O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

ROZPÁLENÁ LÝTKA? PDF Tisk E-mail
Pondělí, 25 únor 2019
 S manželkou jsme nedávno oslavili 36 let manželství. Sem tam chodíme spolu do restaurace, naposled minulý víkend, což je i důvod, proč píšu. Nejspíš se vám bude zdát můj dotaz malicherný a blbost, ale jsem v situaci, kdy už se ptát musím. Manželka velice tvrdě flirtovala s naším číšníkem. Chlapec byl přitom tak o dvě třetiny než ona mladší, a i když odpovídal nejspíš slušně, bylo to asi i pro něj trošku silné kafe.
 
JDE O DÍTĚ - TAK ŘÍCT, NEBO NE? PDF Tisk E-mail
Středa, 20 únor 2019
 Mám trošku zvláštní dotaz. Nevím, co mám poslechnout - zda svoje svědomí, nebo si zachovat tvář “a držet pusu”. Ale co se stalo. Před šesti lety jsem měla nemanželskou aférku, která skončila mým těhotenstvím, a později následným samovolným potratem. Provedené testy zhodnotily důvod potratu jako vážnou genetickou chorobu, a že nosič je ze strany partnera.
 
BIGOUŠEK = POUTO MANŽELSTVÍ PDF Tisk E-mail
Pátek, 15 únor 2019
 Vždy jsem se bála toho, že budu sama, a proto jsem byla ochotná setrvat v docela nepříjemném vztahu, i když jsem dávno věděla, že nemá smysl. Navíc mne to dost ničilo i po psychické stránce. Neustálé manželovo citové vydírání, vysedávání doma na zadku, neboť prý na nic jiného nemá (měl) a kontrola všech mých aktivit – a že jsem jich měla málo, spíš miniaturně - mne i tak nedokázaly nakopnout k tomu, abych se sbalila a nadobro od něj odešla.
 
JMÉNO PO ROZVODU PDF Tisk E-mail
Středa, 13 únor 2019

 S mým současným partnerem Pavlem plánujeme svatbu a rodinu. Jsme oba rozvedení, jen jeho rozvod byl o hodně horší než můj a vlekl se několik let. My se mj. poznali až v té jeho „rozvodové době“.  No, a i když oni spolu s jeho ex byli jen necelý rok, a nemají žádné děti, jednalo se o velké majetkové vyrovnání (při čemž ho ex pěkně vysála).

 
ROZVOD NA STARÁ KOLENA PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 únor 2019
 Ahoj Kudlanko, jsem čerstvě rozvedený a ani nevím jak se to tak najednou seběhlo. Byli jsme manželé osmatřicet let a najednou je všechno pryč. A to jsme se vlastně do té doby pořádně nikdy nepohádali. Vzniklo to všechno tehdy, když manželka šla do důchodu, takže byla najednou stále doma, a protože naše dcery jsou vdané a žijí jinde, v podstatě nás nepotřebují.
 
ADOPCE - ANO, ČI NE? PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 únor 2019
 Synovi je 31 let a v létě se bude ženit. Jeho nastávající manželce je 29 a má už čtyřletou holčičku. Seznámili se spolu před dvěma lety a už rok a půl spolu žijí ve společné domácnosti. Klape jim to, jsou ještě stále zamilovaní. Tu maličkou má syn velmi rád, i my s manželem jsme ji velmi dobře přijali a bereme ji v podstatě jako naši vnučku.
 
MOC BYCH CHTĚLA MÍT DÍTĚ, JENŽE ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 11 únor 2019
 Nevím, co mám dělat. Je mi teď 36 let, manželovi 43, jsme svoji šest let. Po čtyřech letech manželství jsme se rozhodli, že si pořídíme dítě, a hned jsme se o ně začali pokoušet. Když jsem více než rok stále nemohla otěhotnět, navštívili jsme lékaře. Podstoupili jsme různá vyšetření a výsledek byl neúprosný: manžel je neplodný. Já jsem v pořádku, z mé strany žádný problém není. Trvalo mi dlouho, než jsem ho přesvědčila, že se musí nechat vyšetřit i on, ne jenom já. Konečný výsledek ho totálně zdrtil.
 
ŽENA VERSUS MUŽI? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 07 únor 2019
 Ahoj kudlanko, nejsem žádná sufražetka nebo feministka, ale rozhodně věřím v rovnoprávnost žen. Pracuji ale ve velké firmě, kde většina zaměstnanců jsou muži. A pracuji zjevně velice dobře, neboť jsem byla navržena na celkem vysoké povýšení. Problém ovšem nastal, že si vedení nemyslí, že bych měla respekt a autoritu v tomto ryze pánském kolektivu.
 
NĚKTERÉ Z NÁS JSOU UŽ TAKOVÉ ... PDF Tisk E-mail
Středa, 06 únor 2019
 Mám kamarádku, bude jí čtyřicet, kterou manžel skoro patnáct let podváděl, s jednou ze svých milenek i čekal dítě, ta ale dítě potratila. (Začal si s tou druhou ještě před svatbou s kamarádkou, a nepřestalo to asi dosud.) Skoro celou tu dobu se jí ptám, proč s ním je. Nedokázala mi odpovědět, prý si na to musí přijít sama, musí přijít ten správný impuls na to, aby ho konečně poslala do pryč.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 105 - 117 z 1605
[CNW:Counter]