O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

JSEM ZAMILOVANÝ SLABOCH? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 listopad 2018
 Jsem ženatý cca 10 let. Clovek by řekl, že budu už rozumný a zkušený, jenže já si stejně nevím rady. Už po pěti letech po svatbě, měla manželka aférku se svým kamarádem ze střední školy, řekněme Petrem, měla s ním dokonce dítě. Ještě těhotná se ke mě ale vrátila, a syna vychováváme společně, je jako můj vlastní. Uběhlo dalších pět let, a situace se opakovala, opět milostné vzplanutí k Petrovi...
 
CO SE SYNEM? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 listopad 2018
 Milá Kudlanko, milí neznámí přátelé. Nedávno jsem objevil tyto stránky a zkusím vám popsat naše současné trápení. Náš devatenáctiletý syn nechce nic dělat a žena a já nevíme, co s tím máme dělat my. Po maturitě ho bohužel nikde na VS nevzali a od té doby sedí doma a hraje videohry. Nechodí do práce, nevydělává, neplatí žádné účty, neplatí za jidlo…
 
ŠIKANA UČITELKY? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 listopad 2018

 Jsem učitelka na střední škole a nemám zřízený facebookový profil. Ale teď byl však metodikem prevence zachycen na facebooku na mé jméno zřízený profil a s mojí fotografií, nejspíš tajně pořízenou a především s nevhodnými komentáři. Na základě u toho uvedených sdílených „přátel“ škola rozjela vyšetřování po vlastní linii.

 
VŠICHNI JSME SAVCI, TAK PROČ NEJÍST SPOLU ... PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 listopad 2018
 Kudlanko a kamarádi, potřebuju poradit ohledně Vánoc. Každoročně jsme na Štěpána pozváni k manželčiným rodičům.  Každý rok je mi však už z toho pozvání, z toho, co mne tam čeká - a hlavně pak oběda samotného, tak zle, že téměř pokaždé zvracím. Jsou fajn, hezky se s nimi povídá, ale... Víte, oni jsou "velmi šetrní", i když nemají vůbec důvod. Jejich suroviny na vaření jsou prošlé (už prošlé totiž kupují), a hlavně: kočky a psi se volně procházejí po stole, jejich misky jsou vedle našich nandaných talířů!
 
ALKOHOLOVÉ DĚDICTVÍ? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 15 listopad 2018
 Milá Kudlanko, alkohol hrál v životě mého manžela vždy velkou roli, pokud vím, denně pil již od svých šestnácti let. Naštěstí už je to můj bývalý manžel, a tak je mi jeho zdraví úplně šumák. Jedná se mi ale o našeho syna. Je mu čerstvě sedmnáct, a měl by mít už vlastní rozum, ale je to pořád takový blbý ucho, a táta je jeho táta.
 
MANŽEL "NEPOSLUŠNÝ" KUŘÁK PDF Tisk E-mail
Středa, 14 listopad 2018
 Milá kudlanko a neznámí přátelé, mám jednoměsíční krásnou holčičku. Zdravá, krásná, dobře spinká …děkuji pěkně. Problém je - jak jinak, heheheh - manžel. Teda spíš to, že kouří. Nejdříve slíbil, že přestane, až otěhotním. Pak až se malá narodí. Teď, že přestane, ale pozvolna a v mezičase chodí tedy kouřit ven.
 
SVATBA V BÍLÉM, KÁMOŠKA V ČERNÉM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2018
 Milá kudlanko, milí čtenáři a čtenářky,  před měsícem mě přítel požádal o ruku a budu se vdávat. Většina hostů jsou naši známí z vysoké školy, a mimo jiné i moje superkamarádka “Jana”. Jenže - Jana je ale goth. Což tedy znamená, že je černá všude, tedy její oblečení, její velmi, velmi výrazný make up, účes atd. V normálních podmínkách vypadá celkem ok, ale když se jedná o nějakou speciálni akci, tak se Jana fakt rozjede naplno a její vzhled je rozhodně nepřehlédnutelný.
 
ŠÉF POD PANTOFLEM PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 listopad 2018
 Milá Kudlanko, vlastně nepotřebuji žádnou radu, jen bych se chtěla trošku "vykecat". Tak snad to nevadí, a třeba přeci jen nějaké rady dáte k dobru. Mám šéfa vdovce, je mu teď 55 let. Když jsem nastoupila, jeho žena pracovala ve stejné firmě. Byla moc fajn a troufnu si říct, že jejich vztah byl krásný. Mám ráda bezpečné vztahy, ve kterých každý ví, jaké je jeho místo, a kvůli tomu jsem se se šéfem dost spřátelila.
 
TA NEJISTOTA... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2018
 Ahoj kudlanko, nejspíš dělám z komára velblouda, ale zastávám názor, že prevence je nejlepší a lepší je zadusit cokoli hned v počátcích, než pak řešit případný velký problém. Jde o to, že jsme byli se ženou pozvaní na párty ke známým, kteří si nedávnoí koupili velký a drahý dům, a tak i ta party podle toho vypadala. Hodně jídla, hodně alkoholu a ještě víc pozvaných hostů.
 
<< Začátek < Předchozí 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 Následující > Konec >>

Výsledky 131 - 143 z 1605
[CNW:Counter]