O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

LÁSKA NA ROZCESTÍ - II. PDF Tisk E-mail
Středa, 09 leden 2008

 Už je to dlouho, co jsem žádala o vaši radu, Kudlanky.  Dlouho mi trvalo, než jsem se odhodlala ve svém životě alespoň trochu něco změnit. A když už jsem to udělala, měla jsem pocit, že dělám všechno špatně. Chtěli jste vědět, jak to vše dopadlo. Tak tady je pokračování mého příběhu: S manželem jsem se do poradny vůbec nedostali...

 
KAŽDÝ Z NICH TO VIDÍ JINAK... PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 leden 2008

 Chtěla bych poradit. Je mi 54 let a před třemi lety jsem se po několikaletém trápení rozvedla. V době před rozvodem jsem se seznámila s mým nynějším miláčkem. Podobně jako já měl nespokojené manželství. A tak - zamilovali jsme se jako blázni a hodně jsme si vzájemně pomohli. Kytky byly voňavější, čas, který jsme spolu trávili, letěl jak splašený.

 
JSEM NA ROZCESTÍ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 leden 2008

 Milá Kudlanko, potřebovala bych radu.... Ale - jak být stručná s tolika zážitky? Zkusím to. Nikdy jsem nebyla sama,  jelikož je to pro mě věc neunosná ba přímo fobie... Mám pocit, že nic nezvládnu; je mi 35 a mám dvě děti, jsem rozvedená dva roky.. Bývalý byl pedant a doma se všichni třásli, jak nic nepokazit... Prostě jsem to ukončila, už jsem nemohla dál.

 
TATÍNKA DO POLEPŠOVNY? PDF Tisk E-mail
Středa, 26 prosinec 2007

 Kudlanko, nevím si rady - vdala jsem se před rokem a s manželem máme osmiměsíční dcerku. Ale - nikdy jsme spolu nebydleli a bohužel to se projevilo na manželství. Nikdo z manželovy rodiny dcerku nikdy neviděl. Bydlíme od sebe 80km. On bydlí se svojí matkou a babičkou. Hlavní problém je v tom, že je na matce závislý - je to jak manželství ve třech...

 
VÁNOCE SMUTNÉ A NEŠŤASTNÉ PDF Tisk E-mail
Středa, 19 prosinec 2007

 Poraďte mi, pomozte mi - já si rady nevím. Co dělat v případě, že je ti 36, od 21 jsi s jedním chlapem, miluješ ho, pomáháš mu v práci (začínal od píky, ted je manažer) a když se dostane nahoru, na post, který chtěl získat, přijde domů a řekne - jen tak, když se ptáš, proč je divný, smutný a odtažitý - že to chce ukončit, že je v tom jiná?

 
ALKOHOL JE JEHO MILÁ PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 prosinec 2007

 Moje trápení je asi neřešitelné. Přesto to zkusím: manželovi je dvaapadesát, brala jsem si ho před dvanácti léty. Nevěděla jsem, že je alkoholik, přede mnou to zdařile skrýval. Až po několika měsících po svatbě se to projevilo v plném měřítku. Pije tak cca jednou za měsíc, ale pak delší čas, až týden v jednom zátahu. Samozřejmě, že "léčení nepotřebuje" a já jsem „trapná".

 
NEUVÁŽENÉ A ZBRKLÉ? PDF Tisk E-mail
Pátek, 14 prosinec 2007

 Kudlanko a všichni, nevím si vůbec rady, všechno jsem to zprasila. Žárlím a mám i proč. Ale to mě neomlouvá. Vyslechla jsem totiž telefonický rozhovor svého muže s jeho bratrem, když nevěděl, že jsem doma. Hrála televize, takže neslyšel, jak jsem vešla do bytu. A já pak stála v předsíni a jen poslouchala...  Mluvil stručně, jasně, nebral si servítky.

 
PŘICHÁZÍM O DCERU PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 prosinec 2007

 Mé dceři je nyní patnáct a tři čtvrtě a od září je na internátě v Praze. Ale od začátku, do cca 13 let, jsem ji doslova brala všude sebou jak kabelku - na výlety, k moři, na poutě, do lesů, a víkend co víkend se jí maximálně věnovala (a taky ji pochopitelně rozmazlovala, byla to „moje milovaná holčička"). Otec podnikatel neměl nikdy čas a tak jsem jí to vynahrazovala.  

 
ŠIKANA NEBO NORMÁLNÍ POSTUP? PDF Tisk E-mail
Pátek, 07 prosinec 2007

 Dobrý den, obracím se na Vás s prosbou o radu. Ráda bych věděla, jaké pravomoce mají pracovnice sociálky, které na nějaké udání chodí již několik let čas od času na kontrolní návštěvy jedné rodiny. Přicházejí samozřejmě nečekaně, aniž by kdy měly povolení k domovní prohlídce a velmi nevhodným způsobem kontrolují např. obsah

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1470 - 1482 z 1573
[CNW:Counter]