O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

PLAYBOY NA PRODEJ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 10 březen 2008

 Milá Kudlanko a všichni přátelé, můj problém, se kterým si nevím rady, spočívá v tom, že takřka po dvaceti letech soužití došlo k něčemu, co nedokážu pochopit. Mně je 48 let a mé ženě 45 let. Asi před měsícem mi oznámila, že náš vztah již nefunguje. Až do toho uvedeného času byla má žena naprosto slušná, hodná, veselá, prostě nebylo jí co vytknout.

 
ZÁLETNÍKA "DELETE"? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 03 březen 2008

 Milá Kudlanko, je mi smutno,  nevím si rady. Jsem vdaná, 32letá. A teď mě můj muž po osmi letech docela spokojeného manželství podvedl. S o deset let mladší milenkou to táhl celý rok ... Ale pak to sám utnul. Teď chce, abych mu odpustila a začali jsme znovu. Tak jsem teď na vážkách. Dám mu šanci? Nebo to mám navždy skončit?  

 
STRACHY O PRSTÝNEK? PDF Tisk E-mail
Neděle, 02 březen 2008

 Dobrý den, Kudlanko, problém, jak jinak ... Mým okolím jsem docela na následující téma masírovaná a chtěla bych znát nezaujatý názor (možná trochu uklidnění - poněvadž okolí má pro mě vesměs ne moc pozitivní prognózy): Má holka v 27-ti reálnou šanci na potkání super chlapa, kterýho bude jak ona chtít, tak i on jí, (žádný ženáč, nevěrník nebo jiný zoufalý individuum)....

 
HALOOOO, KDE JSTE KDO? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 únor 2008

 Kudlanky a kudlánci, vy všichni moji známí i neznámí, kamarádi, kamarádky, lidičky ze všech koutů světa. MÁM K VÁM VŠEM PROSBU...  Bude to už pátý rok, co každý den sedám k počítači a vytvářím tenhle časopis. Dnů, kdy jsem byla „off", bylo jen pár. Ale, musím přiznat, už mě to zmáhá... Potřebovala bych trochu pomoci...

 
ROZMARNÍ PÁNI TVORSTVA PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 28 únor 2008

 Ahoj Kudlanko, trápím se trápím a nevím, kudy z toho ven. Stalo se mi to, co zažije v životě asi kdekdo, tedy spíš bych měla napsat kdekterá - akorát, že já se s tím jaksi ne a ne smířit. Takže: po více než roce okukování jsme se dali dohromady s mým "idolem".  Všechno bylo fajn, jenže - po pár hezkých týdnech se začal chovat dost divně...

 
KDYŽ NEVÍ, CO BY...? PDF Tisk E-mail
Středa, 27 únor 2008

 Kudlanko, kudlanky a kudlánci, poraďte mi. Můj muž se zamiloval do jiné ženy. jsme spolu 9 let, máme tříleté dítě. Vím, že má cenu za něj bojovat, nechci ho ztratit a navíc je tu naše dcera. Nevěru mi přiznal v prosinci,ale stále v ní pokračuje. Nejhorší je, že ona s ním dělá v práci, volají si, vozí ji do práce, chodí s ní na obědy, často je u ní večer a domů se vrací pozdě.

 
... DÁLKA JE MEZI NÁMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 26 únor 2008

 Ahoj Kudlanko a vy, celá parto kudlančí, v podstatě je mi až trapné svěřovat se s tak banálním problémem, jako je ten můj (když čtu ostatní články), ale je pro mě zdrojem skoro každodenního trápení. Vždycky jsem zakládání rodiny považovala za něco "až někdy", vdávání pak za zcela zbytečné, atd.

 
DILEMA - ON, NEBO TEN DRUHÝ (TŘETÍ?) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 21 únor 2008

 Ahoj Kudlanko, potřebovala bych poradit ve věci tady již tolikrát zmiňované. Nevím si rady se svým vztahem. Trvá skoro čtyři roky - a je se ženatým mužem, o dvacet let starším. Ale náramně si spolu rozumíme, jak v komunikaci, tak po sexuální stránce; shodujeme se téměř ve všech názorech. Teď se konečně po letech rozhoupal a tvrdí, že se rozvede.

 
CHTĚLA BYCH JE OBA... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 18 únor 2008

 Milá Kudlanko, milí neznámí přátelé, ráda bych se alespoň vám vyzpovídala z toho, čeho jsem plná a s čím si ale vůbec nevím rady. Tak nejprve o sobě: Je mi 36, jsem necelých deset let vdaná a mám osmiletého báječného kluka. Pracuju v poměrně velké reklamní agentuře, hodně jezdím po republice i mimo ni.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1444 - 1456 z 1573
[CNW:Counter]