O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NEUVÁŽENÉ A ZBRKLÉ? PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 prosinec 2007

 Kudlanko a všichni, nevím si vůbec rady, všechno jsem to zprasila. Žárlím a mám i proč. Ale to mě neomlouvá. Vyslechla jsem totiž telefonický rozhovor svého muže s jeho bratrem, když nevěděl, že jsem doma. Hrála televize, takže neslyšel, jak jsem vešla do bytu. A já pak stála v předsíni a jen poslouchala...  Mluvil stručně, jasně, nebral si servítky.

 
PŘICHÁZÍM O DCERU PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 prosinec 2007

 Mé dceři je nyní patnáct a tři čtvrtě a od září je na internátě v Praze. Ale od začátku, do cca 13 let, jsem ji doslova brala všude sebou jak kabelku - na výlety, k moři, na poutě, do lesů, a víkend co víkend se jí maximálně věnovala (a taky ji pochopitelně rozmazlovala, byla to „moje milovaná holčička"). Otec podnikatel neměl nikdy čas a tak jsem jí to vynahrazovala.  

 
ŠIKANA NEBO NORMÁLNÍ POSTUP? PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 prosinec 2007

 Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Ráda bych věděla, jaké pravomoce mají pracovnice sociálky, které na nějaké udání chodí již několik let čas od času na kontrolní návštěvy jedné rodiny. Přicházejí samozřejmě nečekaně, aniž by kdy měly povolení k domovní prohlídce a velmi nevhodným způsobem kontrolují např. obsah

 
NEKUPUJTE MÁSLO PDF Tisk E-mail
Středa, 05 prosinec 2007

Dostala jsem tento mail: V poslední době dochází k nehoráznému zdražování mléčných výrobků, zejména másla. Není výjimkou, když za 250 g kostku másla chce obchodník i víc než 40 Kč. Vzhledem k tomu, že máslo nelze skladovat libovolně dlouho, nabízí se nám zákazníkům účinná obrana: Přestaňme na několik týdnů úplně kupovat máslo v těch obchodech, kde bude dražší než 25 Kč.

 
*V*Á*N*O*C*E*N*Í* PDF Tisk E-mail
Pátek, 30 listopad 2007

 Lidičky, tak mě napadlo: což kdybyste vyfotili svůj stromeček, případně jen detaily větví s ozdobičkami, ozdobená okna, vázy, výzdobu dveří, stolů a všeho, co se jen doby vánoční týká... Určitě by to bylo velice milé pokoukání a stoprocentně i návod pro příští léta všem nám okolo. Co vy na to?

 
RASISMUS JE, KDYŽ SE BRÁNÍME? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 listopad 2007

 Milá Danielo, potřeboval bych poradit s tím, jak se vypořádat se situací, která nastala u mého syna ve škole. Syn začal chodit do první třídy a jeden z jeho spolužáků, René, první třídu nezvládá i přesto, že ji již opakuje. Výsledkem je jeho agresivní a vulgární chování ke spolužákům a učitelce.

 
POPLATKY U LÉKAŘE PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 listopad 2007

 Jsem svobodná matka a já, soud a ani policie - nikdo není schopen donutit mého bývalého přítele platit alimenty. Teď mám navrch veliké obavy, kde seženu peníze na šílené poplatky za doktora, recepty a léky; už teď jsem si nemohla dovolit marodit, jelikož jsem neměla na doplatky na léky ( tím myslím ty dražší). Protože z mateřské a přídavků na dítě si to opravdu nebudu moci dovolit.

 
NOVINKY, STAŘINKY PDF Tisk E-mail
Středa, 21 listopad 2007

 NA VĚDOMOST SE KUDLANSTVU VEŠKERÉMU DÁVÁ, ŽE:  nejspíš jste si všimli - a pro ty, kteří snad ne,  to tu právě píšu - v levém sloupci jsou uvedeny vášnivé diskuze - tedy ty, ve kterých se vám tak nádherně debatovalo, hádalo, přesvědčovalo... Nemusíte už zdlouhavě vyhledávat, abyste se dozvěděli, co kdo nového přidal...  A dále:

 
KAPKU SE TO ZVRHLO... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2007

 Ahoj, kudlanko, narazila jsem nahodou na Vase stranky a docela me zajimalo, s cim se tu sveruji zeny. A taky se tedy pridam. Mám problem jak hrom. A nevim co dal... Ale  zacnu od zacatku. Je mi 27 let a mam 6-ti leteho synka. Vdala jsem se pred pul rokem, presvedcena, ze jsem si nasla suprovniho muze...

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1496 - 1508 z 1593
[CNW:Counter]