O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

DOPISY Z DÁVNÝCH DOB PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 prosinec 2018
 Dobrý den, neznámí přátelé. Nedávno jsem objevila tento web i rubriku, ve které čtenáři pomáhají radou těm druhým. A tak bych se také chtěla podělit se svým problémem. Když jsem pomáhala u rodičů s předvánočním uklízením bytu, našla jsem v jedné skříni krabici, ve které byly staré dopisy mého bratra. Bratr je bohužel už delší dobu po smrti.
 
TÝDEN S PEDOFILEM? PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 prosinec 2018
 Moje máma žije se svým druhým manželem v Německu. Na Vánoce pozvala celou naší rodinu na týden k nim. Máme čtyři malé děti, pro které by to byl velký zážitek. Je to od ní velice hezké. Ale problém je, že sestra jejího manžela má syna, který byl teď nedávno propuštěn z vězení, kde byl za pedofilii. A bude tam na celé Vánoce taky!
 
O DÁRCÍCH A NEJEN O NICH PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 prosinec 2018
 Přátelé, čtenářky a čtenáři, ráda bych se s vámi poradila o řešení jednoho mého nastávajícího problému. Jsem už v důchodu, mám děti, mám i vnoučata. Stýkáme se velmi často, snažím se rodiny mých dětí nějak extra neovlivňovat, ale mám ten pocit, že slušné chování, co jsem se snažila vštípit mým dětem, se ale bohužel už na jejich děti nijak nepodědilo.
 
JSEM ZAMILOVANÝ SLABOCH? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2018
 Jsem ženatý cca 10 let. Clovek by řekl, že budu už rozumný a zkušený, jenže já si stejně nevím rady. Už po pěti letech po svatbě, měla manželka aférku se svým kamarádem ze střední školy, řekněme Petrem, měla s ním dokonce dítě. Ještě těhotná se ke mě ale vrátila, a syna vychováváme společně, je jako můj vlastní. Uběhlo dalších pět let, a situace se opakovala, opět milostné vzplanutí k Petrovi...
 
CO SE SYNEM? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 listopad 2018
 Milá Kudlanko, milí neznámí přátelé. Nedávno jsem objevil tyto stránky a zkusím vám popsat naše současné trápení. Náš devatenáctiletý syn nechce nic dělat a žena a já nevíme, co s tím máme dělat my. Po maturitě ho bohužel nikde na VS nevzali a od té doby sedí doma a hraje videohry. Nechodí do práce, nevydělává, neplatí žádné účty, neplatí za jidlo…
 
ŠIKANA UČITELKY? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 listopad 2018

 Jsem učitelka na střední škole a nemám zřízený facebookový profil. Ale teď byl však metodikem prevence zachycen na facebooku na mé jméno zřízený profil a s mojí fotografií, nejspíš tajně pořízenou a především s nevhodnými komentáři. Na základě u toho uvedených sdílených „přátel“ škola rozjela vyšetřování po vlastní linii.

 
VŠICHNI JSME SAVCI, TAK PROČ NEJÍST SPOLU ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 listopad 2018
 Kudlanko a kamarádi, potřebuju poradit ohledně Vánoc. Každoročně jsme na Štěpána pozváni k manželčiným rodičům.  Každý rok je mi však už z toho pozvání, z toho, co mne tam čeká - a hlavně pak oběda samotného, tak zle, že téměř pokaždé zvracím. Jsou fajn, hezky se s nimi povídá, ale... Víte, oni jsou "velmi šetrní", i když nemají vůbec důvod. Jejich suroviny na vaření jsou prošlé (už prošlé totiž kupují), a hlavně: kočky a psi se volně procházejí po stole, jejich misky jsou vedle našich nandaných talířů!
 
ALKOHOLOVÉ DĚDICTVÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2018
 Milá Kudlanko, alkohol hrál v životě mého manžela vždy velkou roli, pokud vím, denně pil již od svých šestnácti let. Naštěstí už je to můj bývalý manžel, a tak je mi jeho zdraví úplně šumák. Jedná se mi ale o našeho syna. Je mu čerstvě sedmnáct, a měl by mít už vlastní rozum, ale je to pořád takový blbý ucho, a táta je jeho táta.
 
MANŽEL "NEPOSLUŠNÝ" KUŘÁK PDF Tisk E-mail
Středa, 14 listopad 2018
 Milá kudlanko a neznámí přátelé, mám jednoměsíční krásnou holčičku. Zdravá, krásná, dobře spinká …děkuji pěkně. Problém je - jak jinak, heheheh - manžel. Teda spíš to, že kouří. Nejdříve slíbil, že přestane, až otěhotním. Pak až se malá narodí. Teď, že přestane, ale pozvolna a v mezičase chodí tedy kouřit ven.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 79 - 91 z 1556
[CNW:Counter]