O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

LÍBACÍ PUSINKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 30 červenec 2007

 Milá Kudlanko Danielo a vy všechny, všichni. Využívám anonymity a svěřím se vám, protože jinému nemám komu. Ne že by nebyli lidi, ale prostě to nejde. Rozešel se se mnou můj přítel, o kterém jsem byla přesvědčená, že je to ten vysněný princ, kterému budou jednou moje budoucí děti říkat tatínku, který bude vedle mne usínat i se probouzet.

 
JSEM JEHO MILENKA PDF Tisk E-mail
Neděle, 29 červenec 2007

 Je to něco přes rok, co jsem objevila mužskýho, jakého vlastně odjakživa hledám. Od počátku bylo tohle zjištění oboustranné. Bohužel, má to nejen háček, ale přímo hák. (Uhodli jste, je ženatý.) Ale stejně nám to nevadilo. A nějak plynul čas, já se cítila šťastná (samozřejmě v mezích možností), bylo to pro mě stále silnější a hlubší a samozřejmější... až do tohoto víkendu.

 
PROVINILÝ MILENEC PDF Tisk E-mail
Středa, 25 červenec 2007

 Když tak čtu o nevěře, rozhodla jsem se přidat i svůj problém, který mě právě ničí. O to víc, že se netýká jen mě. Jsem rozvedená, je to už devět  let, mám sedmnáctiletou dceru. Před pěti léty jsem se seznámila s jedním mládencem. Bylo to na jednom školení a já, která si říkala "už nikdy víc", jsem zahořela jak papír. Průšvih je, že můj přítel je o dost mladší než já. Konkrétně o dvanáct let...

 
KDYBYCH MOHL MÍT OBĚ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 23 červenec 2007

 Dobrý den Kudlanko, prosím o tvůj názor. Jsem ženatý přes osm let. Nedávno moje žena zjistila, že mám milenku. Nejdříve jsem slíbil, že vše skončím, ale po pár dnech jsem si uvědomil, že bych popřel sám sebe. Od milenky se prostě odpoutat nemůžu. Do vztahu jsem šel s vědomím všech důsledků, stejně tak ona.

 
STATEČNÁ PDF Tisk E-mail
Pátek, 20 červenec 2007

 Milá Danielo, je mi 33 let, jsem podruhé vdaná, a v současné době se svojí tříletou dcerkou na mateřské. Z prvního manželství mám holčinu (8 let), která žije s bývalým manželem. Můj životní příběh je velmi zamotaný, proto začnu ve svém dětství. Jako nejmladší ze tří holek jsem vyrůstala v nefunkční rodině.

 
KLUK Z DIVOKÝCH VAJEC PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červenec 2007

 Jste tu hodne i maminky, zajimal by me proto vas nazor na chovani meho syna. Jsou mu ctyri roky. Od malicka byl dost temperamentni, nikde neposedel, ale to nepovazuju za problem. Jeho vychova je velice psychicky narocna a je to beh na dlouhou trat (jeho svehlavost versus moje duslednost a trpelivost). Nicmene kazde dite je jine.

 
KDYŽ JE MANŽEL "VÝHRA" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 19 červenec 2007

 Mam kamaradku v Pardubicich, ma dve male deti, manzel ji tyra, bije a ponizuje, nedava ji penize, jeji penize davno prohral v automatech. Jeji rodina ji odmita pomoci, pry nema otravovat mamu a tatu, kteri maji nemocne srdce a takova vec ze by je zabila. Nema kam jit a kdyby manzel zjistil, ze to nekomu rekla, asi by ji zabil.

 
MOC MLADÁ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 červenec 2007

 Dobrý den, Kudlanko, mám 21 let a už jsem vdaná a mám dítě 17 měsíců staré. Se svým manželem jsem chodila 4 měsíce,  když jsem zjistila že jsem těhotná. Ani jeden z nás neuvažoval o potratu.Ale trvalo mi do pátého měsíce těhotenství, než jsem se s tím vyrovnala.

 
COMING OUT - ANO ČI NE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 17 červenec 2007

 Clovek sa aj stebla chyta a hlada odpovede na otazky.... mam 36 r. 7,5 ročnu dceru, manzela s ktorym zijeme v jednom byte a pri tom uz 4roky kazdy sam..... A aby to bolo este lepsie po dlhom obdobi ked som bola sama na domacnost a dceru, som sa zalubila do zeny.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1496 - 1508 z 1548
[CNW:Counter]