O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MANŽELSKÉ DESATERO? PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2008

 ...připadám si jak v začarovaném kruhu, ze kterého nemůžu ven, i když bych chtěla. Přála bych si, aby všechno bylo jako dřív a já měla šťastnou rodinu. Ale naše rodina není šťastná, my si na to jenom hrajeme. V podstatě si já i manžel žijeme už každý svůj život a když se doma sejdeme, snažím se být chápající - milující manželka, i když miluju někoho jiného...

 
MANŽELOVA DRUHÁ VOLBA PDF Tisk E-mail
Úterý, 05 únor 2008

 Milá Danielo, i já jsem plna bolesti zavítala na tyto stránky. Moje 12ti leté manželství se totiž poslední dobou stávalo chladnějším a chladnějším. Mám velmi zaměstnaného manžela, který neumí oddělit čas na práci a udělat si čas na rodinu. Jeho zaměstnání a sebevzdělávání pohltilo  všechen jeho čas.

 
RADA JEDNODUCHÁ, PROVEDENÍ TĚŽKÉ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 04 únor 2008

 Prosim vas, poradte mi, bydlim s pritelem v dome s jeho rodici. Narodil se nam syn. Ted je malymu 9 mesicu. Ale uz delsi dobu me pritel nemuze vystat, porad mu neco vadi  - to delam spatne, a to jsem neudelala - atd. Bije me za to. Uz to dal nevydrzim, moc bych chtela pryc! Jednou jsem se o to pokusila, chtela jsem se odstehovat zpet ke svym rodicum i se synem, ale dopadlo to moc zle.

 
HLEDÁ SE ANDĚL - ZN. " FOFREM" PDF Tisk E-mail
Pátek, 01 únor 2008

 Ahoj lidi, mám dnes nabídku, kterou bych tu ráda rozhodila: jedna má kamarádka má nemocnou mámu. Respektive: maminka je už natolik nemocná, že normální běžnou domácnost nezvládne. Ale - do LDN ani jiného podobného zařízení ji dát nechtějí, protože máma by to psychicky nezvládla. Tedy, ona by se nakonec ani tak moc už nebránila, ale bylo by to pro ni znamení, že ji prostě už odepsali.

 
LMD A "MALEJ CHLAP" PDF Tisk E-mail
Pátek, 01 únor 2008

 Ahoj Kudlanko, mám problém se starším synem, kterému bylo v září 6 roků. Chodí do školky. Problém je v jeho chování a částečně v myšlení. Vzala jsem ho k psycholožce, která to shrnula do LMD a řekla, že v sociální oblasti bude dozrávat později než jiné děti. Nevím, jak se k tomu postavit. Jeho chování je někdy vážně hrozný.

 

    

 
KDYBY BYL TROCHU JINEJ (A MĚL MĚ RÁD) PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 31 leden 2008

 Již půl roku žiji u přítele. Je mu 40 let a mě 45. Přítel nebyl nikdy ženatý a nikdy nežil ve společné domácnosti s žádnou ženou. Mě tvrdil, že s několika chodil, myslím, že v tom mi nelhal. Jenže... Od dětství trpí hormonální nemocí a trošku mu změnila vzhled. Ale má naštěstí vzácně optimistickou povahu a tak se dá nějaká ta vizuelní vada přehlédnout. Mě se ale líbí.

 
JAK BRATŘÍČEK A SESTŘIČKA PDF Tisk E-mail
Pondělí, 28 leden 2008

 Přečetla jsem všechny komentáře, které byly pod  příspěvkem Hanky - článek mě zaujal. Zrovna dneska každou minutu zvažuju, jestli mám nebo nemám dojít za manželem a uvést ho do naprostého šoku tím, že chci odejít ... jako rána z čistého nebe ... určitě by to tak bral ... Už téměř dva roky mám přítele bezmála o dvacet let staršího, ale velmi mladistvého, charismatického člověka.

 
PLATBA I ZA "VČELIČKU"? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 leden 2008

 Dobrý den, dnes ráno mi zvedla náladu návštěva u mojí gynekoložky. Letos poprvé jsem byla na pravidelné aplikaci antikoncepční injekce přípravku Depo-provera. Jsem s touto antikoncepcí spokojena, hlavně se mi líbí, že nemenstruuji, nemusim brát pravidelně pilulky a nijak mě neomezuje v cestování. Dosud jsem za aplikaci i lék platila 200 korun. Vím, že u jiných gynekologů je k mání i za 160 korun.

 
TÁTA, MÁMA - A JEJICH HOLČIČKA PDF Tisk E-mail
Středa, 16 leden 2008

 Někdy je člověku až smutno, jak se ty cestičky života divně kroutí.... Většinou všechno začíná hezky, láskou... Narodí se milované růžovoučké mimi... Dny, měsíce, roky ubíhají a postupem času je všechno jinak. Kam se poděje láska? K manželce, k manželovi, k dceři, k tatínkovi... Následující peripetie o lecčems vypovídají - o pokřivenosti vztahů? O zoufalství? O beznaději?

 
<< Začátek < Předchozí 111 112 113 114 115 116 117 118 119 Následující > Konec >>

Výsledky 1431 - 1443 z 1545
[CNW:Counter]