O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MANŽEL "NEPOSLUŠNÝ" KUŘÁK PDF Tisk E-mail
Středa, 14 listopad 2018
 Milá kudlanko a neznámí přátelé, mám jednoměsíční krásnou holčičku. Zdravá, krásná, dobře spinká …děkuji pěkně. Problém je - jak jinak, heheheh - manžel. Teda spíš to, že kouří. Nejdříve slíbil, že přestane, až otěhotním. Pak až se malá narodí. Teď, že přestane, ale pozvolna a v mezičase chodí tedy kouřit ven.
 
SVATBA V BÍLÉM, KÁMOŠKA V ČERNÉM PDF Tisk E-mail
Pondělí, 05 listopad 2018
 Milá kudlanko, milí čtenáři a čtenářky,  před měsícem mě přítel požádal o ruku a budu se vdávat. Většina hostů jsou naši známí z vysoké školy, a mimo jiné i moje superkamarádka “Jana”. Jenže - Jana je ale goth. Což tedy znamená, že je černá všude, tedy její oblečení, její velmi, velmi výrazný make up, účes atd. V normálních podmínkách vypadá celkem ok, ale když se jedná o nějakou speciálni akci, tak se Jana fakt rozjede naplno a její vzhled je rozhodně nepřehlédnutelný.
 
ŠÉF POD PANTOFLEM PDF Tisk E-mail
Pátek, 02 listopad 2018
 Milá Kudlanko, vlastně nepotřebuji žádnou radu, jen bych se chtěla trošku "vykecat". Tak snad to nevadí, a třeba přeci jen nějaké rady dáte k dobru. Mám šéfa vdovce, je mu teď 55 let. Když jsem nastoupila, jeho žena pracovala ve stejné firmě. Byla moc fajn a troufnu si říct, že jejich vztah byl krásný. Mám ráda bezpečné vztahy, ve kterých každý ví, jaké je jeho místo, a kvůli tomu jsem se se šéfem dost spřátelila.
 
TA NEJISTOTA... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 29 říjen 2018
 Ahoj kudlanko, nejspíš dělám z komára velblouda, ale zastávám názor, že prevence je nejlepší a lepší je zadusit cokoli hned v počátcích, než pak řešit případný velký problém. Jde o to, že jsme byli se ženou pozvaní na párty ke známým, kteří si nedávnoí koupili velký a drahý dům, a tak i ta party podle toho vypadala. Hodně jídla, hodně alkoholu a ještě víc pozvaných hostů.
 
VYROVNÁNÍ BSM BEZ VYROVNÁNÍ PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 25 říjen 2018
 Dobrý den, mám na Vás prosbičku o radu - po rozvodu manželství před 20 lety nedošlo mezi mnou a mým manželem k vyrovnání majetku (rodinného domku) ze strany nezájmu mého bývalého manžela (nechtěl přistoupit na žádný návrh vyrovnání, takže po 3 letech bylo BSM ukončeno tím, že si každý nechává polovinu domku. Exmanžel tu svou nijak nezveleboval, takže je víceméně zchátralá.).
 
EXMANŽEL ZADLUŽUJE BYT PDF Tisk E-mail
Pondělí, 22 říjen 2018
 Dobrý den mám velké problémy, s ex-manželem jsme měsíc rozvedeni, před rokem jsem podávala žádost o rozvod a odstěhovala se do pronájmu z našeho spol. bytu, na který jsem měla uživatelská práva. Já bydlela se synkem v pronájmu a manžel v našem bytě, ve smlouvě na vypořádání majetku jsme ale měli uvedeno, že po dobu po rozvodu zůstane náš byt mě se synkem a manžel byt opustí a odhlásí se z trvalého pobytu.
 
SVOU PRÁCI MÁM RÁDA, ALE ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 09 říjen 2018
Milá Danielo, mám problém jako hrom. Jsem celkem krátkou dobu zaměstnaná v jedné firmě. Je to rodinná firma, kam mě angažoval přímo majitel s tím, že je potřeba zavést podstatné změny. Prostě potřeboval čerstvý vítr do plachet, a to se se zaměstnanci, kteří jsou tam přes 15 let, špatně dělá. Dostala jsem na starost obchodní tým – dva obchodníky a dvě dívky na zákaznickém servise. A úkol – totálně to tam překopat.
 
BUDE DOBRÝ TÁTA? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 září 2018
 Potřebuju poradit, přátelé… Chodila a pak i žila jsem s partnerem sedm let. Jednoho dne přišel nějaký špatný a pak z něj vylezlo, že má ještě „jinou“ a ta je „v jináči“. A bylo po všem… A já byla pak tři roky sama, a začala jsem si už myslet, že všichni solidní chlapi vymřeli. Rady kamarádek, ať si „nechám dítě udělat“ a budu jen s ním, jsem ale neposlouchala. Protože chci mít celou rodinu, tedy i manžela.
 
KOLEGYNĚ V PRÁCI - JAK NA NI? PDF Tisk E-mail
Úterý, 11 září 2018
 Dobrý den, mám problém, se kterým si už nějakou dobu nevím rady. Možná se bude zdát někomu banální a hloupý, ale mě docela komplikuje život, proto se obracím s žádostí o pomoc do vaší poradny. Je mi 30 let a nedávno jsem nastoupila do nové práce na obchodní pozici. Práce mě moc baví. Vlastně jsem úplně nadšená a pohlcená.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1587
[CNW:Counter]