O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NE, NENÍ LEPŠÍ NĚCO, NEŽLI NIC PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 listopad 2007

 Dobrý den, ahoj všem, asi bude pro mnoha lidí tento text nezajímavý, ale pro mě je to docela osudový krok. Jsem s přítelem 5,5 let, mezi touto dobou jsme měli dost problémů. Už jsme se během této doby cca třikrát rozešli a zas se k sobě vrátili. Naposledy, když jsme se rozešli, tak jsem se rozhodla, že změním celý svůj život a tak jsem se odstěhovala do Prahy. Našla jsem si práci, která mě baví a i pár kamarádů.

 
JSEM SI HNUSNÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 říjen 2007

 Ahoj Kudlanko, potřebuji poradit... možná je to hloupost, ale... Nějak si už se sebou nevím rady. Nastíním: bývalý manžel mi už přes tři měsíce dluží výživné. To je asi prvotní příčina všeho. Změnil zaměstnání, bydliště, telefon, číslo účtu. Abych dala k soudu návrh na exekuci, musím toto znát, jinak můžu dát pouze návrh na exekuci majetku.

 
CHCE ZMĚNU, NECHCE MNĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 říjen 2007

 Dobrý den, kudlanko, poraď mi: žiju ve společné domácnosti se svým partnerem; už šest let. Postupem času se ale u nás vytrácela veškerá komunikace. Máme spolu čtyřletého syna. Bohužel, nedávno jel můj partner na sraz se svou školou a potkal tam nějakou slečnu. On mi sice říká, že mě s ní nepodvedl, ale současně  že mu není lhostejná, ale že neví, co dál, když se mnou má dítě...

 
VEZME MI DĚTI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 26 říjen 2007

 Milá Kudlanko, potřebovala bych poradit. S manželem už více jak rok spolu nevycházíme; po všech těch hádanicích jsem mu řekla, že se tedy radši dáme snad rozvést a on na to hned přikývl. Máme spolu dvě dcerky, jedné je pět a druhé necelé dva roky.  Bohužel mi začal hned ošklivě nadávat, vyhrožoval, že mi děti nedá, a ať odejdu bez ničeho a sama. Domluva s ním není vůbec žádná.

 
PROBLÉMY S MÁMOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

 Dobrý den, chci vás všechny moc moc požádat o jakoukoliv radu. Je mi 26 let, mám mladšího brášku, je mu čerstvých patnáct, takže puberta v plném rozkvětu. Naši rodiče jsou už několik let (10) rozvedení. Byla to mámy vina, protože si našla milence, kterého si chtěla za každou cenu vzít a tátu opustila. Ale několik měsíců po rozvodu jí milenec utekl a ona zůstala sama.

 
UŽ MI DOVOLÍ BÝT JEN KAMARÁD - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 17 říjen 2007

 Někdy uhodnu, který dotaz bude mít velkou odezvu, někdy ne. Například dopis od Oty jsem původně brala jako běžné trápení, které sice většinou postihuje ženy, ale nevyhýbá se ani mužům. Když se to pak všechno rozjelo do víc než košatých forem, dokonce to vypadalo (jako už párkrát), že tazatel raději Kudlanku opustí, docela mi z toho bylo smutno.

 
UŽ MI DOVOLÍ BÝT JEN KAMARÁD - I. PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

 Potřebuji radu ohledně svého vztahu s manželkou. Jsme spolu 12 let, máme dva kluky 9 let a 5 let. Má žena mi před měsícem z ničeho nic řekla, že už mě nemiluje a může se mnou zůstat jen kvůli dětem. Je to prý kvůli mojí povaze, jsem prý hodně žárlivý. Nemyslím, jen jsem prostě začal něco tušit, tak jsem se vyptával.

 
KDYŽ JE SMŮLA ZAŽRANÁ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

 Milá Kudlanko, nevím, jestli se jedná jen o moji životní smůlu nebo jestli něco dělám stále špatně...  ale před osmi lety jsem se vdala a mám s mým (dnes už) ex-manželem dva krásný kluky (takové dva čertíky, které bych za nic na světě nevyměnila). Ze začátku bylo manželství docela spokojené, ale jen do té doby, než manžel získal mnohem lepší práci s lepším postavením...

 

 

 
SEZNAMOVACÍ INZERÁT PDF Tisk E-mail
Pátek, 12 říjen 2007

 Jo inzeráty, to je něco.... Někomu tahle záležitost docela slušně zpestřuje život, někdo to párkrát zkusí, nic z toho není, ten další naopak na inzeráty a "tenhle druh seznamování" nestačí ani nadávat. Prostě jak kdo. On totiž takový správně napsaný inzerát je v podstatě malé písemné dílko, které o vás má pár písmenky všechno naznačit...

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1509 - 1521 z 1593
[CNW:Counter]