O kudlance se ví, že svého partnera po kopulaci sežere. Když o tom tak uvažuji, myslím, že – v jistých případech – by toto řešení nebylo nezajímavé...

Hubnutí s Kudlankou

Hubnuti

Související články

Význam jmen

Význam jmen

Soutěže

Soutěže

Setkání

Setkani

Přihlášení


Zapomenuté heslo
Nemáte účet? Vytvořte jej!

Anketa

VĚRNOST? PODLE MNE JE:
 
Úkol pro vás

MOC HODNÁ, MOC SLUŠNÁ ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 20 leden 2022
Asi bych potřebovala radu, ale snad i to, že můžu někomu napsat, jen tak anonymně, mi pomůže... Je mi šestadvacet a jsem úřednice. Mám gympl. Před čtyřmi roky jsem poznala Pavla, byl v druhém ročníku na medicíně. Byl neuvěřitelně chytrý, studoval téměř se samýma jedničkama. No, musím říct, byla to láska na první pohled. Já v té době už přemýšlela, že se od mámy odstěhuju, vydělávala jsem dost, cítila jsem se soběstačná.  A tak jsme s Pavlem začali hledat pronájmy.
 
NEUMÍM SE CHOVAT K "NOVÉ" SESTŘE PDF Tisk E-mail
Úterý, 18 leden 2022
Před pěti měsíci se mi ozvala moje neznámá nevlastní sestra, Jana. Sešly jsme se, a já se dozvěděla, že když se narodila, tak ji naše máma dala k adopci. Máma umřela před 5 lety a musím bohužel říct, že opravdu nebyla zrovna fajn. Mám ještě mladšího bratra, toho naši dali asi ve dvou letech k babičce. Babička bydlela ve stejné vesnici jako my, ale nevyrůstali jsme s bráchou.
 
NEVÍM, JAK TO POZNAT? PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 13 leden 2022
Můj dvanáctiletý syn má kamaráda, kluka ze třídy. Ale on moc se mi nelíbí, ale myslím si, že někdy je dobré mít i špatnou zkušenost a poučit se z toho, takže když ten náš chce s ním být, tak já mu to dovolím. Můžou jít k nám domů na návštěvu a být u nás, kde to mám všechno pod kontrolou, protože jeho kamarád má prý to doma těžké. Takže se stýkají hlavně u nás.
 
AU AU, MOJE BOLAVÁ KOLENA, PROČ TAK BOLÍ? PDF Tisk E-mail
Středa, 08 prosinec 2021
Kdopak by je neměl... Kolínka máme občas bolavá i v dětství. Nikdy jsem nepochopila, jak jsem v mládí mohla mít tak hladká a docela hezká kolena, když jsem je v dětství mívala tak často natlučená, ostrupatěná. A když jsem později už jednala opatrněji, všechno se zahojilo a bylo po odřeninách i bolestech. Jenže postupem let kolena bývají často zatížena hmotností celého těla a toto zatížení se může násobit prudkostí dopadu (např. při běhání, chůzi z kopce, ze schodů).

 
VŠETEČNICE O SAMÉM DOBRÉM JÍDLE PDF Tisk E-mail
Středa, 20 říjen 2021
S příchodem podzimu a stale větší zimy nastává perfektní čas pro pravou českou kuchyni. Tradiční česká jídla se ale zdají ve své oblibě poslední dobou poněkud upadat. Česká klasika není v současné moderní gastronomii vůbec “in”.Většina českých jídel je prý příliš těžká a tučná. Smetanové omáčky, bůček, knedliky…versus různorodé saláty, plody moře, nebo italská pizza,či obyčejná čína?
 
VŽDYŤ TO NENÍ NEVĚRA, MÁ MILÁ ... PDF Tisk E-mail
Úterý, 12 říjen 2021

Má milá Kudlí, tohle ti nejspíš ještě žádná nepsala. Tedy, když jsem zjistila, že můj manžel, se kterým jsem 24 let vdaná, se vyspal s několika muži, tak mě to totálně zničilo. Skončila jsem na práškách, tedy na antidepresivech od psychiatra, protože z toho mám opravdu velkou depresi. On chodí k psychologovi, a představ si, že oba nám radí, že se nemáme rozvést!


 
PÁTEK JE MŮJ SVÁTEK PDF Tisk E-mail
Středa, 06 říjen 2021
Milá kudlanko, už jednou před pár lety jsem ti psal o radu, a bylo to fajn. Tak to zkusím znova. Za našich společných dvacet let jsme si s manželkou vytvořili takový zvyk, že si užíváme Veselý pátky. No, není to nic extra, ale je to už naše tradice. Prostě si vždycky v pátek uděláme něco dobrého k večeři, dáme vínko, posedíme a popovídáme si, a třeba i vyřešíme všechny možné problémy, nebo co se nashromáždilo během týdne. Stalo se, že příležitostně jsme někoho pozvali, sem tam, ale většinou si to užíváme jen my dva, manželka a já.
 
JAK SI ZJEDNODUŠIT PRANÍ PDF Tisk E-mail
Neděle, 03 říjen 2021
Acylpyrin ještě dnes za 12,70 Kč - Zítra už za 17 Kč! | Ahaonline.czAspirin je lék, který zná snad každý. Pomáhá proti bolesti hlavy, svalů a kloubů. Používá se také k potlačení horečky. Výhoda aspirinu je i v tom, že pomáhá ředit krev a tím zabraňuje vzniku krevních sraženin, a tedy i mrtvice a infarktu. Ovšem další chytré hlavy přišly na to, že jeho účinná látka toho dokáže hodně také při domácím úklidu a dalších činnostech. A abych předešla dotazům - acylpyrin je legální kopií Aspirinu, jedná se o tzv. generikum neboli generické léčivo. Tedy  - je to stejné, jen rozdílný název.
 
TO KOUKÁTE, CO JSEM MĚLA DNES K OBĚDU ... PDF Tisk E-mail
Čtvrtek, 16 září 2021
Myrobalány třešňové neboli lidově špendlíky – COOP ClubTéda, to vám bylo něco .... bylo toho deset deka, k tomu krajíc chleba. - Šla jsem totiž do obchodu pro gelfix, protože jsem doma měla jen dva a ty už padly za vlast začátkem týdne. Jo, to jsem vám ani neřekla - zavařuju špendlíky. Tady jich je slušných pár stromů a jeden má ještě dosažitelné větve, takže jsem si košíček natrhala. Letos se vyvedly, jsou luxusně velké a dobré, a podle všeho je tu trhám jen já.
 
<< Začátek < Předchozí 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Následující > Konec >>

Výsledky 1 - 13 z 1623
[CNW:Counter]