O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

PRO DOBRÉ DUCHY KUDLANČÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 listopad 2007

 Není to zas až tak dlouho, co si tu jedna kudlanka zanaříkala nad mizerným osudem. Ne, nestěžovala si na chlapa, protože svého trapiče se zbavila už před časem, ale spíš si jen tak zanadávala sama nad sebou, vadilo jí, že má černé myšlenky, když se dívá na spokojený život jiných. Vzhledem k tomu, že ji už pěkných pár let znám (jako tolik z vás), uspořádala jsem - bez jejího vědomí - "akci"....

 
KASTROVAT BOHUŽEL NELZE... PDF Tisk E-mail
Sobota, 17 listopad 2007

 Milá Kudlanko, nikdy jsem si neuměla představit, že bych žádala o pomoc a radu takovým způsobem, ale jsem zoufalá a na dně. Je  mi 28 let, jsem tři roky vdaná. Máme dvouletého syna a začátkem ledna čekáme další mimčo, tentokrát neplánované. Naše manželství bylo až doposud celkem příjemné a bezproblémové.

 
DESATERO PRVNÍ POMOCI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2007

 Dopis, který teď bude číst, je zas jen další a další obměna všech těch předchozích a bohužel, docela určitě ještě mnoha budoucích. A tak mě napadlo vytvořit jakési DESATERO PRVNÍ POMOCI - co má nešťastná holka udělat, když se k ní její partner zachová jako k ubrousku (sebere, použije, zmačká a zahodí). Třebas to nebude desatero, možná, že těch bodů bude míň nebo víc...

 
ACH TA MAGIE... PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 listopad 2007

 Dobrý deň! Pozerala som tu niektoré články. Veľmi pekne prosím o radu. Mám problém, z anjelského písma som sa dozvedela, že mi škodí moja teta. Býva na dedina ako moji rodičia. Ona sa veľmi dlho venuje čiernej mágii. Teta má vraj so satanom diabolskú zmluvu. Má na každého z rodiny vypracovaný pentragram a každého ničí inak.

 
NE, NENÍ LEPŠÍ NĚCO, NEŽLI NIC PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 listopad 2007

 Dobrý den, ahoj všem, asi bude pro mnoha lidí tento text nezajímavý, ale pro mě je to docela osudový krok. Jsem s přítelem 5,5 let, mezi touto dobou jsme měli dost problémů. Už jsme se během této doby cca třikrát rozešli a zas se k sobě vrátili. Naposledy, když jsme se rozešli, tak jsem se rozhodla, že změním celý svůj život a tak jsem se odstěhovala do Prahy. Našla jsem si práci, která mě baví a i pár kamarádů.

 
JSEM SI HNUSNÁ PDF Tisk E-mail
Úterý, 30 říjen 2007

 Ahoj Kudlanko, potřebuji poradit... možná je to hloupost, ale... Nějak si už se sebou nevím rady. Nastíním: bývalý manžel mi už přes tři měsíce dluží výživné. To je asi prvotní příčina všeho. Změnil zaměstnání, bydliště, telefon, číslo účtu. Abych dala k soudu návrh na exekuci, musím toto znát, jinak můžu dát pouze návrh na exekuci majetku.

 
CHCE ZMĚNU, NECHCE MNĚ PDF Tisk E-mail
Neděle, 28 říjen 2007

 Dobrý den, kudlanko, poraď mi: žiju ve společné domácnosti se svým partnerem; už šest let. Postupem času se ale u nás vytrácela veškerá komunikace. Máme spolu čtyřletého syna. Bohužel, nedávno jel můj partner na sraz se svou školou a potkal tam nějakou slečnu. On mi sice říká, že mě s ní nepodvedl, ale současně  že mu není lhostejná, ale že neví, co dál, když se mnou má dítě...

 
VEZME MI DĚTI? PDF Tisk E-mail
Pátek, 26 říjen 2007

 Milá Kudlanko, potřebovala bych poradit. S manželem už více jak rok spolu nevycházíme; po všech těch hádanicích jsem mu řekla, že se tedy radši dáme snad rozvést a on na to hned přikývl. Máme spolu dvě dcerky, jedné je pět a druhé necelé dva roky.  Bohužel mi začal hned ošklivě nadávat, vyhrožoval, že mi děti nedá, a ať odejdu bez ničeho a sama. Domluva s ním není vůbec žádná.

 
PROBLÉMY S MÁMOU PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 18 říjen 2007

 Dobrý den, chci vás všechny moc moc požádat o jakoukoliv radu. Je mi 26 let, mám mladšího brášku, je mu čerstvých patnáct, takže puberta v plném rozkvětu. Naši rodiče jsou už několik let (10) rozvedení. Byla to mámy vina, protože si našla milence, kterého si chtěla za každou cenu vzít a tátu opustila. Ale několik měsíců po rozvodu jí milenec utekl a ona zůstala sama.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 Následující > Konec >>

Výsledky 1457 - 1469 z 1545
[CNW:Counter]