O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

DILEMA - JAK DLOUHO A JESTLI JEŠTĚ VŮBEC PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 duben 2008

 Tak ani nevím, jestli se spiš nepotřebuju jenom vykecat, protože rozchod je přece tak jednoduchej... Jen nemít ty děti. Nejsem žádnej ideál, jen chci mít doma někoho, kdo tě pohladí v těch nejhorších chvílích. Nebo jen tak... A poslední dobou zjištuju, že ona to není. Dusim to v sobě jak v papiňáku a vyprávět kamarádum, jak za ni doma uklízim,  není zrovna to pravý ořechový.

 
HODIT SI KORUNOU? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 14 duben 2008

 Ahojky Danielko, ahoj kudlanky a kudlánci! Ráda bych znala váš názor...  Tak jako každý člověk jednou v životě i já jsem se dostala do složité životní situace. Ale od začátku: Od 3 let jsem tělesně postižená. Momentálně jsem na tom celkem dobře, chodím již bez berlí. Našla jsem si přítele, byli jsme spolu šest let, z toho dva roky jsme spolu bydleli.

 
MANŽEL, POSTIŽENÝ NEVĚROU PDF Tisk E-mail
Středa, 09 duben 2008

 Poradíte mi, kudlanky a kudlánci? Mám dvě děti, starší holku a syna postiženého dětským autismem. Je silně nezvladatelný a já jsem už úplně vyčerpaná. To se také odrazilo na našem manželství... myslela jsem donedávna, jak to manžel bravůrně zvládá, ale byla jsem vyvedena z omylu... Přiznal se mi, že má půl roční vztah a že se do ní zamiloval, ale že zůstat chce s rodinou.

 
SVATBA, ALE JAK TO DOPADNE? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 07 duben 2008

 Milá Kudlanko, mám problém. Vlastně ne já, ale dcera a já se tím trápím. Dcera se bude za tři týdny vdávat. Měla bych se radovat, ale je mi z toho smutno, myslím si, že dělá chybu. Problémem je její nastávající. Má vysokou školu, umí slušně anglicky, umí trochu programovat. Ale:  říká, že nemůže při práci pořád sedět, proto nechce dělat žádnou práci v kanceláři nebo u počítače, protože má prý problémy s páteří...

 
JÁ A ON - JAK NA TO? PDF Tisk E-mail
Sobota, 05 duben 2008

 Když už je tu nakousna ne-rovnoprávnost, neodpustím si, jak mi hýbou žlučí striktně rozdělené reklamy (na prací prášky, omáčky z pytlíku, čistění oken a skvrn...) vždy jen směřované ženami ženám. Chlap tam leda klepne psovi žrádlo, které mu ale nakonec stejně sní (asi je singl). Těžko se nám to pak v hlavě přehoupne k rovnoprávnosti, když jsme denně masírováni reklamou, kterou vymýšlel chlap.

 
SEKTY A JEJICH "UVĚZNĚNÍ" PDF Tisk E-mail
Pátek, 04 duben 2008

 Dobrý den, mám veliký problém s lidmi, na kterých mi moc záleží a rád bych věděl, jak jim pomoci. Tímto způsobem bych rád došel k řešení naší situace, pakliže to je možné. Ve svém rodném městě mám pár přátel ještě z dětství. Můj velice dobrý kamarád bydlí se svou ženou a dvěma dětmi v domě, který je propojen s domem, kde bydlí i jeho rodiče s jeho bratrem.

 
NĚKDO PRÁVO MÁ, NĚKDO NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 02 duben 2008

 Kudlanko, nemám problém s mužským, ale - taky mám trápení, a dost velké. Vlastně jsem strašně naštvaná! Vysvětlím: bydlím v přízemí, v pěkné a příjemné garsonce, kterou jsem si koupila úmyslně dole, kvůli svému již málo chodícímu pejskovi a také proto, že jsem si v minulém bydlišti užila své s nejezdícím výtahem.

 

 

 
NEPŘÍJEMNÁ ZMĚNA PDF Tisk E-mail
Středa, 02 duben 2008

 Ahoj lidi, dost možná, že se tu na mně sesype hejno nabroušených kudlanek-samiček, aby mne zbavilo života, i když, jak jsem četl v mottu, musel bych s nimi nejprve kopulovat. Vzhledem k tomu, že tohle nehrozí, asi i přežiju... Ale vážně: vypíšu vám svůj problém a třeba mi někdo poradí. Na Kudlanku mě upozornila má kolegyně a když jsem si přečetl pár věcí, řekl jsem si, že to zkusím.

 
HOKEJ, MÁM V TOM HOKEJ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 30 březen 2008

 Dobrý den, nikdy bych nevěřil, že se budu obracet někam na dotaz nebo na radu skrze manželství. Ale už to došlo příliš daleko a tonoucí se stébla chytá. V dubnu to bude 7 let, co jsem ženatý. Vztah už máme 10 let. Máme dvě děti ve věku 3 a 6 let, holčičky. Manželka je stále na mateřské, táhne to už šestým rokem. Já pracuji na 12 hodinové směny.  A protože všechno souvisí se vším, tak to tady musím malinko rozepsat a vysvětlit.

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 Následující > Konec >>

Výsledky 1431 - 1443 z 1573
[CNW:Counter]