O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

TAK JÁ NEVYM, KAMARÁDKY A KAMARÁDI... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 29 červenec 2021
... no, nevim, jestli se vám Kudlanka ještě líbí, respektive, jestli se mám ještě snažit. Hledat nějaké ty zajímavosti,  něco, co by vám trochu zpříjemnilo den. Ale to zas bych měla moc velký touhy, stačí, kdybych vám dala pár minut, kdy se dozvíte něco jiného, než kdo co o covidu řekl, nařídil, schválil, případně co všechno špatného a hrůzyplného nás od politiků čeká. Mám taky pocit, že je docela dost lidí přednaštvaných, abych to řekla slušně.
 
KDO TO ZNÁ (A TŘEBA MÁ) - PORADÍ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 18 červenec 2021
Tak zase budu skuhrat o radu, a pevně doufám, že mi některá ze čtenářek poradí. Tedy, až se uklidní z bujarého smíchu nad následující fotkou... Jedná se o takový nepříjemný zvyk některých vlasů, že se chovají v nepatřičném počasí nepatřičně.  Konkrétně v horkém vlhku. A protože - jak jsem dnes četla - byl letošní červen nejteplejší a nejvlhčejší za posledních 250 let, tak (ne že bych to ostatním ženským přála) podobné trápení určitě nemám jen já...
 
KDO TO MÁ - PORADÍ? PDF Tisk E-mail
Neděle, 04 červenec 2021

Tentokrát mám k vám tento dotaz: Mám na oknech žaluzie. Ty, co se dávaly už před dávnými léty a dávají se i dnes. Jenže - i když je občas sejmu a pořádně umeju, tak už přeci jen podléhají svému stáří. Nehledě na to, že můj chlupatý souputník při lovení much jednu dost poničil. A tak jsem se rozhodla "oblečení oken" změnit. Nyní se dávají do oken rolety "den a noc". Docela se mi to líbí, jen nevím, jak to vypadá zevnitř.

 
SLUNCE NEJEN V DUŠI PDF Tisk E-mail
Úterý, 29 červen 2021
Toto speciální cvičení - speciální přijímání slunečních paprsků - praktikujte výhradně o samotě! Surja Namaskara, jogínský pozdrav slunce, je velmi dostupné a zároveň snadno osvojitelné tradiční cvičení jógy.  Poněkud odlišnou verzí je Káma Surja, kterou vám zde nabízíme ...
 
DĚSNĚ CHYTRÁ HOLČIČKA ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 21 červen 2021
Nevím si rady. Po rozvodu jsem zůstal sám s desetiletou dcerou. Pokud se jedná o takové ty běžné záležitosti – vaření, praní, škola, online učení – to všechno spolu perfektně zvládáme. Abych řekl přesně – zvládáme to už tři roky. Anička chodí jednou za čas na návštěvu k mamince, dobu a rozpis návštěv nijak nehrotíme. Jenže, jak Anička roste, tak i je chytřejší a chytřejší.
 
JSEM ŠŤASTNÁ I NEŠŤASTNÁ PDF Tisk E-mail
Středa, 16 červen 2021
Milá kudlanko, před několika dny jsem poprvé objevila tohle počtení a věnovala jsem dlouhé hodiny pročítání článků, problémů jiných, reakcí na ně. A protože už delší dobu nad něčím přemýšlím a s nikým jsem o tom doteď nemluvila, zkusím to s Tebou a čtenářkami - a teď už vysvětlím oč jde. Jsme spolu s manželem jedenáct let. Seznámili jsme se, když jsme byli oba po střední škole a za sebou měli jen nehluboké vztahy.
 
JSME TŘI, ALE NE RODINA PDF Tisk E-mail
Úterý, 08 červen 2021
Dobrý den, dostal jsem od kamarádky odkaz na tento časopis, že snad mi tu poradíte. Je mi 49, jsem dvacet let ženatý a mám čtrnáctiletou dceru. Jsem manuální pracovník, ale vydělávám docela dobře, mj. jsem nyní i „hodinový manžel“. Bohužel, s manželkou se neshodneme na výchově té naší holky. Oba ji máme rádi, ale asi to děláme špatně. Už to vypadá i s námi mizerně, i my se teď stále hádáme.
 
DOTAZ PRO DUŠE A RUCE ZELENÉ ... PDF Tisk E-mail
Pondělí, 24 květen 2021
Gardener - Job opportunitiesDostala jsem velkou prosbu - Pavla - Vodoměrka se zamilovala do kytiček. Co se tak občas dívám na její facebook, je to tam zeleněji než v džungli. Ale i když to budí dojem, že snad není nic, co by rostlinného neměla, přeci v současné době nesmírně touží po té jedné jediné, kterou ani nezná jménem. Po téhle, koukněte:
 
NA MÉ VELIKÉ PŘÁNÍ A ŠTIČÍ POŽÁDÁNÍ PDF Tisk E-mail
Pondělí, 19 duben 2021
Použila jsem tohle zaklínadlo, sice jen s malou vírou, ale – co kdyby přeci… Moji drahouškové, jak víte, téhle Kudlance už bude neuvěřitelných dvacet let; je to nádhera, protože se nachází v letech super dospělosti. Jenže dost nám, tedy jí i mně, a pochopitelně nám všem, do plánů vlezla pandemie. Ale tu vezme stejně brzy čert, kdežto my tu budem dál. Jistojistě.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1612
[CNW:Counter]