O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

... DÁLKA JE MEZI NÁMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 únor 2008

 Ahoj Kudlanko a vy, celá parto kudlančí, v podstatě je mi až trapné svěřovat se s tak banálním problémem, jako je ten můj (když čtu ostatní články), ale je pro mě zdrojem skoro každodenního trápení. Vždycky jsem zakládání rodiny považovala za něco "až někdy", vdávání pak za zcela zbytečné, atd.

 
DILEMA - ON, NEBO TEN DRUHÝ (TŘETÍ?) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 únor 2008

 Ahoj Kudlanko, potřebovala bych poradit ve věci tady již tolikrát zmiňované. Nevím si rady se svým vztahem. Trvá skoro čtyři roky - a je se ženatým mužem, o dvacet let starším. Ale náramně si spolu rozumíme, jak v komunikaci, tak po sexuální stránce; shodujeme se téměř ve všech názorech. Teď se konečně po letech rozhoupal a tvrdí, že se rozvede.

 
CHTĚLA BYCH JE OBA... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2008

 Milá Kudlanko, milí neznámí přátelé, ráda bych se alespoň vám vyzpovídala z toho, čeho jsem plná a s čím si ale vůbec nevím rady. Tak nejprve o sobě: Je mi 36, jsem necelých deset let vdaná a mám osmiletého báječného kluka. Pracuju v poměrně velké reklamní agentuře, hodně jezdím po republice i mimo ni.

 
JAK NAJÍT KAMARÁDA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2008

 Milá Kudlanko, sice jsem si hodně hodně moc četla ve všech těch zdejších příbězích, ale stále jsem pro sebe nějakou radu nenašla. Mám malé sebevědomí, jsem sama, nelíbím se sama sobě, mám pocit, že jsem na světě absolutně nulová, zbytečná. Hodně ráda bych si našla někoho, s kým bych si mohla povídat, ale doposud se mi to nepovedlo. .

 
ASEXUÁLNÍ VZTEKLOUN? PDF Tisk E-mail
Středa, 13 únor 2008

 Dobrý den, náhodou jsem narazila na vaše stránky a našla zde několik velice zajímavých článků. Je mi 40 let, jsem vdaná 17 let a mám nejen velké problémy s manželem, ale nyní už i sama se sebou. Už dlouho mě můj manžel v posteli odmítá, někdy mám pocit, že si se mnou hraje jako kočka s myší. Trvá to už dlouho, možná 8 nebo 9 let, ale je to čím dál horší.

 
JAK ZCHRASTIT TOHO PRAVÉHO? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 únor 2008

 Dobrý den, zdravím timto všechny kudlanky. Obracím se na vás s prosbou o radu s následujícím problémem. Je mi 31 let, jsem svobodná, bezdětná a pořád ne a ne narazit na toho správného partnera. Přemýšlela jsem i o internetových seznamkách, ale potkala jsem v poslední době dost lidí, kteří je zatracují jakožto poslední možnost pro zoufalce...

 
DESATERO - NYNÍ "PÁNSKÁ VARIANTA" PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 únor 2008

 Jsem docela zvědavá, jestli časem dáme dohromady něco, co odsouhlasí obě veličiny - venušanky i marťani. Nepřipadá vám někdy, že je to víceméně stálý boj "kdo z koho" (co vyrazí atd.)? Že jen vedle sebe žijí dva jedinci, co "plní úlohu rodiny", ale jeden o druhém toho moc nevědí, komunikují spolu nejvíc o vaření, nákupech, vydáních a podobně, případně si lezou na nervy drobnými "špeky"..

 
POZOR POZOR, NA VĚDOMOST SE DÁVÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 06 únor 2008

 „Tady něco leze, tady něco vylejzá ze země!!!" Zděšeně jsem volala, když se mi ztratili moji milí v nedělním kochánkovém odpoledni. Přiběhli a zjistili: ano, všude kolem vylézali tulipáni, plno nejrůznějších šmrcásků se dralo ven ke sluníčku, které slibovalo, že už bude jen fajn a teplo a báječně. Málo platné, zas budeme o jedno jaro starší...

 

 
KDE AŽ ČLOVĚK SVÉ DNO MÁ? PDF Tisk E-mail
Středa, 06 únor 2008

 Milá Danielo a milé kudlanky, dnes je to poprvé, co jsem zavítala na vaše stránky. Ani jsem neměla ponětí, že něco tak užasného existuje!!! Moc ráda bych se s někým chtěla poradit, protože už sama nevím co dál, a mám akorát v hlavě pořádný zmatek. Je mi 23 let a se svým bývalým manželem, který je o 18 let starší, máme dvě malé děti, dceři jsou 3 roky a synovi 15 měsíců.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1470 - 1482 z 1593
[CNW:Counter]