a odstěhovala se do pronájmu z našeho spol. bytu, na který jsem měla uživatelská práva. Já bydlela se synkem v pronájmu a manžel v našem bytě, ve smlouvě na vypořádání majetku jsme ale měli uvedeno, že po dobu po rozvodu zůstane náš byt mě se synkem a manžel byt opustí a odhlásí se z trvalého pobytu.
 
SVOU PRÁCI MÁM RÁDA, ALE ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 říjen 2018
Milá Danielo, mám problém jako hrom. Jsem celkem krátkou dobu zaměstnaná v jedné firmě. Je to rodinná firma, kam mě angažoval přímo majitel s tím, že je potřeba zavést podstatné změny. Prostě potřeboval čerstvý vítr do plachet, a to se se zaměstnanci, kteří jsou tam přes 15 let, špatně dělá. Dostala jsem na starost obchodní tým – dva obchodníky a dvě dívky na zákaznickém servise. A úkol – totálně to tam překopat.
 
BUDE DOBRÝ TÁTA? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 září 2018
 Potřebuju poradit, přátelé… Chodila a pak i žila jsem s partnerem sedm let. Jednoho dne přišel nějaký špatný a pak z něj vylezlo, že má ještě „jinou“ a ta je „v jináči“. A bylo po všem… A já byla pak tři roky sama, a začala jsem si už myslet, že všichni solidní chlapi vymřeli. Rady kamarádek, ať si „nechám dítě udělat“ a budu jen s ním, jsem ale neposlouchala. Protože chci mít celou rodinu, tedy i manžela.
 
KOLEGYNĚ V PRÁCI - JAK NA NI? PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 září 2018
 Dobrý den, mám problém, se kterým si už nějakou dobu nevím rady. Možná se bude zdát někomu banální a hloupý, ale mě docela komplikuje život, proto se obracím s žádostí o pomoc do vaší poradny. Je mi 30 let a nedávno jsem nastoupila do nové práce na obchodní pozici. Práce mě moc baví. Vlastně jsem úplně nadšená a pohlcená.
 
TRÁPENÍ S DCEROU BEZ SEBEVĚDOMÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 30 srpen 2018
 Milá Danielo, mám docela velké trable s dcerou a nevím, co s tím. Je jí 25 let. Je to šikovná vysokoškolačka. Vždycky byla bezproblémová a věděla si se vším rady. Samostatná, vzdělaná, hezká. Říkala jsem si, že mám velké štěstí, ale… Tam, kde jí bylo nandáno, tak z druhé strany a to velmi důležité, je jí ubráno. Vychovala jsem ji sama. Manžel zemřel při autonehodě, když jí bylo 10 let a já si říkám, jestli tohle všechno nezpůsobilo její trable.
 
INTERRUPCE - ANO, NE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 31 červenec 2018
 Milá Kudlanko, vážení přátelé, rád bych se poradil s širším plénem o hodně ožehavé věci: manželka mi před dvěma měsíci oznámila, že budeme mít další dítě. Je sice fakt, že na rozdíl od dvou předchozích, není nijak plánované, ale - nemáme se zas až tak špatně, aby to byl nějaký velký problém. Jenže - to už byla téměř ve třetím měsíci těhotenství a nyní jsem se dozvěděl, že s téměř stoprocentní jistotou nebudu otcem já.
 
PRÝ ZA TO MŮŽU JÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 18 červenec 2018
 Rozešel jsem se s přítelkyní. Už to delší dobu neklapalo, v podstatě jsme vedle sebe jen tak fungovali. Bydleli jsme sice spolu, tedy u ní, ale bylo to takové manželství po deseti létech. Naštěstí bezdětné. Ne, nehádali jsme se, ono už to ani to hádání nemělo cenu. Nějak jsme neměli společné zájmy, každý si jel vlastně po svém. V té době jsem poznal Katku. Perfektní hodná holka, chytrá, příjemná, no – nebudu sem psát všechny ty superlativy, co mne napadají. A tak jsem se rozhodl situaci řešit. Přítelkyni jsme prostě jednoho dne řekl, že si musíme promluvit, a že se chci odstěhovat. Že si hledám podnájem a prostě tohle soužití na nic že skončíme…
 
PIJE, NEPIJE... PDF Tisk E-mail
Středa, 18 červenec 2018
 S přítelkyni jsme spolu téměř dva roky a plánujeme svatbu, rodinu atd. Minulý víkend jsme měli jet k našim společným známým na Moravu, jenže den před plánovaným odjezdem se mi udělalo strašně zle a tudíž jsem nikam nemohl jet. No a nejenže moje přítelkyně odjela (vzala s sebou jinou kamarádku), ale teď jsem se ještě dozvěděl, že se tam neskutečně zmrskala a pěkně řádila.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 92 - 104 z 1557
[CNW:Counter]