O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ROZVERNÁ MANŽELKA PDF Tisk E-mail
Středa, 30 leden 2019
 S manželkou jsme svoji jedenáct let. Dvě děti, pěkný byt, dobrá práce. Před půl rokem jsem se náhodou - tenkrát opravdu jen náhodou - kouknul na její telefon, když pípla textovka… no a pak se to celé rozjelo, a já zjistil, a žena mi přiznala, že takhle flirtuje s kolegou. On je v jiném oddělení, nijak moc se nevidí, ale texty byly dost explicitní a řekl bych i hodně intimní. Manželka přiznala, že ji prostě to flirtování baví.
 
TRVALÝ POBYT, JAK SE HO ZBAVIT? PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 leden 2019

 Dobrý den, nevím si rady, jak postupovat při zrušení trvalého pobytu mého přítele v rodinném domě mých rodičů. Před rokem se k nám nastěhoval a naši mu odsouhlasili trvalý pobyt. Do této doby bylo vše v pořádku, ale po jeho přihlášení začalo pro nás peklo na zemi.

 

 
JAKOU MÁTE PODLAHU V OBÝVÁKU? PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 leden 2019
Dostali jsme s manželem byt po babičce. Dva plus jedna na sídlišti, je to byt ve třetím patře, docela v příznivé lokalitě. Ale vzhledem k tomu, že babička posledních asi dvacet let říkala, že "ona už tu  nic dělat nebude, protože co nevidět umře", tak je to skoro byt-relikvie, protože je skoro takový, jako když se tam před čtyřiceti třemi léty s dědou nastěhovali. Dokonce tam jsou i původní tapety!!! A tedy na zemi linoleum.
 
BOJÍM SE, ŽE MOC VYUŽÍVÁM MÁMU PDF Tisk E-mail
Neděle, 27 leden 2019
 Mám pocit, že jsem až moc závislá na své mámě. Vysvětlím: jsem dospělá, vdaná žena, mám dvě děti, čtyř a pětileté kluky, a hodného manžela. Pracuji jako učitelka na základce, takže mám i víc času na své děti, na domácnost i na sebe, a přes léto docela dost volna. Jenže můj manžel není moc doma - hodně pracuje, vrací se domů až k večeru. A většina mých kamarádek zas ještě děti nemá, mají ještě jiné zájmy a možnosti.
 
CO JE DOSPĚLOST? PDF Tisk E-mail
Středa, 23 leden 2019
Jsem mladá a v celku běžná ženská. Nepěstuju adrenalinové sporty, nic nevynalézám, chodím do práce, žiju jako statisíce jiných. S přibývajícím věkem si ale říkám, zda proces dospělosti je jen akceptování toho, že se člověk má jen tak plus minus dobře. Čím jsem starší, tím víc si myslím, že to, že jsem dospělá, je jen že jsem si už zvykla na život.
 
HODNEJ, ALE NEZODOVĚDNEJ PDF Tisk E-mail
Středa, 16 leden 2019
 Jsem s manželem už pět let. Je úžasný milý, hodný, miluje mě i naše dvě děti. Problém je, že nějak poslední dobou absolutně ztratil soudnost, co se financí týká. No, a já zas ztratila soudnosttále , když jsem se do něj zamilovala… Mladí manželé, dvě malé děti, a já na něj koukám stale se zamilovanýma očima.
 
SVÁTEK - NESVÁTEK PDF Tisk E-mail
Středa, 19 prosinec 2018
Související obrázek
Jak se říká, průšvihy a smůla a neštěstí - nechodí po horách, ale po lidech. Musím si v těchto dnech vzpomenout na ty, kteří na Vánoce mají smutnou památku. Je mi velmi líto těch, co se honí po silnicích - jako kdyby těch pár minut, které naženou rychlejší jízdou, je nějak spasilo. Ještě víc však lituji ty, kterým pak, jak se říká, zůstanou jen oči pro pláč. Snad každý den slyšíte v televizi o nehodách, o zbytečných úmrtích. A většinou jsou to mladí lidé.
 
DVĚ SESTRY ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2018
 Před dvěma léty jsem se oženil a taky jsem věřil, že všechno zvládnu a překonám všechny překážky. Už i proto, že píšu o překážkách, tak se na sebe zlobím. Jde o to, že moje čtyřiatřicetiletá manželka přišla do našeho manželství s nyní 18tiletou dcerou (měla celkem divoké mládí). Problém ale je, že ta dcera je mentálně zaostalá, zhruba tak na úrovni 2-4 letého dítěte. Jenže tělo a hlavně sílu má osmnáctileté. No, a nám se před půlrokem narodila malá dcerka. Ta starší ji nemá ráda, a já se upřímně obávám o to, co se může stát.
 
PROBLÉM JAKO HROM PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 prosinec 2018
 Dobrý den, vážení. Radil jsem se s kamarády, radil jsem se se známými, díval jsem se na různé poradny, a stejně jsem se ještě nerozhodl. Nevím, je to hrozné dilema. Zkusím to u vás, čtu už Kudlanku delší dobu, a vím, že tu poměrně rozumně radíte. Takže – je mi sedmdesát, jsem chlap, co poznal hodně ženských, dvě jsem měl za manželku. Ta poslední mne bohužel opustila nedobrovolně před pár lety, a mně je po ní dodnes smutno. Ale – toho se můj veleproblém netýká.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1605
[CNW:Counter]