O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

POLORODÝ SOUROZENEC - "VPÁD CIZINCE" PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 září 2007

 Četla jsem teď o problémech "střídavé péče" a zamyslela se nad dalším problémem, týkajím se dětí z rozvedených rodin: předesílám, že nejsem žádný teenager. Nicméně vám chci napsat o tom, kdy já - z rozvedené rodiny - jsem zjistila, že můj tatínek s novou přítelkyní čeká miminko. Tu situaci jsem na vlastní kůži nepoznala, jen „téměř".

 
STŘÍDAVÁ PÉČE - CO TO OBNÁŠÍ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 06 září 2007

 Ahoj, nacházím se v situaci, kdy máme s manželem ve střídavé péči jeho pětiletou dcerku z prvního manželství. Podotýkám že rozvod byl uskutečněn více než dva roky před našim seznámením, takže se tu nejedná o rozvrácení rodiny mou příčinou. Holčičku beru jakou svou vlastní, máme ji oba moc rádi a ona je šťastná, že je týden s mamkou a týden u nás.

 
JEDNOTVÁRNÝ ŽIVOT PDF Tisk E-mail
Úterý, 04 září 2007

 Milá Kudlanko, pohybuju se v takovém začarovaném kruhu. Vím  to, ale neumím se z toho nějak sama vyhrabat. Vím, co všechno bych mohla nebo měla dělat, ale nezvládám to. Momentálně jsem dost ve stresu, protože se vždy moje váha pohybovala kolem určité hranice, a teď mám najednou o dvacet kilo víc.

 
CO KDYŽ OPRAVDU BYL U STB... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 27 srpen 2007

 Milá Kudlanko, ráda bych se s Tebou poradila, protože Tvé názory považuji za rozumné, objektivní a velmi si jich cením. Můj problém se netýká ani mého přítele, ani nevěry (žádná díky bohu není), ani dětí (také zatím nejsou), ale mého otce. Když mi bylo necelých patnáct, umřela maminka na rakovinu tlustého střeva a zůstali jsme sami -

 
KDYŽ ON JE TO DOBRÁČEK... PDF Tisk E-mail
Neděle, 26 srpen 2007

 Lidi, mám příbuznýho, bratrance. Jinak vola nebeskýho... Karel dře vod rána do večera (dělá truhláře v jedný nábytkářský firmě), tý svojí dvakrát měsíčně dělá stojku do halíře (tak kolem dvaadvaceti čistýho měsíčně), vo sobotách a nedělích doma pěkně vygruntuje, pak za prachy chodí uklízet vedlejší barák. Pochopitelně, že taky sám vaří, sám pere.

 
JEDNOU ZA ČAS "ZNÁSILNĚNÁ" PDF Tisk E-mail
Středa, 22 srpen 2007

 Milá Kudlanko, mám trápení. Asi bych měla jít za nějakým psychologem, sexuologem, ale já to prostě nezvládnu, neumím si představit, že bych někde měla nahlásit své jméno, adresu atd. a pak říct, jaký mám problém. Protože asi na "tohle" nejsou žádné prášky, tak si stejně nemyslím, že bych dostala nějakou extra radu.

 
JE TO JEJÍ ŽIVOT... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 20 srpen 2007

 Máme dvě děti a v podstatě do nedávna bylo všechno docela fajn. Dcera (ta starší) je nyní v předmaturitním ročníku, respektive do něj teď od září měla nastoupit. Ale poslední týdny máme doma peklo. Prostě oznámila, že se na školu vykašle, že to je stejně zbytečnost, ztráta života (!) a že si už zařídila místo jako au-pair někde v Anglii.

 
KDYŽ JÁ HO TAK MILUJU, MAMINKO... PDF Tisk E-mail
Neděle, 19 srpen 2007

 Milá Danielo,  jsem dlouholetá čtenářka Kudlanky a jako hodně přítomných jsem "kudlančí závislák".. Potřebuju se hlavně vypovídat a asi si i přečíst  co na to ostatní - já vím - „má ty svatá prostato..." Moje 20ti letá dcera rok a půl chodila a z toho rok žila s přítelem. Po maturitě sehnala dobrou práci 50 km od našeho bydliště; on bydlí na polovině cesty.

 
NA CHALUPĚ A DOMA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 srpen 2007

 Jsem tři roky vdaná, máme ročního chlapečka a já najednou tohle. Byla jsem se sestrou u ní na chalupě a když švagr jel domů, tak jsem se svezla s nim, že nakoupím nějaké dobroty a na otočku se vrátím. Když už jsem tedy byla v Praze, tak ať mě hodí domů, že se osprchuju.       

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1509 - 1521 z 1573
[CNW:Counter]