O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

KDYŽ JE SMŮLA ZAŽRANÁ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 15 říjen 2007

 Milá Kudlanko, nevím, jestli se jedná jen o moji životní smůlu nebo jestli něco dělám stále špatně...  ale před osmi lety jsem se vdala a mám s mým (dnes už) ex-manželem dva krásný kluky (takové dva čertíky, které bych za nic na světě nevyměnila). Ze začátku bylo manželství docela spokojené, ale jen do té doby, než manžel získal mnohem lepší práci s lepším postavením...

 

 

 
SEZNAMOVACÍ INZERÁT PDF Tisk E-mail
Pátek, 12 říjen 2007

 Jo inzeráty, to je něco.... Někomu tahle záležitost docela slušně zpestřuje život, někdo to párkrát zkusí, nic z toho není, ten další naopak na inzeráty a "tenhle druh seznamování" nestačí ani nadávat. Prostě jak kdo. On totiž takový správně napsaný inzerát je v podstatě malé písemné dílko, které o vás má pár písmenky všechno naznačit...

 
VZTAHY V PRÁCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 11 říjen 2007

 Přátelé, můj problém je trochu odlišný od těch, které tu řešíte - ale v podstatě se jedná také o mezilidské vztahy, dá se říci o vztahy mezi lidmi, kteří jsou denně spolu větší dobu, než se svými partnery. Jedná se o spolupracovníka a jeho chování k ostatním. Svou práci zná a velmi dobře zvládá, ale pracovat s ním je očistec v pravém slova smyslu.

 
VYHOŘELÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 10 říjen 2007

 Milá Kudlanko a přátelé, nevím si rady se svou ženou. Je to skoro rok, co nám zemřel syn. Trvalo dost dlouho naše trápení, které si málokdo dovede představit. Od střední školy, kdy jsme se to dozvěděli, se náš život úplně změnil. Vlastně jsme se stali závislí spolu s nim. O tom bych už mohl přednášet.

 
SÁM SI VAŘÍ, SÁM SI PERE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 říjen 2007

 Dobrý den, zajímal by mě názor někoho zvenku. Mám čerstvý vztah, vše vypadá dobře, jeho si dovedu představit vedle sebe i po delší době, i jako otce mých dětí. On je zamilovaný, já taky. Má koníčky, což mu přeju, já mám taky koníčky. Některé společné. Problém je v tom, že on se mnou nechce trávit tolik času, jako já s ním.

 
JÁ SE ROZEŠLA, ON NE A NE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 04 říjen 2007

 Dobrý den paní Danielo, ráda bych se Vás zeptala na radu, jak se " zbavit " přítele, se kterým už nechci být, protože se mi nelíbí jeho chování ke mě ani k okolí. Bohužel jsem s ním na jednom pracovišti a on mi dělá vedoucího.

 
SAMA PROTI JEHO PŘÍBUZNÝM PDF Tisk E-mail
Středa, 03 říjen 2007

 Dobrý den, velmi by mne zajímal váš pohled na mé současné problémy. Žiju se svým přítelem asi pět let ve společné domácnosti. Žije s námi také moje dcera z mého rozvedeného manželství. Teď asi rok bydlíme v domě, který patří strýci mého přítele, přičemž my máme nahoře bytovou jednotku, kterou jsme si sami zrekonstruovali.

 
TCHÝNĚ A UZENÝ - II. PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 září 2007

 Vidite, vidíte, kam se diskuse dostala... a stacilo jen napsat ten problem trochu jinak - ale stalo by se nejspis to samy... lidi se rozdelej na dva tabory a nakonec i zapomenou, co bylo hlavnim tematem a pustej se do sebe. Pokud jsem si vsimla, zase se vsichni soustredili jen na to: zaujmout postoj, servat na entou a moc neradit.

 
OD KUDLANKY PRO KUDLÁNKY PDF Tisk E-mail
Středa, 19 září 2007

 Kudlanky a Kudlánci, mám pár věcí... Kterou tak začít? Tou, že od vás něco potřebuju? Nebo tou, že bych - ale to je vlastně taky prosba, OK, začnu tou druhou, nechám si to lepší nakonec. Tak tedy - všichni víte, že si stejně jako vy všichni zakládám na tom, že se tu doposud mluví slušně - i když jde o něco zrovna nepěkného, dalo by se říct "hezky česky" přímo neapetýtlich.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1496 - 1508 z 1573
[CNW:Counter]