O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

CÍTÍM SE POD PSA PDF Tisk E-mail
Úterý, 10 březen 2020
Když  jsem přišel domů, žena doma nebyla. Zato jsem měl na polštáři dopis. Že je nešťastná a že nevěděla, jak se mi podívat do očí, proto mi píše. Ale že už prostě nedokáže cokoli předstírat a začne říkat pravdu. A že i když bere ohledy na děti, že to chce řešit. No, a pak tam stálo, že se zamilovala do jiného a nevidí možnost, jak náš vztah nadále udržet. A že jsme oba ještě relativně mladí a že to určitě časem bude všechno OK.
 
NEROZHODNÝ CTITEL ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 25 únor 2020
Pracuji ve stejné advokátní firmě, jako Anna, která shodou okolností i bydlí ve stejném domě jako já. Mluvíme spolu, textujeme si, Anna se mi velice líbí, a je mi s ní dobře, tedy pokud si spolu třebas na chodbě v práci povídáme, nebo zajdeme do vedlejší kavárny. Problém je, že žije s přítelem, se kterým je už čtyři roky. On pracuje někde ve skladu. Někdy spolu mluvíme i telefonicky, ale to jen tehdy, když se to Anně hodí.
 
TAKOVÁ TRAPNÁ ZÁLEŽITOST PDF Tisk E-mail
Neděle, 23 únor 2020
Před třemi lety jsem ovdověl, a zůstali jsme s dcerou spolu sami. Dceři je teď 16. Minulý víkend mě přistihla, jak velice „aktivně“ sledují porno. Bylo hodně pozdě v noci, a myslel jsem si, že už dávno spí. Jenže ona je teď úplně mimo, myslí si, že jsem úchylný zvrhlík. Její matka ji vychovávala velice konzervativně, absolutně nulové informace o jakémkoli projevu sexuality.
 
VĚZEŇ V MANŽELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Středa, 19 únor 2020
Jsem dva roky ženatý a máme půlroční holčičku. Manželka je s dcerkou doma, já chodím do práce. Samozřejmě doma pomáhám, nakupuji, zařizují vše potřebné, o víkendu pomáhám s úklidem, s malou jezdím s kočárkem na procházky, hrajeme si. A vše je bezvadně. Jakmile ale vyrážím dělat něco jiného, než co se přímo týká rodiny, tak je to hned velký problém. Dřív jsem hodně hrál fotbal a plaval, minimálně 2x týdně jsem sportoval.
 
CHTĚLA BYCH SE ODSTĚHOVAT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 únor 2020
Přeji dobrý den a zdravím Kudlanku a všechny čtenáře. Pokusím se zde krátce nastínit svou situaci a dodat otázky, na které bych potřebovala vaši radu. Bydlím s matkou v pronájmu, v současné době mne živí ona ze svého platu, tedy co se týče bydlení a jídla. Máme ale dost špatné vztahy, někdy má hysterické záchvaty, bije mě, vyhrožuje, je to psychický i fyzický teror, po posledních několika scénách, kdy jsem už i utekla spát ke kamarádce, jsem si řekla STOP, stěhuju se!
 
DÁM OSKARA ZA MOUDROU RADU! PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 únor 2020
Tohle, o čem vám dnes budu  psát, se na Kudlance už párkrát přetřásalo, a stejně tak se občas řeší i jinde. Dokonce si myslím, že to v současné době leží v hlavách mnoha dalších lidí - a nejen jako drobný problém. Ptáte se co? KNIHY. Ty krásné papírové, brožované i vázané, beletrie i naučné, knihy nejrůznějších kvalit, stáří, oborů, cen... Všechny ty, které máte doma.
 
BEJVALKA SI NEDÁ POKOJ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 únor 2020
Chodím s přítelem čtyři měsíce. Plánujeme společnou budoucnost, vše je vynikající, kromě jedné věci. Jeho bývalka, se kterou se rozešel téměř před osmi měsíci, ho stále bombarduje textovkama. Zpočátku to vypadalo nevinně, psala např., kdy mu pošle peníze, co mu dluží apod. Jenže v poslední době přicházejí textovky od ní téměř každý den a jsou stále osobnější.
 
JAK SE CHOVAT? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 únor 2020
Pracuji v advokátní kanceláři, jsme tu spíš jako jedna velká rodina, než normální zaměstnanci. Všichni se dobře a dlouho známe a doposud jsem myslela, že máme navzájem výborný vztah, podmínky a komunikaci. Doposud. Ale co se stalo: jeden z mých kolegů se před několika dny pokusil zabít. Všichni jsme z té zprávy byli v šoku.
 
ZPOVYKANOST? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 prosinec 2019
Mé dceři je už dvacet let, ale stejně si myslím, že ještě není úplně dospělá. Prostě se bojím, že právě přišla o něco pěkného. Chodila něco přes rok s o dva roky starším Markem. Marek je opravdu výjimečný mladý muž. Pracuje ve firmě svých rodičů, je neuvěřitelně milý, hodný, k mé dceři se choval vždy absolutně úžasně.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 40 - 52 z 1605
[CNW:Counter]