O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

HALO, KAMARÁDKY A KAMARÁDI, PDF Tisk E-mail
Středa, 04 duben 2018

Výsledek obrázku pro bulharsko pláže 1970Mám prosbu. Chtěly bychom si s kamarádkou vyrazit do Bulharska. A to konkrétně do Sozopolu. Oslavujeme 45 let od našeho seznámení právě tam.Tenkrát jsme byly dvě mladé rodiny, teď jsme dvě vdovy. Hledám na netu, ale vyskakují na mě jen samé hotely, bungalovy, nebo nóbl ubytování. My chceme klasické do soukromí. A tak se ptám, nemá někdo nějakou starou adresu na někoho, kdo ještě funkuje? Díky vám všem - Alka

 
DILEMA JAKO HROM PDF Tisk E-mail
Středa, 28 březen 2018
 Moje otázka se týká morálního pohledu na věc. Nevím, totiž, co mám dělat, abych se zachoval čestně. Čestně k firmě, nebo čestně k lidem? Co z toho si mám vybrat? Pracuji jako IT ve firmě, která má cca třicet zaměstnanců. Nedávno jsem pomáhal nejvyššímu šéfovi “něco” s jeho emaily (není to zrovna odborník na práci s počítačem) a viděl jsem “něco”, co jsem zjevně vidět neměl.
 
JAK POMOCI SYNOVI? PDF Tisk E-mail
Středa, 28 březen 2018
 Před několika lety jsem sem poslal svůj příběh a dostal jsem radu, která mi pomohla. Teď bych potřeboval totéž pro syna. Je mu dvaadvacet, má jedenapůl roku starou holčičku se svou přítelkyní. Té bylo před pár dny dvacet. Zatím se nevzali, ono to dnes není v módě a taky, když nejsou svoji, tak to je i finančně výhodnější. Předtím mi to vadilo, že se nevzali, teď si říkám, že  to je snad lepší.
 
PONĚKUD DIVNÝ ZPŮSOB SOUŽITÍ PDF Tisk E-mail
Úterý, 27 březen 2018
 Dobrý den, potřebovala bych někoho, kdo mi dá možnost pohledu z jiné perspektivy na moji poněkud zvláštní situaci… Musím ještě předem napsat, že bydlím v zahraničí, ale snad to nebude vadit, myslím, že to na mé konkrétní situaci nic nemění.
 
DRUHÉ MIMINKO SE NEDAŘÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 25 březen 2018
 Milá Kudlanko, Je mi 38, manželovi 41. Máme 7 letého chlapečka. Potřebuju poradit, jak konkrétně si promluvit s manželem. Posledních pět let bylo pro mě velice těžké, smutné období. Manžel totiž nesmírně touží po dalším dítěti. Snažili jsme se normálně, byli jsme pak u mnoha doktorů, podstoupili několik umělých oplodnění, která vždy skončila potratem.
 
ROZHÁDANÉ SESTRY PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 22 březen 2018
 Dobrý den. Chtěla bych poradit ohledně problémů s mými sestrami. Mám jednu vlastní, Annu, a jednu nevlastní, Lucii. Co si pamatuju, tak tyhle dvě se vždycky hádaly - a na jakékoli téma. Ne že by se vysloveně neměly rády, ale prostě si nijak v ničem nesedly. Já naštěstí vycházím s oběma.
 
ZROZENÍ DOMINY - BDSM? PDF Tisk E-mail
Středa, 14 březen 2018
 Já sama sebe, a stejně tak většina lidí co mě zná, mě považují za velice rozhodnou a samostatnou mladou ženu. Jsem ambiciózní a asertivní, vím, co chci, a snažím se podle toho žít. Věřím v rovnoprávnost a spravedlnost. Až doposud jsem věřila i tomu, že kdyby se ke mě kdokoli špatně zachoval, tak si to rozhodně nenechám líbit a velice rychle si vyjasníme situaci.
 
SWINGERS VZTAH PDF Tisk E-mail
Pondělí, 12 březen 2018
 S Filipem se známe pět let, z toho spolu rok a půl spolu vážně chodíme. Filip byl vždy středem každé společnosti, vždy obletován, obdivován. Pravý lev salónů. Já sice nejsem žádná šedá myška, ale rozhodně toho tolik za sebou, jako Filip, nemám. Každopádně ten rok a půl byl úžasný a nádherný a já se s ním vždy cítím jako jedinečná královna. Půl roku spolu taky už bydlíme.
 
MĚSTSKÁ HONORACE NA VENKOVĚ PDF Tisk E-mail
Středa, 21 únor 2018
 Celý život bydlíme na vesnici a máme spoustu zvířat, koně, kozy, drůbež… Baví nás to, je to náš styl života. No, ale nedávno se k nám přistěhovali lidé z města. V rámci přiblížení se k přírodě, ale zjevně nechtějí zas až tak moc blízko. Na všechno si totiž neuvěřitelně stěžují.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1542
[CNW:Counter]