O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

NEŠŤASTNÁ MÁMA PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 květen 2018
 Dobrý den, kamarádky a kamarádi. Chtěla bych se poradit, jak správně reagovat. Osobně uvnitř zuřím, ale vím, že nemůžu jít, a křičet… nebo můžu :-)))? O co se jedná: moje tchyně (Marta) onemocněla rakovinou, je to už bohužel terminální stádium a lékaři ji nedávají víc jak rok života. Marta bydlí kousek od nás, a já a manžel (její starší syn) s ní máme výborný vztah.
 
NECHCI SE S MÁMOU POHÁDAT PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 24 květen 2018
 Žijeme s mými rodiči v RD již 3 roky. Co se týče hlídání, všichni říkají, jak jsme na tom dobře a jak se máme, že žijí s námi a pohlídají. Jenže - malej má 1,5 roku, a zatím s ním byla babička jednou venku a jinak nic. Jinak doma pohlídá jen chvilku, a to nesmí plakat. Takže většinou jen na takovou dobu, než se vysprchuju. Takže spíš jen takový minutový hlídání.
 
KAMARÁD ZE VŠECH NEJLEPŠÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 20 květen 2018
Tyhle zprávy, vlastně žádosti, nebo ještě spíše prosby, se mi píše se smutkem v srdci. Kdybych mohla já sama pomoci… Ale tak alespoň tady na Kudlance se pokusím obrátit na všechny hodné, a hlavně na ty, kteří mají možnost a svou náruč by mohli otevřít. Jen čtěte:
 
PARTNER DCERY A NAŠE VNUČKA PDF Tisk E-mail
Středa, 16 květen 2018
 Dobrý den, potřebovali bychom poradit. Je to taková dost choulostivá záležitost. S manželem si děláme starosti o naši tříletou vnučku. Vychovává ji naše 28 letá dcera. Byla s ní donedávna sama, protože biologický otec okamžitě zmizel a nevypadá to, že by se ještě někdy do života naší vnučky i dcery vrátil.
 
DCERA MI VYČÍTÁ ROZVOD PDF Tisk E-mail
Úterý, 15 květen 2018

 Před několika lety jsem se rozvedla a jsem teď velice spokojená s tím, jak žiju. Až na jednu věc. Dcerami rozvod nikdy neodpustila. I když je jí 25, a tudíž ji jako “dítě rozvádějících se rodičů” rozhodně nemohl nijak ovlivnit, stále mě viní za “rozbití rodiny”.

 
PÁNEV, CO SE ZARUČENĚ NIKDY NEPŘIPÁLÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 11 květen 2018

Něco z vaření, pečení, smažení, celkem zvládám a ani mi kuchtění až tak nevadí. Co ale naprosto nesnáším, je mytí nádobí, nedej bóže - drhnutí. Proto vždycky uvítám nějaký to ulehčení, a tak jsem uvítal i pánev, co zaručeně nikdy nepřipaluje. Uspořil jsem ze skrovný penzičky 600,- Kč (= 50 kozlů, strašný!!!) a tu vysněnou nepřipalující pánev zakoupil.

 
KAMARÁDCE POMŮŽU, ALE ... PDF Tisk E-mail
Středa, 02 květen 2018
 Začátkem roku jsem slíbila svojí kamarádce, že cca v květnu jí pohlídám jejich holčičku, aby si mohla s manželem udělat prodloužený víkend. Kamarádka si odpočinout opravdu potřebuje a stejně tak čas, který by prožila jen ona s manželem, je už víc jak zasloužený a potřebný. Problém ale je, že jejich holčička je hyperaktivní, neuvěřitelně nevychovaná, rozmazlená, s nikým nevydrží…
 
SPRÁVNÁ, NEBO MĚKKÁ ŠÉFOVÁ? PDF Tisk E-mail
Úterý, 01 květen 2018
 Chtěla bych se s vámi poradit ohledně pracovní politiky. Do firmy jsem nastoupila hned po škole a v průběhu několika let jsem se vypracovala na manažerku, jak se teď vznosně říká šéfům … Práce je skvělá, ale problém je, že v rámci mých povinností je rozhodování o pracovním poměru zaměstnanců.
 
JSEM VDĚČNÁ, ALE... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 26 duben 2018
 Mám skvělou práci, kde jsem velice šťastná a která mě naplňuje. Práci, kde ovšem beru minimálně o polovinu míň, než co vydělává moje sestra a kde na rozdíl od ní, mám velice krátkou dovolenou. Měla bych se ovšem taky zmínit, že minulý a předminulý rok, když jsme byly my tři – sestra, máma a já na dovolené, tak se sestra a máma složily na můj podíl. No a teď můj dotaz.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 118 - 130 z 1562
[CNW:Counter]