O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MEZI DVĚMA MUŽI PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 05 červen 2008

 Ahojky, kudlanky a kudlánci, nějak se mi ten život zamotal. Asi před pěti lety jsem se zamilovala do svého tehdejšího ženatého kolegy; je to nádhernej chlap, sportovec, starší o 7 let. Já malej zobáček v  nové práci, ale časem nějak začaly tát ledy, a vzhledem k tomu, že jsem celkem taky nadšenej sportovec,

 
DOMÁCÍ NÁSILÍ - HRÁTKY PRO CELOU RODINU III. PDF Tisk E-mail
Středa, 04 červen 2008

 Není to zas až tak dlouhá doba, co jsme si tu psali a četli o domácím násilí. O tom, jak zrůdné psychické prostředí přetváří mysl obětí, které si pak na sebe berou všechnu vinu světa, vědí stoprocentně, že právě ony jsou za všechno zodpovědné.. K jednomu z těch článků právě přibyl komentář. Z jeho slov na mne zavanula těžká beznaděj....

 

 
NESMAZATELNÁ STOPA NA SRDCI PDF Tisk E-mail
Neděle, 01 červen 2008

 Dobrý den, Kudlanko a čtenáři, můj problém by se dal v krátkosti nazvat, že jsem zřejmě přecenila své síly. Nyní však od začátku: Nespokojenost v zaměstnání mě přivedla ke změně a podařilo se mi najít (v mém oboru) zajímavou a prestižní práci. Není sice všechno tak růžové, jak se v prvních minutách mohlo zdát, nicméně to, co mě v novém zaměstnání trápí nejvíc, je můj bývalý přítel v pozici kolegy a obyvatele stejné kanceláře.

 
MŮJ MANŽEL, BIGAMISTA PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 květen 2008

 Milé kudlanky, to co napíšu je vlastně banální klišé, ale pro mě je to velmi těžké. Naše manželství trvalo rovných 20 let a nebylo ani špatné ani skvělé. Poměrně pohodlně a spokojeně jsme žili. Pak můj se můj manžel rozhodl změnit svůj nudný život se mnou a začal si poměr s o mnohem mladší kolegyní na pracovišti (je její nadřízený).

 
ROZMARNĚ NEVĚRNÝ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 květen 2008

 Milá Kudlanko, i já jsem se rozhodla ti napsat. Nedoufám moc, že mi můj problém někdo vyřeší... Ale názory ostatních jsou někdy aspoň nápomocné. A jaký je můj problém? Nevěra. S partnerem žiji více jak rok, známe se dva roky. Prošli jsme si určitým vývojem a fázemi, z čehož už jednou jsem měla podezření z nevěry.

 

  

 

 
ŽIVOT BEZ MILOVÁNÍ? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 26 květen 2008

 Milá Danielo, mám problém a potřebovala bych poradit, co s ním. Je mi 30 let, mému muži je o deset let více. Jsme spolu od mých 15 let. Nyní máme tři krásné děti (8, 7, 5 let). Žijeme v rodinném domku, jsme hmotně slušně zajištěni. Když jsme se poznali, můj muž byl aktivní a činorodý mladý muž. Poté, co se nám narodila první dcera, se u něj začaly projevovat depresivní stavy, které se s přibývajícími starostmi prohlubovaly.

 
ROZVEDE NÁS INTERNET? PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 květen 2008

 Naše 33leté manželství končí díky internetu... Žena už dva roky hraje hry, flirtuje a taky někdy provozuje sex na chatu; taky někdy přes mikrofon a několikrát i přes kameru. Pořídila si i tajný mobil (na SMS a sex po telefonu s kamarády z netu ve věku od 20 do 55 let). Volá jim i z práce a taky z dovolené. Je pro ně různě stará (podle toho, jak staří jsou oni), a oni jí to věří.

 
ŽÁRLIVOST - VĚZENÍ NA SVOBODĚ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 květen 2008

 Trvalo mi to rok a půl, než jsem si uvědomila, že mám manžela chorobného žárlivce a že mě svým chováním psychicky týrá. Trvalo mi to tak dlouho, než se vše provalilo mezi naše příbuzenstvo a všichni mi říkali "Jdi od něj, už se nezmění, ale pokud s ním zůstaneš, jsme tu a pomůžeme ti, když budeš potřebovat."

 
JAK S MÁMOU? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 květen 2008

 Milé kudlanky, potřebovala bych poradit, jak se mám vyrovnat s minulostí. Snažím se zapomenout a odpustit, ale vždy mě to znovu dožene. Moji rodiče se rozvedli na návrh matky, když mi bylo pět let a mojí sestře půl roku. Zůstaly jsme s matkou a já jsem záhy musela převzít značný díl odpovědnosti za chod domácnosti a péči o sestru.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1431 - 1443 z 1593
[CNW:Counter]